Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki

Podkategoria: Gdańsk

1 · 2 · następna strona »
 • POMORSKA GIEŁDA NIERUCHOMOŚCI - NADMORSKIE NIERUCHOMOŚCI

  POMORSKA GIEŁDA NIERUCHOMOŚCI - NADMORSKIE NIERUCHOMOŚCI »

  Agencja nieruchomości - Pomorska Giełda Nieruchomości świadczy usługi od 1998 roku oferując naszym klientom nieruchomości w pasie nadmorskim woj. zachodniopomorskiego. W serwisie internetowym znajdą Państwo:
  - działki na wsi,
  - domy nad morzem,
  - działki nad morzem
  - mieszkania, apartamenty
  - pensjonaty, hotele
  - gospodarstwa rolne
  Oferujemy Państwu nieruchomości z powiatów: kamieńskiego, gryfickiego i goleniowskiego.
  Dzięki współpracy z wieloma bankami doradzimy przy doborze odpowiedniego kredytu.
  Długoletnie doświadczenie poparte zadowolonymi klientami to nasza wizytówka. www.nieruchomoscipgn.pl
  Zapraszamy.

  Data dodania: 07 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Studio Tańca X7 - kursy tańca Trójmiasto, Gdańsk, Gdynia, szkola tanca

  Studio Tańca X7 - kursy tańca Trójmiasto, Gdańsk, Gdynia, szkola tanca »

  www.studiotancax7.pl szkoła tańca z ofertą zajęć dla Pań, zajęcia dla Par i Młodzieży.


  Jesteśmy grupą instruktorów tworzących z pasją, kochających taniec, a wszystko to podparte doświadczeniem i umiejętnościami.

  Chcemy, aby Studio była dla Was nie tylko miejscem nauki, ale dzięki atmosferze tworzonej przez Was samych, także sposobem na życie. Bez względu na wiek i umiejętności.

  Mamy również propozycję dla osób, które chcą rozwijać swoje pasje taneczne.

  W studio działa formacja taneczna X7 CREW. Tańcząc z nami będziesz miał możliwość dołączenia do najlepszych, występować na pokazach w całej Polsce.  ZAPRASZAMY!

  Data dodania: 03 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Lampa Bioptron

  Lampa Bioptron »

  Światło Bioptron, Light Therapy. Leczenie i profilaktyka zdrowotna od firmy Zepter. Terapia Światłem Bioptron ma szerokie zastosowanie w medycynie sportowej, rehabilitacji, w leczeniu urazów, bólu i trądziku.
  Bioptron nie powoduje efektów ubocznych – jest nieszkodliwe i całkowicie bezpieczne. Nie zawiera promieniowania ultrafioletowego ani żadnego innego promieniowania szkodliwego dla zdrowia.
  Światło spolaryzowane Bioptron, które emituje lampa Bioptron jest widzialne i spolaryzowane pow. 95%. Zawiera widoczną część spektrum światła słonecznego i bliższą podczerwonego o długości fal od 480 nm do 3400 nm. Fale drgają w płaszczyznach równoległych w kierunku świecenia, w odróżnieniu od fal światła słonecznego, które rozprzestrzenia się we wszystkich kierunkach.

  Data dodania: 27 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Mieszkania w Gdańsku

  Mieszkania w Gdańsku »

  Mieszkania w Gdańsku – dziesiątki tysięcy ogłoszeń ze wszystkich dzielnic miasta. Mieszkania duże i małe, zlokalizowane bliżej centrum miasta oraz w spokojnych dzielnicach na jego obrzeżach, w starszym, a także nowym budownictwie oraz ogłoszenia deweloperów. Zalety serwisu to nie tylko duża liczba ofert, ale również możliwość natychmiastowego wyselekcjonowania tych, którymi będziesz zainteresowany.

  Data dodania: 11 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Sprzedaż papieru

  Sprzedaż papieru »

  Logo hurtownia papiernicza - Rumia (blisko Gdynia). Sprzedaż papieru w niskiej cenie. SPecjalizacja to papier pakowy,, papier gazetowy, tektura falista, pergamin, torby papierowe, papier do szkła i kwiatów - papier biały oraz papier szary. Hurtownia papiernicza zaprasza do swojej siedziby po papier pakowy, pergamin, papier szary i papier biały.

  Data dodania: 02 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Mieszkania na sprzedaż Gdańsk

  Mieszkania na sprzedaż Gdańsk »

  Osiedla mieszkaniowe z dużą panoramą widokową i niewielką odległością terenów zielonych należą już w tych dniach do rzadkości na terenie naszego kraju. Kolejny budynek zostanie postawiony w IV kwartale 2012 roku, tymczasem mieszkania znajdują się już w ofercie sprzedaży. Zobacz również nasze Apartamenty Gdańsk Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat prowadzonej budowy, zachęcamy do odwiedzenia naszej strony domowej. To powinien być również bardzo duży pozytyw dla rodzin z dziećmi, dla których dodatkowo przewidziano liczne walory widokowe i bliskość terenów zielonych.

  Data dodania: 11 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Luksusowe mieszkania Gdańsk

  Luksusowe mieszkania Gdańsk »

  Apartamenty nad rzeką Motławą niedaleko Gdańskiej Starówki to pragnienie zapewne niejednego entuzjasty ekskluzywnego życia. W tym momencie jest to możliwe, ponieważ tego typu mieszkania znajdują się w sprzedaży.
  Precyzyjne rozłożenie na dwóch ostatnich piętach właśnie oddanego budynku jest udostępnione na stronie internetowej, a ich plany są gotowe do ściągnięcia w plikach PDF.
  Kontakt z działem sprzedaży jest możliwy przez telefon oraz elektronicznie na adres mailowy. Jeśli planujesz żyć w mieście mocno rozwijającym, to Gdańsk na pewno będzie odpowiednim wyborem.
  Apartamenty z pewnością wynagrodzą oczekiwania nawet najmocniej wymagających kupujących, z tego względu gorąco zapraszamy do zapoznania się z propozycją na stronie internetowej. Nie czekaj, gdyż liczba apartamentów jest zawężona.

  Data dodania: 24 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biura na wynajem Trójmiasto

  Biura na wynajem Trójmiasto »

  Genialne lokale biurowe na lokalizację Twojego biura Jeśli jesteś przedsiębiorcą i planujesz szybki rozwój własnego biznesu to warto pomyśleć o wynajmie powierzchni biurowych.. Warto także zobaczyć mieszkania na sprzedaż Gdańsk w niedużej odległości od opisywanych lokali biurowych. W naszej ofercie znajduje się bogaty wybór lokali biurowych, które są odpowiednio przystosowane do prowadzenia firmy. Nie zwlekaj z podjęciem decyzji o zmianie biura, bo prestiż oraz porządne biuro to determinant dobrej marki przedsiębiorstwa.Nasi pracownicy zrobią wszystko, aby lokal spełniał wszystkie Twoje żądania.

  Data dodania: 03 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Apartamenty Gdańsk Starówka

  Apartamenty Gdańsk Starówka »

  Serdecznie zapraszamy Państwa do naszych apartamentów które usytuowane są w samym sercu gdańskiej starówki. Pobyt w naszych apartamentach to doskonała alternatywa dla noclegu w hotelu czy pensjonacie – większa powierzchnia mieszkalna i lepsze wyposażenie za niższą cenę.

  Data dodania: 16 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dom seniora

  Dom seniora »

  Witamy ciebie ciepło w naszym nowoczesnym domu opieki, który wybudowany został w celu ulepszenia standardu życia starszych ludzi, które są na rencie. Nasz lokalny dom opieki jest nowym domem, zaprojektowanym takim sposobem, aby w perfekcyjny sposób zagwarantować splendor naszym pensjonariuszom.
  Dom seniora został postawiony w malowniczej oraz cichej okolicy niedaleko Lęborka, pomiędzy lasami trójmiejskiego parku krajobrazowego, w otoczeniu jezior oraz pól.
  Zademonstrowany z naszej rekomendacji dom seniora, jest przystanią, w której osoby będące na emeryturze i renciści, mogą mieszkać w luksusowych warunkach oraz cieszyć się pełną życia.
  Nasz dom opieki zapewnia swoim pensjonariuszom całodobową, doskonałą opiekę znacznie wykwalifikowanej kadry medycznej i opiekunek.
  W prezentowanej przez nas ofercie naszego domu seniora są bogato wyposażone pokoje dla rencistów, jedno lub trzy osobowe, w których znajdziecie Państwo sieć, telewizor, odbiornik radiowy, systemy przywoławcze, łazienkę oraz wiele usprawnień ułatwiających przemieszczanie się po domu opieki.

  Data dodania: 13 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Copywriting

  Copywriting »

  Poznaj owocny marketing! W jaki sposób? Najlepiej wchodząc na naszą stronę www.copywriting.pl i dowiadując się, jakie korzyści mogą Ci przynieść: stworzona przez nas nazwa dla firmy czy też dobrane pod nią i znakomicie ją uzupełniające slogany reklamowe. My wiemy również, jak powinno się pisać artykuły do prasy, na blogi firmowe, aby pokazać Twoją firmę i Twoje usługi w jak najlepszym świetle.Chcesz skutecznego copywritingu? To zapraszamy do agencji reklamowej Owocni!

  Data dodania: 29 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Loga firmowe

  Loga firmowe »

  Dobre logo firmowe to większa wiarygodność Twojego biznesu. Poznaj nasze świeże pomysły na profesjonalne logo firmy, które będzie wzbudzać pożądanie Twoich produktów i usług. Potrafimy tworzyć logotypy, które znakomicie oddają charakter Twojego biznesu.
  Ale to oczywiście nie wszystko. Czym byłoby logo firmowe, gdyby nie spójna księga znaku? To również u nas dostaniesz, podobnie zresztą jak projekty wizytówek czy wzory papieru firmowego.
  Zaufaj naszym grafikom i pozwól, aby Twoja grafika reklamowa dla Ciebie zarabiała.

  Data dodania: 08 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Projekty graficzne

  Projekty graficzne »

  Projektowanie graficzne jest jednym z elementów komunikowania się marki z potencjalnymi odbiorcami. Dlatego jest dbasz o wizerunek swojej firmy w sieci, to absolutnie nie powinieneś zaniedbać i tego elementu. Musisz znaleźć kogoś, kto wykona dla Ciebie fotografie reklamowe, plakaty i projekty opakowań produktów spożywczych w zgodzie z zasadami projektowania.
  Jak myślisz, gdzie znajdziesz takie tanie studio graficzne? My podpowiadamy: w agencji reklamowej Owocni. Zdajemy sobie bowiem sprawę, jak do maksimum wykorzystać marketingowe możliwości płynące z kreacji reklamowych.

  Data dodania: 23 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Agencja reklamowa

  Agencja reklamowa »

  Naszym najlepszym produktem jest kreatywność. Każdego dnia, projektujemy doskonałe marki. Od nazwy, przez logo aż po świetne strony internetowe i opakowania. Ale wbrew temu, co robi większość agencji reklamowych, potrafimy pogodzić kreatywne podejście do reklamy z jej skutecznością. Świadczy o tym fakt, że reklamę tworzyliśmy już dla firm bardzo małych i bardzo dużych, a nasi copywriterzy i graficy odczuwali i z jednego i drugiego niekłamaną satysfakcję. Zapraszamy do współpracy klientów z całej Polski, bo nasza agencja reklamowa z Gdyni nie ma żadnych ograniczeń, co do działalności.

  Data dodania: 23 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Gdyńskie Przeprowadzki

  Gdyńskie Przeprowadzki »

  W czasie tzw. przeprowadzki Gdynia ogromną trudność sprawia wyposażenie o dużych gabarytach, takie jak meble, sprzęty AGD lub inne elementy w mieszkaniu. Jeśli masz problemy z przetransportowaniem takich przedmiotów na własną rękę, to wytypuj naszą firmę. Usługi przeprowadzek wykonujemy już od ogromnie długiego czasu. Nasze przeprowadzki Gdańsk odznaczają się atrakcyjną ceną oraz całkowitym dostosowaniem do zamawiającego. Przetransportujemy dla Państwa wszystko i to w krótkim czasie, bez najmniejszych szkód dla zamawiającego. Zapraszamy do sprawdzenia naszej propozycji.

  Data dodania: 21 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Transport kontenerów

  Transport kontenerów »

  Agencja celna, spedycja morska i transport morski - wszystko to co jest konieczne do dynamicznego sprowadzania artykułów z za morza i ekspediowaniu ich po Polsce. Wychodząc naprzeciwko klientom przedkłada najkorzystniejsze rozwiązania logistyczne uważając wszystką kwestię indywidualnie. Atutem firmy jest jednoczesne posiadanie spedycji, agencji celnej i taboru samochodowego przez co podwykonawcy współpracujący zdołają pozyskać kompleksowe, wartościowe wiadomości w jednym punkcie robiąc jeden telefon, czy wysyłając jedną zapytanie e-mailowe. Jesteśmy firmą z długoletnią praktyką, staramy się aby KAŻDY zleceniodawca był usatysfakcjonowany z naszych usług. Potwierdzeniem naszej kompetencji i solidności, wiarogodności jest otrzymany certyfikat AOE F - Upoważniony Przedsiębiorca Wspólnotowy Authorized Economic Operator.

  Data dodania: 28 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • COMEST - DMUCHAWY, SPRĘŻARKI, AUTOMATYKA

  COMEST - DMUCHAWY, SPRĘŻARKI, AUTOMATYKA »

  Zajmujemy się kompleksową obsługą branży przemysłowej oraz oczyszczalni ścieków w zakresie sieci sprężonego powietrza, oraz automatyki przemysłowej. Dostarczamy i serwisujemy dmuchawy Lutos ze stopniami Rootsa lub śrubowymi, które mają szerokie zastosowanie w takich aplikacjach jak:- napowietrzanie – reaktorów biologicznych w oczyszczalniach ścieków, stawów hodowlanych,- transport pneumatyczny materiałów sypkich,- aeracja, fluidyzacja, odsiarczanie – w przemyśle chemicznym, energetyce zawodowej,- wspomaganie innych procesów przemysłowych.Dostarczamy sprężarki łopatkowe firm Gnutti System oraz Gardner Denver Wittig. Lata doświadczeń udowadniają nam, że tego typu urządzenia mają najlepszą korelację ceny zakupu do kosztów eksploatacji (przeglądy, zużycie energii). Sprężarki Gnutti System oraz Wittig, przeznaczone są dla zakładów, którym zależy na:- niskich kosztach zużycia energii, - stałej, mimo lat eksploatacji, wydajności sprężarek,- uniknięciu kosztownych remontów stopni sprężających po kilku latach pracy agregatu.Oprócz sprężarek łopatkowych dostarczamy uzdatnianie sprężonego powietrza. Do wykonywania sieci sprężonego powietrza używamy rur i złączy firmy John Guest. Jesteśmy dostawcą rozwiązań z zakresu automatyki przemysłowej. Wykonujemy od podstaw, lecz także modernizujemy:- układy sterowania maszynami i liniami produkcyjnymi,- napędy,- monitoring, wizualizacje i pomiary mediów,Produkujemy również całą gamę własnych czujników, sond i przetworników. Są wśród nich:- sondy poziomu cieczy czystych oraz ścieków,- sondy temperatury,- przetworniki ciśnienia,- przetworniki różnicy ciśnień,- i innych, w na zapytanie.Zapraszamy do współpracy wszystkie firmy, którym zależy na stworzeniu rozwiązań na długie lata.

  Data dodania: 04 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • BMT PRO obróbka blachy pomorskie

  BMT PRO obróbka blachy pomorskie »

  Niezależnie od zakresu Państwa aktywności, firma BMT PRO opracuje oraz wyprodukuje każdego typu artykuły z wysokiej jakości blach. Od wielu lat współpracujemy z renomowanymi Klientami na terenie całej Europy, zaś nasz doskonale wyekwipowany park maszynowy pozwala nam na ciągłe poszerzanie zakresu usług. Jesteśmy porządnie przygotowani do mechanicznej obróbki stali - wytwarzamy obudowy elektryczne do najróżniejszych zastosowań, a także ciąg innych towarów ze stali nierdzewnej, czarnej czy też ocynkowanej, a nawet aluminium. Osoby zainteresowane pełnym zasięgiem usług świadczonych w firmie BMT PRO zachęcamy do zapoznania się z naszą stroną www.

  Data dodania: 11 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • WIELKA PRZYGODA przedszkole prywatne

  WIELKA PRZYGODA przedszkole prywatne »

  W Gdańsku działa Niepubliczne Przedszkole Wielka Przygoda w którym dzieci każdego dnia uczą się nowych rzeczy i rozwijają swoje talenty. Nasi wykwalifikowani nauczyciele podchodzą do opieki nad Maluchami z dużym zaangażowaniem i troską. Potrzeby dzieci i ich poczucie bezpieczeństwa, są dla nas najważniejsze. Chcemy, aby w czasie pobytu u nas, rozwinęły swoje umiejętności i miło spędziły czas na zabawie. Bez ustanku wzbogacamy propozycję edukacyjną, jaka przygotowywana jest w oparciu o badania z zakresu pedagogiki i psychologii. Zapraszamy. Więcej wiadomości odnajdą Państwo na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 14 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Redskip.pl

  Redskip.pl »

  Redskip jako jedyna firma oferuje wywóz gruzu i śmieci w kilku miastach Polski pod jednym numerem telefonu, co znacznie ułatwia zamówienie kontenera na śmieci.

  Wywóz gruzu i śmieci oferujemy w Warszawie, Gdańsku, Gdyni, Sopocie, Pruszczu Gdańskim, Łodzi, Krakowie oraz w okolicznych miejscowościach tych miast.
  Oferujemy wywóz gruzu, śmieci, odpadów i nieczystości. Wywozimy odpady po remoncie, śmieci z budowy, odpady zielone, stare meble jak również oferujemy wywóz papy.

  Oferujemy wywóz gruzu Warszawa, Trójmieście, Krakowie i Łodzi. Posiadamy różne rozmiary kontenerów, które sprawdzą się zarówno przy mniejszych jak i większych pracach.

  Data dodania: 04 10 2014 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »

Gdańsk - nowa strona:

Adres: