Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki

Podkategoria: Ebooki

 • PORADY PRAWNE ONLINE - bezpłatne porady prawne

  PORADY PRAWNE ONLINE - bezpłatne porady prawne »

  Portal Prawny oferujący pomoc prawną. Na stronie znajdą Państwo porady prawne online,bezpłatne porady prawne, wzory pism i umów do pobrania, aktualne kodeksy, setki gotowych porad, analiz, komentarzy, katalog prawników, adwokatów, notariuszy oraz eksięgarnia prawna Masz problem prawny ? Zapraszamy do odwiedzin ! Tutaj na pewno znajdziesz rozwiązanie !

  Data dodania: 09 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Prace maturalne

  Prace maturalne »

  Prace maturalne są sprzedawane na targu od nieuprzedniego okresu wprowadzenia reformy testów maturalnych. Pełno ich jest na targu, aczkolwiek nie wszelkie są rewelacyjne. Nie trzeba wiele wiedzieć, iż i w tej dyscyplinie jest wiele cwaniaków. Więc, jeśli chodzi o prace maturalne należałoby poszukać kogoś wypróbowanego, działającego legalnie z nienaganną sławą. Pojedyncze osoby, piszą je hurtowo, lub sprzedają prezentacje maturalne z zeszłych sezonów, ty bądź inny zadbaj o indywidualność, nieszablonowość i słuszność w doborze publikacji opracowaniu twojej wypowiedzi. Zjawiskiem jest, iż prace maturalne wywodzące z zeszłych lat są tańszym artykułem, lecz przenigdy nie wiesz czy przyzwoicie opracowanym. Dla tego należałoby to sprawdzić!

  Data dodania: 01 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Księgarnia Edukacyjna

  Księgarnia Edukacyjna »

  Księgarnia Edukacyjna to platforma handlowa Grupy Edukacyjnej S.A., która jako jedyna na polskim rynku edukacyjnym prezentuje tak kompleksową ofertę.

  Wiemy, że klucz do efektywnej pracy z dzieckiem to podręczniki i podstawy metodyczne, ale także nowoczesne technologie i pomoce dydaktyczne, rozwijające zainteresowania

  Nasze publikacje z MAC Edukacja, JUKA - 91 i Poltext od wielu lat zbierają uznanie wśród nauczycieli, studentów, uczniów, rodziców. Dziś proponujemy także rozwiązania multimedialne. Pomoce dydaktyczne marki ELEO dobieramy razem z fachowcami. W naszej ofercie znajduje się takżę dziennik elektroniczny - NASZE OCENY.

  Grupa Edukacyjna S. A. realizuje wiele nowoczesnych przedsięwzięć, mających na celu budowanie nowej jakości polskiej edukacji. Projekt edukacyjny “Pierwsze uczniowskie doświadczenia drogą do wiedzy” jest finansowany ze środków Unii Europejskiej i poprzedził programy strukturalne “Radosna szkoła” i “Indywidualizacja nauczania i wychowania w klasach I-III”, a także dostał tytuł “Najlepsza Inwestycja w Człowieka” w konkursie Ministra Rozwoju Regionalnego “Dobre Praktyki EFS” w 2010 roku.

  Nasze wydawnictwa MAC Edukacja, JUKA - 91 i POLTEXT to zdobywcy prestiżowych wyróżnień. Jednym z nich jest nagroda im. Filipa Kallimacha za wybitne osiągnięcia w dziedzinie edukacji oraz wyróżnienie w “Konkursie na najlepsze programy wychowania przedszkolnego” Centralnego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli dla programu “Nasze przedszkole”, a także tytuł “Innowacyjnego Produktu Wspierającego Dyrektora Przedszkola”, który trafił do gry edukacyjnej dla dzieci w wieku przedszkolnym Logico Primo.

  Tworzymy dla Państwa innowacyjną ofertę Księgarni Edukacyjnej, do której przejrzenia zaprasza Grupa Edukacyjna S. A.

  Data dodania: 29 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Educaso – Dom Cyfrowej Edukacji

  Educaso – Dom Cyfrowej Edukacji »

  Educaso - strona internetowa należąca do domu cyfrowej edukacji. Misją tego przedsiębiorstwa jest dostarczanie swoim czytelnikom możliwie jak najwięcej publikacji w formie ebooków i audiobooków edukacyjnych a także kursów czy prezentacji. Duża ilość kategorii i pojedynczych pozycji sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie.

  Data dodania: 25 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Sprawdź korzystne ceny książek - www.rebis.com.pl

  Sprawdź korzystne ceny książek - www.rebis.com.pl »

  Księgarnia online Rebis to oferta z dziełami o różnorodnej tematyce! Nasze książkowe bestsellery wciągną Cię od pierwszej strony. Polecamy w szczególności dzieło Bernarda Miniera pt.: „Bielszy odcień śmierci”, które dostępne jest w atrakcyjnej cenie. Dzięki tej książce przenieść się możesz w mroźne i tajemnicze Pireneje. Poznaj historię morderstwa, która wstrząśnie i zamrozi krew w żyłach. W naszej ofercie znajdziesz między innymi książki na ebooka, czy audiobooki. W Rebisie czekają także na Ciebie promocje oraz rabaty, sprawdź!

  Data dodania: 25 06 2018 · szczegóły wpisu »

Ebooki - nowa strona:

Adres: