Rombor - 
łożyska kulkowe,dwurzędowe,mikrołożyska,łożyska kulkowe jednorzędowe,łożyska walcowe,łożyska wahliwe,łożyska igiełkowe,łożyska kulkowe skośne,łożyska do klimatyzacji,łożyska specjalne,łożyska samochodowe,łożyska standardowe,łożyska toczne,łożyska przemysłowe


Podkategoria: Usługi medyczne

« poprzednia strona · 3 · 4 · następna strona »
 • MARIA WOJDYŁO leczenie padaczki

  MARIA WOJDYŁO leczenie padaczki »

  Lekarz specjalista neurologii dziecięcej Maria Wojdyło przyjmuje pacjentów w swoim gabinecie we Wrocławiu. Zajmuje się oceną rozwoju wcześniaków i niemowląt z urazami okołoporodowymi bądź niską masą urodzeniową. Leczy zaburzenia neurologiczne, jakie manifestują się problemami ze snem, bólami głowy oraz migrenami, padaczką czy tikami nerwowymi. Zajmuje się porażeniami mózgowymi, zakłóceniami rozwoju psychoruchowego i czynności ruchowych. Przeprowadza badania EMG, jakie sprawdzają czynności mięśni oraz nerwów obwodowych. Wszelkim rodzicom udzielane są rady dotyczące sposobów samodzielnej rehabilitacji maluchów. Dokładne wiadomości są dostępne na stronie internetowej.

  Data dodania: 15 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Lekarz dziecięcy Łódź

  Lekarz dziecięcy Łódź »

  Neuromedica – ośrodek zdrowia wita u siebie w Łodzi. EEG Biofeedback polega na opracowaniu trafnej a też bezpiecznej metody uregulowania prawidłowej pracy bioelektrycznej mózgu według wieloletniego wzorca opracowanego przez wykształconych naukowców. Laboratorium przeprowadza złożone badania EEG, USG Doppler, EKG a też badania EMG. Placówka ulokowana jest w mieście Łódź i ma innowacyjne podejście do medycyny o czym świadczy też badanie EEG Biofeedback, które sprawdza prawidłowe funkcjonowanie bioelektryczne mózgu chorego. Gabinety lekarskie wyposażone są w najnowocześniejszy sprzęt, żeby diagnostykę, konsultacje lekarskie i badania laboratoryjne przeprowadzać z jak najlepszym efektem. Przychodnia zdrowia z Łodzi to pokoje lekarskie przeróżnych specjalizacji, zbudowane, ażeby pacjenci w jednym miejscu mieli jak najszerszą opiekę medyczną. Chirurgia naczyniowa z miasta Łódź przyjmuje w dni powszechne a także soboty a na umówienie wizyty uprasza się o kontakt z jednodniowym wyprzedzeniem. Wśród oddziałów zdrowotnych są m. in. chirurgia naczyniowa, laryngologia, pediatria, neurologia. Medycyna jest nieodzownym elementem utrzymania prawidłowej formy a też długiego życia. Podstawowe dane teleadresowe są umieszczone na stronie Web ośrodka Neuromedica z Łodzi. Neurolog dziecięcy to doświadczony specjalista medyczny. Neuromedica Łódź oferuje badania EEG, USG, EKG a także badania EMG.

  Data dodania: 17 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • LAR-MED zakład opieki zdrowotnej żywiec

  LAR-MED zakład opieki zdrowotnej żywiec »

  Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Lar - Med wykonuje szeroki zakres usług. Przyjmujemy dzieci i osoby dorosłe. Oferujemy: alergologię dzieci oraz dorosłych, aparaty słuchowe, preluksację, diagnostykę audiologiczną, laryngologię, neurologię, pediatrię, pulmonologię, chirurgię ogólną, USG, Doppler, medycynę pracy oraz logopedię. Nasi lekarze laryngolodzy leczą choroby nosa, gardła, krtani, uszu, badają słuch u niemowląt, dzieci oraz dorosłych, dobierają odpowiednie aparaty słuchowe. W ramach chirurgii jednego dnia przeprowadzają zabiegi laryngologiczne. Szczegółowe wiadomości zamieszczone są na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 23 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Starskioptyk.pl - okulista Poznań

  Starskioptyk.pl - okulista Poznań »

  Profesjonalny zakład okulistyki w Poznaniu zachęca mocno wszystkich zainteresowanych do kontaktu oraz współpracy skazanej na sukces. Firma optyczna OKO - Rafał Starski oferuje profesjonalne i markowe okulary przeciwsłoneczne, a także soczewki kontaktowe oraz oczywiście badania okulistyczne. Więcej info na stronie www.

  Data dodania: 29 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie hemoroidów Warszawa

  Leczenie hemoroidów Warszawa »

  Ober Clinic to zespół specjalistycznych poradni, mieszczących się w samym centrum Warszawy. Każdy pacjent ma tu swobodny dostęp do każdego lekarza specjalisty: proktologa, dermatologa, urologa, chirurga, ginekologa, ortopedy. Bez czekania w kolejkach można wykonać badania usg Warszawa jamy brzusznej i nie tylko, oraz otrzymać fachowy opis tego badania. Wystarczy się tylko zarejestrować. Dobry ginekolog w Warszawa posiada duże doświadczenie w leczeniu różnych schorzeń, oraz prowadzeniu pacjentek ciężarnych. Leczone są tu różne schorzenia, także te wstydliwe dla pacjenta, w warunkach komfortowych oraz dyskretnych. Przedwczesny wytrysk leczenie to tylko jeden przykład, z którym tutejsi lekarze nierzadko się spotykają.

  Data dodania: 27 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • JANUSZ KOSIŃSKI Okulary

  JANUSZ KOSIŃSKI Okulary »

  Zapraszamy do zapoznania się z propozycją przygotowaną przez Zakład Optyczny Janusz Kosiński. Nasza firma powstała w 1986 roku w Tarnobrzegu. W naszej propozycji znajdą Państwo okulary korekcyjne, przeciwsłoneczne, oprawki korekcyjne z nakładkami przeciwsłonecznymi, soczewki okularowe oraz kontaktowe. Poza kompetentną pomocą optyka oraz optometrysty Klienci salonów mogą skorzystać z komputowego badania wzroku i diagnostyki wady wzroku u okulisty. Przyjmujemy dorosłych oraz dzieci. Na naszej stronie internetowej zamieściliśmy pełną ofertę oraz więcej informacji o Zakładzie Optycznym Janusz Kosiński.

  Data dodania: 04 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie bólu Poznań

  Leczenie bólu Poznań »

  Jeśli poszukujesz sprawdzonego i doświadczonego neurologa czy neurochirurga w okolicach Poznania, serdecznie zapraszamy do naszego centrum neurologii i Neurochirurgii, gdzie zespół doświadczonych specjalistów wyleczy Państwa bóle i choroby kręgosłupa, bóle centralnego i obwodowego układu nerwowego oraz udzieli niezbędnych porad. http://eneuro.pl/leczeniebolupoznan/ Zapraszamy na nasza stronę. http://eneuro.pl/leczeniebolupoznan/

  Data dodania: 19 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • GABINETY WAWELSKA stomatologia zachowawcza Piła

  GABINETY WAWELSKA stomatologia zachowawcza Piła »

  Zakres naszej działalności otacza prowadzenie gabinetów fizjoterapeutycznych i stomatologicznych w Pile. Propozycja naszych gabinetów skierowana jest zarówno do pacjentów dorosłych, jak i dzieci. Oferujemy Państwu usługi z obszaru rehabilitacji neurologicznej, ortopedycznej, leczenie wad postawy, a także z zakresu stomatologii zachowawczej, estetycznej, protetyki oraz chirurgii stomatologicznej. Na wizytę w naszych gabinetach można umówić się osobiście lub telefonicznie. Szczegółowe dane teleadresowe i nasza pełna oferta mieszczą się na stronie internetowej.

  Data dodania: 28 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • W. A. BŁASZCZYK soczewki kontaktowe Praga Północ

  W. A. BŁASZCZYK soczewki kontaktowe Praga Północ »

  Zakład Optyczny Wojciech i Anna Błaszczyk s.c. mieści się w Warszawie. W gabinecie okulistycznym mają Państwo możliwość profilaktycznego przebadania oczu oraz zdiagnozowania chorób i wad narządu wzroku na specjalistycznym sprzęcie. Realizujemy komputerowe badania wzroku, badamy ostrości i procesu widzenia, dno oka, wady refrakcji, dokonujemy pomiaru ciśnienia śródgałkowego. W asortymencie salonu znajdują się ponadto inne rodzaje okularów: przeciwsłoneczne, polaryzacyjne, a też akcesoria pielęgnacyjne. Więcej szczegółowych wiadomości jest dostępne na stronie internetowej.

  Data dodania: 20 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • ŚWIERADÓW-CZERNIAWA

  ŚWIERADÓW-CZERNIAWA »

  Gorąco zapraszamy do zapoznania się a ciekawą ofertą przygotowaną przez Uzdrowisko Świerardów. Znajdujemy się w samym centrum Gór Izerskich, gdzie okolica zalana jest lasami świerkowymi, a w powietrzu unosi leczniczy gaz zwany Radonem. To idealne miejsce dla osób pragnących poprawić swój stan zdrowia, dlatego że leczymy schorzenia reumatologiczne, ginekologiczne, narządu ruchu, osteoporozy bądź nadciśnienia tętniczego. Przeprowadzamy zabiegi z zakresu kinezyterapii, światłoterapii, hydroterapii, inhalacji oraz elektrolecznictwa. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług dorosłych, dzieci, a także sportowców oraz firmy. Szczegółowe informacje odnajdą Państwo na witrynie www.

  Data dodania: 05 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Aparaty EKG

  Aparaty EKG »

  Nasza oferta to sprzęt najwyższej jakości: aparaty EKG ASCARD, holtery ciśnienia, holter EKG, zestawy do prób wysiłkowych, zestawy do rehabilitacji kardiologicznej ASTER, spirometry, defibrylatory i respiratory, lampy medyczne i wagi medyczne. Sklep Medyczny KREDOS jest liderem w zaopatrzeniu szpitali, klinik, przychodni i NZOZ w specjalistyczne urządzenia medyczne. Zajmujemy się w handlem sprzętem medycznym wykorzystywanym głównie w profilaktyce kardiologicznej, w szczególności urządzenia do diagnostyki kardiologicznej. Urządzenia medyczne którymi handlujemy jest wykorzystywany w wielu placówkach służby zdrowia w całej Polsce. Specjalizujemy się w urządzeniach medycznych do diagnostyki kardiologicznej. Naszym sztandarowym produktem są Aparaty EKG. Dostępne w naszym sklepie w najlepszej cenie: http://kredos.pl/aparaty-ekg Najlepszym aparatem EKG w naszej ofercie jest aparat EKG AsCARD GREY7. Sprawdź już teraz. Posiadamy w ofercie kable EKG i papiery EKG do aparatów EKG Firmy ASPEL. SKLEP MEDYCZNY KREDOS to największy dystrybutor producenta sprzętu medycznego ASPEL. Naszym głównym zadaniem jest zaopatrywanie szpitali, klinik, przychodni, nzoz i gabinetów lekarskich w najwyższej jakości urządzenia medyczne. Prowadzimy aktywną sprzedaż urządzeń ratujących ludzkie życie, w tym: defibrylatory i respiratory. Dostarczamy najlepsze urządzenia do wykonywania prób wysiłkowych. Posiadamy w ofercie najlepsze zestawy do wykonywania rehabilitacji kardiologicznej. Szkolimy personel medyczny z użytkowania urządzeń medycznych sprzedawanych w naszym sklepie medycznym. Szkolimy lekarzy w dziedzinie badań holterowskich oraz prób wysiłkowych. Szkolimy pielęgniarki z zakresu wykonywania prawidłowej defibrylacji. Zrealizowaliśmy w Polsce najwięcej montaży urządzeń medycznych w branży kardiologicznej. Zapraszamy zainteresowanych do naszego sklepu internetowego i składania zamówień. Odwiedź naszą stronę internetowa http://kredos.pl/ Zadzwoń: Tel. 89 679 02 42

  Data dodania: 27 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Urolog Warszawa dr Dzigowski

  Urolog Warszawa dr Dzigowski »

  Urolog Warszawa dr Piotr Dzigowski - zapraszamy na konsultacje urologiczne w Warszawie na Bemowie do doktora Piotra Dzigowskiego, który posiada specjalizację urologa FEBU, specjalizację androloga oraz dodatkowo certyfikację PTU na wykonywanie badań ultrasonograficznych z zakresu urologii.
  Wieloletnie doświadczenie jako urologa pozwala na skuteczne leczenie całego spektrum chorób urologicznych. Zapraszamy na konsultacje pacjentów z dzielnic Warszawa Bemowo, Warszawa Bielany, Warszawa Żoliborz oraz całej Warszawy.

  Data dodania: 07 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Urolog Warszawa

  Urolog Warszawa »

  Zapraszamy do gabinetu urologicznego w Warszawie na Bemowie. Oferujemy szeroki zakres leczenia schorzeń urologicznych. Stosujemy mikrochirurgię w urologii. Podczas wizyty lekarz dysponuje wysokiej klasy aparatem USG Doppler co pozwala mu osobiście w 100% zdiagnozować pacjenta. Cena wizyty obejmuje wszelkie badania urologiczne począwszy od USG układu moczowego, poprzez USG prostaty przez powłoki jamy brzusznej, skończywszy na USG jąder (moszny) z oceną przepływu w obrazie Dopplerowskim. Zapraszamy.

  Data dodania: 06 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • Usuwamy blizny - Mikołów koło Katowic

  Usuwamy blizny - Mikołów koło Katowic »

  Usuwamy blizny w naszym gabinecie mieszczącym się w Mikołowie koło Katowic. Wiemy jak duży jest to problem dla wielu ludzi. Dlatego tak istotne jest dla nas skuteczne usuwanie blizn, aby ludzie byli szczęśliwi.

  Data dodania: 23 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • PFLEGERIN praca opiekunki w niemczech

  PFLEGERIN praca opiekunki w niemczech »

  Lubisz pracować z ludźmi? Znasz dobrze język niemiecki? Firma Pflegerin24 z Rudy Śląskiej zapewnia Ci możliwość podjęcia zatrudnienia jako opiekun osoby starszej na obszarze Niemiec. Każda osoba wyjeżdżająca do pracy zatrudniona jest na podstawie legalnej umowy cywilnoprawnej. Firma zajmie się kompleksową organizacją wyjazdu. Zapewni bezpłatny przejazd i ubezpieczenie EKUZ. Na miejscu opiekun/opiekunka ma zapewnione bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie. Wielkość wynagrodzenia wynosi od 1000 do 1400 euro netto miesięcznie. Firma zapewnia również całodobowy kontakt z koordynatorem. Więcej informacji o działalności firmy jak i aktualne oferty pracy zamieszczone są na stronie internetowej.

  Data dodania: 05 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • KOLMED POZ Świdnica

  KOLMED POZ Świdnica »

  Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą firmy KOLMED ze Świdnicy. Jesteśmy Niepublicznym Zakładem Opieki Zdrowotnej zajmującym się leczeniem chorych w ramach Podstawowej Opieki Zdrowotnej oraz medycyny pracy. Prowadzimy również nowoczesną poradnię rehabilitacyjną. W ramach przychodni przeprowadzamy także przeróżne badania laboratoryjne oraz specjalistyczne badania diagnostyczne takie jak spirometria, EKG i audiometria. Więcej wiadomości na temat usług naszej firmy i dane kontaktowe znają Państwo na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 07 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Poradnia specjalistyczna Gdynia - Medami.pl

  Poradnia specjalistyczna Gdynia - Medami.pl »

  Strona internetowa Medami.pl zaświadcza usługi w zakresie medycyny oraz pielęgniarstwa w Gdyni. Zajmuje się także wspomaganiem oraz dawaniem rad i wskazówek pacjentom. Poradnia specjalistyczna Gdynia proponuje kompetentne rozwiązywania trudności zdrowotnych. Wolno tam również dowiedzieć się o opiece pielęgniarskiej oraz zapewnić ją sobie, lub komuś krewnemu, odnajduje się tam poradnia oraz podciśnieniowa terapia leczenia ran. Tamtejsi lekarze to dokładnie dobrana grupa bardzo uzdolnionych, doświadczonych i perfekcyjnych ekspertów z różnych dziedzin: chirurgii, kardiologii i chorób wewnętrznych.

  Data dodania: 11 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • AN-MED Punkty spustowe Śrem

  AN-MED Punkty spustowe Śrem »

  An-med to nowoczesny gabinet fizjoterapii, który mieści się w Śremie. Jesteśmy profesjonalnym ośrodkiem, który wykorzystuje najnowocześniejsze i najskuteczniejsze metody leczenia zaburzeń neurologicznych i ortopedycznych. Wykorzystujemy m.in. metody PNF, kinezyterapię, fizjoterapię czy masaż limfatyczny. Umożliwiamy naszym pacjentom korzystanie z nowoczesnych urządzeń oraz zapewniamy usługi wysoko wykwalifikowanego personelu, który nie tylko posiada niezbędne uprawnienia, ale też doskonali swoje umiejętności i poszerza wiedzę na dodatkowych kursach. Na stronie internetowej znajdą Państwo szczegółowe informacje.

  Data dodania: 12 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Urolog Warszawa

  Urolog Warszawa »

  Prawdopodobnie każdy mężczyzna prędzej czy później doceni znaczenie dobrego urologa. Jeżeli już teraz zaczynacie poszukiwać świetnego specjalisty zapraszamy do naszego gabinetu. Jesteśmy zgranym zespołem, który zapewnia kompetentną pomoc w zakresie badań urologicznych. Posiadając najnowszy sprzęt jesteśmy w stanie dopełniać badania USG układu moczowego z niezwykłą dokładnością, dlatego będziemy w stanie wykryć wszelkie nieprawidłowości. Dzięki nam rozwiązanie problemów z prostatą, nerkami czy jądrami nie będzie żadnym problemem. Badania realizują mężczyźni, dlatego nie trzeba obawiać się wstydu, urolog może stać się rozwiązaniem Waszych kłopotów.

  Data dodania: 23 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Stomatolog Warszawa Centrum - Dental Med

  Stomatolog Warszawa Centrum - Dental Med »

  Zapraszamy serdecznie do skorzystania z profesjonalnej oferty naszego Warszawskiego gabinet stomatologicznego Dentalmed. Dentalmed jest to gabinet dentystyczny znajdujący się w samym centrum Warszawy przy ulicy Hożej, co przekłada się na doskonałe połączenie komunikacyjne. W ofertę usług dentystycznych wchodzą: stomatologia zachowawcza, stomatologię estetyczną – a w niej wybielanie zębów, stomatologia dziecięca oraz chirurgia stomatologiczna. Nasza doświadczona kadra odpowiednio zajmie się założeniem implantów czy dobraniem aparatu ortodontycznego. Zapraszamy.

  Data dodania: 31 10 2016 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 3 · 4 · następna strona »

Usługi medyczne - nowa strona:

Adres:
Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki