Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki

Podkategoria: Prawo

« poprzednia strona · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · następna strona »
 • Rozwód Poznań

  Rozwód Poznań »

  W ramach realizowanych z dziedziny prawa rodzinnego, kancelaria radcy prawnego Jureko-Śledzikowskiej dostarcza całościową pomoc między innymi w przeprowadzeniu postępowań, np. o alimenty, rozwód czy podział majątku. Na stronie można znaleźć zasadnicze informacje kontaktowe, a także całościową listę usług wykonywanych przez kancelarię Jureko. Prawnicy kancelarii podejmują skuteczne działania, np. w dochodzeniu roszczeń alimentacyjnych, tworzenia warunków do kontaktów z dziećmi czy podziale wspólnego majątku.

  Data dodania: 27 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Notarialna Mirosław Szura

  Kancelaria Notarialna Mirosław Szura »

  Mirosław Szura został powołany na Notariusza w Katowicach decyzją Ministra Sprawiedliwości DO IV 6240-57/11.

  Sporządzamy akty notarialne jeżeli prawo wymaga zachowania formy notarialnej lub jeżeli zachowania takiej formy życzy sobie klient.

  Wykonujemy pełen zakres czynności notarialnych.
  Sporządzamy akty notarialne w siedzibie kancelarii w Katowicach a także u klienta, jeżeli jest to uzasadnione.
  Obsługujemy klientów także w języku angielskim i francuskim. Osoba nie władająca językiem polskim winna stanąć do aktu notarialnego wraz z tłumaczem przysięgłym.
  tel. 32 774 58 25

  Data dodania: 28 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Gdańsk

  Adwokat Gdańsk »

  Kancelaria Adwokacka Gdańsk Adwokat Beata Nowakowska. Adwokat oferuje usługi profesjonalnego doradztwa prawnego, reprezentacji procesowej dla osób z terenu Gdańska i województwa pomorskiego.
  Kancelaria prowadzi również stałe, abonamentowe formy obsługi osób fizycznych i prawnych. Szczegóły oferty na.

  Data dodania: 23 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sprawy cywilne

  Sprawy cywilne »

  Agnieszka Tyczkowska jako adwokat zajmuje się sprawami z zakresu prawa handlowego, prawa cywilnego, prawa karnego. Kancelaria prawna usytuowana jest w miejscowości Kielce, dodatkowo filia Włoszczowa. Pomoc prawna oraz obsługa prawna - prawnik i adwokat Kielce, woj. świętokrzyskie.

  Data dodania: 09 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawna

  Kancelaria prawna »

  Adwokat Poznań - Olga Wawrzynkiewicz-Jabłonska - Kompleksowa obsługa. Kancelaria adwokacka oferuje usługi prawne - podejście do każdej sprawy niezależnie. Pomagamy osobom indywidualnym i przedsiębiorcom. Kompleksowe doradztwo i porady prawne, obsługa rynku medycznego, reprezentowanie przed sądem: rozwód, separacja, sprawy cywilne, alimenty, prawo karne, medyczne, pracy i rodzinne. Prawnik i adwokat Poznań - kancelaria prawna w Poznaniu.

  Data dodania: 24 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Warszawa Centrum

  Notariusz Warszawa Centrum »

  Nasza kancelaria notarialna urzęduje w godzinach: 10.00 - 16.00 (inne terminy do uzgodnienia). Firma zlokalizowana jest w centrum Warszawy - na przeciwko siedziby Sądu Wieczystoksięgowego. Znajdziesz nas w pobliżu Placu Bankowego i Teatralnego. Odwiedź naszą stronę już dzisiaj b poznać usługi jakie możemy Ci zaproponować. Przyjmujemy zlecenia z całego kraju - przekonaj się o tym sam odwiedzając naszą stronę.sporządza akty notarialne, ~ sporządza akt poświadczenia dziedziczenia ustawowego lub testamentowego, z wyłączeniem dziedziczenia na podstawie testamentów szczególnych, ~ sporządza poświadczenia:

  Data dodania: 09 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Windykacja Poznań

  Windykacja Poznań »

  Jeśli macie problemy z odzyskaniem długu, skontaktujcie się z naszą kancelarią adwokacką. Dzięki nam bardzo szybko i skutecznie odzyskacie pieniądze od swoich dłużników. Działania nasze charakteryzują się rzetelnością wykonywanych usług oraz najwyższą dbałością o sprawy klientów. Celem naszym jest zapewnienie szybkiej efektywnej pomocy prawnej zarówno przedsiębiorcom jak i klientom indywidualnym. Oferujemy kompleksową pomoc prawną z zakresu wszystkich gałęzi prawa. W szerokiej ofercie usług kancelarii znajduje się również windykacja Poznań. Dzięki naszemu doświadczeniu i fachowej wiedzy z zakresu windykacji jesteśmy wstanie udzielić Państwu skutecznej pomocy. Wszystkich zainteresowanych naszymi usługami zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 23 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenie OC

  Ubezpieczenie OC »

  Pełną pewność za kierownicą i komfort płynący z jazdy można osiągnąć dopiero wówczas, gdy posiada się pełne ubezpieczenie komunikacyjne. Większość kierowców decyduje się tylko i wyłącznie na ubezpieczenie OC, zapominając, że rezygnują w ten sposób dobrowolnie z ochrony swojego samochodu. Ja na swoim blogu pewnynadrodze.pl staram się wytłumaczyć ludziom, że mają jeszcze wiele innych alternatyw i wcale przy tym nie muszą przepłacać za pełnozakresowe autocasco. Doradzam również, gdzie, kiedy i jak dochodzić o swoje odszkodowanie z OC sprawcy lub swoich posiadanych umów ubezpieczeniowych. Zapraszam serdecznie!

  Data dodania: 26 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Bydgoszcz

  Kancelaria Bydgoszcz »

  Kancelaria Bydgoszcz, adwokat Roman Wiatrowski – Kancelaria Adwokacka. Serdecznie zapraszamy dalej - kliknij, zobacz więcej i sprawdź co polecamy, skorzystaj i wypróbuj. Nasza dewiza to fachowość, rzetelność i solidność w powierzonych nam zadaniach. Wypróbuj i skorzystaj, kliknij i Zobacz więcej - polecam naszą ofertę. Oferta to: profesjonalna pomoc prawna w takich dziedzinach jak prawo karne, prawo cywilne (m.in. odszkodowania), prawo administracyjne. „Tani adwokat, skuteczny i dobry prawnik – o poszukiwaniu pomocy prawnej poprzez wyszukiwarki internetowe używając tych haseł poczytaj na stronie. – adwokat. Roman Wiatrowski. Sprawdź nas - Okazja, zobacz dalej, click.

  Data dodania: 14 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Wrocław

  Adwokat Wrocław »

  Kancelaria Radców Prawnych - Szymański Wspólnicy - Adwokat wrocław. kancelaria prawna świadczącą usługi prawne dla klientów korporacyjnych (Obsługa firm) i indywidualnych zarówno na etapie przedsądowym jak i w postępowaniach przed sądami. Serdecznie zapraszamy dalej - zobacz więcej na naszej stronie, kliknij teraz w link i sprawdź nas. Szymon Wnętrzak, Łukasz Surma, Sławomir Stojek, Katarzyn Rękas, Maciej Szymański. Także zakładanie spółek. Zapraszamy - prawnik od rozwodów, radca prawny, adwokat Wrocław i Częstochowa. Kierujemy szeroką ofertę do przedsiębiorców, oferta też dla klientów indywidualnych - Szymański Rękas Stojek - adwokaci we Wrocławiu, Dolny Śląsk.

  Data dodania: 14 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • ADWOKACI SJS Adwokat kraków

  ADWOKACI SJS Adwokat kraków »

  Wieloletnie doświadczenie, obszerna wiedza i fachowe podejście to tylko kilka z pozytywów, którymi dysponuje kancelaria prawna SJS Adwokaci Stępniewska-Janowska Sieniawski. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów, zapewniamy szybką i fachową odpowiedź prawną. Wspierając swoich Klientów staramy się, aby praca była przede wszystkim dobrze zrealizowana i aby satysfakcja była stale po obu stronach. Wszelakie koszty podane są po zapoznaniu się ze sprawą. Swoja propozycję adresują do osób prywatnych, lecz także do firm. Aby dowiedzieć się więcej o naszej dotychczasowej wprawie i poznać całkowitą naszą ofertę, zapraszamy ciepło na naszą stronę internetową:

  Data dodania: 05 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kanonista - prawnik, adwokat Warszawa

  Kanonista - prawnik, adwokat Warszawa »

  Kanonista - prawnik, adwokat Warszawa. Kancelaria prawa kanonicznego prowadzi sprawy o stwierdzenie nieważności małżeństwa, czyli tzw. rozwód kościelny czy unieważnienie małżeństwa. Twój wybór to nasza oferta - adwokaci kościelni zapraszają. umów się z nami na spotkanie informacyjne. kliknij w linki i sprawdź - serdecznie zapraszamy dalej.

  Data dodania: 11 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Doradca podatkowy

  Doradca podatkowy »

  Grupa Doradców Podatkowych Gdynia - GDP. Grupa zorganizowana przez zespół kilkunastu doradców podatkowych z całej Polski. Podmiot specjalizujący się w obsłudze sporów podatkowych - postępowanie celne, postępowanie podatkowe, skarga do wsa. Doradca podatkowy Gdynia, Gdańsk, trójmiasto i cała Polska. Kliknij teraz w link - zobacz więcej i sprawdź nas teraz.

  Data dodania: 16 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Warszawa ANETA SZKUTNIK

  Notariusz Warszawa ANETA SZKUTNIK »

  Kancelaria Notarialna-Aneta Szkutnik Notariusz Warszawa Śródmieście Al Solidarności 71 lok nr 4, tel: 22-616 26 16, Notariusz Warszawa Centrum. Nasza kancelaria notarialna urzęduje w godzinach: 10.00 - 18.00 (inne terminy do uzgodnienia). Firma zlokalizowana jest w centrum Warszawy - na przeciwko siedziby Sądu Wieczystoksięgowego. Znajdziesz nas w pobliżu Placu Bankowego i Teatralnego. Odwiedź naszą stronę już dzisiaj b poznać usługi jakie możemy Ci zaproponować. Przyjmujemy zlecenia z całego kraju - przekonaj się o tym sam odwiedzając naszą stronę.

  Data dodania: 22 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • ROMAN GRUSKOŚ Tani notariusz Kraków

  ROMAN GRUSKOŚ Tani notariusz Kraków »

  Jeżeli szukacie Państwo rzetelnej a także solidnej Kancelarii Notarialnej, przedstawiamy Państwu Kancelarię Notariusza Romany Gruskoś. Siedzibą Kancelarii jest Kraków. Kancelaria świadczy pełen zakres usług związanych z czynnościami notarialnymi. Zapewnia nie tylko wykonywanie czynności notarialnych, ale też służy poradą i rzetelną informacją. Do dyspozycji klienta pozostaje notariusz, asesor notarialny, aplikanci notarialni oraz pracownik kancelaryjny. Prezentowana Kancelaria Notarialna prowadzona jest przez doświadczonego oraz rzetelnego notariusza, który stoi na straży przepisów prawa a także dba o interesy prawne każdej osoby biorącej udział w czynności prawnej. Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie:

  Data dodania: 04 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • SŁAWOMIR JAMRÓZ odszkodowania

  SŁAWOMIR JAMRÓZ odszkodowania »

  Jamróz Sławomir. Kancelaria Adwokacka mieści się na terenie Rzeszowa, gdzie przyjmuje osoby potrzebujące wskazówek prawnych i wstawiennictwa adwokata w różnorodnych aspektach prawa. Jednym z nich jest prawo gospodarcze, w jakim specjalizują się prawnicy pracujący w kancelarii. Chodzi tutaj o sprawy takie jak rozwiązanie spółki, czy też wyłączenie partnera ze spółki. Przedsiębiorcy implikują do kancelarii adwokackiej o ogłoszenie nieważności uchwały akcjonariuszy lub uchwały walnego zgromadzenia spółki, do czego dochodzi w przypadku zaistnienia podejrzeń o działania na stratę spółki. Obszar działań kancelarii pozostał przedstawiony na stronie internetowej.

  Data dodania: 22 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • JAWORSKI SŁAWOMIR windykacja długów

  JAWORSKI SŁAWOMIR windykacja długów »

  Kancelarią Komorniczą funkcjonującą przy Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy jest Komornik Sądowy mgr Sławomir Jaworski. Jednostka świadczy usługi doradcze i kieruje egzekucję postępowań pomiędzy Wierzycielem i Dłużnikiem. Komornik Sądowy podejmuje się podejmowania wniosków o egzekucję z różnych miejsc w Polsce (wyeliminowane są wyłącznie sprawy o egzekucję posiadłości), natomiast do początkowego okręgu działania firmy-Kancelarii Komorniczej przystają sąsiednie gminy (jak Dąbrowa Chełmińska czy Koronowo). Firma wykonuje dodatkowo licytacje nieruchomości. Szczegóły oferty razem z danymi kontaktowymi zawarte są na stronie internetowej.

  Data dodania: 10 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Wrocław

  Adwokat Wrocław »

  Kancelaria prawna Wrocław jest nowoczesną, młodą, ambitną oraz wchodzącą na rynek firmą prawniczą. Nasze biuro współpracuje z wieloma prawnikami, w tym w szczególności z radcami prawnymi, aplikantami i adwokatami.Kancelaria adwokacka Wrocław zajmuje się prowadzeniem spraw sądowych z zakresu prawa gospodarczego.

  Data dodania: 11 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Porady prawne Kraków

  Porady prawne Kraków »

  Kancelaria prawna w Krakowie zajmująca się takimi specjalizacjami jak prawo pracy, windykacja, rozwód i inne. Na stronie udostępniamy również obsługę prawna, za pomocą drogi elektronicznej. Chcesz dowiedzieć się więcej odwiedź stronę http://migas-adwokat.pl. Porady prawne w Krakowie możesz również odwiedzić osobiście.

  Data dodania: 24 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat w Gliwicach i Zabrzu

  Adwokat w Gliwicach i Zabrzu »

  Jako Kancelaria Adwokacka Grażyna i Damian Tomanek funkcjonujemy na rynku od 1999 roku, mając biuro w Zabrzu oraz oddział w Gliwicach. Zatrudniamy jedynie prawdziwych specjalistów, którzy do każdego zlecenia podchodzą indywidualnie i na pierwszym miejscu stawiają jego dobro. Od tej dobrej strony daliśmy się już poznać. Nasze usługi świadczymy zarówno dla klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców. Zajmujemy się prawem budowlanym, kwestiami odszkodowań, podejmujemy się spraw karnych, spadkowych, rodzinnych, pracowniczych i innych. Kooperujemy z kancelariami z Niemiec i Wielkiej Brytanii, a także z zaufanymi psychologami, mediatorami i rzeczoznawcami.

  Data dodania: 14 11 2013 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · następna strona »

Prawo - nowa strona:

Adres: