Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki

Podkategoria: Przeprowadzki

 • Gdyńskie Przeprowadzki

  Gdyńskie Przeprowadzki »

  W czasie tzw. przeprowadzki Gdynia ogromną trudność sprawia wyposażenie o dużych gabarytach, takie jak meble, sprzęty AGD lub inne elementy w mieszkaniu. Jeśli masz problemy z przetransportowaniem takich przedmiotów na własną rękę, to wytypuj naszą firmę. Usługi przeprowadzek wykonujemy już od ogromnie długiego czasu. Nasze przeprowadzki Gdańsk odznaczają się atrakcyjną ceną oraz całkowitym dostosowaniem do zamawiającego. Przetransportujemy dla Państwa wszystko i to w krótkim czasie, bez najmniejszych szkód dla zamawiającego. Zapraszamy do sprawdzenia naszej propozycji.

  Data dodania: 21 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Przeprowadzki Gdynia

  Przeprowadzki Gdynia »

  Oferta naszej firmy to realizowanie kompleksowych wyprowadzek oraz usług pomocniczych, do jakich wlicza się utylizacja niepotrzebnych rzeczy. W trakcie organizowania przeprowadzki nasza firma stara się zagwarantować Klientom pełne bezpieczeństwo ich dóbr oraz ekspresowe zrealizowanie zlecenia. Obsługujemy użytkowników prywatnych oraz duże i małe firmy, w tym jednocześnie różnego typu instytucje. Niskie ceny idą w parze z doskonałą jakością naszych usług. Przejrzyj naszą ofertę na stronie internetowej. Zapraszamy do korzystania z oferty.

  Data dodania: 10 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Przeprowadzki Warszawa

  Przeprowadzki Warszawa »

  Szukasz solidnej i specjalistycznej spółki zajmującej się przeprowadzkami? PrzeprowadzkiMatron to firma specjalizująca się w przeprowadzkach różnego typu. Nasza oferta skierowana jest do osób chcących przenieść się do innego lokalu mieszkalnego, a również do wszystkich tych, którzy potrzebują solidnej i bezpiecznej przeprowadzki spółki bądź biura. Tanie przeprowadzkiw Przeprowadzki Matron to wybór wykwalifikowanej i specjalistycznej korporacji, która pomoże Wszyscy przetransportować wybrane przez Ciebie meble. Wartością nadrzędna dla nas jest Twoja satysfakcja i zadowolenie ze świadczonych przez moją firmę usług. Firma przeprowadzki dostarcza do kontrahentów kartony do pakowania, które są pomocne w przeprowadzkach prywatnych i nie tylko. Transport w Przeprowadzki Matron to perfekcja.

  Data dodania: 12 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Transpol - usługi transportowe

  Transpol - usługi transportowe »

  Chciałbym przedstawić Państwu firmę transportową Transpol. Istniejemy na rynku od ponad 10 lat. W okresie tym zrealizowaliśmy wiele usług transportowych zarówno krajowych jak i międzynarodowych. Realizując zlecenia zawsze staraliśmy się, aby dostarczany przez nas towar lub mienie dotarło na czas, na miejsce i w stanie nienaruszonym. Oprócz typowych zleceń transportowych realizujemy również takie usługi jak: przeprowadzki, transport pianin, sejfów i przedmiotów nietypowych. Przeprowadzki ze względu na swoją specyfikę wymagają szczególnego podejścia do klienta, odpowiedniego zabezpieczenia sprzętu i przewożonego mienia. My z uwagi na ogromne doświadczenie potrafimy sobie z tym radzić. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

  Data dodania: 15 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • PRZEPROWADZKI Magazynowanie Wrocław

  PRZEPROWADZKI Magazynowanie Wrocław »

  Przedstawiamy Państwu firmę przeprowadzki.wroc.pl, która od dwudziestu lat prowadzi funkcjonowanie w branży przeprowadzkowej. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i profesjonalizmowi zdobyliśmy rozległe grono zadowolonych klientów. Nasze usługi obejmują przeprowadzki krajowe i międzynarodowe wraz z załatwianiem formalności i dokumentacji celnej, a również magazynowanie różnorodnych przedmiotów. Zajmujemy się przewozami przedmiotów ciężkich, instrumentów muzycznych oraz dzieł sztuki i zwierząt. Aby dowiedzieć się więcej o realizowanych przez nas usługach, zachęcamy do wejścia na stronę internetową.

  Data dodania: 18 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • A-2LOGISTIC przewóz mebli Wrocław

  A-2LOGISTIC przewóz mebli Wrocław »

  Przedsiębiorstwo A-2 Logistic zapewnia Klientom kompleksową pomoc w zakresie przeprowadzek. Firma obsługuje firmy, biura i instytucje, a również Klientów indywidualnych. Oferta A-2 Logistic obejmuje również magazynowanie i utylizację mienia oraz transport specjalistyczny. Firma świadczy swoje usługi przeważnie na obszarze Wrocławia i Dolnego Śląska, ale również realizuje zlecenia w całej Polsce oraz w innych krajach Unii Europejskiej. Priorytetem działania przedsiębiorstwa jest satysfakcja każdego Klienta. A-2 Logistic zapewnia pełną obsługę różnego rodzaju przedsięwzięć związanych z przeprowadzkami. Szczegóły oferty na stronie internetowej.

  Data dodania: 17 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Przeprowadzki Belgia transport Holandia Jupiter

  Przeprowadzki Belgia transport Holandia Jupiter »

  Zapraszamy do skorzystania z usług firmy Jupiter transport, która oferuje przeprowadzki z Polski do Holandii, z Holandii do Polski; przeprowadzki z Belgi do Polski, z Polski do Belgi; przeprowadzki z Holandii do Belgi, z Belgi do Holandii. Przeprowadzki wykonujemy od A do Z autami dostawczymi o ładowności do 12 ton. Posiadamy takie auta jak blaszaki, kontenery, firanki, izotermy, chłodnie, mroźnie, plandeki. Więcej szczegółów oferty przeprowadzki Blegia, przeprowadzki Holandia znajdziecie Państwo na naszej stronie www.jupiter-transport.pl.

  Data dodania: 14 11 2016 · szczegóły wpisu »

Przeprowadzki - nowa strona:

Adres: