Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki

Podkategoria: Banki

1 · 2 · następna strona »
 • Konta osobiste - Porównanie - osobiste-konta.eu

  Konta osobiste - Porównanie - osobiste-konta.eu »

  Osobiste-konta - portal finansowy. U nas znajdziesz taki produkt finansowy jakiego potrzebujesz! Lokaty, konta osobiste, kredyty mieszkaniowe, ubezpieczenia i fundusze emerytalne - to wszystko w jednym miejscu, dostępne on-line, bez wychodzenia z domu! Już nie musisz przeglądać tysięcy stron z propozycjami banków - u nas znajdziesz to czego szukasz. Zapoznaj się z ofertą różnych banków, wybierz tę, która najlepiej Ci pasuje i wypełnij wniosek przez Internet. To wszystko, nic więcej nie musisz robić! Szukasz kredytu na remont mieszkania, albo chciałbyś wziąć pożyczkę? Wybierz najlepszy dla siebie kredyt i wypełnij wniosek! Musisz założyć konto bankowe? Sprawdź i porównaj oferty kont osobistych i kont firmowych w czołowych bankach w Polsce! A może zamiast konta bankowego szukasz lokaty, na której mógłbyś ulokować swoje oszczędności? Te i inne produkty finansowe tylko na osobiste-konta.eu

  Data dodania: 11 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo Finansowe

  Doradztwo Finansowe »

  Doradztwo finansowe - rzeczy o których wiedzą nieliczni. Model działania firmy Doradztwa Finansowego.Doradztwo finansowe - rzeczy o których wiedzą nieliczni. Model działania firmy Doradztwa Finansowego.Doradztwo finansowe - rzeczy o których wiedzą nieliczni. Model działania firmy Doradztwa Finansowego.link text

  Data dodania: 08 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo finansowe i inwestycyjne

  Doradztwo finansowe i inwestycyjne »

  Jeśli chcesz dobrze zainwestować swoje pieniądze, najłatwiej będzie zasięgnąć porady doradcy finansowego. Firmy świadczące usługi doradztwa finansowego.Jeśli chcesz dobrze zainwestować swoje pieniądze, najłatwiej będzie zasięgnąć porady doradcy finansowego. Firmy świadczące usługi doradztwa finansowego.

  Data dodania: 08 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia emerytalne

  Ubezpieczenia emerytalne »

  Warto pomyśleć o swojej emeryturze już teraz. Im szybciej zaczniemy odkładać, tym większe możliwości będą na nas czekały na emeryturze.Warto pomyśleć o swojej emeryturze już teraz. Im szybciej zaczniemy odkładać, tym większe możliwości będą na nas czekały na emeryturze.

  Data dodania: 09 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Liczarki banknotów i bilonu - niszczarki

  Liczarki banknotów i bilonu - niszczarki »

  IBICON - Urządzenia do obsługi pieniędzy, liczarki banknotów, niszczarki biurowe i inne. Liczarka bilonu i banknotów to doskonałe rozwiązanie zarówno dla małych i większych przedsiębiorstw. Oferujemy Państwu liczarki banknotów, bilonu, sortery, frankownice, testery banknotów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 22 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Banki kredyty samochodowe

  Banki kredyty samochodowe »

  Poszukiwania kredytu mieszkaniowego, konta bankowego lub karty kredytowej warto rozpocząć od porównywarki usług finansowych IK. Zawiera on warte uwagi rankingi, zestawienia i porównania, przez co jest chętnie odwiedzany przez rzesze internautów. Jeżeli poszukujesz konkretnego rozwiązania i masz wątpliwości, bezpłatną pomoc otrzymasz w bazie niezależnych doradców finansowych. Natomiast jeśli chcesz poznać inne atuty, to odwiedź nasz serwis. W przypadku, gdy spodoba Ci się sposób prezentacji produktów finansowych, to poleć nas znajomym, bliskim i przyjaciołom. W ten sposób nadal będziemy służyć wiedzą umiejętnościami i doświadczeniem, gdyż korzystanie z portalu i jego funkcji jest i będzie bezpłatne.

  Data dodania: 20 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Niezależny doradca finansowy Warszawa

  Niezależny doradca finansowy Warszawa »

  Strona internetowa Michała Fastyna, niezależnego doradcy finansowego oferującego kompleksowe doradztwo finansowe w Warszawie i okolicach. Michał Fastyn, niezależny doradca finansowy, specjalista od kredytów i ubezpieczeń z funduszem kapitałowym. Profesjonalna, bezpłatna pomoc doświadczonego doradcy kredytowego - kredyty Warszawa. Kompleksowe doradztwo w zakresie finansów osobistych i zabezpieczenia finansowego rodziny. Bogata oferta najlepszych na rynku rozwiązań finansowych. W serwisie dostępne są także najświeższe informacje z rynku finansowego oraz rynku nieruchomości. Michał Fastyn prowadzi również swój blog, na którym na bieżąco komentuje ważniejsze wydarzenia ze świata finansów.

  Data dodania: 11 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Konta i Kredyty Bankowe

  Konta i Kredyty Bankowe »

  Spośród całej gamy kredytów dostępnych na rynku tutaj znajdziesz najkorzystniejsze oferty. Sprawdzone, wiodące banki, przejrzysty interfejs, dziecinnie prosta obsługa - składasz wniosek przez internet. Jeśli chciałbyś wybrać najkorzystniejszy kredyt mieszkaniowy i poznać oferty kredytowe wszystkich banków - zajrzyj tu koniecznie. Spełnij marzenie o własnym M.!

  Data dodania: 20 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Konta bankowe

  Konta bankowe »

  Strona internetowa zbierająca oferty rachunków bankowych i prezentująca o nich rozszerzone informacje. Pokazane zostały zarówno konta osobiste, jak i towarzyszące im konta oszczędnościowe. Masz możliwość zapoznać się z propozycjami wielu banków i wybrać rachunek dla siebie, kierując się odpowiadającymi Ci kryteriami. Poza danymi o kontach na witrynie znajduje się wiele artykułów edukacyjnych, dotyczących bankowości elektronicznej, systemów transakcyjnych banków, a także co bardziej wartościowe aktualności z dziedziny finansów. Osoby, które pragną odzyskać utraconą kontrolę nad finansami domowymi, znajdą tu również podpowiedzi z dziedziny szeroko pojmowanych finansów osobistych.

  Data dodania: 10 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Oszczędzanie na lokacie

  Oszczędzanie na lokacie »

  Inwestując oszczędności w lokaty bankowe w zamian otrzymujemy gwarancję uzyskania zysków w z góry określonym przedziale czasu. Dzięki temu możemy lepiej zaplanować dysponowanie swoimi finansami i w ten sposób wypracować wyższe zyski. Wysoko oprocentowane lokaty bankowe wybierzesz na podstawie wiadomości zawartych w naszym portalu finansowym - oprocentowanielokat.com.pl.

  Data dodania: 11 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Leasing-Experts I oddział Ciechanów

  Leasing-Experts I oddział Ciechanów »

  Leasing-Experts jest marką czołowego brokera leasingu w Polsce. Współpracujemy z 15 najlepszymi firmami leasingowymi w celu spełnienia Państwa oczekiwań w zakresie finansowania ruchomości oraz nieruchomości. W naszej ofercie finansowanie w formie leasingu i kredytu. Leasing konsumencki i dla firm, leasing samochodów, maszyn, urządzeń i sprzętu medycznego, pożyczki dla rolników, kredyty konsumpcyjne i samochodowe, na rozpoczęcie działalności a także na jej rozwój i inwestycje.

  Data dodania: 12 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Konto bankowe

  Konto bankowe »

  Które konto osobiste założyć? Jaki bank wybrać i które konto jest darmowe? Na te pytania znajdziesz odpowiedź w najnowszych rankingu kont osobistych. Jesteśmy liderem we współpracy z dostawcami i bankami, dzięki temu nasze zestawienie pokazuje najlepsze konta bankowe dostępne na rynku i on-line. Żeby założyć rachunek bankowy wystarczy 10 minut, w ciągu których złożysz wniosek przez Internet poprzez szybki formularz zgłoszeniowy, oddzwoni do Ciebie nasz konsultant który ustali z Tobą warunki podpisania umowy. Całość nie potrwa dłużej niż 10-15 minut. Na serwisie znajdziesz najnowsze wiadomości i artykuły związane z kontami bankowymi. Wybór konta nie jest łatwym krokiem i powinien być przemyślaną decyzją. Powinno to być konto, którego prowadzenie jest darmowe. Wybór konta bankowego uzależnione jest od kosztów prowadzenia i użytkowania konta. Warto więc wybrać najtańsze konto i dostosowane do swoich potrzeb, a tylko u nas znajdziesz najnowsze rankingi kont bankowych, na którym znajdziesz wyjątkową ofertę kont na rynku. Każdy powinien wybrać rachunek bankowy dostosowany do indywidualnych potrzeb. Decydując się na wybór konta bankowego zwróć uwagę przede wszystkim na dostępność, opłaty, bezpieczeństwo, dostępność kart płatniczych i bankomatów, a ponadto dodatkowe produkty dostępne dzięki posiadaniu konta bankowego w banku. U nas znajdziesz opis każdej oferty wraz z szczegółami i uwagi dotyczącymi danego konta. Wybierz najlepsze konto bankowe dla siebie.

  Data dodania: 16 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Lokaty bankowe

  Lokaty bankowe »

  Lokata bankowa - do tej pory znany sposób inwestowania każdemu, chociażby z nazwy. Szukasz sposobu inwestowania - nie mogłeś trafić lepiej. Wieloletnie doświadczenie naszych pracowników i długa współpraca z bankami zaowocowała najlepszym i najbardziej obiektywnym rankingiem w internecie. Ranking tworzony jest co miesiąc i przedstawiamy go w formie kalkulatora na portalu. Po uzupełnieniu danych prezentujemy przejrzyste zestawienie najlepszych sposobów oszczędzania w obecnej chwili. Lokaty bankowe znalazły się w centrum zainteresowania w ostatnich czasach poprzez trwający kryzys na rynku. Lokaty bankowe to jeden z najpopularniejszych i najbezpieczniejszych sposobów deponowania pieniędzy. Bank, przyjmuje pieniądze w depozyt na określony czas, zobowiązuje się do wypłacenia powierzonych mu pieniędzy z odsetkami. Zysk z lokaty bankowej to odsetki. Istnieje wiele lokat bankowych o różnych czasach trwania, o oprocentowaniu stałym i zmiennym. W ostatnich czasach popularne stało się zakładanie lokat bankowych przez internet, choć można je zakładać również w placówkach bankowych poprzez telefon. Niektóre oferty są zarezerwowane tylko dla stałych klientów banku, posiadających założone konto bankowe. Lokaty przeważnie posiadają oprocentowane wyżej niż konta. Wypłata środków przed zadeklarowanym terminem skutkuje utratą prawa do odsetek.
  Najbardziej namacalnym czynnikiem zmniejszającym zarobek na lokacie jest podatek. Warto jednak zdać sobie sprawę, że oprócz podatku nasze pieniądze uszczupla inflacja. Inwestując, zarabiamy na odsetkach, jednak przez cały czas inflacja zmniejsza realną wartość naszych pieniędzy. Lokując środki na nieoprocentowanym rachunku bankowym, rzeczywiście więc tracimy. Wyżej oprocentowana lokata pozwala chronić oszczędności.

  Data dodania: 24 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pożyczki

  Pożyczki »

  Pożyczka gotówkowa bez formalności? Bardzo dobrze trafiłeś. Teraz posiadasz dostęp do aktualnego rankingu pożyczek gotówkowych w internecie. Zdobycie pożyczki jest obecnie bardzo proste. Wystarczy, że wypełnisz formularz online i po paru godzinach dostaniesz pieniądze na koncie osobistym. Nie jest ważne na co potrzebujesz gotówki, przy pożyczce gotówkowej bank nie pyta na co przeznaczysz pożyczoną gotówkę. We wniosku podaj dane kontaktowe i po chwili oddzwoni do Ciebie doradca pożyczkowy, który poprowadzi Cię przez cały etap podpisywania umowy. Na stronie znajduje się kalkulator pożyczek gotówkowych, dzięki niemu wybierzesz najtańszą pożyczkę dla Siebie. Zestawienie pożyczek jest przygotowywane na bieżąco, więc możesz posiadać pewność że znajdujące się w zestawieniu pożyczki gotówkowe są najaktualniejszą ofertą na rynku pożyczek gotówkowych. Używaj narzędzia którego używa tysiące Polaków. Nasi klienci są zadowoleni z pożyczek, które zaciągnęli bez zbędnych formalności, na upominki świąteczne, wakacje swojego życia, czy najlepszy telewizor. Oprocentowanie przedstawianych pożyczek gotówkowych jest obecnie najmniejsze w ofertach banków, a dzięki stronie http://plus-pozyczka.pl i Ty masz do nich dostęp. Nie czekaj, okazja na najtańsze pożyczki gotówkowe może Ci uciec właśnie teraz. Sprawdź najlepsze pożyczki na naszym portalu.

  Data dodania: 21 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Chwilówki online

  Chwilówki online »

  Już dzisiaj weź pożyczkę bez BIK! Wypełnij ograniczony do minimum formalności wniosek i uzyskaj nisko oprocentowane pożyczki gotówkowe. Chwilówki online - nie musisz mieć nawet zaświadczeń o dochodach. Procedura to jedynie uzupełnienie prostego i krótkiego wniosku kredytowego. Nie posiadasz stałego dochodu, a Twoja przeszłość kredytowa nie jest "czysta jak łza"? Nawet jeśli zostałeś wpisany do BIK i tak możesz starać się o szybki kredyt gotówkowy. Zadbaj o swoją przyszłość i skorzystaj z chwilówki już dziś! Nie pozwól, by problemy finansowe Cię przerosły! Wszystkie formalności są naprawdę proste! Zobacz sam jakie to łatwe, złóż wniosek o szybką pożyczkę gotówkową i przekonaj się sam! Pożyczki bez BIK to pożyczki dla każdego, niezależnie od dochodów i wieku.

  Data dodania: 11 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kredyt hipoteczny

  Kredyt hipoteczny »

  Zakup swojego własnego mieszkania jest trudną decyzją. Redakcja portalu stara się opisać wszystkie sprawy związane z kredytami hipotecznymi. Rozpoczynając od wyszukiwania ofert i analizy kredytów - po omówienie warunków kredytów i podpisanie umowy. Decyzja wyboru kredytu hipotecznego decyduje o późniejszym sposobie spłaty rat kredytu, więc bardzo ważne jest aby dokonać najlepszej decyzji. Kredyt hipoteczny zaciągamy najczęściej raz i zobowiązujemy się spłacać raty przez wiele lat - najczęściej ok 30 lat. Dbając o kredytobiorców staramy się zaopiniować istniejącą na rynku ofertę kredytów i pomóc w wyborze najbardziej dostosowanego kredytu do Ciebie. Dzięki zestawieniu kredytów hipotecznych, który znajduje się na naszym portalu, znajdziesz ranking kredytów hipotecznych. Wystarczy, że wprowadzisz dane dotyczące potrzebnego kredytu a kalkulator wybierze dla Ciebie najlepszą ofertę kredytową. Teraz wystarczy, że wypełnisz niezobowiązujący formularz online podając swoje imię, nazwisko i numer telefonu. Skontaktuje się z Tobą nasz doradca, który podpowie jak wziąć kredyt hipoteczny i podpisać umowę.

  Data dodania: 12 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kredyty online - porównanie ofert

  Kredyty online - porównanie ofert »

  E-kalkulatorkredytowy.pl to serwis na którym znajdziemy zestaw narzędzi do porównywania ofert bankowych. W zależności od typu produktu finansowego którego szukasz, możesz posłużyć się kalkulatorem kredytów hipotecznych, rankingiem kredytu gotówkowego czy skorzystać z porad kredytowych. Nasza strona została stworzona w ten sposób, aby każda osoba szukająca korzystnej oferty kredytowej miała możliwość w ciągu kilku sekund otrzymać ogólny obraz rynku. Takie działanie przybliża potencjalnych klientów do odszukania najkorzystniejszej indywidualnej oferty.

  Data dodania: 19 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenie niskiego wkładu

  Ubezpieczenie niskiego wkładu »

  Ubezpieczenie niskiego wkładu własnego jest elementem porozumienia w sprawie udzielenia kredytu hipotecznego zawieranej przez konsumentów z bankami, który powoduje wiele rozterek. Fragmenty umów kredytowych zobowiązujące konsumentów do zapłaty opłat na ubezpieczenie niskiego wkładu własnego zostały potraktowane przez Sąd Ochrony Konkurencji i Konsumentów za fragmenty umów abuzywne, co oznacza sprzeczne z prawem. Biorąc pod uwagę powyższe klienci banków nie są zobligowani tymi klauzulami, a w konsekwencji nie muszą regulować okresowych kosztów na ubezpieczenie niskiego wkładu własnego. W poprzednich miesiącach powództwa zbiorowe przeciwko podmiotom udzielającym kredytów okazują się być coraz powszechniejsze, zaś wielu klientów instytucji finansowych rozpatruje skierowanie do sądu pozwu o zapłatę składek wpłaconych tytułem ubezpieczenia niskiego wkładu własnego. Na stronie internetowej komentuje informacje odnośnie powództw przeciwko bankom – odszukasz tam informacje czy należy wnosić sprawę do sądu i jaki pozew rozważyć: pozew indywidualny czy pozew zbiorowy.

  Data dodania: 22 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Poradnik bankowy - konta osobiste 2015

  Poradnik bankowy - konta osobiste 2015 »

  Na stronie www.kontobankowe24.pl znajdziesz zawsze aktualne zestawienie najlepszych rachunków oszczędnościowo-rozliczeniowych w Polsce. Nie łatwo jest samemu zdecydować które konto jest najbardziej atrakcyjne. Dlatego warto przeczytać opinie fachowców.

  Data dodania: 31 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Bank SMART

  Bank SMART »

  Bank Smart, cieszący się dużym zaufaniem ze strony klientów, stara się dostosować swoją ofertę do ich potrzeb. To jeden z niewielu banków online, który w takim stopniu wykorzystuje bankowość mobilną i umożliwia klientom wykonywanie dowolnych operacji finansowych także poza granicami kraju. To zresztą nie jedyne zalety Bank Smartu – koniecznie sprawdź pozostałe!

  Data dodania: 19 02 2016 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »

Banki - nowa strona:

Adres: