Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki

Podkategoria: Szkolenia

1 · 2 · 3 · 4 · następna strona »
 • Www.csr24.pl

  Www.csr24.pl »

  Oferujemy kursy, szkolenia, symulacje oraz warsztaty z zakresu:
  - pierwszej pomocy
  - warsztaty ratownicze - wypadek masowy
  - organizacja wsparcia psychologicznego
  - doskonalenie zawodowe dyspozytorów medycznych
  - wdrażania w zakładach pracy dostępu do wczesnej defibrylacji
  - ratownictwa taktycznego
  - medycyna pola walki
  - ewakuacji i transportu poszkodowanych
  - szkolenia z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy, a także bezpieczeństwo przeciwpożarowe.

  Ponadto oferujemy:
  - międzynarodowy transport medyczny
  - międzynarodowa asysta medyczna
  - zabezpieczenie medyczne imprez masowych, planów filmowych oraz wszelkiego typu imprez.
  - organizacja wypraw i imprez integracyjnych
  - sprzęt medyczny oraz apteczki.

  Data dodania: 03 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Korepetycje Nowy Sącz

  Korepetycje Nowy Sącz »

  TUTOR jest to kompleksowe oraz nowatorskie rozwiązanie problemów edukacyjnych. Dostosowane jest do potrzeb uczniów oraz możliwości finansowych ich rodziców. Firma oferuje korepetycje z koncentracją na indywidualne potrzeby dzieci i młodzieży, kursy przygotowawcze do matury i egzaminów gimnazjalnych oraz specjalne korepetycje z matematyki dla studentów. Kursy i korepetycje odbywają się w blokach po 45 min. w grupach po max. 4 osoby z indywidualnymi diagnozami potrzeb uczniów. Do dyspozycji posiadamy nowoczesny sprzęt dydaktyczny oraz multimedialne metody nauczania.

  Data dodania: 24 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Futuremd - Szkolenia lekarzy

  Futuremd - Szkolenia lekarzy »

  Firma oferuje szkolenia dla lekarzy], pielęgniarek i osób zarządzających placówkami medycznymi. Wspieramy tworzenie takich miejsc, w których pacjent czuje się bezpiecznie i komfortowo, miejsc przyjaznych dla niego.Organizujemy szkolenia z zakresu: szkolenia lekarzy, obsługa pacjenta, zarządzanie przychodnią. W tych dziedzinach czujemy się najbardziej kompetentni. W swoją pracę wkładamy maksimum wysiłku.

  Data dodania: 05 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia

  Szkolenia »

  Szkolenia podwyższają wiedzę i poprawiają predyspozycje zawodowe. Skorzystaj z naszej prostej w obsłudze strony, która pomoże Ci szybko wynaleźć dobre dla Ciebie kursy. Szkolenia branżowe nie tylko podwyższają poziom umiejętności zawodowych, lecz również są kapitalną sposobnością do integracji. Świetne szkolenia, rewelacyjne kursy. Chcesz mieć wykwalifikowany personel? Zainwestuj w jego dokształcanie i zaproponuj mu kurs.

  Data dodania: 10 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sale konferencyjne Kraków

  Sale konferencyjne Kraków »

  Konferencje branżowe rozszerzają wiedzę pracowników i powiększają ich kwalifikacje. Hotele dysponują nowocześnie i profesjonalnie umeblowanymi salami konferencyjnymi. Miastem odznaczającym się sporą liczebnością ośrodków konferencyjnych jest Kraków. Polecam wykupienie reklamy w naszym portalu. Wystarczy że wybierzesz miasto, nasza wyszukiwarka w bezproblemowy sposób odnajdzie ośrodki spełniające Twoje oczekiwania.

  Data dodania: 17 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sale konferencycyjne Wrocław

  Sale konferencycyjne Wrocław »

  Wiele cudownych miast takich jak Wrocław oferuje bardzo fajne miejsca na urządzenie konferencji. Odznaczamy się wysokimi notowaniami w wyszukiwarce Google. Promuję wykupienie reklamy w naszym serwisie. Hotele dysponują nowocześnie i profesjonalnie urządzonymi salami konferencyjnymi. Dzisiejsze obiekty konferencyjne zawsze wyposażone są w drukarkę oraz ksero.

  Data dodania: 22 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • ANIRA - szkolenia BHP, Częstochowa

  ANIRA - szkolenia BHP, Częstochowa »

  Szkolenia BHP Pracowników i Pracodawców, Szkolenia PPOŻ, Szkolenia Pierwszej Pomocy przez Ratownika Medycznego, Sporządzanie dokumentacji powypadkowej, Realizacja nakazów Państwowej Inspekcji Pracy i Państwowej Inspekcji Sanitarnej tel. 603 036 036 Bezpłatny dojazd do klienta.

  Data dodania: 22 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Business English

  Business English »

  W nowoczesnych dziedzinach branżowe publikacje i czasopisma wydają się być najlepszym źródłem informacji o najnowszych osiągnięciach. Problemem może być tutaj jednak stosowanie branżowego żargonu, takiego jak na przykład angielski medyczny. Aby pomóc nauczyć i zrozumieć profesjonalne słownictwo oferujemy specjalistyczne kursy języka angielskiego.

  Data dodania: 28 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nowe testy na prawo jazdy

  Nowe testy na prawo jazdy »

  Każda osoba ubiegająca się o dokument jakim jest prawo jazdy musi mieć ukończone 18 lat (w przypadku kategorii B), przebyty kurs oraz zaliczony egzamin na prawo jazdy - teoria oraz praktyka. Nowe testy na prawo jazdy 2012 będą nieco różniły się od tych dotychczasowych. Staną się bardziej wymagające, ale ma to na celu zwiększenie bezpieczeństwa wszystkich uczestników ruchu drogowego oraz podniesienie kompetencji świeżych kierowców. Testy na prawo jazdy 2012 będą wymagały nauki z kodeksu drogowego oraz rozumienia przepisów. Ma to na celu uniknięcie pamięciowej nauki pytań, poza tym baza danych będzie dynamicznie powiększana.

  Data dodania: 29 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szybkie czytanie Kraków

  Szybkie czytanie Kraków »

  Od 6 lat specjalizujemy się w prowadzeniu stacjonarnych kursów szybkiego czytania i technik pamięciowych dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Uczymy, jak szybciej czytać i skutecznie przyswajać wiedzę. Celem kursu jest podniesienie tempa czytania (5-10 razy) oraz poziomu zapamiętywania (2-3 razy). Programy kursów, precyzyjnie dobrane do grup wiekowych, zapewniają bardzo dobre, powtarzalne wyniki. Firmom, urzędom, organizacjom polecamy dedykowane szkolenia zamknięte. Ramowy program kursu obejmuje: - 40 godzin lekcyjnych, - zajęcia 2 razy w tygodniu w kameralnych grupach, - trening funkcji poznawczych, - techniki pamięciowe i wizualizacje, - ćwiczenia koncentracji i spostrzegania, - naukę kreatywnego myślenia. W jaki sposób można to osiągnąć? - poprzez gimnastykę oka, - poszerzenie pola widzenia, - szybsze postrzeganie tekstu, - ćwiczenia antycypacji, - eliminację fonetyzacji i regresji, - opanowanie strategii czytania. Po co to wszystko? Zbyt wolne tempo czytania nuży, osłabia koncentrację i utrudnia zapamiętywanie. Badania wykazały, że nasz mózg zaczyna koncentrować się, gdy czytamy powyżej 500 słów na minutę. Tymczasem gimnazjalista czyta średnio 150 słów na minutę a dorosły około 200.Uczestnicząc w kursie możesz 5-10 krotnie przyśpieszyć tempo czytania i skuteczniej radzić sobie ze zdobywaniem wiedzy.Pomyśl - kilka stron tekstu w minutę jest w zasięgu... Twoich oczu.Wystarczy z nami ćwiczyć :-) Chcesz się zapisać lub uzyskać więcej informacji -> przejdź na naszą stronę szybkie-czytanie.edu.pl Wiosenna Edycja Kursu Szybkiego Czytania i Technik Pamięciowych. Maturzyści i studenci 20% taniej!

  Data dodania: 22 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Bliżej wiedzy

  Bliżej wiedzy »

  Bliżej wiedzy to profesjonalne centrum oferujące e-learning.
  Nasze bogate doświadczenie w szkoleniach elearningowych połączone ze starannie dobraną kadrą przekładają się na sukces naszych kursantów.
  W naszej ofercie znajdą Państwo następujące szkolenia:
  -Szkolenie Wirtualny Tuning
  -Szkolenia Asertywność
  -Szkolenie Perswazja
  -Szkolenie dla menadżerów sprzedaży
  -Szkolenie zarządzanie czasem
  -Szkolenie budowa wizerunku
  -Szkolenie prezentacje handlowe
  -Szkolenie komunikacja z trudnym klientem
  -Szkolenia sprzedażowe
  -Szkolenia dla sprzedawców
  Misją portalu blizejwiedzy jest także pomoc urzędnikom administracji publicznej w osiąganiu niezbędnych kompetencji do pełnienia służby publicznej poprzez elearning.
  Dajemy Państwu możliwość podnoszenia swoich kompetencji nie tylko w wybranym przez Państwa kursie, ale przede wszystkim w wybranym przez Państwa czasie . Wystarczy jedynie, że mają Państwo dostęp do internetu i posiadają konto w portalu blizejwiedzy.pl. Koszt jest niewielki, a korzyści jakie płyną ze współpracy z nami są ogromne. Nie muszą już Państwo wyjeżdżać, zaniedbywać swoich obowiązków, a w rezultacie nadrabiać zaległości spowodowanych wyjazdem na szkolenie.
  Szkolenie zarządzanie czasem, szkolenie budowa wizerunku czy szkolenie prezentacje handlowe podniosą kompetencje pracowników na wielu stanowiskach. Szkolenia asertywność, szkolenie perswazja, szkolenie komunikacja z trudnym klientem, szkolenia sprzedażowe czy szkolenie dla menadżerów sprzedaży są przeznaczone dla wszystkich zajmujących się sprzedażą czy obsługą klienta.

  Szkolenia zdalne to także możliwość kontrolowania pracy swoich podwładnych w procesie nabywania nowych kompetencji. Jesteśmy także gotowi do współpracy w zakresie przygotowywania kursów pod zamówienie.

  Data dodania: 25 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • JA KLAR ! nauka języka niemieckiego

  JA KLAR ! nauka języka niemieckiego »

  Nasza firma zajmuję się nauką języka niemieckiego w Gdyni w ramach zajęć indywidualnych lub zajęć grupowych oraz konwersacjami w Gdańsku z rodowitym Niemcem native speakerem. Oferujemy również naukę przez Skype i kursy dla osób wyjeżdżających do pracy, tj. szkolenia aplikacyjne. Z nami się nauczysz jak powinno wyglądać idealne CV po niemiecku.

  Data dodania: 11 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • BHP kursy Wrocław

  BHP kursy Wrocław »

  Pragniemy przybliżyć Wam prowadzone przez nas szkolenia i kursy, jakie zapewnią przestrzeganie i bardzo dobrą znajomość zasad bezpieczeństwa i higieny pracy.

  Przedstawiana tutaj firma świadczy usługi jak szkolenia i kursy w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy, ale również ochrony przeciwpożarowej dla klientów z miast południowej części kraju. Inspektorzy, pracujący w naszej firmie mają pełne przygotowanie, dlatego nasze szkolenia są na tak wysokim poziomie.

  W firmowej ofercie są na przykład: zewnętrzne usługi bezpieczeństwa i higieny pracy i ochrona przeciw pożarowa, szkolenia na operatorów wózków widłowych, kursy bezpieczeństwa i higieny pracy, doszkalania metodyki prowadzenia instruktażu stanowiskowego, dokonanie oceny ryzyka zawodowego, zabezpieczenie przeciw pożarowe, czy kursy w zakresie pierwszej pomocy przedlekarskiej.

  Usługi nadzoru BHP realizowane są przez fachowców z dziedziny bhp o adekwatnym wykształceniu oraz o doskonałej praktyce w rożnych zakładach pracy. Jeśli zatem nie posiadasz w swoim zakładzie pracy, pracownika odpowiedzialnego za bezpieczeństwa i higieny pracy zleć te prace firmie GD PARTNERS S.C. Zewnętrzne usługi BHP zapewnia ograniczenie nakładów finansowych pracownika a także pozyskanie dobrze przygotowanego eksperta.

  Spółka gdbhp.pl to: grono wykształconych profesjonalistów ds BHP, dobra jakość wykonywania zadań przez specjalistów firmy GD PARTNERS S.C. BHP-P.POŻ dzięki znajomości wszelkich zasad bhp, staranność o bezpieczne i higieniczne warunki pracy naszych klientów, solidność świadczonych usług.

  Jeśli chciałbyś zgłębić obszerną propozycję firmy zajrzyj na serwis.

  Data dodania: 13 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nauka Jazdy Warszawa

  Nauka Jazdy Warszawa »

  Ciągle nie masz prawa jazdy kategorii B? Sądzisz, że zdanie egzaminu na prawo jazdy kategorii B w Warszawie to zadanie karkołomne? Mylisz się, powinieneś poznać szkołę nauki jazdy Colina. Nasze punkty mieszczą się tuż obok warszawskich ośrodków egzaminacyjnych na Powstańców Sląskich, Radarowej, Odlewniczej. Zapewniamy profesjonalną kadrą instruktorów o niespotykanej cierpliwości wobec każdego uczącego się w naszej szkole. Jeśli popełniłeś błąd, zapisałeś się do innej szkoły i teraz potrzebne Ci jazdy doszkalającej w Warszawie - serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 16 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • OSK LUX Prawo jazdy Nauka jazdy Gliwice

  OSK LUX Prawo jazdy Nauka jazdy Gliwice »

  OSK LUX GLIWICE Zachęcamy do skorzystania z bogatej oferty skierowanej dla każdego, kto chciałby rozpocząć kurs prawa jazdy kat.B. Prowadzimy zajęcia przez wykwalifikowaną kadrę instruktorów. Zajęcia są prowadzone w przyjemnej i życzliwej atmosferze a nasi kursanci mają możliwość decydowania o terminach spotkań. Dodatkowo gwarantujemy komplet materiałów dydaktycznych dzięki czemu proces nauczania jest bardziej wydajny i indywidualnie dostosowany do każdej osoby.
  ZAPRASZAMY.

  Data dodania: 24 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia BHP Nowy Sącz

  Szkolenia BHP Nowy Sącz »

  Zajmujemy się kompleksową obsługą podmiotów gospodarczych w sferze BHP, KADR i innych, na zasadzie outsourcingu.
  Usługi obejmują między innymi: szkolenia BHP, wykonywanie zadań służby BHP, sporządzanie dokumentacji BHP, prowadzenie postępowań powypadkowych, szkolenia z pierwszej pomocy, prowadzenie dokumentacji pracowniczej /kadrowej, inne usługi biurowe na zlecenie klienta. Nowoczesne przedsiębiorstwo aby móc skupić się na prowadzeniu własnej działalności boryka się z wieloma problemami dotyczącymi prowadzenia dokumentacji pracowniczej jak również BHP. Świadczone przeze mnie usługi mają na celu ułatwić małym i średnim przedsiębiorcom funkcjonowanie na rynku.

  Data dodania: 01 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia i kursy medyczne

  Szkolenia i kursy medyczne »

  Przedsiębiorstwo Edumedical organizuje szkolenia medyczne. Oferta Edumedical skierowana jest do lekarzy różnych specjalizacji, w szczególności stomatologów, oraz lekarzy medycyny estetycznej. Firma Edumedical funkcjonuje od 6 lat i zatrudnia wykwalifikowaną kadrę. Kursy prowadzone przez Edumedical obejmują zarówno informacje teoretyczne, jak i działania praktyczne. Dla przykładu szkolenia z zakresu kwasu hiarulonowego i botuliny dają okazję do przeprowadzenia zabiegów na trzech pacjentach. Poza szkoleniami edumedical trudni się także organizowaniem wykładow, konferencji i sympozjów o charakterze integracyjnym oraz edukacyjnym. Edumedical zapewnia całościową obsługę takich eventów i dysponuje doświadczeniem w tym obszarze.

  Data dodania: 16 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia podatkowe

  Szkolenia podatkowe »

  Nie wiedziałeś, jak wystawić wewnętrzną fakturę, rozliczyć leasing czy koszty związane z kampanią reklamową Waszej firmy ?Kursy dzielą się ze względu na poziom zaawansowania. Szkolenia odbywają się z najnowszego prawa podatkowego uwzględniającego najnowsze nowelizacje. Prowadzone są tez inne kursy podatkowe takie jak prowadzenie ksiąg usługowych, kursy z rachunkowości a również kursy prawne. Założycielem jest doświadczony trener podatkowy, który na drodze swej kariery zawodowej pomógł wielu przedsiębiorcom. Szkolenia vatowskie prowadzone są dla wszystkich osób fizycznych i właścicieli biur i osób zajmujących się finansami firmowymi. Szkolenia podatkowe prowadzone są z takich tematów jak podatki vatowskie, prowadzenie ksiąg przychodów i też rozchodów. Podatek dochodowy vat to główne koszty jakie ponoszą sklepiki prowadzące działalność gospodarczą. Uczestnicy instruowani są w jaki sposób prowadzić księgi usługowe oraz księgi podatkowe. Szkolenia vat odbywają się w Łodzi. Bogate sale w sprzęt multimedialny na pewno umilą Państwu godziny spędzane na interesujących wykładach, na które gorąco zapraszamy. Dogodna lokalizacja, a także wygodne i klimatyzowane sale wynajmowane w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Zarządzania przy ul. Sienkiewicza 9, są kolejnymi atutami jednostki. Na stronie WWW szkoleń odnajdą Państwo szereg informacji na temat typów prowadzonych szkoleń, miejsca a także czasu. Zapraszamy zainteresowanych na szkolenia odbywające się w Łodzi.

  Data dodania: 22 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia dla psów

  Szkolenia dla psów »

  Nie możesz poradzić sobie z okiełznaniem swojego zwierzaka? W takiej sytuacji zapraszamy na psie przedszkole poznań. Szkolenia organizowane są w grupach lub osobno z każdym zwierzakiem. Szkolenia indywidualne klient decyduje sam, można skorzystać ze szkoleń w naszym ośrodku bądź w w swoim ogrodzie. W czasie zajęć uczymy koncentracji zwierzęcia na swoim przewodniku i podstawowych komend, takich jak: równaj, noga, siad, leżeć, stój itp. Możemy przekonać Twojego pupila do codziennych czynności higienicznych, jak kąpanie, czyszczenie zębów czy czesanie. Pomagamy zwierzakom spokojnie zachowywać się w nowym otoczeniu oraz rozwiązujemy problemy z agresją psa. Szkolenia grupowe uczą tych samych zachowań jak szkolenia indywidualne. Najważniejszym wyróżnikiem jest to, że szkolenia te są realizowane w grupach z 3 czy pięcioma psami. Więcej wiadomości znajdziecie na stronie aportujznami.pl.

  Data dodania: 11 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia bhp Warszawa

  Szkolenia bhp Warszawa »

  Aktyw-bhp Warszawa - kompleksowa obsługa z zakresu bhp i p.ppż. Ośrodek Szkoleniowy z siedzibą w Warszawie istnieje od 1999 roku. Polecam, Zobacz dalej - okazja, Skorzystaj. Specjalizacja to szkolenia bph, ocena ryzyka zawodowego. Atrakcyjne ceny i korzystne warunki współpracy. Zapraszamy - nadzór bhp i szkolenia bhp Warszawa, woj. mazowieckie. Serdecznie zapraszamy Państwa dalej - sprawdź teraz, wypróbuj i skorzystaj z naszej oferty. Czytaj więcej na naszej stronie.

  Data dodania: 29 03 2013 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · następna strona »

Szkolenia - nowa strona:

Adres: