Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki

Podkategoria: Oprogramowanie

1 · 2 · 3 · 4 · następna strona »
 • Int24 - Skrypty i programy dla webmastera

  Int24 - Skrypty i programy dla webmastera »

  Jesteś webmasterem lub zaczynasz zabawę z tworzeniem stron,
  zapraszamy wszystkich którzy, chcą stworzyć własną stronę www,
  lub pogłębić swoją wiedzę z dziedziny projektowania stron.
  Znajdziesz tu kursy, porady, programy, skrypty, które pomogą ci stworzyć własną witrynę i zaistnieć w sieci.
  Zapraszam również po darmowe GRY, DZWONKI, TAPETY, MMS-y na twoją komórkę zupełnie za DARMO

  Data dodania: 10 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • CORE - Przedsiębiorstwo Informatyczne

  CORE - Przedsiębiorstwo Informatyczne »

  Jesteśmy producentem, importerem i dystrybutorem oprogramowania. Świadczymy dodatkowo usługi pełnego serwisu i wsparcia technicznego użytkowników.

  Naszym celem jest rozwiązywanie problemów Klientów. Zawsze jesteśmy przyjaźnie nastawieni, tak aby rozwiązać problemy, przy pomocy narzędzi i usług które oferujemy. Czy wiesz, że nasza obsługa techniczna pracuje nawet w dni wolne od pracy do godziny 20:00?

  Możemy pochwalić się listą referencyjną, na której znajdują się największe firmy i instytucje z całej Polski. Podejmujemy się wyzwań, których nie podejmują się inne firmy. Nasi pracownicy to specjaliści w swoich dziedzinach - doskonale wykształceni potrafią zawsze wyjść naprzeciw oczekiwaniom Klienta. Przedsiębiorstwo Informatyczne CORE od czasu rozpoczęcia swojej działalności w 2001 roku zostało odznaczone licznymi certyfikatami światowych producentów.

  Data dodania: 10 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Starcom - Rozwiązania dla Ciebie

  Starcom - Rozwiązania dla Ciebie »

  Firma komputerowa STARCOM Dawid Jurek i Janusz Korczak, zajmuje się kompleksową obsługą klientów w zakresie: sprzedaży sprzętu i oprogramowania komputerowego, także serwisu komputerów, notebook'ów, drukarek, urządzeń fiskalnych, napełniania tonerów i tuszy do drukarek.
  Jesteśmy partnerem takich firm jak: Brother, Microsoft, IIyama, NTT

  Data dodania: 05 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Komputerowe pogotowie - GRUDZIĄDZ

  Komputerowe pogotowie - GRUDZIĄDZ »

  Masz nagły problem z komputerem i nie wiesz do kogo się zgłosić?

  Komputer sie nie chce włączyć, a Ty masz na nim bardzo ważne dane?

  Chcesz, aby ktoś profesjonalnie odświeżył Twój komputer?

  Jesteś znudzony standardowym wyglądem swojego systemu operacyjnego i chciałbyś go zmienić?

  Jeśli tak to nasza oferta jest skierowana właśnie do Ciebie. Zapraszamy do zapoznania się z nasza oferta w zakładce usługi oraz konkurencyjnym Cennikiem

  Data dodania: 09 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Android

  Android »

  Android feeder to miejsce gdzie można podzielić się uwagami na temat gier i aplikacji na platformę Android dostepnych poprzez Android Market.
  Serwis to również wspaniałe miejsce do promowania aplikacji napisanych dla platformy Android - duża odpowiedzialność może przynieść sukces developerom umieszczającym oprogramowanie w Android Market.
  Android to system operacyjny na telefony komórkowe, którego twórcą jest wyszukiwarkowy gigant, firma Google.

  Data dodania: 28 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Testowanie europejskich domen internetowych

  Testowanie europejskich domen internetowych »

  Oprogramowanie eXdomain umożliwia wyszukanie oraz zarejestrowanie najmocniejszych domen internetowych. To właśnie dzięki eXdomain wychwycisz najmocniejsze wygasłe domeny i kupisz u swojego ulubionego rejestratora. Dzięki zaawansowanej wielowątkowości eXdomain pracuje niesamowicie wydajnie, a więc będziesz mógł poddawać analizie wiele tysięcy domen internetowych w bardzo krótkim czasie. Codziennie wygasa sporo naprawdę mocnych oraz wartościowych domen, jednak ciężko je wyszukać bez specjalnego softu takiego jak eXdomain.

  Data dodania: 05 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Oprogramowanie na zamówienie

  Oprogramowanie na zamówienie »

  Dla projektowanych urządzeń elektronicznych oraz systemów automatyki tworzymy specjalistyczne oprogramowanie "pod klucz". Oferujemy także wykonanie oprogramowania pod zamówienie klienta - wykonujemy analizy istniejących rozwiązań informatycznych i powiązanych z nimi procesów zarządzania, proponujemy rozwiązania dostosowane do potrzeb i jednocześnie umożliwiające obniżenie kosztów oraz automatyzację codziennych czynności.

  Zapewniamy kompleksową obsługę zarówno w trakcie realizacji projektu, jak również po jego wykonaniu. W ramach dalszej współpracy istnieje możliwość rozwijania oraz modyfikacji stworzonego oprogramowania.

  Data dodania: 09 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Oprogramowanie Call Center

  Oprogramowanie Call Center »

  Systemy CallCenter Sp. z o.o. specjalizuje się w projektowaniu, realizacji oraz administracji systemów callcenter. Nasze produkty cechuje elastyczność pozwalająca na dostosowywanie się do indywidualnych potrzeb klienta. Jak działa Wirtualne Call Center? Zastosowanie nowoczesnych rozwiązań umożliwia wirtualne funkcjonowanie aplikacji. Oznacza to, że serwer mieści się poza siedzibą klienta. Nasi inżynierowie zapewniają pełną jego obsługę. Nasi klienci mogą więc skupić się przede wszystkim na czerpaniu korzyści z użytkowania aplikacji. Doświadczenia w realizacji projektów pozwalają zapewnić wdrożenie i integracje z systemami CRM na najwyższym poziomie. Zapewniamy pełne wsparcie techniczne, szkoleniowe oraz administracje systemu.

  Data dodania: 15 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Business intelligence

  Business intelligence »

  Zarządzanie procesami biznesowymi, systemy kontroli dostępu. Profesjonalne oprogramowanie dla firm od Aplixcom - oprogramowanie dla przedsiębiorstw, Infor, systemy BI, systemy Erp oraz ERP II, EDI, Baan. Business intelligence, As400. Optymalizacja procesów, analizy biznesowe pod kątem zwiększenia wydajności produkcji, automatyka przemysłowa, zarządzanie łańcuchem dostaw i projektami. Nasze rozwiązania spełniają nowe wymogi. Konsulting i Wsparcie rozwiązań. Systemy BI, Infor, systemy Erp, Edi, Baan. Zarządzanie zasobami przedsiębiorstwa i zarządzanie projektami. Misja firmy Aplixcom. Uługi na terenie Polski a także w innych krajach Europy i na Bliskim Wschodzie. Tłumaczenia w kilkunastu jężykach. Najlepsze w swojej klasie, ciekawe rozwiązania informatyczne - poprawa wyników przedsiębiorstw, obniżenie zużycia energii elektrycznej w przedsiębiorstwach.

  Data dodania: 29 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Programy na Symbian OS

  Programy na Symbian OS »

  Możliwości Twojego telefonu GSM lub Palmtopa stały się dla Ciebie niewystarczające? W takim razie musisz koniecznie sprawdzić ofertę sklepu internetowego www.bmobi.pl Nasz sklep ma w ofercie oprogramowanie na najpopularniejsze systemy operacyjne telefonów i palmtopów takie jak Windows Mobile, Android, Symbian, Java czy BlackBerry. Sprzedajemy wyłącznie najlepsze oprogramowanie popularnych światowych producentów. Nikt w Polsce nie może też pobić naszych cen. Przekonaj się sam i odwiedź nasz sklep z aplikacjami na telefon!

  Data dodania: 02 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • CRM dla małych i większych firm

  CRM dla małych i większych firm »

  Bs4-CRM - najbardziej funkcjonalny. Profesjonalne i rozbudowane oprogramowanie CRM dla małych i większych firm. Prowadzi do zwiększenia sprzedaży, pozwala zbierać informacje o klientach i historii działań, automatyzować tworzenie ofert i uporządkować sprzedaż, skutecznie planować zadania do wykonania. Bs4-CRM to brakujący element w Twoim biznesie. Bezpłatne szkolenia, integracja z programem Skype, kalendarze zadań i inne dodatkowe funkcjonalności. Doskonale współpracuje z otoczeniem w firmie. Zbierz w jednym miejscu i uporządkuj całą wiedzę o klientach. Zadbaj o każdą potencjalną sprzedaż tak, aby wygrać ze swoją konkurencją. Oprogramowanie bs4 CRM - analiza przedwdrożeniowa.

  Data dodania: 09 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • ISK .pl - Oprogramowanie dla firm, konsulting biznesowy

  ISK .pl - Oprogramowanie dla firm, konsulting biznesowy »

  Strona poświęcona zagadnieniu systemów klasy ERP, CRM, BI. Proponujemy kompleksowe usługi doradcze, pamiętając, że drogą do osiągania celów przedsiębiorstwa jest przede wszystkim zrównoważona organizacja, nowoczesne narzędzia informatyczne i skuteczność.
  Najważniejszym celem ISK jest zapewnienie Klientom wysoce zaawansowanych rozwiązań i eksperckiej wiedzy, tak aby ich firmy osiągały nowy, wyższy poziom rozwoju.http://www.isk.pl/?s=o_nas&m=kim_jestesmy
  Specjalizujemy się w szczególności w zagadnieniach związanych z:
  - zarządzaniem przedsiębiorstwem w oparciu o systemy informatyczne klasy ERP
  - wdrażaniu standardów zarządzania relacjami z klientami (CRM)
  - dostarczaniem wiedzy pomagającej w podejmowaniu prawidłowych decyzji biznesowych w oparciu o rozwiązania klasy BI http://www.isk.pl/?s=co_robimy&m=oferta

  Data dodania: 10 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Usługi informatyczne. Odzyskiwanie danych

  Usługi informatyczne. Odzyskiwanie danych »

  Odzyskiwanie danych, zdjęć i filmów z dysku, karty pamięci SD, pendrive. Systemy sieciowe, zdalny dostęp, usługi terminalowe. Instalacja i konfiguracja Windows Server. Projektowanie stron SharePoint, obieg dokumentów. Wrocław

  Data dodania: 23 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Oprogramowanie dla firm

  Oprogramowanie dla firm »

  Kursy komputerowe Gdynia, programy dla firm Gdańsk - Symfonia Premium, Symfonia Forte, sage x3 - Penta. Usługi informatyczne Gdynia, Oprogramowanie dla firm Gdańsk - systemy zarządzania, audyt oprogramowania. Usługi informatyczne, programy dla firm - kursy komputerowe, sieci komputerowe, audyt oprogramowania. Szkolenia i instalacja - crm act, oprogramowanie Płatnik, e-Pfron. Zarządzania firmą, programy dla firm - symfonia sage x3, Great Plains, Penta, crm act, Symfonia, eXpert, PentaKoszt oraz Microsoft. Oprogramowanie dla firm Gdańsk, usługi informatyczne, kursy komputerowe - zapraszamy. Usługi informatyczne Gdynia, Symfonia Gdynia.

  Data dodania: 30 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Email Marketing Skutecznie

  Email Marketing Skutecznie »

  GetResponse jest platformą internetową do prowadzenia profesjonalnego email marketingu.
  Kluczowe funkcjonalności serwisu takie jak: newslettery, ankiety online, autorespondery oraz video emaile,
  pozwalają na tworzenie i zarządzanie kampaniami w prosty i skuteczny sposób.
  Aplikacja dysponuje zaawansowanymi narzędziami do analizy wyników i targetowania wysyłek
  emailowych dzięki którym Twój email marketing jest skuteczny i szybko zwraca zainwestowane budżety.

  Data dodania: 17 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • ArCADiasoft - Programy CAD

  ArCADiasoft - Programy CAD »

  ArCADiasoft to polski lider rynku oprogramowania CAD. Oferuje programy do projektowania i obliczeń konstrukcji stalowych, żelbetowych, drewnianych.
  W ofercie znajdują się również programy do obliczeń cieplnych budynków, audytu i termomodernizacji,certyfikatów energetycznych. Jak i programy do wizualizacji architektonicznej, renderingu i modelowania.

  Data dodania: 19 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Justo - Oprogramowanie Corel

  Justo - Oprogramowanie Corel »

  Jesteśmy świadomi jak wielkie znaczenie ma dobra obrona komputerów i sieci komputerowych przed wirusami i tak zwanymi końmi trojańskimi tropiącymi działania konsumenta. Z tego powodu postanowiliśmy naszą ofertę programów uzupełnić o programy chroniące przed wirusami. W naszej ofercie mamy m. in. wzorcowy Norton AntiVirus, identyczne oprogramowanie z licencją na 360 dni Norton 360, jak również Norton Internet Security,Norton System Works i na koniec Norton Save&Restore. Wszystkie sprzedawane przez nas artykuły cechują się doskonałą jakością i przystępną ceną. Oryginalne oprogramowanie oferowane przez nasz sklep jest osiągalne po bardzo niskich cenach takich producentów jak AutoCAD czy Adobe.

  Data dodania: 19 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Oprogramowanie Autocad

  Oprogramowanie Autocad »

  Najnowsze oprogramowanie sprzedawane przez nas jest dostępne jest po korzystnych cenach firmy Autodesk. Programy posiadają autentyczne licencje. Zakup programu AutoCAD LT 2011 pozwala na czerpanie prawdziwej przyjemności z prostoty jego obsługi. Jest to program o nieograniczonych wręcz możliwościach. Dzięki temu można tworzyć obiekty, które do tej pory mieściły się wyłącznie w naszej wyobraźni.

  Data dodania: 05 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Aplikacje :: e-Program.pl

  Aplikacje :: e-Program.pl »

  Portal e-Program.pl to kompletna baza aplikacji dostępnych bez żadnych opłat. Wspomniane aplikacje są bezpieczne i legalne. Dotyczy to także gier komputerowych, które także są umieszczone w serwisie. Dla użytkowników przygotowano porady komputerowe, które umożliwiają zapoznanie się z pewnymi ciekawymi rozwiązaniami stosowanymi w różnych aplikacjach.

  Data dodania: 10 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sklep Oprogramowanie Microsoft

  Sklep Oprogramowanie Microsoft »

  Monitor Hewlett Packard LP2465 jest oferowany od niedawna jednak doskonała efektywność pozwala mu występowanie na wielu wymagających biurkach. Charakteryzuje się on znakomitą Największa rozdzielczość wynosi aż 1920 x 1200, a wysoki kontrast 1000:1. NEC MultiSync LCD20WGX2 Pro. Ten panel spełnia wiele norm min. CE, CSA, EPA Energy Star, FCC i ISO-13406-2. Ważne są też szerokie kąty widzenia na równe 178° i czas reakcji około 6 ms.

  Data dodania: 15 02 2011 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · następna strona »

Oprogramowanie - nowa strona:

Adres: