Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki

Podkategoria: Geodezja

 • Geodeta Marcin Bąk Mińsk Mazowiecki

  Geodeta Marcin Bąk Mińsk Mazowiecki »

  Firma PROGEO oferuje świadczenie usług geodezyjnych.
  Działamy przede wszystkim na terenie powiatów mińskiego i garwolińskiego.

  Zlecenia można składac telefonicznie pod numerem 609 271 482

  Zamówione mapy możemy dostarczyć także w formacie DXF.

  Zakres usług:
  × mapy do celów projektowych
  × tyczenie budynków i infrastruktury
  × podziały nieruchomości
  × inwentaryzacje powykonawcze
  × obmiary wykopów i nasypów

  Data dodania: 15 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Geodeta Sosnowiec - usługi geodezyjne - Witamy

  Geodeta Sosnowiec - usługi geodezyjne - Witamy »

  Przedsiębiorstwo Usług Geodezyjno – Kartograficznych GeoBet działa na rynku od 4 lat. Jest jednym z licznych przedstawicieli branży geodezyjnej na terenie województwa śląskiego. Od początków działalności firmy realizujemy zlecenia o charakterze geodezyjno – kartograficznym.  Profil działalności firmy obejmuje szeroki zakres usług geodezyjno-kartograficznych:

  Pomiary sytuacyjno - wysokościowe w geodezji

  Pomiary związane z ewidencją gruntów

  Obsługa procesu inwestycyjnego w zakresie geodezje

  Prace projektowe

  Data dodania: 02 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • GEODEZJA GRYFICE - USŁUGI GEODEZYJNE

  GEODEZJA GRYFICE - USŁUGI GEODEZYJNE »

  GEODEZJA I KARTOGRAFIA

  - pomiary sytuacyjno-wysokościowe terenu oraz opracowywanie ich wyników,


  - sporządzanie map do celów projektowych w postaci numerycznej oraz analogowej,


  - pomiary realizacyjne - tyczenie budynków, budowli, sieci uzbrojenia terenu,


  - powykonawcze pomiary inwentaryzacyjne,


  - rozgraniczanie nieruchomości,


  - podziały nieruchomości,


  - ...

  Data dodania: 28 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kart-Geo Ryfa Tomasz Geodezja

  Kart-Geo Ryfa Tomasz Geodezja »

  USŁUGI GEODEZYJNO-KARTOGRAFICZNE KART-GEO Ryfa Tomasz. Firma świadczy usługi geodezyjne związane z budownictwem drogowym i kubaturowym na terenie całego kraju. Wykonujemy także:
  mapy do celów projektowych,
  opracowania ZUD, tyczenie i inwentaryzacja budynków, tyczenie i inwentaryzacja sieci uzbrojenia terenu,
  tyczenie elementów zagospodarowania działek (chodniki, podjazdy, oczka wodne, zieleń), pomiar objętości mas ziemnych, pomiar powierzchni działek oraz lokali i inne nie wymienione powyżej (prosimy o kontakt w celu uzgodnienia szczegółów).

  Data dodania: 12 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • GeoVector - Usługi geodezyjne

  GeoVector - Usługi geodezyjne »

  GeoVector - Usługi geodezyjne. Oferujemy usługi z zakresu:- pomiary sytuacyjno-wysokościowe,- mapy do celów projektowych w formie numerycznej i analogowej,- pomiary realizacyjne: tyczenia budynków, budowli, sieci uzbrojenia terenu,- pomiary powykonawcze: budynków, budowli, przyłączy,- pomiary niwelacyjne i mas ziemnych,- obsługę geodezyjną budownictwa ogólnego i przemysłowego,- pomiary powierzchni zasiewów upraw.

  Data dodania: 28 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • EUROPOMIAR - usługi geodezyjne

  EUROPOMIAR - usługi geodezyjne »

  Jesteśmy solidną i dynamicznie rozwijającą się firmą, świadczącą kompleksowe usługi geodezyjne na terenie powiatu tarnogórskiego i powiatów sąsiednich. Wykwalifikowana kadra inżynierska geodetów posiadających wieloletnią praktykę oraz niezbędne uprawnienia zawodowe w dziedzinie geodezji zapewnią gwarancję profesjonalnego i indywidualnego podejścia do każdego zlecenia. Posiadamy nowoczesny sprzęt pomiarowy oraz oprogramowanie, które w połączeniu z wiedzą i doświadczeniem zapewnią niezawodną i wysoką jakość usług.
  Pracownia geodezyjna:
  ul. Górnicza 55
  42-600 Tarnowskie Góry

  Data dodania: 03 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Odwierty geologiczne.

  Odwierty geologiczne. »

  Geologię oraz usługi geologiczne poleca firma Kruszland.

  Istotą firmy są poszukiwania kruszywa naturalnego pod budowę żwirowni, ale firma prowadzi również inne prace geologiczne w tym odwierty geologiczne, pomiary geotechniczne oraz uzupełnianie map geologicznych. Firma wykonuje odwierty geologiczne pod budowę oraz pod fermy wiatrowe.

  Wysokowydajne wiertło doskonale sprawdza się w trudnym i skalistym terenie, gdzie przeprowadzenie badania gruntów musi być przeprowadzone z niezwykłą starannością. Mobilne wiertło może przeprowadzić odwierty w dowolnym terenie nawet o dużym nachyleniu.

  Geolog firmowy uzupełnia mapy geologiczne oraz dokonuje wstępnych odwiedzin badanych gruntów. Na podstawie próbnych odwiertów jest w stanie stwierdzić czy na danym terenie znajdują się złoża kruszywa naturalnego. Firma pomaga uzupełniać dokumentacje geologiczne i prowadzić sprawy związane z uzyskaniem pozwolenia na odwierty.

  Data dodania: 25 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • GEOMAP Geodeta wrocław

  GEOMAP Geodeta wrocław »

  Geomap. Usługi geodezyjne i kartograficzne. Bezdzietny J., inż. to wysokiej jakości specjalista świadczący usługi geodezyjne na terenie Wrocławia oraz najbliższych okolic. Realizowane usługi charakteryzują się wysoką jakością oraz należytym stosunkiem opłaty do proponowanych sposobności. Jesteśmy w posiadaniu niezwykle wysokiej jakości aparatu pomiarowego, wskutek czemu zdołamy zapewnić wnikliwe efekty pomiarów, które w powiązaniu z naszym praktykami wykonywane są też efektywnie i terminowo. Funkcjonujemy w branży geodezyjnej od 2001 roku, a więc posiadamy ponad 10 lat doświadczenia. Dokładny opis świadczonych usług znajduje się na stronie WWW marki Geomap.

  Data dodania: 22 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • GEO-GRAF rekultywacja gorzów

  GEO-GRAF rekultywacja gorzów »

  Nasza firma świadczy kompleksowe usługi kartograficzne oraz realizuje prace geodezyjne. Jako doświadczone biuro geodezyjne wykonujemy zlecenia od klientów indywidualnych oraz biznesowych z Gorzowa Wielkopolskiego oraz najbliższych miejscowości. Angażujemy geodetów, którzy doskonale znają się na swojej pracy i z przyjemnością zrealizują dla Państwa każde zlecenie. Mogą nam Państwo polecić wykonywanie map do celów projektowych, pomiary geodezyjne, klasyfikację gruntów, a także rozgraniczanie nieruchomości. Wszystkie usługi świadczymy ściśle z ogólnymi wzorcami pracy geodetów. Biuro geodezji Geo-Graf zaprasza do odwiedzenia swojej strony internetowej.

  Data dodania: 16 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Firma geodezyjna w Koszalinie

  Firma geodezyjna w Koszalinie »

  Usługi Geodezyjno-Kartograficzne AZYMUT to firma prowadząca swoją działalność na terenie miasta Koszalin oraz ościennych powiatów. Świadczymy usługi dla klientów indywidualnych, przedsiębiorców oraz urzędów. Wykonujemy usługi geodezyjne takie jak: mapy do celów projektowych, podziały nieruchomości, wytyczenia.

  Data dodania: 02 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Geoembud Marek Janoszka

  Geoembud Marek Janoszka »

  Prowadzona przez nas firm zajmuje się świadczeniem szeroko rozumianych usług geodezyjnych. W naszej ofercie odszukać można między innymi projektowanie rozmaitego rodzaju map i pomiarów, tyczenie budynków oraz urządzeń podziemnych, specjalne pomiary oraz wiele innych owego typu elementów. Aby poznać szczegóły, już teraz zabierz się za drobiazgowe analizowanie materiałów opublikowanych na naszej stronie www. Wyszukasz tutaj także informacje o naszych osiągnięciach jak i otrzymane referencje. Sprawdź jeszcze dziś!

  Data dodania: 02 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Geodezjawodzislaw.pl - Wodzisław Śląski

  Geodezjawodzislaw.pl - Wodzisław Śląski »

  Dla większość ludzi geodezja kojarzy się z geodetą mierzącym w terenie nieruchomości. A geodezja to nie tylko pomiary w terenie ale również tzw geodezja kameralna polegająca na opracowaniach dokumentacji w formie cyfrowej. Taką geodezje kameralną wykonuje geodeta Michał Siemaszkiewicz, mający swoje biuro w Wodzisławiu Śląskim przy ulicy Kubsza 15. Geodeta ten wykonuje także geodezję tradycyjną polegającą na pomiarach nieruchomości oraz obsłudze geodezyjnej inwestycji budowlanych. Te usługi geodezyjne świadczy na terenie powiatu Wodzisław Śląski i innych powiatów śląskich. Szczegółowe informacje odnośnie świadczonych usług geodezyjnych można znaleźć na stronie internetowej tego geodety. W Wodzisławiu śląskim nie jest to jedyny geodeta ale jeden z nielicznych o tak szerokiej wiedzy i doświadczeniu zawodowym.

  Data dodania: 26 04 2016 · szczegóły wpisu »

Geodezja - nowa strona:

Adres: