Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki

Podkategoria: Ezoteryka

1 · 2 · następna strona »
 • Wróżki

  Wróżki »

  Tarot Wróżki Otylii. Czy zastanawialiście się Państwo kiedyś nad tym jak będzie wyglądało wasze życie w przyszłości ? Jak potoczą się Wasze losy jaki i losy Waszych bliskich ? Jestem wróżką - tarocistką, nazywam się Otylia Wrzos i z ogromną przyjemnością zapraszam Państwa na seans z kartami Tarota - mogę Państwu zagwarantować satysfakcję z moich wróżb. Tarot jest przydatną wskazówką w dzisiejszym, zabieganym świecie.

  Data dodania: 05 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wróżby

  Wróżby »

  We wróżbach doszukujemy się przede wszystkim rady, pomocy i wsparcia. Mając świadomość tego co nas czeka, jesteśmy w stanie bardziej kontrolować nasz los, a to co nas w życiu spotka zarówno dobrego jak i złego potrafimy sobie wyjaśnić, bo przecież wiemy do czego zmierzamy. Zapraszamy do portalu omawiającego większość rodzajów wróżb. Numerologia, tarot, chiromancja, wróżby andrzejkowe, wróżby walentynkowe oraz wiele innych. Zapraszamy !

  Data dodania: 05 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tarot

  Tarot »

  Tarot od wieków budził respekt i zachwyt wśród ludzi. Karty Tarota posiadają moc, którą staram się wykorzystywać jak najbardziej na Państwa korzyść. Karty Tarota są skuteczne. Nie wyobrażam sobie swojego życia bez kart Tarota. Od bardzo dawna jego dobroczynność są w stanie potwierdzić osoby profesjonalnie zajmujące się prognozowaniem przyszłości. Tarot pośród innych kart wyróżnia się duża symboliką oraz dużymi możliwościami jej interpretacji.

  Data dodania: 05 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wróżki

  Wróżki »

  Tarot jest skuteczny. Nie wyobrażam sobie wróżenia bez kart Tarota. Od wieków jego skuteczność potwierdzają osoby profesjonalnie zajmujące się wróżbiarstwem. Tarot pośród innych kart wyróżnia się mnogością symboliki oraz szerokimi możliwościami jej interpretacji. Samo powstanie kart Tarota owiane jest tajemnicą, natomiast tempo jego rozwoju oraz siła przebicia imponuje po dzień dzisiejszy.

  Data dodania: 05 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wróżka

  Wróżka »

  Jako, że kobiety nie powinny mówić o swoim wieku powiem tylko, że jestem doświadczoną tarocistką, która w życiu wiele przeszła. Mam za sobą dobre i złe momenty, doświadczyłam wystarczająco dużo w życiu, aby stwierdzić, że nic tak nie naprawia świata jak dobre, szczere słowo wypowiedziane z intencją pomocy w stosunku do drugiego człowieka. Jeżeli chcą Państwo skorzystać z moich usług to zapraszam serdecznie, jeżeli nie - to życzę Państwu, aby wasze życie potoczyło się po waszej myśli i aby los oszczędził wam przykrości.

  Data dodania: 05 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Horoskopy

  Horoskopy »

  Blog ten jest zbiorem autorskich artykułów o tematyce ezoterycznej. Zapraszamy do lektury profesjonalnych artykułów o wróżkach, horoskopach, tarocie i magii. Nasz serwis charakteryzuje się unikalnością tekstów, merytorycznie przemyślanymi artykułami. Wróżki, horoskopy partnerskie, horoskopy miłosne, numerologia, tarot oraz wiele innych.

  Data dodania: 05 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Najlepsze wróżki

  Najlepsze wróżki »

  Toplista najlepszych stron wróżek w Polsce. Zapraszamy serdecznie do dodawania do niej stron o tematyce ezoterycznej wróżki, tarocistki i tarocistów. Zapraszamy również portale tematycznie związane ze zjawiskami paranormalnymi, parapsychologią i magią. Znając ranking najpopularniejszych wróżek łatwiej będzie wybrać ta odpowiednią.

  Data dodania: 05 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wróżka

  Wróżka »

  Bardzo często zwracają się Państwo do mnie z prośbą o pomoc w sprawach miłosnych. Dzięki kartom i numerologii jestem w stanie przeprowadzić dla Państwa wróżbę miłosną, analizę porównawczą waszych cech i zamierzeń życiowych. Mogę sprawdzić wasze dopasowanie partnerskie, predyspozycje mentalne waszych dzieci oraz przyjaciół. Zapraszam serdecznie na wróżby.

  Data dodania: 05 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Sennik

  Sennik »

  Czasami na pewno zastanawiałeś się, co znaczy twój sen, dzięki sennikowi sprawdzisz to w każdej chwili. Sny pełnią w nim główną rolę! Sny są odbiciem rzeczywistości, na zasadzie symboli lub innych środków wyrazu mogą ukazać ukryte marzenia, pragnienia, pasje i problemy śniącego. Dają możliwość wglądu we własną duszę, przez co poznanie snów i zrozumienie ich pozwala na twórcze rozwiązywanie problemów.

  Data dodania: 09 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wróżka Elżbieta

  Wróżka Elżbieta »

  Tarot i wróżenie wróżki online. Do każdego problemu z jakim się do mnie zgłaszają chętni na wróżbę podchodzę indywidualnie, rzetelnie analizując karty. Jeśli masz problem z podjęciem decyzji, Tarot wskaże Ci właściwą drogę. Wykorzystując swoją wiedzę w dziedzinie Ezoteryki i znajomości ludzkich charakterów, zachowań, predyspozycji, uczuć, jestem w stanie powiedzieć o nich dużo. Kontaktując się z wróżką znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania, wątpliwości, potwierdzenia swoich decyzji, czy też uzasadnienie ścieżki życiowej. Tarot nie jest wyrocznią, a tylko drogowskazem. to my sami wybieramy drogę, tarot pokazuje która jest najwłaściwsza, podpowiada, a wybór zawsze należy do nas.

  Data dodania: 23 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wróżby i horoskopy

  Wróżby i horoskopy »

  Wszystko o wróżbiarstwie w 1 miejscu – wróżby miłosne, Kabałą, Wyrocznia, wróżby tarota i wiele innych. Pragniesz dostać spersonalizowaną wróżbę tylko dla siebie? To proste! Skontaktuj się z wybraną wróżbitką, która podczas rozmowy przez telefon lub dialogu SMS odkryje Twój przyszły los. Tylko w naszym serwisie profesjonalne wróżki sms w Polsce w tak łatwy i wygodny sposób przesyłają Ci indywidualne wróżby tylko dla Ciebie. Każda wróżba jest przemyślana i sprawdzona, profesjonalistka układa dla Ciebie karty, sprawdza horoskop i pyta los o przyszłość. Poznaj przyszłość bez wychodzenia z domu już dzisiaj. Wiele artykułów w naszym portalu udostępniamy bezpłatnie – odwiedź nas koniecznie, by poznać rozmaite typy wróżb, horoskopy, sekrety numerologii i inne. Gorąco zapraszamy wielbicieli ezoteryki i początkujących adeptów sztuki wróżbiarskiej.

  Data dodania: 28 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Czym jest ezoteryka

  Czym jest ezoteryka »

  Nazwa tej dziedziny wywodzi się jeszcze ze Starożytnej Grecji gdzie używana była w celu nazwania wszystkiego co tajemne, wewnętrzne, ukryte i ponad naturalne. Sama nauka w dzisiejszym rozumieniu zajmuje się wszystkim tym co było skrywane i nie dopuszczane do wiedzy ogółu głównie z powodu obaw o brak zrozumienia. To ezoteryka jest właśnie tym wszystkim o czym nie mogą nawet wiedzieć przeciętni ludzie gdyż nie poradziliby sobie z udźwignięciem ciężaru tej wiedzy. A jest to wiedza o magii, czara, wróżeniu, przepowiadaniu przyszłości, rzucaniu uroków i sporządzaniu tajemnych zaklęć.

  Data dodania: 16 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Niepowtarzalny horoskop dla wagi

  Niepowtarzalny horoskop dla wagi »

  Wiele osób ma problem ze znalezieniem sobie drugiej połówki. Niestety wszelkie starania spełzają wciąż na niczym. Nie jest to miła sytuacja i na dłuższą metę może być naprawdę frustrująca. Dlatego też bardzo istotne jest to by wykorzystać niezmiernie skuteczną pomoc jaką jest horoskop dla wagi. Dzięki niemu nasze szanse na znalezienie sobie odpowiedniej osoby zdecydowanie wzrastają. Wystarczy tylko się zastosować do porad jakie są w nim zawarte a naprawdę staje się wszystko od razu łatwiejsze. Nie jedna już osoba naprawdę zyskała wiele. Przede wszystkim udało się wielu ludziom wykorzystać właściwy moment i znaleźć miłość swojego życia. A przecież to jest najważniejsze w życiu by umieć znaleźć swoją drugą połówkę. Horoskop dla wagi podpowiada też z kim warto się związać a z kim niekoniecznie. Czasami wiązanie się z pewnymi ludźmi wszystko bardziej jeszcze komplikuje. Lepiej więc unikać toksycznych związków bo opóźniają one szansę na znalezienie prawdziwej miłości życiowej. Horoskop dla wagi najlepiej uzyskać z odpowiedniego i wiarygodnego źródła. Dobra wróżka to podstawa udanej przepowiedni. Nie warto sugerować się byle czym bo z pewnością nie skończy się to dobrze. Raz wprowadzeni w błąd możemy mieć później prawdziwy kłopot z powrotem na prostą. Horoskop dla wagi otwiera wiele drzwi, które mogło nam się zdawać, że są zamknięte jednak umocnieni jego słowami wchodzimy przez nie bez trudu. A tam czeka na nas nasze spełnienie. Bo przecież nie ma na świecie piękniejszego doświadczenia niż zaznanie prawdziwej miłości, stan zakochania i budowanie związku to coś niesamowitego i cennego.

  Data dodania: 13 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ogłoszenia towarzyskie

  Ogłoszenia towarzyskie »

  Portal randkowy Samotne Serca to miejsce, w którym znajdziesz wielu interesujących singli z Polski i nie tylko. Naszymi największymi zaletami jest błyskawiczna i łatwa rejestracja, a także moderowane konta. Odpowiedzialna polityka prywatności i ochrony danych osobowych sprawia, że można nam zaufać. Jasne reguły opłat sprawiają, że nasze biuro matrymonialne uważane jest za godne zaufania i wartościowe. Brak ukrytych opłat i automatycznie przedłużających się abonamentów to dodatkowa zaleta.
  Jesteś na etapie " Pani szuka pana " albo " Szukam kobiety " ? W serwisie Samotne Serca znajdziesz na pewno! Zapraszamy serdecznie wszystkich spragnionych miłości! Nie czekaj aż miłość sama Cię znajdzie, zawalcz razem z nami o swoje szczęście! Zakochaj się! Daj sobie szansę!

  Data dodania: 11 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Sennik - księga snu

  Sennik - księga snu »

  Darmowy sennik online, dzięki któremu odkryjesz znaczenie swoich snów. Już dziś możesz dowiedzieć się więcej na temat symboliki i przesłania, które niosą ze sobą sny. Dzięki tej wiedzy nauczysz się podejmować ważne decyzje oraz zrozumiesz codzienne perypetie. Sny odgrywają ważną rolę w życiu każdego człowieka, uczą jak żyć, przekazują istotną wiedzę na temat tego, co należy w życiu zmienić i jakie działania podjąć, aby lepiej żyć.
  Codziennie pomagamy w interpretacji nowych znaczeń i symboli sennych. Przedstawiamy także pełne znaczenie imion żeńskich i męskich oraz horoskop zodiakalny dla każdego znaku.

  Data dodania: 07 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • MSennik.pl - Sennik internetowy

  MSennik.pl - Sennik internetowy »

  Sennik internetowy to świetna sprawa, jeżeli chcesz szybko sprawdzić znaczenie swoich snów. Łatwo i błyskawicznie wyszukasz tu każdy symbol senny i dowiesz się, z jakiego powodu przewinął się on przez Twoje marzenie senne, a także wyciągniesz odpowiednie wnioski na przyszłość. Jeżeli więc znaczenie snów jest dla Ciebie ważne, już teraz wejdź na www.msennik.pl. Zapraszamy!

  Data dodania: 14 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Parasfera.pl Wróżby online, sms

  Parasfera.pl Wróżby online, sms »

  Szukasz odpowiedzi na ważne pytania dotyczące Twojego zdrowia, bliskich, kariery zawodowej? Nie wiesz gdzie znaleźć profesjonalną pomoc? Skorzystaj z pomocy doświadczonych wróżek i tarocistek w portalu Parasfera.pl, gdzie możesz liczyć na odczytanie swojej przyszłości. Wybierz metodę wróżenia dla siebie: tarot, odczytywanie przyszłości z daty urodzenia, karty cygańskie, reiki, wahadełko, horoskop, runy. Parasfera.pl to również prawdziwa skarbnica wiedzy dotycząca magii, ezoteryki i wróżenia. Liczne artykuły pozwolą Ci zaznajomić się z historią i metodami poznawania przyszłości.

  Data dodania: 24 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Księżyc

  Księżyc »

  Każdy zna opowieści lub filmy o potworach. Choć te postacie rodem z horroru dla wielu z nas są tylko wyimaginowanymi bohaterami bajek opowiadanych przy ognisku, to nie sposób się nie zgodzić z zauważalnym wpływem faz Księżyca na ludzi i zwierzęta.

  Data dodania: 28 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • Medytacja

  Medytacja »

  Z biegiem lat te praktyki coraz bardziej nurtowały, ludzie jednocześnie bali się medytacji, jak rozpalała ona ich ciekawość. Czym jest jednak medytacja we współczesnej formie? Techniki medytacji pozwalają nam odkryć swoje prawdziwe, lepsze „ja”, pomagają zdystansować się w obliczu życiowych trudności.

  Data dodania: 01 06 2017 · szczegóły wpisu »
 • Sennik

  Sennik »

  Sny od zawsze stanowiły dla człowieka niezgłębioną tajemnicę. Od wieków ludzie doszukiwali się ukrytego znaczenia snów i ich interpretacji w codziennym życiu. Zapraszamy do zapoznania się z naszym sennikiem.

  Data dodania: 02 06 2017 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »

Ezoteryka - nowa strona:

Adres: