Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki

Podkategoria: Inwestycje

 • Nieruchomości na Costa Blanca

  Nieruchomości na Costa Blanca »

  Gotówka do zainwestowania? Masz zamiar kupić nieruchomość za granicą? Dlaczego nie zainwestować w hiszpański dom wakacyjny. Kryzys obniżył ceny nieruchomości w Hiszpanii do śmiesznych kwot. Wejdź do serwisu IBERMAXX, nieruchomości na Costa Blanca i zdecyduj się na przyjazd na wizytę rokonasensową i być może kupno wymarzonego domu przy plaży na Costa Blanca. Serwis korporacyjny agencji nieruchomości IBERMAXX na Hiszpanię. Także konsulting i doradztwo w nieruchomościach w innych krajach świata.

  Data dodania: 11 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Qualia Development condohotele sieciowe

  Qualia Development condohotele sieciowe »

  Giełda Nieruchomości Wartościowych inwestuje pieniądze kontrahentów w posiadłości wartościowe. Jak wiadomo takie posiadłości to wszystkie obiekty klasy premium, których głównym celem jest aktywowanie przychodu dla właścicieli. Właściwy przykład stanowią condohotele sieciowe. Nasza Giełda działa w oparciu o architektura private bankingu, co świadczy, iż wszelki nasz konsument ma osobistego doradcę, jaki absorbuje się pomnażaniem gotówki. Funkcjonujemy w oparciu o wypróbowane metody inwestycyjne, które zapewniają stabilny profit i realnie niewielkie ryzyko strat. Staramy się zadowolić nawet najbardziej wymagających kontrahentów. Całkowite wiadomości na stronie WWW.

  Data dodania: 10 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • FORMA Pracownia Architektury

  FORMA Pracownia Architektury »

  Zakres działalności:- kompleksowe, wielobranżowe projekty obiektów budowlanych: mieszkaniowych, przemysłowych, użyteczności publicznej, szkół wraz z obiektami sportowymi- projekty aranżacji przestrzeni miejskich, w tym modernizacji i rewitalizacji ulic, placów miejskich, rynków wraz z projektami oświetlenia i zieleni- projekty w strefach ochrony zabytków- projekty form przemysłowych- usługi związane z całym procesem inwestycyjnym (przygotowanie inwestycji, wnioski o WZiZT, uzgodnienia p.poż, BHP, sanitarne projektów, wnioski o pozwolenia na budowę, uzyskiwanie zgody na użytkowanie obiektów)PRACOWNIA ARCHITEKTURY "FORMA" Sp. z o.o.42-200 Częstochowa, ul. Partyzantów 1734 361 42 45, 34 366 82 79

  Data dodania: 10 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Wealth - inwestycje w nieruchomości

  Wealth - inwestycje w nieruchomości »

  Każdy, kto planuje inwestować w grunty lub nieruchomości wie, że nie jest to łatwa i oczywista sprawa. Należy mieć na względzie całą masę szczegółów i detali, które bardzo łatwo pominąć lub zignorować. Zasobność portfela jest oczywiście bardzo istotna, lecz nie jest najważniejsza. Można mieć duże środki i źle je ulokować lub z mniejszego kapitału osiągnąć nad wyraz duży zysk. Warto więc zdać się na profesjonalistów, którzy zajmują się inwestycjami od wielu lat, na przykład firma Wealth Solution.

  Data dodania: 27 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Wynajem biura Kraków

  Wynajem biura Kraków »

  Bronowice biurowce Kraków to zbiór 3 nowoczesnych budynków biurowych A klasy, położonych wzdłuż ulicy Jasnogórskiej, w północno-zachodniej części naszego miasta. Proponujemy firmom z Krakowa wynajem biur. Biurowce BBC są wyśmienicie położone, tak aby dojazd i parkowanie nie stanowiły problemu. Tak zaprojektowaliśmy budynki, by udogodnić pracę krakowskim firmom. Oferujemy Państwu wysoki standard i wyposażenie. Biurowce BBC cechuje jednorodna architektura. Zapraszamy do wynajmu biur dla swojej firmy w BBC Kraków.

  Data dodania: 02 01 2018 · szczegóły wpisu »
 • Mieszkania Warszawa Bemowo

  Mieszkania Warszawa Bemowo »

  Szukasz mieszkania, które będzie komfortowe, funkcjonalne oraz nowoczesne? Sprawdź najnowsze realizacje prowadzone przez spółkę NCInvestment 6 na obszarze Warszawy. Firma zatrudnia tylko wykwalifikowanych pracowników, którzy mają niezbędne umiejętności i wiedzę w branży. Jeśli chcesz zamieszkać w pięknym i kameralnym mieszkaniu, to już teraz sprawdź tę stronę. Znajdź mieszkanie, które spełnia twoje oczekiwanie i je zarezerwuj.

  Data dodania: 24 05 2018 · szczegóły wpisu »
 • Hiszpania zakup nieruchomości

  Hiszpania zakup nieruchomości »

  Mieszkania do zakupu w Hiszpanii. Także domy oraz luksusowe rezydencje w Hiszpanii. Agencja Home Marbella działa w takich lokalizacjach jak El Madronal, La Heredia, Benatalaya, oraz w Marbella. To idealne miejsca na zakupu nieruchomości w Hiszpanii i przeprowadzkę do cieplejszego kraju na południu Europy. Zobacz oferty i zainwestuj korzystnie. Pelne wsparcie i pomoc na każdym etapie kupowania nieruchomości w Hiszpanii.

  Data dodania: 18 05 2019 · szczegóły wpisu »
 • Rumia

  Rumia »

  Nowoczesne i świetne zlokalizowane mieszkania w miejscowości Rumia znajdziesz w ofercie dewelopera o nazwie Sierzbud!. Zapoznaj się z ofertą na nowoczesne mieszkania Rumia znajdujące się przy ul. Kwiatowej i przy ul. Żwirki i Wigury - zajrzyj na stronę www, poznaj plany mieszkań i udogodnienia jakie czekają na mieszkańców. Umów się na spotkanie z biurem sprzedaży dewelopera Sierzbud i wybierz swoje m3.

  Data dodania: 18 03 2020 · szczegóły wpisu »
 • Zakup nieruchomości w USA

  Zakup nieruchomości w USA »

  Zakup nieruchomości w USA jest teraz bardzo prosty z pomocą polskiego agenta nieruchomości na Florydzie. Wystarczy iż wejdziesz na stronę i przejrzysz informacje o nieruchomościach w Miami, domach w Tampa oraz mieszkaniach w Sarasota. Poczytaj informacje i zdecyduj się na luksusową inwestycje w nieruchomości w USA w Clearwater lub w Panama Beach na zachodniej Florydzie.

  Data dodania: 26 10 2023 · szczegóły wpisu »

Inwestycje - nowa strona:

Adres: