Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki

Podkategoria: Pomoce naukowe

1 · 2 · następna strona »
 • Szybka nauka słówek angielskich, niemieckich. Ćwiczenia i testy.

  Szybka nauka słówek angielskich, niemieckich. Ćwiczenia i testy. »

  Naucz się szybko słówek angielskich, słówek niemieckich i w innych językach. Serwis dba o to, aby w odpowiednich odstępach czasu podawać Ci materiał do nauki, dzięki czemu możesz zapamiętać więcej i szybciej. Odpowiednie przerwy pomiędzy poszczególnymi ćwiczeniami zapewniają szybsze i trwalsze przyswajanie materiału. Serwis zawiera testy językowe, słownictwo, ćwiczenia na prawo jazdy, w tym znaki drogowe. Możesz dodawać swoje zestawy ćwiczeń i dzielić się nimi z innymi użytkownikami.

  Data dodania: 29 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Edukolandia.pl - Zabawki dla dzieci, zabawki, edukacyjne, kreatywne,

  Edukolandia.pl - Zabawki dla dzieci, zabawki, edukacyjne, kreatywne, »

  Edukolandia.pl to sklep internetowy z szeroką ofertą produktów dla dzieci o charakterze edukacyjnym - zabawki, ciekawa literatura, zestawy kreatywne, gry, klocki i pomoce dydaktyczne. Dewizą EDUKOLANDII jest "nauka poprzez zabawę", czyli promowanie zabawek, które nie tylko bawią ale jednocześnie uczą i wspomagają rozwój dziecka.
  www.edukolandia.pl

  Data dodania: 24 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Korepetycje Dąbrowa Górnicza, Śląsk - Angielski i Hiszpański

  Korepetycje Dąbrowa Górnicza, Śląsk - Angielski i Hiszpański »

  Serwis korepetycji z języków angielskiego oraz hiszpańskiego. Jeżeli jesteś zainteresowany(a) solidnym przygotowaniem do różnych egzaminów (gimnazjalny, matura, FCE, itp.) lub po prostu chcesz doskonalić swoje umiejętności językowe, to trafiłeś(aś) w odpowiednie miejsce. Oferuję nauczanie na poziomach od podstawowego do zaawansowanego, więc jeśli masz problem z którymś z powyższych języków, zapraszam do skorzystania z mojej oferty.

  Data dodania: 29 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Praca maturalna

  Praca maturalna »


  Jako że już niedługo dzieli Was od egzaminu dojrzałości z pewnością zastanawiacie się jak napisać dobrą prezentację maturalną. Nie jest to łatwe zadanie, jednakże z naszym portalem matura naprawdę może nie być problemem! Szeroki asortyment różnego rodzaju prac jaki Wam oferujemy z pewnością sprosta Waszym oczekiwaniom.

  Data dodania: 09 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pisanie prac

  Pisanie prac »

  Uczniowie liceum oraz studenci z pewnością zastanawiają się jak uzyskać jak najlepszą średnią. Jednym ze sposobów jest napisanie własnego referatu. Dzięki naszego serwisu oszczędzicie sobie wielu godzin szukania materiałów, fachowa pomoc jaka Wam oferujemy na pewno Was zadowoli. Wiele pomocy naukowych oferowanych przez nas pomoże Wam podwyższyć jakość Waszych prac.

  Data dodania: 09 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wypracowanie

  Wypracowanie »

  Zostało Ci malutko czasu na stworzenie wypracowania? Nie masz weny a tym bardziej chęci? Goni Cię termin? Jeżeli tak to serwis wypracowania.pl oddawany jest właśnie dla Ciebie. Na naszych stronach wypracowania podzielone są na cztery podstawowe kategorie:-wypracowania z języka polskiego - treści dostępnych opracowań podzielone są min. na charakterystyki porównawcze postaci, streszczenia lektur czy eseje maturalne. W ofercie posiadamy również dokładne i merytoryczne biografie najpopularniejszych poetów z każdej epoki literackiej. -wypracowania po angielskupoczynając od elementarnych opisów postaci, kończąc na esejach na tematy fantastyczne czy to dotyczące środowiska. -niemiecki wypracowania od poziomu podstawowego po średnio zaawansowany.Kolejna kategoria to wypracowania z historii - ogromne kompendium wiedzy począwszy na starożytnego egiptu, aż do czasów współczesnych.W naszej bazie umieściliśmy już 1573 materiałów najwyższej jakości, a ich liczba ciągle rośnie. Dajemy gwarancje na poprawność gramatyczną i stylistyczną - nasze teksty są pisane,sprawdzane i moderowane przez zespół polonistów. Tylko u nas znajdziesz niepowtarzalne i unikalne prace gotowe do wydruku.

  Data dodania: 12 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Nie siedź w książkach

  Nie siedź w książkach »

  Pisane od nowa - E-Konsultacje zajmuje się profesjonalnym tworzeniem opracowań, które mogą posłużyć jako materiał wyjściowy do napisania pracy - prace magisterskie, dyplomowe, prace licencjackie i inne zaliczeniowe. Nie siedź w książkach - zleć nad to zadanie. Przeszkolimy Cię - wykresy, zdjęcia, zrzuty ekranów. Oferta na pisanie prac - prace magisterskie, licencjackie oraz prace dyplomowe są jedynie wzorami i mogą one służyć wyłącznie jako baza wyjściowa. Możliwość renegocjacji ceny i szybki termin realizacji.

  Data dodania: 07 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • PISANIE PRAC

  PISANIE PRAC »

  Pisaniem opracowań naukowych zajmujemy się od kilku lat i przez ten czas nabyliśmy odpowiedniego doświadczenia by podjąć się pisania najtrudniejszych prac. W związku z tym, możemy zapewnić, że każde z powierzonych zleceń zostanie zrealizowane profesjonalnie, i zapewni Państwu satysfakcję ze współpracy. Piszemy opracowania od podstaw, zajmujemy się nanoszeniem poprawek jak również pisaniem poszczególnych części opracowania.

  Zapraszamy na naszą stronę www.prace.home.pl - celem uzyskania pełnych informacji.

  W przypadku pytań prosimy o kontakt mailowy - prace@home.pl

  Data dodania: 13 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Kole

  Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Kole »

  Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Kole. Oferujemy darmowy dostęp do komputerów oraz internetu, wypożyczanie książek, wgląd do Informatycznego Programu Informacji Prawnej LEGALIS. Czytelnia oferuje bieżącą prasę oraz ciekawy księgozbiór.

  Data dodania: 14 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia iso

  Szkolenia iso »

  Firma IWNiSE w Warszawie - system zarządzania jakością - zarządzanie jakością, zarządzanie projektami, szkolenia iso Warszawa. Zapobieganie korupcji - system antykorupcyjny, bezpieczeństwo informacji, system przeciwdziałania korupcji. Nadzór inwestorski, inspektor nadzoru, inwestor zastępczy, zarządzanie budową, kierownik projektu i inżynier kontraktu. Audyty u dostawców, kwalifikacja dostawców wyrobów i usług. Koordynacja budowy, nadzory inspektorskie, nadzór budowlany, kosztorysy budowlane, audity wewnętrzne. Systemy zarządzania jakością, iso - Warszawa, woj. mazowieckie. Zarządzanie jakością - system zarządzania jakością, Zapobieganie korupcji, Zarządzanie budową.

  Data dodania: 22 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Bhpcentrum.net

  Bhpcentrum.net »

  oferujemy usługi w zakresie zarządzania bezpieczeństwem pracy, a w tym między innymi:
  opracowujemy dokument - ocena ryzyka zawodowego dla wszystkich grup zawodowych,
  organizujemy badania czynników szkodliwych dla zdrowia,
  odpowiadamy na nakazy Inspekcji Pracy oraz decyzje Inspekcji Sanitarnej,
  wykonujemy okresowe analizy stanu bezpieczeństwa i higieny pracy,
  wykonujemy instrukcje bhp oraz regulaminy pracy,
  ustalamy okoliczności wypadków przy pracy, w drodze do pracy i z pracy,
  prowadzimy dochodzenie powypadkowe, sporządzamy protokóły powypadkowe,
  współpracujemy z lekarzem sprawującym opiekę zdrowotną nad pracownikiem,
  prowadzimy doradztwo w zakresie prawnej i technicznej ochrony pracy,
  prowadzimy również szybkie usługi na zasadzie pogotowia BHP.

  Data dodania: 13 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Księgarnia Nowy Targ

  Księgarnia Nowy Targ »

  Księgarnia - Antykwariat "Krzyś" z Nowego Targu ściśle współpracuje z rodzicami, uczniami i placówkami oświatowymi. Oferuje pełną gamę podręczników do szkoły podstawowej, gimnazjum i szkoły średniej. Stale poszerza swoją ofertę z zakresu edukacji szkolnej, proponuje atrakcyjne ceny, a także liczne promocje.
  Oferujemy: Podręczniki, zeszyty ćwiczeń oraz pomoce do szkoły podstawowej,
  gimnazjum, liceum, technikum, szkoły zawodowej oraz podręczniki do nauki języków obcych.
  Posiadamy duży wybór książek używanych, prowadzimy skup i sprzedaż.

  Data dodania: 31 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Angielski tłumaczenia

  Angielski tłumaczenia »

  Przedstawiamy stronę opisującą usługi tłumaczeń z języka i na język angielski. Strona przedstawia zakres wykonywanych tłumaczeń, szczegółowy cennik, oraz tryby i terminy realizacji przekładów. Serdeczne zapraszamy do odwiedzenia strony i zapoznania się ze szczegółami.

  Data dodania: 25 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Web design - Teksty reklamowe

  Web design - Teksty reklamowe »

  Firma Your Page oferuje tworzenie i projektowanie estetycznych przejrzystych stron internetowych. Oferujemy usługi informatyczne pozycjonowanie, optymalizacje witryn internetowych, projektowanie stron WWW.Redagujemy tekst na potrzeby strony WWW. Zajmujemy się pisaniem prac zaliczeniowych.

  Data dodania: 04 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prace maturalne

  Prace maturalne »

  Prace maturalne są sprzedawane na targu od nieuprzedniego okresu wprowadzenia reformy testów maturalnych. Pełno ich jest na targu, aczkolwiek nie wszelkie są rewelacyjne. Nie trzeba wiele wiedzieć, iż i w tej dyscyplinie jest wiele cwaniaków. Więc, jeśli chodzi o prace maturalne należałoby poszukać kogoś wypróbowanego, działającego legalnie z nienaganną sławą. Pojedyncze osoby, piszą je hurtowo, lub sprzedają prezentacje maturalne z zeszłych sezonów, ty bądź inny zadbaj o indywidualność, nieszablonowość i słuszność w doborze publikacji opracowaniu twojej wypowiedzi. Zjawiskiem jest, iż prace maturalne wywodzące z zeszłych lat są tańszym artykułem, lecz przenigdy nie wiesz czy przyzwoicie opracowanym. Dla tego należałoby to sprawdzić!

  Data dodania: 01 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Terapeutyczny Synapsa Słupsk

  Gabinet Terapeutyczny Synapsa Słupsk »

  Gabinet Terapeutyczny Synapsa zaprasza na trening mózgu EEG-Biofeedback dla dzieci i dorosłych, autyzm ADHD, ADD, poprawa pamięci, dysleksja.Problemy szkolne: zaburzenia koncentracji uwagi, dysleksja, dysgrafia, dyskalkulia.Zaburzenia zachowania: impulsywność, nadaktywność ruchowa, ADHD, ADD, autyzm, zespół Aspergera. Osoby zdrowe: poprawa koncentracji uwagi, zwiększenie zdolności uczenia się (maturzyści, studenci), nauka radzenia sobie ze stresem – szybkiego wchodzenia w stan relaksu.

  Data dodania: 19 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zarządzanie projektami

  Zarządzanie projektami »

  Cykl życia projektu „ Inwestycja w samego siebie” – zarzadzanieprojekt.pl. Opis działań doświadczonych menadżerów, w tym projekcie. Procedura wdrożenia „w życie” projektu, jego realizacja i ocena skutków. Podstawowe parametry projektu, cele i wskaźniki projektu oraz budżet projektu. Na stronie informacje także dla osób zainteresowanych projektem „Inwestuj w Samego Siebie”. Odwiedzając stronę trzeba koniecznie zapoznać się z materiałami zawartymi w sekcji metodyka Prince 2 oraz metosyka Scrum.

  Data dodania: 24 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prace magisterskie i licencjackie

  Prace magisterskie i licencjackie »

  Nasz serwis skupia profesjonalistów z wielu dziedzin. Strona ta przeznaczona jest dla tych wszystkich, którzy mają kłopoty z napisaniem swojej pracy magisterskiej, licencjackiej lub zaliczeniowej.Dzięki nam nie musisz się martwić. Potrafimy pomóc i to skutecznie.Jeżeli masz kłopot, zadzwoń lub napisz do nas. Naszym zadaniem jest znalezienie sposobu na Twoje kłopoty.

  Data dodania: 18 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Najniższe ceny podręczników

  Najniższe ceny podręczników »

  Każdy szuka niskich cen podręczników które ma do kupienia dla swojego dziecka. Nikt nie chce przepłacać za i tak drogie już książki do szkoły. Świetną alternatywą może być zakup łączony podręczników nowych i używanych na których można zaoszczędzić nawet 50 % wartości nowych. Nasza księgarnia oferuje taką możliwość jako jedna z nielicznych w Polsce. Jeżeli jesteś zaradny możesz skrzyknąć większą grupę rodziców i kupić u nas książki do szkoły podstawowej w naprawdę niskich cenach. Przy zakupach grupowych negocjujemy ceny zakupu z Marcinem 604 135 100. Zapewniamy wystawienie faktury dla każdego rodzica oddzielnie żeby mógł starać się o dofinansowanie lub jakąś pomoc z gminy itd. Księgarnie marmag to typowo szkolne sklepy z niskimi cenami.

  Data dodania: 29 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Tanie podręczniki szkolne

  Tanie podręczniki szkolne »

  duży wybór podręczników dla każdego przedziału wiekowego bez trudu odnajdziesz w internetowej księgarni hedwiga.pl. Strona prezentuje nie tylko pozycje książkowe, lecz też nowoczesne, często poszukiwane pomoce multimedialne, bądź audiobooki. Wszelkie proponowane artykuły odznaczają się wysoką jakością, dzięki czemu z całą pewnością będą odpowiednio służyły pokoleniom przez wiele lat. Bezproblemowa możliwość kontaktu ze sprzedającymi bardzo usprawnia uzyskiwanie odpowiedzi na ważne pytania związane z procesem kupowania, bądź samym produktem. Do dyspozycji klientów jest zarówno adres mailowy, jak i numer telefonu.

  Data dodania: 24 07 2013 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »

Pomoce naukowe - nowa strona:

Adres: