Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki

Podkategoria: Białystok

 • Gabsonfoto - fotografia ślubna

  Gabsonfoto - fotografia ślubna »

  Fotografia ślubna z niezapomnianym plenerem GABSONFOTO. Jestem pasjonatą tworzenia wspomnień, dlatego obserwuję z zainteresowaniem otoczenie, nie umknie mi żadna chwila, której towarzyszą emocje. Talent oraz technika zapewniają zapisanie pięknych historii w niezniszczalnej cyfrowej oraz tradycyjnej postaci. Fotograf na ślub, wesele, a także plener.

  Data dodania: 14 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Książki religijne i historyczne

  Książki religijne i historyczne »

  W naszej firmie oferujemy książki sprzedawane drogą internetową i za pośrednictwem sklepu stacjonarnego. Propozycję Księgarni Na Rocha stanowią publikacje z kategorii takich jak: biznes, ekonomia, psychologia biznesu, historia, militaria, prawo, literatura dla tłumaczy, filozofia, religia, tajemnice świata. Zadaniem sklepu jest dążenie do profesjonalnych relacji z klientami i sprawności w procesie realizacji zamówień. Nasza oferta pozycji wydawniczych skierowana jest do czytelników z pasją doskonalenia w sferze osobistej oraz zawodowej. Księgarnia Na Rocha pragnie zaprezentować wielbicielom książek możliwość zapoznania się z publikacjami w naszym sklepie internetowym i stacjonarnym!

  Data dodania: 25 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Konferencje Wrocław

  Konferencje Wrocław »

  Wrocław jest miastem, w którym bardzo często odbywają się ogromne oraz ważne konferencje. Przy każdej sali wyszukasz dokładne opisy sal oraz możliwości dodatkowe, jakie dają. Przy każdym hotelu odnajdziesz dane kontaktowe oraz adres strony internetowej. Wyszukaj z naszą stroną salę, w której urządzisz konferencje we Wrocławiu. Na stronie znajdziesz również propozycje miejsc, które trzeba zobaczyć we Wrocławiu. Sprawdź czy w konkretnym hotelu konferencyjnym prócz sali konferencyjnej odnajdziesz też miejsca noclegowe. Na naszej stronie odnajdziesz wszystko czego potrzebujesz, ażeby wyłonić sale. Kliknij na stronę oraz zobacz najlepsze obiekty konferencyjne we Wrocławiu.

  Data dodania: 03 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Konferencja w górach

  Konferencja w górach »

  Jeśli chcesz zrobić naprawdę dobre konferencje użyj naszej strony. Jakie z gór należą do twoich ukochanych? Użyj przedstawionej bazy, gdzie znajdziesz mnóstwo rozwiązań odnośnie konferencji. Masz możliwość również skorzystać z wyszukiwarki, która za zadanie ma uprościć twoją decyzję. Zachęcamy do wykorzystania naszej przejrzystej strony. Konferencje w górach to naprawdę wyśmienite rozwiązanie dla osób ceniących sobie czyste powietrze. Wypoczynek w Tatrach powiązany z udziałem w konferencjach, czemu nie.

  Data dodania: 11 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Konferencje Poznań

  Konferencje Poznań »

  Poznań jest rzeczywiście znakomitym miejscem na konferencje, jest nowoczesny oraz interesujący krajoznawczo. Zapraszamy na prezentowaną stronę, z pewnością odkryjesz tutaj sporą liczbę atrakcyjnych obiektów na konferencje. Wydeleguj twoich podopiecznych na delegację na konferencje, a z pewnością poczują się nagrodzeni. Masz przed sobą nader interesującą witrynę, która opisuje bardzo interesujące obiekty konferencyjne. Stolica wielkopolski przedkłada sporą liczbę możliwości rozerwania się w okresie, podczas gdy zakończysz konferencje. Baza konferencyjna w stolicy wielkopolski jest kapitalna, przekonaj się o tym na witrynie. Serwis, na którym dostaniesz dużą liczbę wiadomości odnośnie konferencji w Poznaniu. Aby spowodować, że prezentacja w czasie konferencji będzie bardziej obrazowa winno się zrobić użytek z multimediów.

  Data dodania: 23 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Konferencje

  Konferencje »

  Bywa a tak, iż prelegenci miewają swoje potrzeby odnośnie przyrządów i winno się o tym wiedzieć odpowiednio wcześniej. Organizatorzy doceniają też bardzo małe miasteczka, w jakich także da się zorganizować konferencje. Jeśli chciałbyś zorganizować większą konferencję biznesową dowiedz się ile sal posiada wybrany obiekt. Jeszcze większa ilość biznesmenów docenia wagę konferencji biznesowych oraz przykłada wagę do wyjazdów. W celu zagwarantowania właściwych warunków przeprowadzenia konferencji branżowej skonsultuj się z prezentującymi i spytaj o ich potrzeby. Do zorganizowania dobrej konferencji potrzebny będzie mikrofon, sprzęt nagłaśniający czy rzutnik slajdów.

  Data dodania: 19 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Zaplanuj konferencje

  Zaplanuj konferencje »

  Organizatorzy doceniają także mniejsze miasta, w których również da się zaaranżować konferencje branżowe. Wszystkie duże oraz bardziej prestiżowe hotele posiadają w swojej ofercie organizację konferencji. Uczęszcza i tak, iż prelegenci mają swe wymagania odnośnie sprzętu i winno się o tym wiedzieć dużo wcześniej. Uczestnicy w okresie trwania spotkania powinni mieć zagwarantowane bardzo dobre warunki do pracy. Ośrodki aranżujące konferencje zawierają bardzo często w ofercie rozmaite sugestie integracji przybyłych. Doskonale jest na koniec meetingu wykonać rozeznanie, jak się podobało przybyłym. Konferencje branżowe też dają wspaniałą okazję do tego, aby powiększyć swoją wiedzę.

  Data dodania: 25 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Dekoracje do domu

  Dekoracje do domu »

  Masz zamiar zakupić coś pięknego, a zarazem niepowtarzalnego? Interesują Cię przedmioty tworzone ręcznie? Słyszałeś o czymś takim, jak handmade? Zapraszamy do zapoznania się z usługą tego sklepu. Trudnimy się ręcznym wykonywaniem wszelkiego rodzaju przedmiotów oraz ozdób, które cechuje unikalny design, wyjątkowość i ponadczasowość. Jeżeli interesuje Cię rękodzieło, nasz sklep okaże się świetnym rozwiązaniem dla Ciebie!

  Data dodania: 14 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Hurtownia internetowa AGD i RTV

  Hurtownia internetowa AGD i RTV »

  Pewna informacja o cenie i dostępności towaru to główna cecha hurtowni internetowej ze sprzętem AGD i RTV. Rejestracja zapewnia dostęp do tysięcy produktów w atrakcyjnych cenach. Oferta aktualizowana codziennie o nowości i promocje.

  Data dodania: 15 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • W. NIERODZIŃSKI neuromodulacja podlaskie

  W. NIERODZIŃSKI neuromodulacja podlaskie »

  Kuracja bólu w razie niedogodności bólowych kręgosłupa bądź bólu korzeniowego w formie rwy kończyn dolnych bądź górnych a także bólu głowy wspólnie z dokuczliwościami migrenowymi przynależą do specjalności gabinetu przewodzonego przez doktora anestezjologii i intensywnej terapii. Lekarz wybiera metody dopasowane do poszczególnego wypadku Pacjenta, poleca farmakoterapię bądź neuromodulację przezskórną czy też szereg inwazyjnych metod kurowania. Szczegółowe wiadomości dotyczące metod leczenia bólu, sugerowanych w gabinecie lekarza wyspecjalizowanego w anestezjologii i intensywnej terapii, osiągalne są na stronie internetowej.

  Data dodania: 07 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Sklep.metalpro.pl - ozdoby kute

  Sklep.metalpro.pl - ozdoby kute »

  Oferta METALPRO jest kierowany przede wszystkim do zakładów ślusarsko-kowalskich oraz handlowych. Kierowana jest dodatkowo do ludzi, którzy pragną we własnym zakresie stworzyć ogrodzenie metalowe swojej posesji. Sklep dostarcza klientom najwyższej jakości części metalowe, np. w postaci takiej jak tralki metalowe. Potrafi sprostać nawet najbardziej wygórowanym oczekiwaniom, ze względu na jakość, która jest na najwyższym poziomie. METALPRO funkcjonuje jako producent oraz dostawca. Dzięki temu mamy opcję zaproponowania rozbudowanego asortymentu produktów, z których powstają ogrodzenia oraz bramy. W asortymencie sklepu można odnaleźć między innymi zawiasy regulowane, rozety kute, a także wózki do bram. Ze wsparciem dostarczanych przez METALPRO części uda się stworzyć w pełni działającą bramę, furtkę oraz ogrodzenie. Nie będzie z tym nawet najmniejszego kłopotu. Nabyć do niego można u nas także ozdoby kute lub elementy kute. Asortyment METALPRO jest bardzo różnorodny, a można się o tym przekonać zaglądając na stronę sklep.metalpro.pl.

  Data dodania: 21 11 2019 · szczegóły wpisu »
 • Alfadruk24.pl - wizytówki Białystok

  Alfadruk24.pl - wizytówki Białystok »

  Jeżeli konieczne jest profesjonalnie zrealizowane drukowanie Białystok zaliczyć należy do tych miast, gdzie znalezienie tego typu usług nie sprawi jakiegokolwiek problemu. Drukarnia Białystok proponuje nie tylko profesjonalny druk, ale też wiele innych usług. Klienci bez problemu mogą zamówić projekty graficzne, które przy zamawianiu drukowania ulotek czy folderów realizowane są w atrakcyjnych cenach. Coraz częściej bowiem klienci chcą mieć profesjonalnie zrealizowane wizytówki Białystok zaś jest miejscem gdzie znalezienie odpowiednich profesjonalistów do ich realizacji nie sprawi problemu. Klient może zdecydować jaki sobie życzy druk Białystok to bowiem miasto, gdzie najnowsze technologie w druku są dzisiaj powszechnie stosowane. Jeżeli więc ktoś często odwiedza Białystok drukarnia zlokalizowana w tym mieście będzie odpowiednim wyborem do wykonania tego typu usług.

  Data dodania: 26 11 2019 · szczegóły wpisu »

Białystok - nowa strona:

Adres: