Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki

Podkategoria: Telefonia

 • SerwerSMS - powiadomienia SMS wysyłka SMS

  SerwerSMS - powiadomienia SMS wysyłka SMS »

  Serwer SMS jest potężnym a jednocześnie przyjaznym dla użytkownika narzędziem. Może służyć on jako centrum powiadamiania klientów o nowościach, promocjach oraz różnych ciekawych ofertach

  Głównym odbiorcą usług Serwer SMS są małe i średnie przedsiębiorstwa, współpracujemy również z wieloma dużymi sieciami supermarketów w Polsce. O wysokiej jakości usług Serwer SMS świadczy również fakt wykorzystywania ich przez, wielkie korporacje, instytucje finansowe. Współpracujemy z instytucjami finansowymi, dystrybutorami różnych towarów, biurami rachunkowymi, biurami podróży. Nie faworyzujemy klientów, lepszy, gorszy. Dla nas każdy klient jest tak samo ważny.

  Jesteśmy grupą otwartych ludzi, których celem jest zapewnienie stabilnej platformy do obsługi Marketingu mobilnego. Czerpiemy dużą przyjemność z pracy w zgranym zespole, kontaktu z Tobą i dostępu do najnowszych rozwiązań technologicznych.

  Data dodania: 09 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Lakiery samochodowe

  Lakiery samochodowe »

  Sklep Internetowy z profesjonalnymi materiałami niezbędnymi przy pracach polerskich np. w punktach renowacji lakieru samochodowego, zakładach polerskich czy warsztatach lakierniczych. W sprzedaży mleczka polerskie, pasty polerskie czy woski światowego lidera - marki 3M oraz Farecla. Bogaty asortyment lakierów samochodowych Standox oraz Dupont, szpachlówek samochodowych, podkładów, materiałów pomocniczych w lakierowaniu takich jak kubki, folie, taśmy lakiernicze i wiele innych.

  Data dodania: 20 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kempa Satellite Networks

  Kempa Satellite Networks »

  Serdecznie zapraszamy Państwa dalej - firma Kempa Satellite Networks - Twój wybór to nasza korzystna oferta. Dwukierunkowy i Szerokopasmowy Internet Satelitarny dla ciebie. Szybka i pewna telekomunikacja satelitarna - dostęp do internetu. Oferujemy wysokiej klasy satelitarne systemy telekomunikacyjne, dwukierunkowy, szerokopasmowy internet satelitarny dostępny w całej Polsce. Kliknij teraz w link i zobacz więcej na naszej stronie www. Transmisja danych poprzez internet satelitarny w technologii VSAT.

  Data dodania: 17 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • M.Telecom - Telekomunikacja w biznesie

  M.Telecom - Telekomunikacja w biznesie »

  Firma M.TELECOM jest jednym z liderów rozwiązań telekomunikacyjnych i IT w biznesie. Zajmujemy się m.in. wdrożeniami systemów telekomunikacyjnych i IT, outsourcingiem, serwisem, dostarczaniem sprzętu telekomunikacyjnego i projektowaniem sieci telekomunikacyjnych.

  Data dodania: 03 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Telefon internetowy

  Telefon internetowy »

  W dobie różnorodnych akcji promocyjnych, nawału spotów reklamowych słowo „darmowe” jest już tak powszechne, że straciło swoją siłę przekonywania. Często do darmowej usługi jest przypisanych kilka obligatoryjnych do wykupienia usług płatnych i tym samym deklarowana „bezpłatność” jest tylko chwytem marketingowym. Zupełnie inaczej sprawa wygląda w przypadku oferty telefonii internetowej HaloNet. Operator w kilku usługach podkreśla, że są one darmowe i tak faktycznie jest. Sprawdźmy to.
  Darmowe rozmowy – mogą je realizować między sobą posiadacze konta oraz numeru w HaloNet. Konto jest bezpłatne, a pierwszy numer kosztuje tylko 1 zł / rok. Jeśli dwie osoby prowadzą ze sobą rozmowę telefoniczną i spełniają ww. warunki ich rozmowa, obojętnie ile by trwała, jest bezpłatna.
  Bezpłatne telekonferencje – sytuacja identyczna jak wyżej, z tą różnicą, że w rozmowie mogą uczestniczyć nie dwie ale nawet trzydzieści osób. Jeśli każda z nich posiada konto i numer w HaloNet, mogą prowadzić ze sobą darmowe rozmowy w ramach systemu telekonferencyjnego HaloNet.
  Darmowe wideokonferencje – to usługa wprowadzona w połowie 2012 roku. Mogą z niej korzystać posiadacze konta w telefonii HaloNet. Jak już pisaliśmy, założenie, aktywacja i posiadanie konta są bezpłatne. Korzystanie z pokoju wideokonferencyjnego również. W wirtualnym pokoju może przebywać do dwudziestu pięciu osób, które mają możliwość kontaktowania się ze sobą w opcjach: wideo, audio oraz czatu. Oprócz samej komunikacji uczestnicy wideokonferencji mogą oglądać wspólnie filmy z serwisu YouTube, pisać na tablicy czy przeglądać dokumenty.
  Warto zapoznać się z pełną ofertę usługi HaloNet, sprawdzić jak działa telefon internetowy i skorzystać z opcji, które spełniają Państwa aktualne zapotrzebowania, zwłaszcza że wiele z nich jest bezpłatnych albo oferowanych po bardzo atrakcyjnych stawkach cenowych, jednak przy zachowaniu odpowiednio wysokiej jakości.

  Data dodania: 27 07 2014 · szczegóły wpisu »

Telefonia - nowa strona:

Adres: