Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki

Podkategoria: Odzyskiwanie danych

 • Odzyskiwanie Danych z Dysku Twardego

  Odzyskiwanie Danych z Dysku Twardego »

  Jednostka ELEKTRO-PCAL trudni się wykonywaniem biegłych świadczeń elektronicznych. Usługi te dzielą się na kilka rozlicznych kategorii a m.in. dotyczą ratowania danych z dysków twardych, badania elektroniki w pamięci masowej i innych sprzętach elektronicznych, serwisu komputerowego, serwisu laptopów i konstruowania stron www w stylach CSS. Każde proponowane przez nas usługi są czynione nadzwyczaj sumiennie. Nasze świadczenia informatyczne w olbrzymim stopniu są związane w zasadzie z ratowaniem danych z nośników magnetycznych bazujących na technice magnetycznej oraz technologii flash. Świadczenia przywracania danych z dysku twardego pełnione są w naszym fachowym laboratorium. Nasza instytucja wykorzystuje wyłącznie najlepsze technologie wykonane za pośrednictwem najlepszych specjalistów na świecie. Firma zajmuje się również badaniem usterek jak i naprawianiem płytek elektronicznych w dyskach twardych. Usługi przywracania danych świadczone są na terytorium całej Polski i za granicą. Przywracamy dane dla spółek i osób prywatnych mających siedzibę w wielkich miastach (Warszawa, Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Katowice, Białystok, Gdynia, Częstochowa, Radom, Sosnowiec, Toruń, Kielce) miasteczkach i wsiach. Odzysk danych z pamięci masowej to ogromnie odpowiedzialna i trudna dziedzina informatyki, która wymaga wielkiej precyzji oraz wielu lat badań. Niezbędny jest także profesjonalny sprzęt oraz niezwykle wysoka wiedza aby ten sprzęt obsługiwać. Firma ELEKTRO-PCAL odzyskuje dane z wszelkiego systemu plików FAT12/16/32, NTFS, NTFS5, HFS/HFS+, UFS1/UFS2, Ext2FS/Ext3FS. Informacje odtwarzane są w jak najszybszym okresie i przyzwoitej cenie. Posiadamy wysoki wskaźnik skuteczności w odzyskiwaniu danych i miłą i fachową obsługę na najwyższym poziomie. Zapewniamy bezwzględną tajność powierzonych nam danych. Uprzejmie zapraszamy do korzystania z usług oferowanych przez naszą jednostkę.

  Data dodania: 24 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Odzyskiwanie danych

  Odzyskiwanie danych »

  AGAM to bardzo dobre rozwiązanie dla osób, które choćby interesuje odzyskiwanie danych z karty pamięci. W wielu przypadkach odzysk danych to już ostatnia deska ratunku, więc gorąco chcielibyśmy zaprosić do wejścia na stronę internetową firmy AGAM. Oczywiście tak naprawdę nie można powiedzieć, że odzyskiwanie zdjęć z aparatów, ogólnie odzysk danych, są jedynymi usługami, które wykonujemy. Również warto wspomnieć o kasowaniu plików bądź zabezpieczeniu ich. W końcu kasowanie plików jest obecnie niesamowicie powszechne. Bardzo wielu ludzi bardzo dobrze wie, że kasowanie danych nie jest takie proste. Nawet jeżeli dysk zostanie sformatowany, to i tak należy wiedzieć, że pliki na nim są w całości do odzyskania. To pokazuje, że kasowanie plików to usługa, której w żadnym razie nie można deprecjonować. Należy również wspomnieć o zabezpieczeniu danych. A więc zabezpieczanie danych sprawia, że nasze wszelkie dane są w pełni bezpieczne.

  Data dodania: 13 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Przywracanie danych po awarii

  Przywracanie danych po awarii »

  Przedsiębiorstwo StorageCraft zapewnia swoim klientom narzędzia do backupu, które gwarantują przywracanie danych mających duży wpływ na funkcjonowanie firm i instytucji. Wraz z wykorzystaniem rozwiązań StorageCraft można odzyskać wszystkie dane na zupełnie nowym serwerze. Zajrzyj na stronę www.stc-polska.pl i odkryj cechy oraz potencjał systemu do backupu ShadowProtect Virtual, ShadowProtect Server, ShadowProtect SBS oraz ShadowProtect Desktop.

  Data dodania: 28 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Odzyskiwanie danych Gdańsk - Streamdata

  Odzyskiwanie danych Gdańsk - Streamdata »

  Jeżeli poszukujesz firmy, która skutecznie odzyska bądź wykasuje dane z elektronicznego nośnika danych, to jesteśmy do Twojej dyspozycji. Działamy na terenie niemal całego kraju. Posiadamy nowoczesne laboratoria, a przede wszystkim doskonale wykwalifikowanych specjalistów. Odzyskane dane przechowujemy przez 7 dni. Poufność i bezpieczeństwo są naszymi priorytetami. Zapraszamy do kontaktu i współpracy.

  Data dodania: 20 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Odzyskiwanie danych! Monitoring!

  Odzyskiwanie danych! Monitoring! »

  Profesjonalne odzyskiwanie danych - "my data". Data Recovery. Zadzwoń 537 388 122, 697 388 122 woj. Mazowieckie, okolice Pruszkowa i Komorowa. Projektowanie i instalowanie nowoczesnych systemów monitoringu.

  Data dodania: 09 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Naprawa laptopów Kraków

  Naprawa laptopów Kraków »

  Serwis laptopów Kraków OKLAPTOP oferuje profesjonalne naprawy komputerów i laptopów, serwis i naprawy monitorów, sprzedaż
  akcesoriów komputerowych. Ponadto oferujemy: odwirusowanie komputera i zakutalizowanie oprogramowania, rozbudowę sprzętu. Jeśli nie wiesz gdzie się zgłosić, a masz problem z komputerem przyjdź do nas. Serwisujemy komputery wielu marek: toshiba, lenowo, apple itp. Oprócz tego nasza oferta zawiera Reballing, Naprawa BGA, Czyszczenie z zabrudzeń, Wymiana klawiatur, Instalacja systemów i oprogramowania, Odzyskiwanie
  utraconych danych.

  Data dodania: 25 08 2016 · szczegóły wpisu »

Odzyskiwanie danych - nowa strona:

Adres: