Podkategoria: Stomatologia

« poprzednia strona · 3 · 4 · 5 · następna strona »
 • STOMATOLOGIA BANINO implanty zębowe

  STOMATOLOGIA BANINO implanty zębowe »

  Przedstawiamy Państwu Specjalistyczną Praktykę Stomatologiczną z siedzibą w Baninie. W naszym gabinecie przeprowadzamy: protezy całkowite, protezy szkieletowe, protezy bezklamrowe, korony porcelanowe i stylonowe, podparcia szklane, zatrzaski montowane na zębach i korzeniach. Szczególną uwagę zwracamy na sterylizację narzędzi, a poniektórych używamy jednorazowo. Do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie. Gabinet posiada specjalistyczny sprzęt, który pozwala na dokładną diagnozę. W celu zapisania się na wizytę prosimy o kontakt mailowy, telefoniczny lub osobisty. Więcej wiadomości oraz oferta gabinetu stomatologicznego opublikowana jest na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 23 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • JARDENT gabinet stomatologiczny Ostróda

  JARDENT gabinet stomatologiczny Ostróda »

  Stomatologia estetyczna, zachowawcza, protetyka oraz implantologia to zakres usług wykonywanych przez gabinety dentystyczne Jardent, które mieszczą się w Ostródzie oraz Iławie. Stomatolodzy przyjmują pacjentów na regularne wizyty kontrolne. Zajmują się profilaktyką obejmującą oczyszczanie zębów z kamienia, piaskowanie, fluoryzację i lakierowanie. To wszystko dopomaga przeciwdziałać próchnicy oraz chorobom przyzębia. W razie głębokich ubytków czy urazu mechanicznego przeprowadzają leczenie endodontyczne. Polega ono na usunięciu zakażonej bakteriami miazgi zęba i szczelnym jej wypełnieniu odpowiednimi materiałami. Więcej danych znajduje się na stronie internetowej.

  Data dodania: 30 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • NZOZ J. BOCHIŃSKA STOMATOLOGIA SZCZECIN

  NZOZ J. BOCHIŃSKA STOMATOLOGIA SZCZECIN »

  Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej - NZOZ J. Bochińska Stomatologia funkcjonuje w specjalizacji dentystycznej od 1992 roku, dzięki czemu pracownicy zakładu posiadają wieloletnią praktykę z obszaru stomatologicznego i ortodontycznego leczenia ubytków zębów. Dentyści zatrudnieni w gabinecie J. Bochińska to fachowcy, jacy poza pracą w gabinecie uczestniczą w krajowych oraz zagranicznych konferencjach oraz kursach poświęconych stomatologii. Imponujące osiągnięcia kliniczne i naukowe wskazują na duże zaangażowanie w pracę i wiedzę na rzecz aktualnych chorób zębów i dziąseł oraz nowoczesnych metod leczenia. Więcej wiadomości na stronie WWW. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej - NZOZ J. Bochińska Stomatologia to gabinet, jaki świadczy wszechstronny zakres usług dentystycznych wykonywanych wedle obecnych standardów medycyny. Sukcesywnie zbierane doświadczenie lekarzy pracujących w gabinecie stomatologicznym J. Bochińska przekłada się na umiejętności stomatologiczne, które pozwalają na rozpoznanie oraz leczenie niemal każdego ubytku zębowego. W gabinecie wykorzystywane są rozwiązania wypróbowane oraz odpowiadające powszechnym standardom leczenia dentystycznego, dzięki czemu pacjenci gabinetu mogą być spokojni o stan swojego uzębienia. Szerzej na temat gabinetu pod adresem internetowym.Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej - NZOZ J. Bochińska Stomatologia funkcjonuje na Szczecińskim rynku od 1992 roku i przez przeszło 20 lat zdobył zaufanie pacjentów, jako bezpieczny i solidny zakład opieki dentystycznej. Lekarze stomatolodzy pracujący w gabinecie J. Bochińska to osoby z wieloletnią praktyką, jakie posiadają wiedzę na temat leczenia chorób dziąseł oraz zębów.

  Data dodania: 01 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • MAKRODENT leczenie zębów

  MAKRODENT leczenie zębów »

  Centrum Medyczne Makrodent to miejsce przyjazne pacjentowi. Oferujemy opiekę stomatologiczną wszelkich specjalności. Proponujemy usługi ze stomatologii zachowawczej, stomatologii dziecięcej, chirurgii, ortodoncji, protetyki implantologii oraz kompleksowe zabiegi połączone ze stomatologią estetyczną oraz profilaktyką zębów. Posiadamy odpowiednio wyposażone gabinety, a w procesie leczenia wykorzystujemy osiągnięcia światowej stomatologii, jak chociażby abrazja powietrzna - czyli bezwiertłowe leczenie próchnicy. Zapraszamy do naszych gabinetów w Warszawie na Ursynowie oraz Mysiadle/Nowej Iwicznej. Więcej na stronie internetowej.

  Data dodania: 02 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • FERREUS opieka stomatologiczna warszawa

  FERREUS opieka stomatologiczna warszawa »

  Centrum Stomatologii Rodzinnej Ferreus znajduje się w Warszawie. Zajmuje się zarówno stomatologią dziecięcą, jak i zabiegami u osób dorosłych. W przychodni stomatologicznej można wykonać przegląd zębów razem z ich oczyszczaniem, wybielaniem oraz fluoryzacją. Stomatolodzy zajmują się prewencją oraz leczeniem twardych oraz miękkich tkanek jamy ustnej. Przeprowadzają kompletną diagnostykę wraz z obrazem radiologicznym oraz leczą zęby zaatakowane przez próchnicę bądź inne choroby. W przypadku braku niektórych zębów w łuku dostępne jest leczenie implantologiczne, dzięki któremu odtworzyć można utraconą część korzeniową zęba. Dokładne informacje dotyczące wykonywanych zabiegów znajdują się na stronie internetowej.

  Data dodania: 02 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • STOMATOLOGIA NA BISKUPINIE Dentysta

  STOMATOLOGIA NA BISKUPINIE Dentysta »

  Pacjenci z Wrocławia, jacy chcą skorzystać z usług dentystycznych, mogą zapisać się na wizytę w gabinetach stomatologicznych Stomatologia na Biskupinie. Prosperują one od wielu lat. Tamtejsi specjaliści przeprowadzają w nich zabiegi połączone ze stomatologią zachowawczą, a także estetyczną i z endodoncją mikroskopową. Oprócz tego prowadzone są zapisy na usługi dotyczące protetyki, ortodoncji, periodontologii, a oprócz tego, chirurgii stomatologicznej. Zapisy na wizyty są rejestrowane telefonicznie, a gabinety otwarte są codziennie w godz. 8.00-19.30. Dokładne informacje związane z ofertą gabinetów, dostępne są na witrynie internetowej.

  Data dodania: 03 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • STOMATOLOG PRZYMORZE

  STOMATOLOG PRZYMORZE »

  W Gdańsku Przymorzu mieszczą się dwa prowadzone przez nas gabinety dentystyczne. Świadczymy nasze usługi dla dorosłych, młodzieży i dzieci. Zajmujemy się leczeniem ortodontycznym, w tym nakładaniem aparatów ruchomych oraz stałych, żeby zlikwidować wady zgryzu. W bezbolesny sposób wybielamy zęby, zarówno żywe, jak również te po leczeniu kanałowym. W przypadku ubytków zębowych nasi lekarze stomatolodzy dobierają odpowiednie uzupełnienia protetyczne, takie jak licówki porcelanowe albo korony ceramiczne. Wykonujemy również leczenie oraz odbudowywanie zębów zniszczonych przez bakterie próchnicze. Szczegółowy opis usług wykonywanych w gabinetach mieści się na witrynie.

  Data dodania: 04 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • E.HORNIK-PIETRZYK aparat na zęby

  E.HORNIK-PIETRZYK aparat na zęby »

  Ortodonta Ewa Hornik-Pietrzyk przyjmuje pacjentów w swoim gabinecie w Katowicach. Zajmuje się leczeniem takich wad jak tyłozgryz, przodozgryz i wiele innych. Niektóre zaburzenia w obrębie narządu żucia mogą we wczesnej fazie być wyleczone prostymi metodami z wykorzystaniem ćwiczeń, które wykonuje sam pacjent. W innych przypadkach wykorzystywane są stałe czy ruchome aparaty nazębne indywidualnie dostosowane do konkretnej wady. Pozwalają one na wyprostowanie zębów lub ich przesunięcie w odpowiednie miejsca nawet u osób dorosłych. Po zdjęciu aparatu zakłada się płytki retencyjne, które zapobiegają nawrotom wady. Aby dowiedzieć się więcej, wejdź na witrynę.

  Data dodania: 04 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Dental dentysta lublin

  Dental dentysta lublin »

  Przychodnia Stomatologiczna DENTAL mieści się w Lublinie. Świadczy prace z obszaru stomatologii ogólnej, estetycznej, ortodoncji i chirurgii stomatologicznej. Realizuje przeglądy zębów z zastosowaniem kamery wewnątrzustnej, dzięki jakiej pacjent zdoła precyzyjnie zobaczyć kondycję swoich zębów i przypuszczalne procesy patologiczne w nich zachodzące. Rozporządzamy bezbolesnym znieczuleniem komputerowym, które stosowane jest bez użycia strzykawki. Środek znieczulający jest absorbowany przez tkanki powoli, a tempo jego podawania monitoruje mikroprocesor. Mamy również mikroskop, który gwarantuje gruntowne obejrzenie kanałów podczas leczenia endodontycznego. Więcej na witrynie.

  Data dodania: 09 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • DENTARAMA stomatolog wałbrzych

  DENTARAMA stomatolog wałbrzych »

  Centrum Dentarama świadczy swoje usługi w Wałbrzychu oraz Międzyzdrojach. Zlokalizowane są tu gabinety dentystyczne, pracownia rentgenowska oraz sala zabiegowa. Świadczymy usługi w obrębie stomatologii zachowawczej, estetycznej, chirurgii stomatologicznej, ortodoncji i protetyki. Zajmujemy się leczeniem zmian próchniczych zębów oraz chorób przyzębia, wypełnianiem kanałów, oczyszczamy zęby z osadów i kamienia, wybielamy i poprawiamy kształt uzębienia, zakładamy licówki i wypełniamy ubytki. Do tego dobieramy protezy oraz aparaty ortodontyczne. Wykonujemy także poważniejsze zabiegi, wymagające znieczulenia, takie jak wszczepianie implantów. Więcej na stronie.

  Data dodania: 09 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • PRO DENT stomatolog dziecięcy

  PRO DENT stomatolog dziecięcy »

  Gabinet dentystyczny Pro-Dent wykonuje swą działalność od przeszło dziesięciu lat. Nasze usługi obejmują stomatologię zachowawczą, protetykę oraz ortodoncję. Wiemy, jak istotna w zachowaniu zdrowych zębów jest profilaktyka, z tej przyczyny zajmujemy się regularnym usuwaniem kamienia nazębnego, lakierowaniem zębów i ich fluoryzacją. W przypadku braku zębów w szczęce wykonujemy indywidualnie dopasowane dla wszelkiego z pacjentów protezy całkowite lub szkieletowe, dzięki którym zostaje odtworzona funkcja żucia. Dysponujemy kamerą zewnątrzustną, która umożliwia pacjentowi dostrzec dokładnie rezultaty wykonanego leczenia. By dowiedzieć się więcej o usługach gabinetu, spojrzyj na witrynę.

  Data dodania: 11 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • SAWDENT-POGOŃ stomatolog sosnowiec

  SAWDENT-POGOŃ stomatolog sosnowiec »

  W Sosnowcu mieści się gabinet dentystyczny Sawdent-Pogoń. Wykonuje swoje usługi nie tylko w ramach umowy z NFZ, lecz też prywatnie. Zajmuje się leczeniem zachowawczym zębów z próchnicą, a w przypadku obszernych ubytków przeprowadza leczenie endodontyczne. Stomatolodzy odbudowują zęby złamane, a w przypadku pojedynczych ubytków w szczęce tworzą korony i mosty porcelanowe. Protetycy dentystyczni zajmują się jak najlepszym dopasowywaniem protez szkieletowych i całkowitych. W gabinecie przyjmowani są pacjenci dorośli, ale istnieje również możność leczenia zębów u dzieci. Zabiegi przeprowadzane są w znieczuleniu miejscowym bądź w narkozie. Więcej na stronie.

  Data dodania: 11 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • KALMEDICA leczenie zatok

  KALMEDICA leczenie zatok »

  Jedną z jednostek medycznych mających swą siedzibę w Kaliszu jest klinika Kalmedica. Zajmuje się świadczeniem podstawowej opieki zdrowotnej dla dzieci oraz dorosłych. Zatrudnieni zostali w niej lekarze specjaliści, tacy jak ortopeda, otolaryngolog, okulista dziecięcy oraz neurochirurg. Kalmedica posiada gabinet dentystyczny wykonujący zabiegi z zakresu leczenia próchnicy i schorzeń przyzębia, chirurgii szczękowej i protetyki. Zajmuje się także wszczepianiem implantów w razie braku pojedynczych zębów bądź by przymocować na nich protezę. mieszczące się placówce laboratorium analityczne pozwala na oznaczenie poziomu hormonów oraz markerów nowotworowych. Więcej na witrynie.

  Data dodania: 11 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Dentysta Zielona Góra

  Dentysta Zielona Góra »

  Ból zęba nie jest nazbyt rozkosznym doświadczeniem. Mimo, iż każdy z nas, pragnęłaby efektywnie się go pozbyć najprzyzwoiciej błyskawicznie i w domu, to nie zawsze jest to możliwe. O ile, działanie środków przeciwbólowych ma prawo na chwilę spowodować iż ból zmaleje, to nie zmieni to faktu, że ubytek który powoduje tan zapalny nie zniknie. W takim przypadku nieodzowna jest wizyta u dentysty który najodpowiedniej już wie, jak pozbyć się takiego kłopotu. Na szczęście bezpowrotnie minęły czasy kiedy wizyta u dentysty była kompletnym koszmarem, dziś wszystko przebieg w całkiem inny sposób. Umów się na wizytę w gabinecie i przełam swój strach. Uprzejmie zapraszamy serdecznie

  Data dodania: 14 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • DUO-DENTAL SŁAWOMIR WALICKI LEGIONOWO

  DUO-DENTAL SŁAWOMIR WALICKI LEGIONOWO »

  Duo-Dental to gabinet dentystyczny mieszczący się w Dąbrowie Chotomowskiej w gminie Jabłonna. Zatrudnieni w jednostce lekarze stomatolodzy zajmują się usługami z zakresu profilaktyki stomatologicznej, leczenia próchnicy i chorób przyzębia oraz wykonują zabiegi z obszaru chirurgii szczękowej. Wykonują też usługi z obrębu stomatologii estetycznej, protetyki i implantologii. Uzupełnianie brakującego uzębienia jest bardzo istotne nie tylko ze względów estetycznych. Pozwala zapobiec rozchwiewaniu oraz przemieszczaniu się innych zębów w szczęce oraz wspomaga przywrócić należyte funkcje narządowi żucia. Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej gabinetu.

  Data dodania: 14 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • DENTAL CLINIC stomatologia

  DENTAL CLINIC stomatologia »

  Specjalistyczne Studio Implantologii i Stomatologii Estetycznej Dental Clinic posiada praktyki w leczeniu stomatologicznym osób dorosłych i dzieci. Leczeniem stomatologicznym gabinet trudni się od wielu lat, co przekłada się na ogromne praktyki w sferze stomatologii. Proponowana jest m.in.: stomatologia zachowawcza i estetyczna, chirurgia stomatologiczna, oraz wybielanie zębów. Przyjęcia pacjentów w gabinecie dentystycznym odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach od 9 do 20. Gabinet obejmuje się w Zamościu. Więcej na rzecz leczenia zawarto na stronie WWW.

  Data dodania: 16 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • B.KAISER-ZIORKIEWICZ ortodonta

  B.KAISER-ZIORKIEWICZ ortodonta »

  W Gdyni ma swoją siedzibę gabinet ortodonty Beaty Kaiser-Ziorkiewicz, która jest absolwentką Gdańskiej Akademii Medycznej. W 2004 roku obroniła ona pracę doktorską oraz zdobyła tytuł doktora nauk medycznych. Przyjmuje na wizyty zarówno pacjentów dorosłych, jak również dzieci. Zajmuje się profilaktyką, leczeniem wad zgryzu oraz schorzeń stawów żuchwowo-skroniowych. Wykorzystujemy aparaty ortodontyczne stałe oraz ruchome, jakie są sporządzane indywidualnie dla wszelkiego pacjenta. Służą one do przywracania właściwego zwarcia między szczęką a żuchwą, a dodatkowo pomagają w ustawieniu zębów w regularnym łuku. Szczegółowe informacje mieszczą się na witrynie internetowej.

  Data dodania: 17 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • A. POPKO mosty stomatologiczne Białystok

  A. POPKO mosty stomatologiczne Białystok »

  Wybielanie zębów oraz konsultacje wraz z zabiegami stomatologicznymi wykonuje gabinet z Białegostoku. Prowadzony jest przez Adama Popko, stomatologa jaki uczestniczy w szkoleniach, kursach także konferencjach. Gabinet prowadzi rejestrację telefoniczną pacjentów na leczenie dentystyczne oraz konsultacje. Wykonujemy usługi protetyczne, w tym naprawy protez. Ponadto tworzymy protezy osiadające i szyny. Wykonujemy też protezy szkieletowe oraz wkłady koronowo - korzeniowe. Mamy protezy szkieletowe oraz mosty licowane porcelaną także pełnoceramiczne. Korzystamy z uzupełnień protetycznych ACTAL PRESSING DENTAL. Więcej informacji zamieszczono na stronie.

  Data dodania: 17 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Temi-Med stomatolog Wejherowo

  Temi-Med stomatolog Wejherowo »

  J-Dent znajduje się w Gdańsku. Na rynku usług medycznych funkcjonujemy bezustannie od wielu lat, otaczając opieką pacjentów w różnym wielu. Z oferty naszej placówki mogą korzystać zarówno mieszkańcy Gdańska, jak i innych miejscowości. Zakres działalności J-Dent opiera się na świadczeniu usług stomatologicznych, protetycznych i chirurgicznych. W naszym gabinecie realizujemy wszelkiego rodzaju zabiegi stomatologiczne. Zajmujemy się stomatologią zachowawczą, estetyczną, dziecięcą i chirurgią dentystyczną. Protetyka stomatologiczna to drugi zakres naszej działalności. Wykonujemy i naprawiamy protezy stomatologiczne. Więcej szczegółów na witrynie www.

  Data dodania: 18 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • ULTRAMEDIC badania psychotechniczne

  ULTRAMEDIC badania psychotechniczne »

  Szukasz przychodni w Bielsku - Białej, gdzie wykonasz EKG? A być może potrzebujesz wykonać badania wstępne do pracy? Centrum Medyczne Ultramedic posiada: pracownię do badań psychotechnicznych, salę do przeprowadzania testów, gabinet stomatologii zachowawczej z radiografią cyfrową, aparaturę do badań okulistycznych, aparaty do badania echa serca, aparaty USG z Power Doppler, EKG wysiłkowe z bieżnią.. Przeprowadzamy badania wstępne, kontrolne i okresowe pracowników oraz kierowców. W celu zapisania się na wizytę prosimy o kontakt telefoniczny. Więcej informacji i listę specjalistów zawiera strona internetowa.

  Data dodania: 18 07 2014 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 3 · 4 · 5 · następna strona »

Stomatologia - nowa strona:

Adres:
Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki