Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki

Podkategoria: Sprzątanie

1 · 2 · następna strona »
 • DOBRE PRANIE Gdańsk Sopot Gdynia

  DOBRE PRANIE Gdańsk Sopot Gdynia »

  Firma Usługowa BŁYSK realizuje zlecenia na terenie Gdańsk, Sopot, Gdynia, oraz na terenie wszystkich miejscowości w okolicach trójmiasta.

  Dzięki dogłębnej znajomości technik porządkowych w teorii zachowujemy zdrowe proporcje w praktyce pomiędzy krótkim czasem pracy (aby nie narażać klienta na zbyt duże koszta), a rzetelnie wykonaną usługą.

  Oferujemy usługi w zakresie:

  - PRANIE DYWANÓW, wykładzin, mebli tapicerowanych
  - sprzątanie po remoncie, MYCIE OKIEN I ELEWACJI
  - SPRZATANIE mieszkań i biur
  - pranie TAPICERKI SAMOCHODOWEJ
  - czyszczenie MEBLI SKÓRZANYCH
  - czyszczenie PCV, LINOLEUM, TAKTETU, KAMIENIA
  - MYCIE KOSTKI BRUKOWEJ, oraz pokryć dachowych
  - czyszczenie glazury, GRESU, KLINKIERU
  - MYCIE GARAŻY, POSADZEK

  Nie uznajemy kompromisów, jeśli chodzi o jakość.

  Data dodania: 26 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kosze na śmieci

  Kosze na śmieci »

  Linea Trade jest liderem w dystrybucji urządzeń higieniczno- sanitarnych. Jest to bezpośredni importer oraz dystrybutor urządzeń do utrzymania higieny, które znajdują własne wykorzystanie w zakładach przemysłowych, instytucjach budżetowych, hotelach, restauracjach. Firma Linea Trade gwarantuje wysoką jakość oferowanych urządzeń oraz opłacalne formy współpracy.Linea Trade jest spółką, która stała się liderem w sprzedaży urządzeń higieniczno- sanitarnych.

  Data dodania: 08 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Firma ochroniarska

  Firma ochroniarska »

  Ararat jest korporacją wykonującą pełen zakres usług porządkowo-czystościowych. Trudnimy się też świadczeniem usług w ochronie osób i mienia. Nasze usługi w każdej sytuacji świadczymy na najwyższym poziomie, ponieważ każdego kontrahenta traktujemy w szczególności i indywidualnie. Ararat to firma, której można zaufać, ponieważ gwarantujemy Państwu fachową i uczciwą obsługę.Ararat to firma świadcząca usługi porządkowo-czystościowe, a ponadto prowadzimy ochronę osób i mienia.

  Data dodania: 15 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • RAZTO

  RAZTO »

  Jesteśmy młodą, lecz prężnie rozwijającą się firmą z bogatym doświadczeniem. Zajmujemy się pracami remontowymi z szczególnym ukierunkowaniem na prace wykończeniowe i modernizacyjne pomieszczeń mieszkań, domów, biur, apartamentów... Dodatkowo naszą szeroką gamę oferowanych usług uzupełniają aranżacje oraz adaptacje wnętrz mieszkalnych i użytkowych. Zapewniamy kompleksową realizację zlecenia od początkowego projektowania po prace wykończeniowe wraz z montażem wyposażenia.Świadczymy również usługi profesjonalnego czyszczenia dywanów, wykładzin, tapicerki meblowej oraz samochodowej. Pracujemy przy użyciu profesjonalnego sprzętu renomowanej, niemieckiej firmy Kärcher oraz specjalistycznych środków czyszczących firmy Kärcher.

  Data dodania: 31 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sprzątanie

  Sprzątanie »

  Jesteśmy profesjonalną firmą sprzątającą z Trójmiasta, która zajmuje się kompleksowym sprzątaniem biur i obiektów użytkowych.
  Jesteśmy elastyczni i do każdego klienta podchodzimy indywidualnie,
  dostosowując zakres i częstotliwość prac do indywidualnych oczekiwań.
  Realizujemy zarówno stałe jak i jednorazowe zlecenia. Zapewniamy obsługę
  na najwyższym poziomie, jednocześnie oferując konkurencyjne ceny.
  Naszym priorytetem niezmiennie pozostaje zadowolenie naszych klientów.
  W naszej ofercie znajdziecie Państwo min.:
  - sprzątanie biur, sprzątanie domów, sprzątanie apartamentów, sprzątanie
  mieszkań,
  - sprzątanie magazynów, sprzątanie hal,
  - sprzątanie placówek szkolnych, sprzątanie ośrodków zdrowia,
  Dla każdego typu powierzchni nasza firma stosuje różne technologie
  utrzymania czystości, co sprawia, że sprzątanie jest skuteczne i wykonane
  na 100%. Polecamy również nasze usługi, które wykonujemy jednorazowo lub
  cyklicznie jak:
  - maszynowe czyszczenie i impregnacja wszelkiego rodzaju posadzek,
  - czyszczenie wykładzin dywanowych, pranie dywanów i tapicerek meblowych,
  - mycie okien i fasad,
  - sprzątanie po remontach,
  - sprzątanie mieszkań, sprzątanie domów, sprzątanie apartamentów.

  Data dodania: 30 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Czyszczenie tapicerki Stary Sącz

  Czyszczenie tapicerki Stary Sącz »

  Firma STAR oferuje czyszczenie dywanów, wykładzin, tapicerki samochodowej i meblowej oraz czyszczenie i renowacja odzieży skórzanej. Wykorzystujemy urządzenia ograniczające zużycie wody i detergentów co ma duży wpływ na ograniczenie kosztów i znacznie skraca czas wykonania usługi, uniezależniając od złych warunków atmosferycznych. Nasze urządzenia umożliwiają szybkie wykonanie usługi u klienta, co eliminuje konieczność uciążliwego dowozu i odbioru przedmiotu usługi po jej wykonaniu. Usługi wykonujemy: w biurach, w hotelach, w pensjonatach, w przychodniach, w restauracjach oraz w domach prywatnych i mieszkaniach.

  Data dodania: 22 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Nowulski - Czyszczenie dachów, elewacji

  Nowulski - Czyszczenie dachów, elewacji »

  Nasza firma zajmuje się utrzymaniem czystości i konserwacją waszych budynków. Jedną z naszych ofert jest czyszczenie dachów. Usługę wykonujemy przy użyciu sprzętu alpinistycznego co pozwala dotrzeć w trudno dostępne miejsca na dachu i dokładnie go wyczyścić. Myjemy przy pomocy urządzeń wysokociśnieniowych z gorącą wodą. Pozwala to usunąć wszelkiego rodzaju zabrudzenia oraz tłuste osady komunikacyjne i przygotować dachówkę pod impregnację. Zabezpieczając w ten sposób dachówkę - przedłużamy jej żywotność. Chronimy ją przed promieniami UV czy też wnikaniem wody, co w porze zimowej przy ujemnych temperaturach powoduje mikropęknięcia.Prowadzimy również prace takie jak czyszczenie elewacji oraz czyszczenia kostki brukowej. Po szerszą ofertę firmy zapraszamy na naszą stronę.

  Data dodania: 05 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Do Czysta - pranie dywanów Warszawa

  Do Czysta - pranie dywanów Warszawa »

  Do Czysta to profesjonalna firma sprzątająca. Wykonujemy usługi: sprzątanie biur, mieszkań i domów. Nasza specjalność to: pranie dywanów, pranie wykładzin oraz tapicerek meblowych. Proponujemy także wypożyczenie odkurzaczy ekstrakcyjnych. Ponieważ zależy nam na usługach najwyższej jakości pracujemy wyłącznie na profesjonalnym sprzęcie znanych marek. Działamy na terenie Warszawy i okolic. Wejdź na naszą stronę www.doczysta.eu i dowiedz się więcej.

  Data dodania: 03 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wywóz odpadów Wrocław

  Wywóz odpadów Wrocław »

  Przedsiębiorstwo od samego początku działalności jest czołowym reprezentantem firm specjalizujących się transportem odpadów na terenie Wrocławia oraz okolic.

  Oferuje głównie podstawienie kontenerów na śmieci i gruz oraz utylizację. Do wynajęcia są dostępne dwa typy rodzaje kontenerów na gruz i inne odpady po remontach

  Wszystkie produkty wracają następnie w formie kruszywa przydatnego podczas każdej kolejnej budowy. Jest to niezwykle istotny proces w trosce o równowagę w przyrodzie aby pozwolić na nowe użycie wszelkim materiałom.

  Data dodania: 07 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Pranie dywanów, tapicerek i materacy

  Pranie dywanów, tapicerek i materacy »

  Oferta skierowana jest zarówno do Klientów pojedynczych, którzy chcą wyczyścić dywany albo wykładziny w domu, jak również do Klientów firmowych, którzy chcieliby zdecydować się na pranie większych powierzchni. Jeżeli chodzi o czyszczenie dywanów czy też wykładzin w większych obiektach, firma oferuje dojazd w wyznaczone przez kontrahenta miejsce. W takim przypadku czyszczenie odbywa się po prostu na miejscu. W usługach Tapicare odnaleźć można równocześnie czyszczenie tapicerki, inaczej mówiąc wszelkich mebli tapicerowanych, na które składają się zestawy, fotele, taborety. W naszej ofercie można znaleźć także pranie materacy. Częste pranie mebli i dywanów to gwarancja świeżości. Firma do prania używa specjalistycznych środków chemicznych, w związku z tym z mebli albo dywanów usuwane są nie tylko plamy, lecz także brzydkie zapachy oraz niedostrzegalne dla ludzi mikroorganizmy. Tapicare.pl to profesjonalna firma, która proponuje swoje usługi na terenie Katowic i w okolicznych miejscowościach. W ofercie znaleźć można w głównej mierze czyszczenie każdego dywanu i wykładzin. Firma Tapicare to także usługi polegające na precyzyjnym czyszczeniu mebli ze skóry, które wymagają specjalnego traktowania oraz specjalistycznych środków. Zajmujemy się także tzw. miejscowa renowacja tapicerki skórzanej, któa polega na dokładności. Firma świadczy różnorodne usługi, tymczasem wszystkie koncentrują się na jednej sferze – czyszczeniu i praniu. W związku z tym firma rozwija się jednokierunkowo, przez cały czas ulepszając swój warsztat pracy. Tapicare.pl to jedna z lepszych firm w woj. Śląskim, która oferuje usługi czyszczenia i prania. Celem firmy Tapicere jest zagwarantowanie bardzo dobrej jakości usług, z których będą zadowoleni Klienci. Ceny adekwatne są do jakości wykonywanych usług, jednakże mimo tego to nadal atrakcyjna propozycja dla Klientów. Informacje o firmie oraz sprecyzowany zakres realizowanych usług razem z cennikiem, odnaleźć można witrynie firmy – www.tapicare.pl.

  Data dodania: 05 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Firma sprzątająca Gdynia

  Firma sprzątająca Gdynia »

  Jeśli poszukujesz firmy proponującej usługi sprzątania po zakończonych pracach budowlanych, bądź także zwykłych prac, jak na przykład mycie okien, pranie dywanów tudzież wykładzin to zapraszamy do skorzystania z oferty firmy SuperSpecjalista, która świadczy swoje usługi na terenie całego kraju. Wchodząc na naszą witrynę przekonasz się o profesjonalizmie naszej firmy, zaznajomisz się z referencjami wystawionymi przez naszych zaufanych klientów oraz sam podejmiesz decyzje czy chcesz z nami współdziałać. Firma posiada wszystkie konieczne certyfikaty jak również dokumenty konieczne do oferowania kompetentnej usługi. Ciepło zapraszamy!

  Data dodania: 07 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • VEXTRA Warszawa - Mycie Okien

  VEXTRA Warszawa - Mycie Okien »

  VEXTRA świadczy wyłącznie fachowe usługi: mycie okien i szyb w mieście Warszawa.Zajmujemy się myciem okien każdego rodzaju w ramach plastikowych, aluminiowych i drewnianych, a także na wszystkich wysokościach.Okna niedostępne z poziomu posadzki myjemy korzystając z różnych rodzajów drabin, alpinistycznych technik linowych (alpinistyczne mycie okien), i dodatkowo korzystając z podnośnika koszowego o zasięgu 20 metrów.Oprócz okien myjemy także witryny, oranżerie, elewacje, fasady, szyby, przeszklenia.Dodatkowo udostępniamy nasz wysięgnik koszowy wraz z doświadczonym operatorem dla innych spółek czy też osób prywatnych.Użytkując podnośnik koszowy wykonujemy mnóstwo usług z jego zastosowaniem, na przykład: mycie przeszkleń czy też elewacji, prac konserwacyjnych, ścinania drzew czy usuwania gałęzi. Nie licząc mycia szyb oraz usług wykonywanych zwyżką realizujemy sporo innych profesjonalnych usług, jak np. czyszczenie wykładzin dywanowych, pranie dywanów, pranie tapicerek meblowych (sofy, fotele wypoczynkowe, krzesła, i tym podobne), pranie tapicerek samochodowych.W naszej ofercie znajduje się też usługa prania żaluzji poziomych a także mycia żaluzji verticali - usługi realizowane z zastosowaniem myjki ultradźwiękowej.

  Data dodania: 17 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • MBT sprzątanie kraków

  MBT sprzątanie kraków »

  MBT Engineering to profesjonalna i doświadczona firma prowadząca swoją działalność na kilku różnych polach. Nasza siedziba mieści się w Krakowie. Wykonujemy usługi sprzątające dla klientów indywidualnych, wspólnot mieszkaniowych oraz przedsiębiorstw. Sprzątamy klatki schodowe w blokach, magazyny i hale przemysłowe, myjemy okna i czyścimy posadzki. Zajmujemy się również usługami z zakresu doradztwa energetycznego - wykonujemy analizy i opracowania audytów energetycznych. Opracowujemy projekty budowlane i specyfikacje techniczne odbioru robót. Aby dowiedzieć się więcej na temat naszej działalności, zachęcamy do wejścia na stronę internetową.

  Data dodania: 19 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kontenery wrocław

  Kontenery wrocław »

  Borykasz się z problemem usunięcia odpadów lub śmieci z budowy lub twojego mieszkania po sprzątaniu. Zastanawiasz sie w jaki sposób najłatwiej usunąć gruz pobudowlany z rozbiórki czy remontu? Polecamy usługę wynajmu kontenera wraz z wywozem i zagospodarowaniem śmieci. Jest to bardzo wygodny sposób gdyż kontener jest podstawiany w sposób łatwy do załadunku i dogodny do Klienta.
  Wrocławskie Przedsiębiorstwo usługowe ecoSkipTrans z siedziba we Wrocławiu oferuje szereg usług dostępnych dla wszystkich podmiotów gospodarczych wśród nich kontenery na gruz Wrocław oraz sprzedaż kruszywa Wrocław.
  Proponujemy najkorzystniejsze ceny i warunki na dolnym Śląsku nie tylko jeśli chodzi o odbiór odpadów ale również w usługach transportowych. Pojazdy które używamy posiadają niska emisje spalin i niezbędne przeglądy wyposażenia i stanu technicznego zezwalającego na bezpieczna działalność.

  Data dodania: 03 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Usługi sprzątające Bewer

  Usługi sprzątające Bewer »

  W interesie firmy Bewer jest aby nasi klienci mieli jak najczystsze pomieszczenia, a ich zadowolenie z wykonanej przez nas usługi osiągnęło szczytowy poziom. Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty, gwarantujemy że każdy znajdzie coś dla siebie. Założyciele naszej firmy mają wieloletnie doświadczenie w tej branży. Pracowali w jednych z najlepszych instytucji w Polsce, a ich wiedze usprawnia pracę całej firmy oraz mobilizuje pracowników do systematycznej i efektywnej pracy.

  Data dodania: 11 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Dawo - systemy utrzymania czystości

  Dawo - systemy utrzymania czystości »

  Dawo to firma zajmująca się profesjonalnymi systemami utrzymania czystości. Jest dystrybutorem wysokiej klasy urządzeń, takich jak zamiatarki, szorowarki, odkurzacze przemysłowe, specjalistyczne i biurowe, myjki ciśnieniowe, urządzenia do czyszczenia parą i wielu innych. Jest to sprawdzony i bardzo skuteczny sprzęt renomowanych marek. Firma Dawo prowadzi również serwis tych urządzeń, więc w razie jakichkolwiek problemów w trakcie eksploatacji któregokolwiek urządzenia, można się do niej zgłosić. Ich wieloletnie doświadczenie objawia się w dużym profesjonalizmie oraz fachowych usługach, na których nikt się nie zawiedzie.

  Data dodania: 27 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Najlepsze sprzątanie biur w Łodzi

  Najlepsze sprzątanie biur w Łodzi »

  Potrzebujesz, aby ktoś zadbał u Ciebie o porządek? Masz biuro, dom lub wspólnotę mieszkaniową na terenie Łodzi? Trafiłeś idealnie. Zajmujemy się sprzątaniem we wspomnianych obiektach,a także myciem okien. Zapraszamy.

  Data dodania: 21 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • SINOMA recykling kraków

  SINOMA recykling kraków »

  Główna siedziba firmy Sinoma mieści się w Krakowie. Zajmujemy się skupowaniem złomu, tworzyw sztucznych, makulatury, a również zużytego sprzętu elektrycznego oraz elektronicznego. Odbieramy też odpady niebezpieczne, leki i nieczystości związane z działalnością medyczną. Przeprowadzamy profesjonalne usługi niszczenia dokumentów zgodnie z obowiązującymi normami. Po dokonanej utylizacji wystawiamy odpowiednie dokumenty. Dzięki dużemu doświadczeniu w specjalności oraz profesjonalnym pracownikom cieszymy się zaufaniem wielu klientów, jacy regularnie korzystają z naszych usług. Więcej informacji znajduje się na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 22 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Sprzątanie Wrocław - prestigoclean.pl

  Sprzątanie Wrocław - prestigoclean.pl »

  Szukasz odpowiedzialnej i wartej zaufania firmy sprzątającej w Twojej okolicy?
  Dobrze trafiłeś!
  Firma sprzątająca oferuje swoim klientom szeroki wachlarz całościowych usług sprzątających, wśród których wyróżnimy: sprzątanie codziennie domów, biur, firm oraz terenów zewnętrznych.
  Posiadamy długoletnie doświadczenie, odpowiedzialnych i efektywnych pracowników oraz cechujemy się rewelacyjną organizacją pracy.
  Konkurencyjne ceny oraz gwarancja zadowolenia naszych klientów to nasz priorytet!
  Sprzątanie Wrocław na Prestigoclean.pl! Zapraszamy do zapoznania się z nasza propozycją już dziś!

  Data dodania: 20 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • SOMI Profesjonalna firma sprzątająca poznań

  SOMI Profesjonalna firma sprzątająca poznań »

  Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z profilem firmy Somi. Jesteśmy wykwalifikowaną firmą sprzątającą, która działa na terenie Poznania i okolic. Zajmujemy się sprzątaniem biur, hoteli, obiektów sportowych, hal produkcyjnych, placówek oświatowych oraz wielu innych. Mamy nowoczesny sprzęt, wykwalifikowany personel oraz bezpieczne środki czyszczące. Zapewniamy terminową realizację zleceń, najwyższy poziom usług oraz konkurencyjne ceny. O naszej renomie świadczy duża grupa zadowolonych klientów, których zdobyliśmy przez 25 lat swojej działalności. Więcej informacji znajduje się na naszej witrynie internetowej.

  Data dodania: 04 10 2016 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »

Sprzątanie - nowa strona:

Adres: