Rombor - 
łożyska kulkowe,dwurzędowe,mikrołożyska,łożyska kulkowe jednorzędowe,łożyska walcowe,łożyska wahliwe,łożyska igiełkowe,łożyska kulkowe skośne,łożyska do klimatyzacji,łożyska specjalne,łożyska samochodowe,łożyska standardowe,łożyska toczne,łożyska przemysłowe


Podkategoria: Usługi fryzjerskie

 • Hair-Med - Przeszczep włosów

  Hair-Med - Przeszczep włosów »

  Zdrowe włosy znacząco wpływają na nasz wizerunek i sposób w jaki postrzega nas otoczenie i dlatego coraz więcej osób przykłada dużą wagę do stanu swoich włosów.
  Coraz więcej osób decyduje się na konsultacje u chirurga specjalisty przeszczepu włosów. Efektem konsultacji bardzo często jest decyzja o przeszczepie włosów.
  W trakcie konsultacji lekarz określa pacjentowi możliwość przeszczepu włosów i możliwy do uzyskania efekt przeszczepu oraz skalkuluje cenę zabiegu.
  Jeśli również masz problem ze stanem swoich włosów to zapraszamy na konsultacje w Gabinecie Hair-Med w Mielcu lub konsultacje wyjazdowe w Rzeszowie, Krakowie, Lublinie i Wrocławiu.
  Przeszczep włosów to bezpieczny zabieg chirurgiczny wykonywany przez lekarza chirurga.
  Zanim zdecydujesz się na konsultacje w Hair-Med zapraszamy na stronę hair-med.pl
  Zapamiętajcie, że stan naszych włosów odzwierciedla stan naszego zdrowia fizycznego i psychicznego.

  Data dodania: 15 08 2019 · szczegóły wpisu »
 • Sklep peruki naturalne

  Sklep peruki naturalne »

  Sklep peruki naturalne Rokoko to wyjątkowe miejsce, w którym znajdziesz szeroki wybór peruk z włosów naturalnych. Sklep peruki naturalne wyposażony jest w peruki z włosów ludzkich różnego typu: znajdziesz tam peruki naturalne słowiańskie, peruki naturalne azjatyckie oraz peruki naturalne z włosów europejskich. Odwiedź sklep peruki naturalne i zrób tam wyjątkowe zakupy za niską cenę - Rokoko oferuje peruki w przystępnych cenach prosto od największych producentów.

  Data dodania: 20 10 2019 · szczegóły wpisu »
 • Salon peruk

  Salon peruk »

  Salon peruk Rokoko z Krakowa oferuje nie tylko wysokiej jakości peruki naturalne, peruki medyczne i peruki syntetyczne, ale także akcesoria i produkty do pielęgnacji zakupionych peruk. Salon peruk dobrze wie jak ważna jest pielęgnacja peruki, dlatego chętnie pomaga w doborze odpowiednich specyfików pielęgnacyjnych i zdradza tajniki mycia i konserwacji włosów naturalnych i sztucznych.

  Data dodania: 04 11 2019 · szczegóły wpisu »
 • Łysienie okresowe

  Łysienie okresowe »

  Łysienie okresowe bardzo często spotyka zarówno kobiet jak i mężczyzn. Są jednak miejsca, które leczą łysienie okresowe i inne rodzaje łysienia poprzez zastosowanie odpowiedniej kuracji. Jednym z takich miejsc jest SecondHair Clinic - klinika włosa, która wspiera cierpiących na wypadanie włosów, łysienie poporodowe, łysienie plackowate, łysienie androgenowe, czy też inne choroby powodujące łysienie na głowie, ubytki w fryzurze, czy wypadanie włosów.

  Data dodania: 05 12 2019 · szczegóły wpisu »
 • Zwiększenie objętości, zagęszczanie włosów

  Zwiększenie objętości, zagęszczanie włosów »

  Zwiększenie objętości, zagęszczanie włosów kanapkowe to wspaniała metoda przedłużania włosów stosowana przez Rokoko. Zwiększenie objętości, zagęszczanie włosów poprzez taśmy silikonowe z pasmami włosów, które odpowiadają naturalnym włosom na zasadzie kanapki to najczęściej wybierana metoda w salonach Rokoko - jeśli masz dość swoich cienkich i niesfornych włosów, udaj się do salonu Rokoko na zwiększenie objętości, zagęszczanie włosów różnymi, bezpiecznymi metodami.

  Data dodania: 20 01 2020 · szczegóły wpisu »
 • Barber Warszawa

  Barber Warszawa »

  Barber Warszawa - fryzjer z woj. mazowieckiego serdecznie zaprasza na profesjonalne strzyżenie, golenie brzytwą i inne usługi barberskie. W ofercie jaką ma Barber Warszawa usługi wykonywane wyłącznie przez profesjonalistów. Wśród nich strzyżenie klasyczne, golenie brody brzytwą i strzyżenie brody. Barber Warszawa to lokal fryzur męski usytuowany w centrum Warszawy. Zapraszamy serdecznie do rezerwacji terminów.

  Data dodania: 08 09 2020 · szczegóły wpisu »

Usługi fryzjerskie - nowa strona:

Adres:
Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki