Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki

Strony związane z hasłem 'aplikacje dedykowane':

 • Aplikacje mobilne »

  itCraft Warszawa - specjalizacja to programy na zamówienie, aplikacje dedykowane i aplikacje webowe. Liczymy na owocną współpracę zapewniamy zwiększenie wydajności i efektywności. Najlepszej jakości rozwiązania e-commerce - Analitycy i specjaliści - zapewniamy dostęp do wiedzy oraz doświadczonych specjalistów. Programiści j2ee - profesjonalny konsulting, wdrożenia i outsourcing IT, oprogramowanie java, kampanie mailingowe, tworzenie portali oraz aplikacje internetowe na zlecenie. Programiści java zapraszają. Projekty dla największych banków oraz telekomów w Polsce. Podwykonawca informatyka - projektowanie systemów informatycznych, marketing internetowy, programy na zlecenie, portale na zamówienie, apilikacje Grails.

  Data dodania: 02 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Aplikacje internetowe »

  U nas tworzenie aplikacji internetowych dzięki wysoce wykwalifikowanej grupie ekspertów przebiega zgodnie z wszystkimi wymaganiami klienta. Zamawiając u nas aplikacje internetowe nic nie tracisz a możesz tylko zyskać, przekonaj się sam. Zaufaj profesjonalistom z wieloletnim doświadczeniem w branży. Pracujemy by zwiększyć Twoje zyski. Zapraszamy na naszą witrynę www w celu zapoznania się z pełną oferta.

  Data dodania: 05 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Manage IT outsourcing programistów »

  Oferta ManageIT jest skierowana do wszystkich przedsiębiorców potrzebujących rozszerzyć kompentencje swojego zespołu projektowego. Doświadczony zespół analityków, programistów oraz kierowników projektów pomoże w doprowadzeniu przedsięwzięcia do oczekiwanego sukcesu. Elastyczny model współpracy umożliwia dostosowanie zespołu do stylu pracy Klienta. Oferta obejmuje uzupełnienie wymaganych kompetencji, outsourcing zespołu projektowego a także implementacja dedykowanej aplikacji

  Data dodania: 05 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • SmartMedia - aplikacje dla firm »

  Spółka Smart media jest jednym z najlepszych producentów profesjonalnego oprogramowania służącego do rozporządzania majątkiem a także inwentaryzacją. Nasza firma zatrudnia 28 wysoko wykwalifikowanych osób z wielu sektorów. Chlubimy się dużą liczbą zadowolonych klientów, których z roku na rok przybywa. Wyróżniamy się tym, że do każdego klienta podchodzimy oddzielnie oraz ze szczególną precyzją. Wachlarz usług przez nas oferowany zorientowany jest na organizacje każdej wielkości, a także na instytucje publiczne. Gwarantujemy wyjątkową jakość usług i zapraszamy do współpracy z nami!

  Data dodania: 19 08 2014 · szczegóły wpisu »