Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki

Podkategoria: Ogrodnictwo, sadownictwo

 • Pielęgnacja ogrodów warszawa

  Pielęgnacja ogrodów warszawa »

  Profesjonalne usługi ogrodnicze. Nasza firma zajmuje się m.in.: zakładaniem zieleni i ogrodu, pielęgnacja drzew, pielęgnacja ogrodu oraz zagospodarowanie posiadłości. Zapoznaj się z naszą ofertą już teraz!

  Data dodania: 07 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • AW-ZIEL - Usługi Ogrodnicze Warszawa, trawniki Warszawa, wycinki drzew

  AW-ZIEL - Usługi Ogrodnicze Warszawa, trawniki Warszawa, wycinki drzew »

  Firma AW-ZIEL Warszawa oferuje usługi ogrodnicze w pełnym zakresie,internetowy sklep ogrodniczy, wycinki drzew Warszawa, trawniki Warszawa koszenie,zakładanie ogrodów,zakładanie systemów nawadniania trawników,opryski i leczenie drzew iglaków,odchwaszczanie terenów,pielęgnacje ogrodów,rębarka do utylizacji gałęzi,glebogryzarka.tel.22 258 65 82

  Data dodania: 19 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie ogrodów Poznań

  Projektowanie ogrodów Poznań »

  Projektowanie i zakładanie ogrodów - firma ogrodnicza BK Ogrody, Poznań, woj. wielkopolskie. Aranżacja i pielęgnacja zieleni, ogród przydomowy, automatyczne systemy nawadniające i kompleksowe projektowanie ogrodów. Rekultywacje terenu, studnie głębinowe. Ogrody Poznań - aranżacja zieleni, nawadnianie, urządzanie ogrodów, budowa terenów zieleni i oczka wodne. Profesjonalizm, wszechstronność i konkurencyjne ceny. Zagospodarowanie - ogrody przydomowe, tereny zielone.

  Data dodania: 22 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Figury ogrodowe - KRAS-POL

  Figury ogrodowe - KRAS-POL »

  Producent: figury ogrodowe, figury dekoracyjne, figury reklamowe. Nasz asortyment oscyluje w granicach tysiąca pozycji. Każdą z nich, możemy wykonać we wszystkich kolorach, w tym również w kolorze podanym przez Państwa w zamówieniu. Proces zdobienia każdej figury wykonywany jest ręcznie, przy użyciu wysokiej jakości farb akrylowych, ekologicznych produkowanych przez renomowane firmy. Profesjonalizm wykonania naszych wyrobów znają Klienci wielu państw europejskich.

  Data dodania: 01 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • ZWP Architektura Krajobrazu

  ZWP Architektura Krajobrazu »

  Zajmujemy się tworzeniem i wykonywaniem zieleni dla ogrodów i terenów zieleni publicznej. Wykonujemy projekty nawierzchni, roślinności oraz elementów małej architektury. Nasi klienci systematycznie uczestniczą w procesie projektowania swojego ogrodu i mają możliwość decydowania o jego kształcie na każdym etapie, dlatego nasze ogrody są dostosowane do wymagań klienta. Proponujemy zawsze parę koncepcji wstępnych ogrodu do wyboru, uszczegóławiamy wybraną do projektu koncepcyjnego, a następnie wykonawczego oraz rysunków technicznych. Nasze ceny są konkurencyjne. W celu dokładnego określenia ceny projektu i ewentualnego wykonania, proponujemy niezobowiązujące i bezpłatne spotkanie w terenie.Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, gdyż projektowanie ogrodów to nasza pasja, a nie tylko zawód.

  Data dodania: 02 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Vitrogen

  Vitrogen »

  Firma zajmuje się produkcją roślin przy wykorzystaniu najnowocześniejszych metod in vitro. Powojnik, Magnolia Nasza kadra to najlepsi genetycy, biotechnolodzy i praktycy rolnictwa z akademii rolniczych, polskich uniwersytetów oraz innych ośrodków naukowych. VitroGen to know-how, najwyższa jakość i najniższe ceny. Zapewniamy fachowe doradztwo przy pielęgnacji, zakładaniu i ochronie plantacji roślin. Opracowujemy technologie rozmnażania roślin ozdobnych, przemysłowych w kulturach in vitro, doskonalimy procedury stosowane przez inne laboratoria. Dostarczamy rośliny jednorodne genetycznie o doskonałych parametrach zdrowotnych i morfologicznych. Wykonujemy genetyczną identyfikację odmian roślin uprawnych. W ofercie posiadamy sadzonki roślin ozdobnych, traw energetycznych oraz sadzonki wyjątkowych krzewów i drzew.

  Data dodania: 01 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Projekty ogrodów nowoczesnych

  Projekty ogrodów nowoczesnych »

  Warszawskie studio "Inspiracje" jest pracownią architektury krajobrazu, specjalizującą się w budowie i projektowaniu ogrodów nowoczesnych . Świadczymy usługi dla inwestorów prywatnych (budowa ogrodów przydomowych oraz ogrodów na dachach) i publicznych (skwerów, parków itp.). Firma współpracuje z profesjonalistami, tworząc doświadczony zespół architektów krajobrazu, architektów i ogrodników. Pracownia promuje najnowsze rozwiązania oraz wykorzystuje wyłącznie jakościowe technologie i materiały . Oferta firmy obejmuje: projektowanie ogrodów nowoczesnych jak również późniejsze zakładanie ogrodów.

  Świadczymy usługi na terenie całej Polski.
  Ogrody nowoczesne - Warszawa, Kraków, Gdańsk, Poznań, Gdynia, Wrocław

  Data dodania: 03 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Fungi-Chem

  Fungi-Chem »

  Nasza hurtownia to połączenie profesjonalizmu, doświadczenia i pasji w jednym. Od 25 lat w branży pracowaliśmy nad naszą ofertą zarówno pod kątem zasobów jak i jakości obsługi tak, by sprostać nawet najbardziej wymagającym klientom. W ofercie można znaleźć bogaty wachlarz dokładnie wyselekcjonowanych towarów różnych marek, które ciężko spotkać u konkurencji. Zdecydowanie silnym atrybutem naszego rozwoju jest indywidualne podejście w stosunku do każdego klienta co w niedalekiej przyszłości przekłada się na satysfakcję kupującego a co za tym idzie, nasz sukces w danym sektorze. Dokładamy wszelkich starań by dostosować godziwy produkt odpowiedniej marki, spośród ponad 3500 produktów. Przez ostatnie lata niejednokrotnie wyróżniano naszą firmę, nadając jej certyfikaty a tym samym nagradzając nasz gigantyczny wkład w specjalizacjach takich jak ochrona roślin, pieczarkarstwo, rolnictwo oraz ogrodnictwo. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie sklepu internetowego.

  Data dodania: 28 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Agroteam Wargowo mieszanki traw

  Agroteam Wargowo mieszanki traw »

  AgroTeam to ogólnopolska sieć sklepów ogrodniczych. Siedziba naszego przedsiębiorstwa znajduje się w miejscowości Świerkówki niedaleko Wargowa. Do podjęcia kooperacji zachęcamy wszystkich, którzy są zainteresowani zakupem wysokiej jakości środków ochrony roślin, innej chemii ogrodniczej, narzędzi, mieszanek trawy i podłoży. Oferta współpracy skierowana jest również do tych z Państwa, którzy pragną przyłączyć się do naszej firmy i prowadzić własną hurtownię ogrodniczą. Systematycznie realizujemy politykę jakości, dlatego jesteśmy marką znaną oraz cenioną, posiadającą ugruntowaną pozycję na rynku. Cieszymy się zaufaniem klientów z całej Polski. Więcej na stronie.

  Data dodania: 10 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • DOM W OGRODZIE sprzedaż iglaków warszawa

  DOM W OGRODZIE sprzedaż iglaków warszawa »

  Zapraszamy Państwa do zapoznania się z propozycją przedsiębiorstwa Dom w Ogrodzie. Nasze przedsiębiorstwo zaistniało w 1999 roku w Warszawie. Specjalizujemy się w hurtowej oraz detalicznej sprzedaży roślin ogrodowych czy domowych. Zakupią u nas Państwo przeróżne odmiany iglaków, bylin, krzewów, drzew liściastych oraz kwiatów domowych. Specjalizujemy się także w usługach ogrodniczych. Planujemy tereny zieleni, kształtujemy żywopłoty oraz przycinamy drzewa i krzewy. Naszym priorytetem jest zadowolenie każdego Klienta, dlatego nawet najmniejsze zlecenie wykonujemy z należytą starannością. Na naszej stronie internetowej zamieściliśmy pełną ofertę oraz więcej wiadomości.

  Data dodania: 17 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Artykuły ogrodnicze - Inter-plant.

  Artykuły ogrodnicze - Inter-plant. »

  Uprawa roli czy ogrodu to zajęcie, które zwyczajnie trzeba lubić. Osoba decydująca się na taką rozrywkę czy też zajęcie zarobkowe musi znać się trochę na uprawach, na artykułach ogrodniczych, posiadać podstawowa wiedzę o roślinach. Jeżeli ma to być zwyczajne hobby nie ma potrzeby kłaść wielkiego nacisku na specjalistyczne szkolenia czy inwestować w najdroższe narzędzia. Wystarczą podstawowe narzędzia, natomiast na rozsadach czy nasionach nie warto oszczędzać.

  Data dodania: 21 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Zakładanie trawników

  Zakładanie trawników »

  Firma Roll-Traw oferuje profesjonalnie przygotowane trawniki nadające się do różnych zastosowań. Oferujemy darń z gruntu, darń z folii oraz darń z gruntu w big roli. Doskonale nadają się do wypełnienia przestrzeni przydomowych, terenów reprezentacyjnych, boisk sportowych, a także parkingów. Zapraszamy do skorzystania z oferty.

  Data dodania: 04 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • AGRONAS

  AGRONAS »

  Jeśli szukasz firmy jaka produkuje najwyższej klasy materiał siewny odmian roślin rolniczych - zapraszamy do współpracy z Przedsiębiorstwem Produkcyjno Handlowym Agronas z Koła. W naszej propozycji mieszczą się nasiona traw, roślin motylkowych, okopowych, oleistych, zbóż, kukurydzy oraz roślin przeznaczonych na pasze. Wytwarzany przez nas materiał siewny spełnia wszystkie parametry jakości wymagane normami Unii Europejskiej. Posiadamy doskonałe zaplecze techniczne i technologiczne oraz zatrudniamy najlepszych specjalistów z branży nasienniczej, jacy nieustannie nadzorują każdy z elementów procesu produkcji. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronę internetową.

  Data dodania: 11 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Ogrody Łódź, Usugi Ogrodnicze Łódź - Agrol 

  Ogrody Łódź, Usugi Ogrodnicze Łódź - Agrol  »

  Projektowanie, zakładanie, pielęgnacja ogrodów. Nawadnianie, oświetlenie ogrodowe, roboty koszące - 883 077 108 - Agrol www.agrol-ogrody.pl - Z Pasji Do Ogrodów.
  O nas
  Świadczymy usługi  ogrodnicze od 2003 roku, wcześniej jeszcze od końcówki lat 80 prowadziliśmy sklepy ogrodnicze. Nabyte w ten sposób doświadczenie, połączone z wykształceniem i pasją z jaką wykonujemy naszą pracę, są dla Państwa gwarancją naszej rzetelności.
  Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, proces twórczy zaczynamy od konsultacji z klientem, chcemy dowiedzieć się czego oczekuje od swojego ogrodu. Czy ma być miejscem relaksu, schronieniem przed stresem, gwarem i miejską szarością, czy może tylko ozdobą domu, stworzoną tak aby jej utrzymanie kosztowało jak najmniej wysiłku. Z biegiem lat nauczyliśmy się projektować ogrody tak, aby nie tylko cieszyły oko, ale były jak najbardziej funkcjonalne, a ich pielęgnacja była łatwa i przyjemna. Współpracujemy z najlepszymi szkółkami, używamy najlepszego sprzętu i gwarantujemy najwyższą jakość naszych usług.

  Data dodania: 13 05 2017 · szczegóły wpisu »
 • Plantacja borówek

  Plantacja borówek »

  Vaccinium corymbosum, Highbush blueberry - to jedne z odmian borówek, które uprawiane są na plantacji borówek amerykańskich w pomorskim gospodarstwie rolnym prowadzonym przez Janinę i Stefana Reske. Plantacja borówek w Sławoszynie, woj. pomorskie, oferuje sprzedaż hurtową owoców borówki amerykańskiej. Borówka amerykańska, bardzo zdrowa i smaczna, dziś określana mianem super jedzenia - kupisz hurtowo w wyjątkowej cenie! Plantacja borówek amerykańskich zaprasza do kontaktu osoby zainteresowane zakupem borówki z polskiej plantacji.

  Data dodania: 20 09 2019 · szczegóły wpisu »

Ogrodnictwo, sadownictwo - nowa strona:

Adres: