Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki

Podkategoria: Akcesoria

 • Serwis laptopów | Naprawa laptopów - Kraków

  Serwis laptopów | Naprawa laptopów - Kraków »

  Zajmujemy się pogwarancyjnym serwisem laptopów wszystkich światowych marek takich jak: Acer, Asus, Apple, Benq, California Access, Compaq, Compal, Dell, HP, Fujitsu-Siemens, IBM, Lenovo, MSI, PackardBell, Sony, Samsung, Toshiba i inne.

  Naprawy wykonane w naszym serwisie laptopów objęte są 90 dniową gwarancją. Za diagnozę uszkodzenia nie zapłacisz nic.
  Naprawa płyt głównych:

  * naprawa przetwornic płyty głównej
  * naprawa przetwornicy procesora
  * wymiana socketu
  * wymiana mostków północnego raz południowego (układy BGA)
  * wymiana grafiki (BGA)
  * wymiana gniazd zasilania, LPT, COM, USB
  * naprawa głównego kontrolera napięć
  * naprawa układu ładowania
  * upgrade i naprawę kości BIOS-u
  * naprawa układu sterowania chłodzenia procesora
  * naprawa zintegrowanych układów dźwiękowych
  * wymiana kontrolerów klawiatury
  * naprawa wentylatorów układu chłodzenia
  * naprawa zintegrowanych kart sieciowych

  Naprawa matryc:

  * wymiana świetlówek
  * naprawa inwertera matrycy
  * regeneracja taśm łączących płytę z matrycą

  Klawiatury:

  * wymiana klawatury
  * naprawa lub wymiana uszkodzonych klawiszy
  * czyszczenie i konserwacja klawiatury
  * regeneracja taśmy łączącej klawiaturę z płytą główną

  Data dodania: 09 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tonery tusze

  Tonery tusze »

  Komax 2 - Materiały eksploatacyjne do drukarek komputerowych i kserokopiarek oferujemy zarówno oryginały jak i zamienniki tusze, atramenty, tonery do drukarek HP, Lexmark, Samsung, Epson, Xerox, Canon, Brother, Kyocera. . Szczególnej uwadze polecamy
  fabrycznie nowe zamienniki tonery do Samsung ML-2550. Kupią Państwo u nas produkty oryginalne oraz zamienniki pozwalające w znaczny sposób ograniczyć koszty eksploatacji współczesnych urządzeń biurowych. Oferujemy także papier do kserokopiarek, drukarek atramentowych i laserowych. U nas zamówicie także papier komputerowy ze swoim indywidualnym nadrukiem, który pozwoli na wyróżnienie własnych dokumentów i reklamę firmy. Posiadamy także akcesoria komputerowe i pamięci flash SD do telefonów komórkowych czy CompactFlash do cyfrowych aparatów fotograficznych oraz programy zabezpieczające komputer

  Data dodania: 05 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Komputery, Nawigacje GPS itp.

  Komputery, Nawigacje GPS itp. »

  Sklep komputerowy. Notebooki, netbooki, nawigacje GPS, telefony komórkowe, aparaty fotograficzne, głośniki komputerowe, peryferia, akcesoria. Mio, Asus, Hp, Toshiba, Aristo, Lenovo, HTC, Nokia, Samsung, Sony itp.

  Data dodania: 10 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Nadii - dom i ogród

  Nadii - dom i ogród »

  Nadii - dom i ogród, sklep z wyposażeniem domu i ogrodu.Zapraszamy do naszego sklepu internetowego z wyposażeniem wnętrz. Hurtowe ceny. W naszym asortymencie dostępne są: narzędzia, tacki do ociekarek kuchennych, suszarki, ociekarki, gniazdka chowane w blacie, taczki i inne.

  Data dodania: 17 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tusze - dodruku24.pl

  Tusze - dodruku24.pl »

  Oferta naszego sklepu skierowana jest do klienta poszukującego specjalistycznego sprzętu najwyższej jakości, wykonującego wyszukane zadania. Mowa o urządzeniach takich jak tnący plotter, 11-to kolorowa drukarka, trymery do cięcia oraz wiele innych.

  Data dodania: 14 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Dyski-w-ringu.pl

  Dyski-w-ringu.pl »

  W okresie szukania dobrego dysku SSD dobrze jest zobaczyć serwis dyski-w-ringu.pl. Za jego sprawą można porównać dyski różnych marek, uzyskać istotne informacje i opinie innych użytkowników. Za sprawą odpowiedniej technologii zostanie wybrany najlepszy produkt z danego "pojedynku".

  Data dodania: 02 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kartygraficzne-w-ringu.pl

  Kartygraficzne-w-ringu.pl »

  Bardzo istotny jest wybór odpowiedniej karty graficznej. Inna jest lepsza do zwykłego użytkowania a inna przeznaczona do grania. Zadanie to może uprościć serwis kartygraficzne-w-ringu.pl. Jego rolą jest analiza cech szczególnych kart graficznych. Użytkownik tej strony zyskuje pomoc w dokonaniu wyboru, szczegółowe informacje oraz adresy sklepów, gdzie dostępny jest produkt.

  Data dodania: 08 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Hydrografika

  Hydrografika »

  Nowa strona www poświęcona zagadnieniom takim jak hydrografika czy też metoda hydrotransferu. Na stronie autor pokazał wszelkie niezbędne akcesoria, które są potrzebne chcąc samodzielnie, w domowych warunkach przenosić grafikę z komputera na dowolne przedmioty. W poszczególnych sekcjach strony obszernie przedstawiono dostępne w sklepach folie do zadruku, aktywatory, specjalne tusze oraz drukarki. Dodatkowo na podstronie galeria umieszczono fotografie przykładowych grafik naniesionych metodą hydrografiki na kaski.

  Data dodania: 13 02 2017 · szczegóły wpisu »

Akcesoria - nowa strona:

Adres: