Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki

Podkategoria: Billboardy

 • Billboardy LED

  Billboardy LED »

  ScreenCom digital billboard to regionalny operator cyfrowej reklamy zewnętrznej dysponujący i zarządzający wielkoformatowymi ekranami diodowymi zlokalizowanymi w miejscach o największym natężeniu ruchu na terenie województwa Śląskiego.

  Data dodania: 24 07 2009 · szczegóły wpisu »
 • Roznoszenie, druk mat. reklamowych - Info Distributions

  Roznoszenie, druk mat. reklamowych - Info Distributions »

  Info Distributions - agencja reklamowa - specjalizujemy się w kolportażu, konfekcjonowaniu materiałów reklamowych, druku offsetowym, cyfrowym - ulotki, foldery, wizytówki, koperty, plakaty, flagi, banery, billboardy. Drukujemy na folii, plexi, PCV. Posiadamy też w ofercie gadżety reklamowe, pieczątki, druk trójwymiarowy, kalendarze, możliwość nadruków na odzieży i tekstyliach. Reklama mobilna - przyczepy reklamowe - ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY !!!

  Data dodania: 23 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wiaty

  Wiaty »

  Zalety naszych wiat przystankowych/przystanków:
  - różnorodność wiat oraz różnorodność możliwości podczas ustalania rodzaju zestawienia umożliwiają wybór najodpowiedniejszego modelu i dostosowanie wiaty do specyficznych wymagań lokalizacyjnych Klienta,
  - wszystkie kombinacje wiat mogą występować w wersjach pozwalających zastosować w centrach miast, na wysepkach lub w okolicy budynków mieszkalnych i handlowych,
  - nasze wiaty, zaprojektowane i dopracowane przez zawodowych architektów, podnoszą estetykę ulic,
  - wyjątkowa trwałość: ocynkowana ogniowo konstrukcja wiat posiada pięcioletnią gwarancję na korozję. Wiaty objęte są ogólną gwarancją, którą możecie i powinniście Państwo egzekwować w każdym przypadku,
  - jeszcze szybszy montaż przy zastosowaniu prefabrykowanych fundamentów nie przysparza problemów przechodniom, nie blokuje jezdni na dłużej niż cztery godziny Kliknij, żeby zobaczyć naszą ofertę www.wiaty.net Zapraszamy!

  Data dodania: 28 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Druk wielkoformatowy

  Druk wielkoformatowy »

  Czy wiesz, że jeżeli przysiądziesz i poczytasz opinie w Internecie to okaże się, że nasza drukarnia jest jedną z tych, które w większości przypadków posiadają opinie pozytywne. Jest to coś co nas bardzo cieszy i napawa dumą. Ponieważ uzmysławia nam i uświadamia, że kierunek którym dążymy jest prawidłowy. Od lat stosujemy tę samą maksymę: zadowolenie klienta i jakość druku są najważniejsze. Dlatego jesteśmy elastyczni, często idziemy na ustępstwa i robimy rzeczy na które inne drukarnie nie zgodziłyby się. Druk wielkoformatowy jaki znajduje się w naszej ofercie to oznaka solidności, piękna i kunsztu poligraficznego. Zapraszamy do zapoznania się.

  Data dodania: 02 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Drukarnia Apla z Łodzi

  Drukarnia Apla z Łodzi »

  Usługi w zakresie druku wielkoformatowego, druku solwentowego, druku cyfrowego, reklamy wielkoformatowej, brandingu, rebrandingu - siatki, banery reklamowe, oznakowania zewnętrzne i wewnętrzne, banery reklamowe, standy reklamowe, menuboardy, billboardy i wiele innych.
  Dostarczamy pełny pakiet usług monterskich i logistycznych podczas tworzenia reklamy zewnętrznej.
  Profesjonalni graficy Apla stworzą nieprzeciętny i wyjątkowy design dla projektów, a nowoczesne maszyny stworzą każde niestandardowe i skomplokowane zlecenie!
  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą drukarni Apla z Łodzi i zadzwoń 42 253 31 00, lub napisz marketing@apla.eu.

  Data dodania: 22 08 2016 · szczegóły wpisu »

Billboardy - nowa strona:

Adres: