Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki

Podkategoria: Energia odnawialna

 • Kolektory słoneczne

  Kolektory słoneczne »

  Pitern - oferta na sprzedaż i montaż: kolektory słoneczne, systemy solarne, baterie słoneczne, fotowoltaika oraz systemy słoneczne i inne zaawansowane rozwiązania z zakresu ogrzewania słonecznego. Zestawy solarne, kolektory słoneczne, zasobniki CWU i bufory ciepła. Grupy pompowe, sterowniki, systemy mocowania i panele grzewcze. Prąd ze słońca i wiatru - moduły fotowoltaiczne, elektrownie wiatrowe, akumlatory, elektronika, odbiorniki DC, lampy solarne, back-Up. Zapraszamy Państwa - kolektory słoneczne, fotowoltaika.

  Data dodania: 13 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Instalacje solarne

  Instalacje solarne »

  Wysokosprawne wytwarzanie energii - Relpal Dystrybutor - kolektory słoneczne, instalacje solarne i zasobnik solarny. Energie alternatywne - energia słoneczna to potencjał energetyczny który dała nam natura. Preferencyjne kredyt, pożyczka Bank Ochrony Środowiska lub dotacje z Funduszy Unijnych. Absorber czyli powłoka absorbująca. Montaż kolektorów słonecznych i sprzedaż instalacji solarnych - ogniwa fotowoltaiczne, tanie kolektory słoneczne ceny, grupa pompowa, stojak na dach, instalacje solarne - Ostrołęka, Zambrów, Ostrów Mazowiecka, Warszawa, woj. mazowieckie. Wysoka efektywność - kolektory słoneczne.

  Data dodania: 14 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Certyfikaty energetyczne.

  Certyfikaty energetyczne. »

  Certyfikat Energetyczny - rejestr uprawnionych do wystawiania certyfikatów energetycznych w Polsce. Baza pozwalająca na łatwy i bezpośredni kontakt z uprawnionym od wystawiania certyfikatów energetycznych doradcą energetycznym. Świadectwo energetyczne budynku - w praktyce i w teorii - to kompendium wiedzy w zakresie certyfikacji. Pomocne bazy danych: dane klimatyczne, współczynniki przewodzenia ciepła, normy, literatura, prawo itp.

  Data dodania: 18 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • EG System-sprawdź!

  EG System-sprawdź! »

  Zakres asortymentowy:transformatory suche żywiczne 160 - 3150kVA
  transformatory olejowe 100 - 2500kVA
  transformatory specjalne
  szynoprzewody 400A - 6300A IP68 EI90
  Nasze produkty cechują się bardzo wysoką jakością, która jest potwierdzona wieloma certyfikatami oraz bezawaryjną pracą na kilkuset obiektach w Polsce oraz za granicą.

  Data dodania: 23 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Go Eco - Jacek Gilek

  Go Eco - Jacek Gilek »

  Moja firma, już od wielu lat działa w branży budowlanej. Od 1 stycznia 2009 zajmuję się również oceną energetyczną budynków. Posiadam niezbędną wiedzę, najnowsze oprogramowanie komputerowe, jak i odpowiednie uprawnienia. Dzięki temu oceny energetyczne budynków wykonuję w możliwie krótkich terminach w sposób fachowy oraz zgodny z Ustawą Prawo Budowlane. Pomimo krótkiego czasu obowiązywania Ustawy wykonaliśmy już ponad 300 ocen charakterystyk energetycznych budynków (budynki nowo-projektowane oraz istniejące), zarówno dla potrzeb klientów indywidualnych, developerów jak i też spółdzielni, wspólnot mieszkaniowych, biur projektów oraz Urzędu Miasta Szczecina.

  Data dodania: 25 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • ECO TECHNOLOGIES

  ECO TECHNOLOGIES »

  Firma Eco Technologies oferuje sprzedaż oraz montaż odnawialnych źródeł energii. Moduły fotowoltaiczne, baterie, panele słoneczne, elektrownie wiatrowe, turbiny wiatrowe i inne elementy systemów energii odnawialnej w najniższych cenach na rynku. Sprawdź a przekonasz się że ekologia się opłaca!!!W ofercie posiadamy: turbiny wiatrowe, panele słoneczne, zasilacze LED, taśmy LED, przetwornice, akumulatory, profile aluminiowe oraz nowość: niemiecka turbina do grzania wody bez akumulatorów. Fachowo doradzimy dobór elementów systemu!

  Data dodania: 28 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przydomowe Elektrownie Wiatrowe

  Przydomowe Elektrownie Wiatrowe »

  Z nami ewidentnie zaoszczędzisz mnogość swoich pieniędzy! Przestaw się na ekologię i oszczędzaj przez instalację przydomowych elektrowni wiatrowych. Przykłady zastosowań są ogromne, od domków jednorodzinnych po każdej wielkości gospodarstwa rolne, przedsiębiorstwa oraz mrowie innych miejsc mogących wyprowadzać energię spośród matki natury. Zapoznaj się u nas na stronie internetowej z naszymi gotowymi elektrowniami słonecznymi systemami fotowoltaicznymi.

  Data dodania: 23 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Odnawialne źródła energii

  Odnawialne źródła energii »

  Na naszej witrynie czeka na ciebie bardzo szeroki wybór różnego rodzaju ekologicznych rozwiązań. Oferowane przez nas propozycje ekologiczne dla przedsiębiorstw oraz dla domu to między innymi spory wybór oświetlenia LED, w tym żarówek, listew, taśm. Możesz zakupić też całe lampy oraz inne związane z oszczędnym oświetleniem produkty. Zamówisz u nas także turbiny wiatrowe, kolektory słoneczne, ogniwa fotowoltaiczne, maty do ogrzewania podczerwienią i inne. Zależy nam na każdym kliencie więc zawsze służymy państwu poradą oraz gwarantujemy konkurencyjne ceny. Serdecznie zapraszamy!

  Data dodania: 01 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kolektory słoneczne

  Kolektory słoneczne »

  Strona, na której zdobędziesz wszelkie potrzebne informacje na temat kolektorów słonecznych. Wytłumaczymy Ci wnikliwie działanie zestawów solarnych, pomożemy wybrać najlepsze solary dla Ciebie, a także, krok po kroku pomożemy zawnioskować o dotację na kolektory słoneczne z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Posiadamy ogromną wiedzę na temat solarów, pozwala nam to na dobór najodpowiedniejszych zestawów solarnych dla danego domu. Oferujemy solary tylko najlepszych firm, które będą jak najdłużej służyć. Wybór naszej firmy to gwarancja dobrej jakości i radość z niższych rachunków.

  Data dodania: 01 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Instalacje kolektorów Bydgoszcz

  Instalacje kolektorów Bydgoszcz »

  Zajmujemy się ekologicznym ogrzewaniem na terenie Bydgoszcz i okolic. Instalacje pomp ciepła i kolektorów słonecznych to nasza specjalizacja. Specjalizujemy się także wentylacją mechaniczną opartą na rekuperacji.

  Data dodania: 17 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Lioneg.pl instalacja fotowoltaiczna

  Lioneg.pl instalacja fotowoltaiczna »

  Energia wygenerowana dzięki odnawialnym źródłom energii jest zyskującym na popularności źródłem zasilania. Użytkuje się ją w instalacjach montowanych w gospodarstwach domowych, a także w wielkich inwestycjach, dostarczających prąd do mnówstwa okolicznych domostw. W następstwie tego zbudowaliśmy prezentowaną przez nasz team witrynę internetową, zapewniającą Ci całą niezbędną wiedzę odnośnie energii wytworzonej za pomocą odnawialnych źródeł energii. Wyszukasz tutaj przyciągające informacje o modułach fotowoltaicznych, jak też o kursach OZE i nowych przepisach o OZE. Sekcja obejmująca aktualności przekaże Ci zawsze obowiązujące informacje, prócz tego, fakty i mity wyłuszczą Tobie zupełną prawdę o odnawialnych źródłach energii.

  Data dodania: 30 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • SunTrack.pl Systemy monitoringu IP

  SunTrack.pl Systemy monitoringu IP »

  Dopiero nabyłeś zestaw monitoringu, lecz szukasz doświadczonej korporacji, która w sposób wyjątkowo schludny i zoptymalizowany zamontuje system monitoringu ip? Cieszymy się, gdyż właśnie wyszukałeś korzystne wyjście na swój problem. Firma Suntrack od kilku lat zajmuje się profesjonalnym montażem kamer przemysłowych. Dzięki niezwykłemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zapewnić tylko wypróbowane i najwłaściwsze technologie instalacji monitoringu. Kordialnie nakłaniamy do współpracy oraz do zobaczenia naszej stronymultimedialnej znajdującej się pod adresem Suntrack.pl

  Data dodania: 03 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Panele fotowoltaiczne Kraków

  Panele fotowoltaiczne Kraków »

  Firma EKO Galicja to firma świadcząca usługi instalatorskie, dbająca o zadowolenie i bezpieczeństwo klienta oraz zwracająca dużą uwagę na ochronę srodowiska i rozwiącania ekologiczne. W swojej ofercie posiada usługi: instalacji fotowoltaicznych, instalacje sanitarne kraków, instalacje paneli fotowoltaicznych, instalacje pomp ciepła, instalacje klimatyzacji oraz wentylacja Kraków to miasto w którym mamy swoją siedzibę ale działamy na szerszym obszarze. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 26 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Ogniwa fotowoltaiczne Warszawa

  Ogniwa fotowoltaiczne Warszawa »

  5 tysięcy złotych dotacji na ogniwa fotowoltaiczne Warszawa. Firma Fotowoltaika Robert Święs z Warszawy, woj. mazowieckie zaprasza do kontaktu i do zapoznania się z ofertą na fotowoltaikę, ogniwa fotowoltaiczne Warszawa. Doradztwo w sprawie dofinansowania, montaż, dobór komponentów i serwis w przyszłości. Wybierz ofertę firmy Fotowoltaika Warszawa.

  Data dodania: 15 04 2020 · szczegóły wpisu »
 • Instalacje fotowoltaiczne

  Instalacje fotowoltaiczne »

  Firma Sunlike oferuje instalacje fotowoltaiczne - ich montaż, serwis czy pomoc w doradztwie odpowiedniej ilości. Firma Sunlike specjalizuje się w nowoczesnych rozwiązaniach z zakresu fotowoltaiki i odnawialnych źródeł energii - w ofercie ogrzewanie na podczerwień, instalacje fotowoltaiczne a także promienniki, pompy ciepła. Sprawdź ofertę Sunlike z Wrocławia - wejdź na stronę www.

  Data dodania: 08 01 2021 · szczegóły wpisu »

Energia odnawialna - nowa strona:

Adres: