Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki

Podkategoria: Kluby, Organizacje

 • Stefan GP - News

  Stefan GP - News »

  Nieoficjalna strona o nowej drużynie Formuły 1, Stefan GP. Znajdziecie na tej stronie wszystko o tym teamie, a także o wszystkich innych teamach i życiu F1. Formuła 1, SGP, Zaawansowane forum, nowoczesne funkcje, gorące newsy, miła obsługa.

  Data dodania: 24 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • MOSiR Sierpc

  MOSiR Sierpc »

  Nowa strona Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sierpcu. Zawiera aktualności z wydarzeń sportowych odbywających się na terenie miasta Sierpc i w okolicach. Zawiera dane dotyczące Miejskiej Ligi Piłki Koszykowej, Miejskiej Ligi piłki Siatkowej, Miejskiej LIgi Piłki Nożnej. Opisana jest nowo zrobiona sierpecka siłownia, boisko

  Data dodania: 24 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • SPORT CLUB LUBLIN - AL. ZYGMUNTOWSKIE 4 | SIŁOWNIA, AEROBIC, KICKBOXING, SAUNA, SOLARIUM - LUBLIN

  SPORT CLUB LUBLIN - AL. ZYGMUNTOWSKIE 4 | SIŁOWNIA, AEROBIC, KICKBOXING, SAUNA, SOLARIUM - LUBLIN »

  Sport Club Lublin - Siłownia, Aerobic, Fitness, Sauna, Solarium, Odżywki, Preparaty Wspomagające, Sporty Walki, Boks, Ćwiczenia, Zdrowie, Kondycja, Zapraszamy do największego klubu sportowego w Lublinie.

  Data dodania: 30 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Londyn2012.net - Twoje źródło wiedzy o igrzyskach olimpijskich w Londynie

  Londyn2012.net - Twoje źródło wiedzy o igrzyskach olimpijskich w Londynie »

  Londyn2012.net - niezależny portal wiedzy o igrzyskach olimpijskich w Londynie. Aktualności, ciekawostki, informacje. Wszystko o startach Polaków. Kwalifikacje, polscy kwalifikanci o raz zasady kwalifikacji

  Data dodania: 10 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Klub Muay Thai - Am Nat

  Klub Muay Thai - Am Nat »

  Strona krakowskiego klubu Muay Thai. Dowiesz się z niej czym jest boks tajski, jaka jest jego historia i dlaczego ta sztuka walki stała się aż tak popularna. Dowiesz się również jaki jest aktualny plan treningów, cennik zajęć oraz historia klubu. Odwiedź nas i poznaj szlachetną sztukę walki Muay Thai!

  Data dodania: 22 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Podkarpacki Związek Piłki Nożnej

  Podkarpacki Związek Piłki Nożnej »

  Witamy na nowej stronie internetowej Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej.
  Mamy nadzieję, że strona w obecnym kształcie będzie dobrym motywatorem do częstego odwiedzania nas i zaznajamiania się z bieżącymi informacjami na temat działalności Związku.

  Data dodania: 26 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Klub Biegacza REBUS

  Klub Biegacza REBUS »

  KB-Rebus - Strona Klubu Biegacza REBUS.
  Na naszej stronie znajdziesz sylwetki zawodników naszego klubu, ich rekordy, plany treningowe, wyniki osiągnięte na zawodach, w których braliśmy udział, galerię zdjęć z zawodów, a także porady jak zacząć biegać.

  Data dodania: 26 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Baza instruktorów - kursy

  Baza instruktorów - kursy »

  Baza instruktorów są to ogłoszenia pracy dla trenerów, pilotów i instruktorów. Na naszej stronie znajdziesz organizowane kursy instruktorskie oraz trenerskie. Jeżeli organizujesz kursy, wyjazdy czy też prowadzisz szkolenia, możesz również pochwalić się tą informacją na naszej stronie baza instruktorów. Do zobaczenia!

  Data dodania: 01 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szóstka Weidera

  Szóstka Weidera »

  W życiu większości ludzi przychodzi taki moment, gdy postanawiają, że wypada „coś zrobić” ze swoim ciałem. A to ulubiona bluzka zrobiła się nagle za ciasna, a to na brzuszku się trochę przytyło, a to zbliżają się wakacje, a bikini stało się za małe... Dopiero wtedy zaczynamy rozglądać się za najlepszym zestawem ćwiczeń, który pomoże nam niewielkim kosztem, w krótkim czasie zrzucić zbędne kilogramy. Mamy trening dla Ciebie. Aerobiczna Szóstka Weidera. Jest to ćwiczenie, które umożliwia w domu, bez dodatkowych opłat na drogie karnety na siłownię osiągnąć idealną figurę w stosunkowo niedługim czasie. Aerobiczna Szóstka Weidera składa się ze specjalnie przygotowanych ćwiczeń, które należy wykonywać w odpowiedniej kolejności. Istotą ćwiczenia jest jednak wykonywanie ich bez przerw, oraz blokowanie każdego ćwiczenia na czas 3 sekund. Dokładny opis tego treningu znajdziesz na naszej stronie szostkaweidera.com.pl. Znajdziesz tu wszystkie potrzebne nam do zaczęcia treningu oraz w jego trakcie wiadomości. Portal to bez wątpienia najrzetelniejsze źródło wiedzy o Szóstce Weidera, jakie znajdziesz w internecie.

  Data dodania: 26 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • ManchesterCity.pl - Serwis fanów Man City

  ManchesterCity.pl - Serwis fanów Man City »

  ManchesterCity to polskojęzyczny serwis fanów Manchesteru City - drużyny w której niegdyś grał wybitny polski piłkarz - Kazimierz Deyna. Prawdziwa gratka dla kibiców, którzy chcą czegoś więcej niż tylko śledzenia meczu. Ciekawostki historyczne, wywiady z piłkarzami oraz nadchodzące transfery - to wszystko na najlepszym blogu Citizens w Polsce.

  Data dodania: 28 04 2016 · szczegóły wpisu »

Kluby, Organizacje - nowa strona:

Adres: