Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki

Podkategoria: Taniec

 • Studio Tańca X7 - kursy tańca Trójmiasto, Gdańsk, Gdynia, szkola tanca

  Studio Tańca X7 - kursy tańca Trójmiasto, Gdańsk, Gdynia, szkola tanca »

  www.studiotancax7.pl szkoła tańca z ofertą zajęć dla Pań, zajęcia dla Par i Młodzieży.


  Jesteśmy grupą instruktorów tworzących z pasją, kochających taniec, a wszystko to podparte doświadczeniem i umiejętnościami.

  Chcemy, aby Studio była dla Was nie tylko miejscem nauki, ale dzięki atmosferze tworzonej przez Was samych, także sposobem na życie. Bez względu na wiek i umiejętności.

  Mamy również propozycję dla osób, które chcą rozwijać swoje pasje taneczne.

  W studio działa formacja taneczna X7 CREW. Tańcząc z nami będziesz miał możliwość dołączenia do najlepszych, występować na pokazach w całej Polsce.  ZAPRASZAMY!

  Data dodania: 03 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Art-ine.pl - Fire/Piroshow Group

  Art-ine.pl - Fire/Piroshow Group »

  Niezapomniane pokazy fireshow z użyciem piroshow doskonałe na każdą uroczystość od weseli po festiwale.
  Unikatowe synchronizacje dobrane z specjalną muzyką tworzą pokazy które zapadają w pamięci bardzo długo.
  100% jakość 100% profesjonalizm

  Data dodania: 10 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Night Club Alibi

  Night Club Alibi »

  Najlepsze nocne kluby w Polsce zachodniej! Gwarantowana dobra zabawa i 100% dyskrecji. Najlepsze dziewczyny, ekskluzywne warunki i dobrze zaopatrzony BAR. Zapraszamy Panów na spędzenie u nas miłych chwil.
  Panie zapraszamy do współpracy. Posiadamy dwa kluby Alibi, przy trasie Świecko Poznań, 40 km od granicy niemieckiej.

  Data dodania: 03 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • LatinProject.pl - kursy salsy w Krakowie

  LatinProject.pl - kursy salsy w Krakowie »

  Latin Project to krakowska szkoła tańca, która skupia ludzi, których pasją jest taniec - a dokładniej salsa.
  Prowadzimy kursy tańca w Krakowie, w naszej ofercie są: salsa kubańska, reggeaton, rumba kubańska, izolacje.
  Oferujemy profesjonalne kursy w konkurencyjnych cenach.
  Wśród naszych instruktorów jest Daniel Pancerz, który jest najlepszym polskim instruktorem salsy kubańskiej.
  Zajęcia prowadzone przez nas to mile spędzony czas w pozytywnej atmosferze.
  Nasze kursy tańca odbywają się na kilku salach w Krakowie, dlatego łatwo można dobrać korzystną dla siebie lokalizację.
  Oprócz kursów Latin Project zajmuje się organizacją największych imprez salsowych w całej Polsce, gdzie można doskonalić swoje umiejętności taneczne zdobyte na kursach tańca i bawić się przy najlepszej muzyce.
  Podczas naszej kilkuletniej działalności zostaliśmy czołowym promotorem salsy kubańskiej w całej Polsce, organizując kursy salsy a także liczne warsztaty z najlepszymi kubańskimi instruktorami.

  Data dodania: 05 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szóstka Weidera

  Szóstka Weidera »

  W życiu większości ludzi przychodzi taki moment, gdy postanawiają, że wypada „coś zrobić” ze swoim ciałem. A to ulubiona bluzka zrobiła się nagle za ciasna, a to na brzuszku się trochę przytyło, a to zbliżają się wakacje, a bikini stało się za małe... Dopiero wtedy zaczynamy rozglądać się za najlepszym zestawem ćwiczeń, który pomoże nam niewielkim kosztem, w krótkim czasie zrzucić zbędne kilogramy. Mamy trening dla Ciebie. Aerobiczna Szóstka Weidera. Jest to ćwiczenie, które umożliwia w domu, bez dodatkowych opłat na drogie karnety na siłownię osiągnąć idealną figurę w stosunkowo niedługim czasie. Aerobiczna Szóstka Weidera składa się ze specjalnie przygotowanych ćwiczeń, które należy wykonywać w odpowiedniej kolejności. Istotą ćwiczenia jest jednak wykonywanie ich bez przerw, oraz blokowanie każdego ćwiczenia na czas 3 sekund. Dokładny opis tego treningu znajdziesz na naszej stronie szostkaweidera.com.pl. Znajdziesz tu wszystkie potrzebne nam do zaczęcia treningu oraz w jego trakcie wiadomości. Portal to bez wątpienia najrzetelniejsze źródło wiedzy o Szóstce Weidera, jakie znajdziesz w internecie.

  Data dodania: 26 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • ŁUKASZ SKOWRON wieczór panieński śląskie

  ŁUKASZ SKOWRON wieczór panieński śląskie »

  W Krakowie oraz na terenie całego województwa małopolskiego działalność swoją prowadzi fachowy chippendales - Łukasz Skowron. To osoba, dla jakiej taniec jest pasją, mającą niesamowite umiejętności taneczne jak i oczywiście znakomite warunki fizyczne. Aktywność Łukasza Skowrona jako tancerza rozpoczęła się już 14 lat temu. Od tego czasu był uczestnikiem różnorodnych konkursów oraz programów tanecznych, często stawał na podium. To wszystko pozwoliło jemu stworzyć kreację chippendales’a fachowego, dla jakiego nie ma fantazji a także marzeń niemożliwych do zrealizowania. Właśnie dlatego umiejętności Łukasza Skowrona wykorzystywane są przez liczną damską klientelę. Szczegółowe informacje na temat tej oferty opublikowano na stronie:

  Data dodania: 10 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Guardian Angels chippendales warszawa

  Guardian Angels chippendales warszawa »

  GUARDIAN ANGELS Erotic Dance Group zaistniała z pasji i miłości do kobiet oraz tańca. Jest to profesjonalna grupa tancerzy erotycznych, którzy swoim czarem i wdziękiem poruszą zmysły każdej kobiety. Trzeba dodać, że GUARDIAN ANGELS to także grupa powabnych tancerek, których umiejętności zaskoczą niejednego widza. Założycielami grupy są doświadczeni i niezwykle utalentowani tancerze, którzy całe swoje życie oddali tańcu. Wszechstronność i elastyczność grupy daje możliwość dostosowania się do każdego projektu. Grupa ma na swoim koncie występy na pokazach mody, w programach telewizyjnych oraz eventach organizowanych dla firm. Więcej informacji na stronie.

  Data dodania: 14 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • APT szkoła tańca lublin

  APT szkoła tańca lublin »

  Kochasz tańczyć? Dopiero uczysz się podstawowych kroków i chcesz rozwinąć swoje zdolności? Dobrze trafiłeś! Prowadzona przez Magdalenę Woszczek Akademia Promocji Tańca w Lublinie przyszykowała ciekawą propozycję, która zaciekawi wszystkich amatorów tańca. Prowadzone są tu zajęcia salsy, zumby, baletu, tanga argentyńskiego, tańca towarzyskiego czy innych stylów. Szkoła prowadzi też zajęcia przygotowujące nowożeńców do pierwszego tańca. Niesamowita atmosfera i doświadczeni instruktorzy sprawią, że na każde zajęcia będą Państwo uczęszczać z chęcią. Więcej wiadomości o propozycji szkoły opublikowane jest na stronie internetowej.

  Data dodania: 13 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Nauki Tańca Snake-Dance Częstochowa

  Centrum Nauki Tańca Snake-Dance Częstochowa »

  SNAKE DANCE Centrum nauki tańca w Częstochowie. Uczymy dzieci do 6 roku życia. Style tańca z naszej bogatej oferty to:
  break dance od 6 lat, hip hop, videoclip, dancehall, popping, locking, jazz, latino solo, zumba, house, joga, bachata, fitness, DJ akademia, pole dance i inne.

  W naszej Szkole uczymy tańca w grupach kameralnych liczących maksymalnie 14 osób, co pozwala na profesjonalne i indywidualne podejście do każdego ucznia.

  Na parterze szkoły znajduje się kawiarenka taneczna Snake Dance Coffee Częstochowa, gdzie można napić się wspaniałej kawy i zjeść pyszne ciastko!

  Zapraszamy również do odwiedzenia naszego sklepu BBSHOP.

  Data dodania: 13 04 2022 · szczegóły wpisu »

Taniec - nowa strona:

Adres: