Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki

Podkategoria: Programowanie

1 · 2 · następna strona »
 • MatSol - Profesionalne usługi informatyczne

  MatSol - Profesionalne usługi informatyczne »

  MatSol zlokalizowana w okolicy Krakowa, Chrzanowa i Olkusza zajmuje się tworzeniem
  i sprzedażą oprogramowania dla firm i instytucji. Realizujemy projekty
  z różnych dziedzin i przy ścisłej współpracy z Klientem. Skupiamy grupę wykwalifikowanych programistów,
  grafików a także matematyków. ponadto świadczymy kompleksowe usługi informatyczne,
  zapewniamy opiekę firmom.

  www.matsol.pl

  firma@matsol.pl
  tel/fax : 012 282 18 62
  Nowa Góra 133
  32-065 Krzeszowice

  Data dodania: 16 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalna obsługa informatyczna

  Profesjonalna obsługa informatyczna »

  Profesjonalna obsługa informatyczna. Wdrożenia i aktualizacja systemów ERP
  AD-TECH to firma specjalizująca się w kompleksowej obsłudze przedsiębiorstw w zakresie wsparcia informatycznego. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala na opracowanie indywidualnych rozwiązań w zależności od potrzeb. Oferując outsourcing kładziemy nacisk na zadowolenie klienta oraz obniżenie kosztów związanych z obsługą systemów informatycznych.

  Data dodania: 15 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Portal internetowy oscommerce

  Portal internetowy oscommerce »

  Portal sklepu internetowego osCommerce. osCommerce jest sklepem internetowym e-commerce, który oferuje szeroką gamę funkcji, których konfiguracja jest dosyć szybka i łatwa w obsłudze.oprogramowanie, oprogramowanie dla, oprogramowanie dla biznesu, oprogramowanie dla firm, oprogramowanie,by oscommerce, darmowe oprogramowanie, darmowe sklepy internetowe, darmowy sklep internetowy, e sklep, e sklepy, esklep, internetowy pl, internetowy sklep, jak założyć sklep internetowy, jak zrobić sklep internetowy, komputery, by oscommerce, darmowe oprogramowanie, darmowe sklepy internetowe, darmowy sklep internetowy,

  Data dodania: 23 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • CORE - Przedsiębiorstwo Informatyczne

  CORE - Przedsiębiorstwo Informatyczne »

  Jesteśmy producentem, importerem i dystrybutorem oprogramowania. Świadczymy dodatkowo usługi pełnego serwisu i wsparcia technicznego użytkowników.

  Naszym celem jest rozwiązywanie problemów Klientów. Zawsze jesteśmy przyjaźnie nastawieni, tak aby rozwiązać problemy, przy pomocy narzędzi i usług które oferujemy. Czy wiesz, że nasza obsługa techniczna pracuje nawet w dni wolne od pracy do godziny 20:00?

  Możemy pochwalić się listą referencyjną, na której znajdują się największe firmy i instytucje z całej Polski. Podejmujemy się wyzwań, których nie podejmują się inne firmy. Nasi pracownicy to specjaliści w swoich dziedzinach - doskonale wykształceni potrafią zawsze wyjść naprzeciw oczekiwaniom Klienta. Przedsiębiorstwo Informatyczne CORE od czasu rozpoczęcia swojej działalności w 2001 roku zostało odznaczone licznymi certyfikatami światowych producentów.

  Data dodania: 10 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Studio[ad] - projektowanie stron internetowych - Witaj na naszej stronie

  Studio[ad] - projektowanie stron internetowych - Witaj na naszej stronie »

  STUDIOAD - Studio projektowania graficznego oraz programowania aplikacji webowych - tworzymy strony www, grafiki, reklamy, programujemy narzędzia sprzedaży internetowej. Oferujemy szeroki zakres projektów graficznych, od szablonów aukcji internetowych, poprzez strony firmowe i prywatne, sklepy internetowe po portale i fora. W zakresie grafiki oferujemy również projektowanie druków firmowych i reklamowych, wizytówek, gazetek, projektujemy logotypy. Zobacz koniecznie nasze portfolio

  Data dodania: 04 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wiedza na plus

  Wiedza na plus »

  Wiedza Na Plus – serwis informatyczny, obecnie ciągle rozwijany. Dzięki nam masz szanse zapoznać się z zawodem informatyka, czego powinien się uczyć, co powinien wiedzieć, aby być produktywnym a nie wydajnym. Obecnie serwis ciągle się rozwija posiada już forum, katalog stron. Zapoznasz się z instalacja serwera Krasnal, XAMPP. Zrozumiesz programowanie obiektowe w PHP czy podstawy XHTML, CSS. A jeśli jakiś temat cię zainteresuje możesz nawet kupić książki polecane przez nasz serwis.

  Data dodania: 09 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Hosting, Kolokacja serwerów, Webdesign, Projektowanie stron www - AnFa.pl

  Hosting, Kolokacja serwerów, Webdesign, Projektowanie stron www - AnFa.pl »

  Oferujemy: hosting, serwery, kolokację serwerów, projektowanie stron www, e-biznes, sieci, administrację serwerami, transmisję danych. Zapraszamy, zainteresowanym przygotujemy szczegółową ofertę. Szczegóły ofert kolokacji serwerów dostępne są tutaj: www.kolokuj.net

  Data dodania: 10 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Programowanie na zlecenie

  Programowanie na zlecenie »

  Firma Softrad tworzy systemy informatyczne zarówno dla małych i średnich firm, jak i również dla dużych przedsiębiorstw. Zdając sobie sprawę z tego, jak istotna jest stabilność technologiczna każdego przedsiębiorstwa szczególną wagę przywiązujemy do wysokiej jakości, a także niezawodności oprogramowania. Wykorzystujemy przy tym najnowocześniejsze narzędzia programistyczne. Dzięki temu nasze rozwiązania cechują się wydajnością pracy, prostotą użytkowania oraz przyjaznym i nowoczesnym interfejsem.
  Sprzyjają temu również omówienie oraz szczegółowa analiza indywidualnych potrzeb Klienta. Proces realizacji złożonych celów, a także wdrożenie aplikacji przebiega przy udziale zamawiającego w atmosferze otwartości oraz w oparciu o serdeczne zasady współpracy – programowanie jest bowiem naszą pasją!
  Zajmujemy się również doradztwem w sprawach informatycznych. Realnie spoglądamy na potrzeby klienta pod kontem informatyzacji firmy i dobieramy najodpowiedniejsze rozwiązania dostosowane do profilu i wymogów firmy.

  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą, oraz do zadawania pytań w dziale kontakt.

  Data dodania: 26 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Komputerowe pogotowie - GRUDZIĄDZ

  Komputerowe pogotowie - GRUDZIĄDZ »

  Masz nagły problem z komputerem i nie wiesz do kogo się zgłosić?

  Komputer sie nie chce włączyć, a Ty masz na nim bardzo ważne dane?

  Chcesz, aby ktoś profesjonalnie odświeżył Twój komputer?

  Jesteś znudzony standardowym wyglądem swojego systemu operacyjnego i chciałbyś go zmienić?

  Jeśli tak to nasza oferta jest skierowana właśnie do Ciebie. Zapraszamy do zapoznania się z nasza oferta w zakładce usługi oraz konkurencyjnym Cennikiem

  Data dodania: 09 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Programy ERP dla firm

  Programy ERP dla firm »

  Systemy komputerowe do wspomagania pracy w firmach produkcyjnych były i są od wielu lat w użyciu. Z tą różnicą, że kiedyś mało kto stosował a dziś firmy prześcigają się w systemach klasy ERP II. System Rekord.ERP posiada nowoczesną architekturę oprogramowania, bardzo duży wybór odpowiednich modułów pozwala na dostosowanie oprogramowania biznesowego do potrzeb każdej firmy. Program autorstwa Rekord Systemy Informatyczne wspomaga pracę przedsiębiorstwa na każdym etapie jego działalności.

  Data dodania: 02 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Programy dla urzędów

  Programy dla urzędów »

  Oprogramowanie komputerowe dostosowane do urzędów miasta, gmin, marszałkowskich, wojewódzkich i potrzeb klienta. Twórcą systemu jest Rekord Systemy Informatyczne, które również jest producentem oprogramowania dla przedsiębiorstw - Rekord.ERP
  Oprogramowanie zostało stworzone przy współpracy z menedżerami administracyjnymi. Zalety oprogramowania Ratusz są tak duże, iż na wdrożenie systemu w ponad 500 urzędach i jednostek samorządowych. Aplikacja biznesowa pakietu Ratusz jest najczęściej wdrażanym aplikacją komputerowym w Polsce, w miejscowościach powyżej 100 tys mieszkańców. System znacząco wpływa na na polepszenie prac, efektownie zarządza finansami, stanowi fundament dla e-Urzędu.

  Data dodania: 11 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Komputery serwis

  Komputery serwis »

  Pogotowie komputerowe Jeton – serwis komputerowy Warszawa, Praga Północ - z nami nie utracisz swoich cennych danych. Modernizacja i naprawa komputerów - komputery stacjonarne, notebooki i laptopy. Zadzwoń i zamów - możemy także naprawić sprzęt na miejscu. Zadzwoń i umów się na serwis komputerowy lub outsourcing it w Warszawie. Możemy do Ciebie dojechać lub przyjedź do nas - serwis komputerów Warszawa, woj. mazowieckie. Projekty i instalacje okablowania, połączenie dwóch lokalizacji firmy w jedną sieć. Fachowcy zapraszają - serwis komputerowy na zamówienie wraz z diagnozą antywirusową. Dobór platformy sprzętowej, doradztwo w doborze, konfiguracje sieci i aktualizacje sterowników i instalacje oprogramowania oraz okresowa konserwacja sprzętu PC.

  Data dodania: 06 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Aplikacje internetowe

  Aplikacje internetowe »

  U nas tworzenie aplikacji internetowych dzięki wysoce wykwalifikowanej grupie ekspertów przebiega zgodnie z wszystkimi wymaganiami klienta. Zamawiając u nas aplikacje internetowe nic nie tracisz a możesz tylko zyskać, przekonaj się sam. Zaufaj profesjonalistom z wieloletnim doświadczeniem w branży. Pracujemy by zwiększyć Twoje zyski. Zapraszamy na naszą witrynę www w celu zapoznania się z pełną oferta.

  Data dodania: 05 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Manage IT outsourcing programistów

  Manage IT outsourcing programistów »

  Oferta ManageIT jest skierowana do wszystkich przedsiębiorców potrzebujących rozszerzyć kompentencje swojego zespołu projektowego. Doświadczony zespół analityków, programistów oraz kierowników projektów pomoże w doprowadzeniu przedsięwzięcia do oczekiwanego sukcesu. Elastyczny model współpracy umożliwia dostosowanie zespołu do stylu pracy Klienta. Oferta obejmuje uzupełnienie wymaganych kompetencji, outsourcing zespołu projektowego a także implementacja dedykowanej aplikacji

  Data dodania: 05 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • NeoFusion - Tworzenie stron www

  NeoFusion - Tworzenie stron www »

  NeoFusion pomaga firmom rozreklamować się w sieci. Tworzy reklamy, banery, wizytówki online, zajmuje się tworzeniem stron internetowych i pozycjonowaniem w wyszukiwarce Google. NeoFusion zadba również o to, by firma posiadała firmowe konto pocztowe, unikalne profesjonalnie wykonane logo, wizytówki, dobrane do stylistyki loga i strony internetowej. NeoFusion pomaga firmom odnaleźć drogę do sukcesu poprzez internet.

  Data dodania: 20 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Program antywirusowy dla firm

  Program antywirusowy dla firm »

  ESET Smart Security to kompletny pakiet antywirusowy, który uchroni sprzęt IT przed zagrożeniami sieci globalnej. Odwiedź serwis http://www.eset.pl i ściągnij oraz zainstaluj wersję testową tego oprogramowania. Laboratorium ESET na bieżąco aktualizuje bazę zagrożeń z sieci, co gwarantuje permanentną ochronę wszystkich komputerów zabezpieczonych tym antywirusem.

  Data dodania: 03 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Web.pc.pl -Tworzenie stron WWW

  Web.pc.pl -Tworzenie stron WWW »

  Strona domowa web.pc.pl jest oficjalnym serwisem WWW firmy DSWWW, zajmującej się tworzeniem serwisów internetowych. Na stronie znajdziesz w interesujący sposób zaprezentowaną firmową ofertę, wspartą zaprojektowanymi realizacjami. Każdy dział został zaprojektowany w jak najbardziej czytelny sposób. Witryna WWW posiada również dział portfolio firmy. Każdy element portfolio posiada szczegółowy opis, wizualizacje oraz objaśnienia o działających na danej witrynie technologiach. Strona realizacji prezentuje zbudowane serwisy internetowe oraz sklepy on-line. Po za komercyjną częścią serwisu WWW, utrzymywany jest blog gdzie opisywane są nowości z dziedziny projektowania serwisów WWW. Dla skorych do kontaktu udostępniony został intuicyjny formularz wysyłania maili z mapą dojazdową.

  Data dodania: 28 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Feedink

  Feedink »

  Strona internetowa pod adresem http://feedink.com/pl/ proponuje system umożliwiający zarządzanie i automatyczne tworzenie pliku produktowego bezpośrednio z własnej strony, a proces tworzenia tego pliku jest ograniczony do absolutnego minimum.
  Jak to działa? W bardzo prosty sposób. Feedink po wskazaniu adresu strony internetowej stworzy automatycznie wysokiej jakości plik produktowy. Nie trzeba wykonywać żadnej pracy poza wskazaniem adresu strony. W systemie możliwe jest również za pomocą jednego kliknięcia wygenerowanie pliku produktowego partnera.

  Data dodania: 03 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Aplikacje dla biznesu - Softwarehut

  Aplikacje dla biznesu - Softwarehut »

  Nasza firma Softwarehut oferuje nowatorskie rozwiązania związane z branżą it. W ofercie znajdziecie Państwo nowoczesne rozwiązania m. in. z tematyki aplikacji mobilnych, tworzenia, nowoczesnych systemów LIMS systemów Supply Chain Management, applikacji na zamówienie i outsorsowaniu usług informatycznych. Outsourcing usług informatycznych polega na tworzeniu skomplikowanych systemów it pod wymagania klientów. Jesteśmy w stanie dostosować dedykowane aplikacje internetowe dla potrzeb firm praktycznie z każdej dziedziny.

  Data dodania: 29 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Design Cart - sklepy internetowe

  Design Cart - sklepy internetowe »

  Witryna firmowa marki Design Cart. Jest to strona internetowa informacyjna, a zarazem ofertowa reprezentująca firmę zajmujące się budowaniem sklepów e-commerce. Co znajdziesz na serwisie internetowym? Na stronie WWW możesz zapoznać się ze szczegółową ofertę spółki w zakresie programowania sklepów online. Rozbudowywany jest też zakładka aktualności dla klientów chcących powiększyć swoją wiedzę w dziale e-commerce. W wpisach nie zamieszczamy tylko wydarzeń firmowych, a raczej wydarzenia ze branży e-commerce które dotyczą zabezpieczeń, nowości technologicznych. Dla ciekawych użytkowników prowadzimy również zakładkę tutoriali, gdzie każdy może zdobyć informacje z dziedziny obsługi sklepu internetowego. Jeżeli zaciekawiła cię firmowa oferta serdecznie zapraszamy do podstrony z formularzem kontaktowym.

  Data dodania: 13 10 2016 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »

Programowanie - nowa strona:

Adres: