Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki

Podkategoria: Systemy zabezpieczeń, ochrona

 • Systemy alarmowe

  Systemy alarmowe »

  Sklep Cam-Pol - telewizja przemysłowa, kamery przemysłowe, Osprzęt CCTV. Specjalizacja to systemy alarmowe, kontrola dostępu, monitoring wizyjny i telewizja przemysłowa cctv. Na stronie sklep internetowy który oferuje: kamery przemysłowe, zasilacze buforowe rejestratory, kamery cctv oraz kamery kolorowe i czarno-białe. uchwyty i Obudowy do kamer, przewody BNC, czujniki zewnętrzne. Import i dystrybucja - zasilacze buforowe, konwertery video UTP, konwertery VGA, akumulatory i atrapy kamer.

  Data dodania: 19 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Monitoring

  Monitoring »

  Firma Mirwan oferuje Państwu szeroki zakres rozwiązań służących do zaprojektowania i zbudowania profesjonalnego systemu monitoringu, z przeznaczeniem zarówno dla odbiorców uprzemysłowionych jak też dla inwestorów prywatnych. Proponujemy rozwiązania techniczne pozwalające zabezpieczyć każdy obiekt oraz dostosować je do określonych możliwości finansowych inwestora.
  Działalnośc naszej firmy ma na celu zapewnienie bezpieczeństwa naszym klientom poprzez solidną, profesjonalną i dyskretnie wykonaną usługe.
  Specjalizujemy się również w instalacji dyskretnego monitoringu pomieszczeń z naciskiem na monitoring pomieszczeń pracowniczych Nasze doświadczenie w prowadzeniu tego typu przedsęwzięc pozwala na wybudowanie w pełni dyskretnego monitoringu dowolnego pomieszczenia i innego wskazanego miejsca.
  Nasi eksperci zrealizują dla Państwa, każde nietypowe zamównienie dotyczące monitoringu.
  tel. 25 740 50 76
  serwis@mirwan.pl

  Data dodania: 09 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Automatyka bram opolskie

  Automatyka bram opolskie »

  Prace wykonujemy głownie na terenie województwa opolskiego. W naszej ofercie znajdują się nowoczesne, sprawdzone urządzenia, które działają bez zakłóceń przez wiele lat. Często wybierani przez nas producenci to: DSC, Satel, Siemens, Aper, Roger, Beninca, Nice. Wybierając naszą firmę masz pewność, że prace będą wykonywane starannie.
  Świadczymy usługi w zakresie:
  - Instalacji systemów sygnalizacji włamania i napadu
  - Instalacji systemów telewizji przemysłowej (kamery)
  - Instalacji systemów domofonowych oraz wideo domofonowych
  - Instalacji automatyki bram wjazdowych

  Data dodania: 29 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Lwia Ochrona lwiaochrona.pl

  Lwia Ochrona lwiaochrona.pl »

  Lwia Ochrona - Urządzenia Lwia Ochrona 24h/dobę 7 dni w tygodniu dbają o bezpieczeństwo Waszych obiektów. Oferujemy indywidualne i kompleksowe zabezpieczanie budynków, lokali, pomieszczeń wykorzystujące najnowsze technologie alarmowe wraz z systemami kontroli dostępu. Oferujemy szeroki zakres usług montażu systemów monitoringu, począwszy od pojedynczych kamer i wideodomofonów w domach jednorodzinnych, przez biura, kluby i lokale użytkowe, aż do dużych instalacji w magazynach, fabrykach itp... Naszym Klientom możemy zaproponować bezpłatne analizy wymagań, bezpłatne porady, bezpłatne projekty i wyceny, fachową obsługę, kompleksowe i profesjonalne wykonanie, serwis techniczny.

  Data dodania: 26 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Alarmy, kamery-usługa kompleksowa

  Alarmy, kamery-usługa kompleksowa »

  Centrum Zabezpieczeń AAS - systemy zabezpieczeń - montaż, doradztwo i projektowanie systemów alarmowych i monitoringu, systemy p-poż. Wykonujemy usługę od A do Z - od zaprojektowania systemu po jego konserwację. Systemy zabezpieczeń instalujemy we wszelkich obiektach, począwszy od małych domków czy budek fast-food, po duże hale magazynowo-produkcyjne, szkoły, restauracje a nawet kościoły. Chcesz poczuć się bezpiecznie - zadzwoń i umów się na bezpłatną konsultację!

  Data dodania: 01 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Monitoring CCTV, systemy alarmowe.

  Monitoring CCTV, systemy alarmowe. »

  Firma Monitoring24alarmy zajmuje się projektowaniem oraz instalacją nowoczesnych systemów zabezpieczenia mienia.
  Działamy na terenie Aglomeracji Śląskiej.
  Zapewniamy profesjonalne podejście do każdego projektu.
  Posiadamy niezbędne uprawnienia jakie są wymagane przy projektowaniu oraz instalacji monitoringu CCTV oraz systemów alarmowych.
  Naszym Klientom zapewniamy zakup sprzętu na w atrakcyjnych cenach.
  Oferujemy indywidualne projekty wykonane z uwzględnieniem preferencji oraz wymagań Klientów.
  Instalacja systemów alarmowych, jak również telewizji przemysłowej wykonane przez naszą firmę jest objęta pełną gwarancją zarówno na sprzęt jak i usługę.

  Data dodania: 05 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szlaban parkingowy

  Szlaban parkingowy »

  Najlepsze zabezpieczenia w południowej Polsce (obejmujące zasięg min.: Opole, Śląsk, Kraków) pragnie przedstawić speca – firmę Koralewscy z Rudy Śląskiej. Produkują dobrej marki szlabany i progi spowalniające, progi kablowe, znaki drogowe i automatykę. Posiadamy również niemały wybór urządzeń technicznych tj.: słupki parkingowe, progi kablowe, spowalniacze węży strażackich, pachołki, azyle, ograniczniki, kolczatki drogowe.
  Poczęstują każdego nowinką techniczną na swojej odmłodzonej stronie internetowej. Dodatkowo można przejść na stronę sklepu, gdzie są ceny i promocje na każdą kieszeń.

  Data dodania: 18 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • SunTrack.pl Systemy monitoringu IP

  SunTrack.pl Systemy monitoringu IP »

  Dopiero nabyłeś zestaw monitoringu, lecz szukasz doświadczonej korporacji, która w sposób wyjątkowo schludny i zoptymalizowany zamontuje system monitoringu ip? Cieszymy się, gdyż właśnie wyszukałeś korzystne wyjście na swój problem. Firma Suntrack od kilku lat zajmuje się profesjonalnym montażem kamer przemysłowych. Dzięki niezwykłemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zapewnić tylko wypróbowane i najwłaściwsze technologie instalacji monitoringu. Kordialnie nakłaniamy do współpracy oraz do zobaczenia naszej stronymultimedialnej znajdującej się pod adresem Suntrack.pl

  Data dodania: 03 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Www.securitysystems24.pl

  Www.securitysystems24.pl »

  Jesteśmy firmą, która zajmuje się dystrybuowaniem wysokiej jakości, pochodzących od renomowanych producentów urządzeń, takich jak telewizja przemysłowa, która pozwala uzyskać wysoki standard bezpieczeństwa i efektywny monitoring. Posiadamy również systemy bezpieczeństwa, jak systemy domofonowe, wideofonowi, systemy kontroli dostępu, systemy sygnalizacji włamania i napadu. Współpracujemy z uznanymi producentami zapewniając naszym klientom między innymi urządzenia telekomunikacyjne, telefony komórkowe, akumulatory, urządzenia służące do zasilania. Zapewniamy naszym klientom wygodne zakupy, fachowe doradztwo oraz szybki czas realizowania zamówień. Wszystkie nasze produkty to niezawodność oraz maksymalne bezpieczeństwo. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

  Data dodania: 12 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Serwis urządzeń zabezpieczeniowych

  Serwis urządzeń zabezpieczeniowych »

  Od początku działalności naszej firmy oferujemy specjalistyczne usługi związane z serwisem sejfów i kas pancernych. Wieloletnia praktyka i z tym związana nabyta wiedza pozwalają nam na pozytywne rozwiązanie każdego problemu serwisowego. Na stałe współpracujemy z producentami wymienionych urządzeń świadcząc na ich rzecz usługi serwisowe. Warto nadmienić, że jako przedstawiciele branży zabezpieczeniowej posiadamy wymagane przez prawo uprawnienia. Głównym terenem naszej działalności jest południowa część kraju, jednak na życzenie klienta nie ograniczamy się do tego obszaru.

  Data dodania: 15 02 2017 · szczegóły wpisu »

Systemy zabezpieczeń, ochrona - nowa strona:

Adres: