Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki

Podkategoria: Usługi pogrzebowe

 • PUK Kremacja kraków

  PUK Kremacja kraków »

  Dla Państwa komfortu wysoko wyspecjalizowane Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych w Krakowa działa całodobowo natomiast na całkowitym obszarze kraju zapewnia wszechstronne poparcie w ciągu organizowania ceremonii pogrzebowej wraz z dopełnianiem wymaganych formalności. Firmę współtworzy krąg fachowców, cechujących się wysoką kulturą osobistą, cierpliwością i zrozumieniem w tym wyjątkowo trudnym momencie pożegnania z Bliskim, starając się w jak najwyższym stopniu Państwa odciążyć. W ofercie znajdują się auta przewożące Ciało czy prochy, chłodnia, asortyment trumien bądź urn a także eleganckie kwiaty. Szczegóły znajdą Państwo na stronie internetowej.

  Data dodania: 26 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • VEKTOR organizacja pochówków Wrocław

  VEKTOR organizacja pochówków Wrocław »

  Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą Zakładu Pogrzebowego Vektor z Wrocławia. Oferujemy Państwu rozległy wachlarz usług związanych z organizacją pogrzebu. Proponujemy pomoc w załatwianiu wszelkich formalności związanych z ZUS, USC na terenie całego kraju. W naszym zakładzie znajduje się kaplica, w jakiej odprawiamy ceremonie. Zajmujemy się również przygotowaniem wieńców i wiązanek pogrzebowych. Nasi pracownicy to fachowcy z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, którzy służą fachowym doradztwem oraz pomocą. Zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie odnajdą Państwo więcej wiadomości i pełną propozycję zakładu pogrzebowego.

  Data dodania: 12 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • GLORIA transport zmarłych wrocław

  GLORIA transport zmarłych wrocław »

  Nasza firma, zachowując uniwersalnie obowiązujące zasady oraz szanując zmarłych oraz ich rodziny, zajmuje się wszechstronną organizacją pogrzebów oraz świadczeniem profesjonalnych usług pogrzebowych. Zakład pogrzebowy Gloria z Wrocławia posiada bardzo dobre zaplecze techniczne. Dysponujemy największą w mieście liczbą karawanów do transportu osób zmarłych. Zatrudniamy osoby z bogatym doświadczeniem, którzy poradzą sobie z wykonaniem każdego zlecenia. Oferujemy przewóz zwłok, ich kremację, a dodatkowo szeroki wybór akcesoriów funeralnych. Cieszymy się niesłabnącym zaufaniem klientów oraz ugruntowaną pozycją na rynku. Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej.

  Data dodania: 02 07 2014 · szczegóły wpisu »

Usługi pogrzebowe - nowa strona:

Adres: