Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki

Strony związane z hasłem 'agregaty':

 • Technika Chłodzenia Janusz Wąsik »

  Sprzedaż urządzeń klimatyzacyjnych i chłodniczych światowych i polskich producentów. Zaopatrywanie firm serwisowych i monterskich w komponenty dla klimatyzacji i chłodnictwa. Przedstawicielstwo firmy Sinclair.

  Data dodania: 16 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Klimatyzacja Nowy Sącz »

  Firma świadczy kompleksowe usługi w zakresie montażu i serwisu urządzeń chłodniczych, klimatyzacyjnych oraz automatyki i sterowania. Posiadamy uprawnienia, wieloletnie doświadczenie w naprawach oraz serwisie urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych, a także profesjonalna ekipa gwarantują wysoką jakość, terminowość i rzetelność oferowanych usług przy bardzo konkurencyjnych cenach. Pomagamy również w zakresie doboru odpowiednich urządzeń, rozwiązań oraz systemów.

  Data dodania: 01 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tarcze diamentowe »

  Distar Czeska spółka akcyjna - producent oferuje urządzenia i narzędzia diamentowe o wyjątkowej wytrzymałości oraz maszyny dla budownictwa. Oferta na koronki PCD wiertnicze, świdry, zagęszczarki podłoża, raczki PCD, frezy dylatacyjne, tarcze diamentowe, silniki, maszyny tnące, pompy ściekowe, agregaty elektryczne i inne narzędzia diamentowe - wysoka żywotność. Prosta i niezawodna konstrukcja - frezarki, przecinarki, szczeliniarki oraz frezy z segmentami do szlifierek.

  Data dodania: 15 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • POPULARNA silniki do pralek »

  Powstała w 1990 roku firma POPULARNA, do dnia dzisiejszego proponuje swoim klientom kompleksowe i rzetelne usługi w zakresie sprzedaży części zamiennych do sprzętów AGD, części oraz komponentów chłodnictwa i klimatyzacji. Proponowane części zamienne oraz urządzenia charakteryzują się najwyższą jakością, a także atrakcyjną ceną. Dodatkowo personel z ogromną chęcią udziela rzetelnych informacji oraz pomocy w doborze najlepszych rozwiązań technicznych. Przy dłuższej współpracy firma POPULARNA zapewnia korzystne upusty na różnorodne towary.Firma posiada wiele przychylnych opinii, a także rozległą grupę zadowolonych ze współpracy, stałych klientów. Więcej informacji na stronie:

  Data dodania: 15 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • THERMO TECHNICA chłodnie samochodowe »

  Wyłącznie u nas - najlepsze samochodowe agregaty chłodnicze, ogrzewania postojowe oraz klimatyzacja wszelkiego rodzaju pojazdów i sprzętu w korzystnych cenach. Już w dniu dzisiejszym sprawdź co przyszykowała dla Ciebie firma Thermo Technica, a przekonasz się, iż to będzie bardzo dobry wybór. Jesteśmy do Twojej dyspozycji w obszarze profesjonalnego doradztwa! Proponujemy sprzedaż oraz montaż urządzeń, a także ich naprawy oraz serwis. Na pierwszym miejscu stawiamy potrzeby zleceniodawcy oraz staramy się wszystkie zaspokajać. Wychodząc naprzeciw jego oczekiwaniom wciąż zwiększamy kompetencje i śledzimy nowości w branży. Więcej na stronie internetowej.

  Data dodania: 14 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Wynajem agregatów prądotwórczych »

  Zapraszamy do odwiedzenia naszej internetowej witryny w której znajdziecie Państwo szeroką ofertę wynajmu agregatów prądotwórczych. Na stanie mamy agregaty wyciszane nadające się na plany filmowe oraz imprezy plenerowe, agregaty budowlane i przemysłowe, które z powodzeniem zasilą nie jeden duży obiekt. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 10 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • BIPROMASZ filtracja oleju »

  W Bydgoszczy mieści się Biuro Projektowo - Handlowe Bipromasz, jakie od 2000 roku oferuje usługi z zakresu hydrauliki siłowej oraz pneumatyki. Prowadzimy: sprzedaż elementów hydrauliki siłowej, projektowanie maszyn i urządzeń, produkcję oraz serwis maszyn. Zakupią u nas Państwo: rozdzielacze, pompy tłoczkowe, filtry, silniki hydrauliczne, chłodnice oleju, uszczelnienia, szybkozłącza, agregaty hydrauliczne, cewki sprzęgła, zawory, łożyska i inne. Nasza kadra pracownicza ma wszelkie niezbędne kwalifikacje do realizowania wyżej wymienionych usług w należyty sposób. Na naszej stronie znajduje się więcej informacji.

  Data dodania: 19 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • HYDRO-TOR zawory hydrauliczne »

  Prezentujemy Państwu Zakład Hydrauliki Siłowej Hydro - Tor Sp. z o.o. z siedzibą w Toruniu i oddziałem w Gdyni. Działamy w branży napędów hydraulicznych. Zajmujemy się sprzedażą, projektowaniem, produkcją i doradztwem. Produkujemy: agregaty hydrauliczne spalinowe i elektryczne, mieszalniki, pompy iniekcyjne i siłowniki hydrauliczne. Proponujemy także naprawę siłowników, agregatów oraz innych maszyn z napędem hydraulicznym. Zakuwamy przewody od dn6 do dn50. Zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie mieści się więcej wiadomości i pełna propozycja.

  Data dodania: 08 12 2015 · szczegóły wpisu »