Rombor - 
łożyska kulkowe,dwurzędowe,mikrołożyska,łożyska kulkowe jednorzędowe,łożyska walcowe,łożyska wahliwe,łożyska igiełkowe,łożyska kulkowe skośne,łożyska do klimatyzacji,łożyska specjalne,łożyska samochodowe,łożyska standardowe,łożyska toczne,łożyska przemysłowe


Podkategoria: Stomatologia

« poprzednia strona · 2 · 3 · 4 · 5 · następna strona »
 • DENTIM Dentysta katowice

  DENTIM Dentysta katowice »

  Odwiedź to centrum stomatologiczne DENTIM i ciesz się ślicznym, a w szczególności zdrowym uzębieniem. Mamy Ci do zaproponowania mnóstwo skutecznych zabiegów, które znakomicie wpłyną na stan twojego uśmiechu. Oprócz standardowych zabiegów, oferujemy Ci implantologię jak i ortodoncję, a także innowacyjne wybielanie zębów, które zagwarantuje Ci uśmiech rodem z Hollywood. Nasze centrum zaopatrzone jest w szereg innowacyjnych sprzętów, w tym radiologiczne, jakie umożliwiają wykonanie miarodajnej diagnostyki. Wykonujemy fachowe oraz dające wyśmienite rezultaty, lakierowanie, piaskowanie, lakowanie, polerowanie, oraz fachowe wybielanie zębów. Wybielanie zębów w tej klinice, realizowane jest za pomocą nowoczesnej metody BEYOND. Materiały stomatologiczne użyte do naszych zabiegów, pochodzą tylko od profesjonalnych producentów. Chcesz poznać szczegóły? Odwiedź tę stronę internetową.

  Data dodania: 14 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • DANUTA BORCZYK Protezy Katowice

  DANUTA BORCZYK Protezy Katowice »

  Wiele dzieci boi się stomatologów, w następstwie tego też zapewniamy miłą i niestresującą kurację. Jest to oferta w szczególności skierowana do dzieci, których zęby nie mają w dalszym ciągu na tyle odpornego szkliwa, żeby się samoistnie bronić przed funkcjonowaniem bakterii. Ośmielamy więc rodziców do zapoznania się z naszą propozycją i wybór najlepszej dla ich dziecka kuracji. Danuta Borczyk Stomatologia ośmiela do zapoznania się z naszą propozycją. Prowadzimy działalność od wielu lat i w tym okresie udało nam się zdobyć zaufanie wielu pacjentów. Wieloletnie przeżycie i wiecznie poszerzająca się wiedza dają gwarancję ślicznego uśmiechu i dorodnej jamy ustnej na wiele lat. Zależy nam na wszelkim pacjencie, dlatego inwitujemy na naszą stronę:

  Data dodania: 06 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Fan-Dent - rentgenodiagnostyka

  Fan-Dent - rentgenodiagnostyka »

  Specjalistyczny Gabinet Stomatologiczny Fan - Dent funkcjonuje w Gdańsku. Zakres naszych usług to: specjalistyczne leczenie paradontozy oraz błon śluzowych jamy ustnej, odbudowę kości i przykrywanie dziąsłem obnażonych korzeni, zabiegi z obszaru chirurgii i implantologii, bezbolesne leczenie zębów, leczenie kanałów pod mikroskopem; przeprowadzamy mosty, licówki, korony pełnoceramiczne, wybielamy zęby, dbamy o ich higienę. Leczymy zaburzenia zwarcia i parafunkcje powodujące bóle głowy i wcześniejszą utratę zębów. Rejestracji zdołają Państwo dokonać osobiście, mailowo bądź telefonicznie. Więcej o gabinecie na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 29 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Viscardi - ortodoncja

  Viscardi - ortodoncja »

  Jeśli szukają Państwo profesjonalnego i kompleksowego gabinetu stomatologicznego, warto zwrócić uwagę na NZOZ Praktyka Stomatologiczna Viscardi. Usługi w zakresie wszystkich nowoczesnych dziedzin stomatologii takich jak: leczenie zachowawcze, stomatologia dziecięca, leczenie periodontologiczne, chirurgiczne, protetyczne, ortodoncja, implantologia oraz endodoncja wykonywane są za pomocą najnowocześniejszych narzędzi w sterylnie czystych i doskonale wyposażonych gabinetach. Materiały stosowane w praktyce odznaczają się najwyższą jakością. Stomatolodzy tworzący Viscardi posiadają ogromne doświadczenie oraz stale podnoszą swoje kwalifikacje na kursach i sympozjach naukowych w kraju i za granicą. Dodatkowe zalety gabinetu to atrakcyjne ceny. Więcej szczegółów na stronie: http://www.viscardi.com.pl

  Data dodania: 29 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Dentysta, Stomatolog

  Dentysta, Stomatolog »

  Gabinet Stomatologiczny - Marek Hippner - dentysta Gdańsk. Click here - kliknij, sprawdź nas, zobacz więcej co polecamy bo mamy zawsze atrakcyjne ceny. Gabinet Stomatologiczny w Gdańsku oferuje wysokiej jakości implanty, protezy zębowe, korony i mosty porcelanowe, kosmetyczne wypełnienia, bezbolesne leczenie zębów i wybielanie zębów. Dentysta, stomatolog Gdańsk Oliwa - także porady stomatologiczne, wizyty nagłe i zaplanowane. Chirurgia stomatologiczna, protetyka, implantologia, leczenie kanałowe i zachowawcze.

  Data dodania: 08 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Eskulap - implantologia

  Eskulap - implantologia »

  Pragniesz się cieszyć zdrowym i ładnym uśmiechem? Zapraszamy do odwiedzenia Niepublicznego Zakładu Opieki Stomatologicznej Centrum Stomatologii ESKULAP w Szczecinie. Prowadzimy naszą działalność od 1999 roku i uzyskaliśmy zaufanie wielu pacjentów, jacy niezwykle cenią sobie najlepszą jakość przeprowadzanych usług oraz miłą atmosferę jaka panuje w naszych gabinetach. Nasi lekarze to fachowcy wszystkich dziedzin stomatologii, oferujemy pomoc w zakresie chirurgii, endodoncji, ortodoncji, implantologii, pedodoncji, protetyki, czy stomatologii estetycznej. W Centrum Eskulap znajduje się pogotowie stomatologiczne, czynne podobnie w niedziele oraz święta. Zapraszamy na stronę internetową:

  Data dodania: 19 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • NAMYSŁOWSCY ortodonta katowice

  NAMYSŁOWSCY ortodonta katowice »

  Serdecznie zapraszamy do Specjalistycznej Praktyki Ortodontyczno - Implantologicznej w Katowicach, prowadzonej przez doświadczonych lekarzy ortodontę - Katarzynę Namysłowską i implantologa - Pawła Namysłowskiego. Prezentowany gabinet stomatologiczny przeprowadza kompleksowe usługi stomatologiczne, pośród jakich znajdują się czynności związane z higieną uzębienia, jego estetyką, protetyka, ortodoncja, implantologia. Należy zaznaczyć, iż gabinet ten ma w posiadaniu nowoczesną aparaturę i przeszkolony personel, przy pomocy których uzyskuje coraz to większe grono zadowolonych klientów, którzy otrzymują profesjonalne oraz wysokiej jakości usługi stomatologiczne. Szczegółowe informacje na stronie:

  Data dodania: 08 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • VIP DENTAL wybielanie zębów śląskie

  VIP DENTAL wybielanie zębów śląskie »

  Gabinet stomatologii i medycyny estetycznej VIP DENTAL z Bielsko-Białej przedstawia zakres swoich usług. Pacjenci odwiedzający naszą klinikę korzystają głównie z usług dentystów przy leczeniu podstawowym zębów, ortodoncji czy implantologii. Naszą specjalnością jest również przeprowadzanie zabiegów z zakresu medycyny estetycznej: odmładzanie skóry, niwelowanie zmarszczek, leczenie przebarwień i łojotoku, nawilżanie i rewitalizacja skóry. W celu zagwarantowania wygody naszym pacjentom oferujemy zastosowanie znieczulenia komputerowego. Dokładne wiadomości o świadczonych przez nas zabiegach zostały opublikowane na stronie internetowej.

  Data dodania: 08 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • BECKER ortodoncja bielsko

  BECKER ortodoncja bielsko »

  Ortodoncja Becker Bielsko Biała świadczy rozległy zakres usług, których zasadniczy cel to przywrócenie pięknego uśmiechu każdemu z naszych pacjentów. Zajmujemy się leczeniem wszelakich wad zgryzu również u dzieci, jak i u dorosłych. Posiadamy przeszło 15 letnią praktyką lekarską, w czasie jakiej zajmowaliśmy się wieloma wymagającymi przypadkami. Ortodonta pracujący w naszej klinice dba głównie o bezpieczeństwo oraz wygodę pacjenta. Dodatkowo każdy przypadek jest ustalany indywidualnie a po dokładnej diagnostyce kreowany jest drobiazgowy projekt leczenia, łącznie z oszacowaniem kosztów. Z racji wysokiej jakości usług odwiedzają nas pacjenci z Cieszyna, Pszczyny, Żor oraz Wadowic, nie wspominając o Żywcu. Ortodoncja Backer - leczy się u nas cały Śląsk.

  Data dodania: 09 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Albusdent.pl dentysta Kraków

  Albusdent.pl dentysta Kraków »

  AlbusDent z Krakowa zaprasza do profesjonalnych gabinetów stomatologicznych, jakie gwarantują kompleksową pieczę związaną z zachowaniem zdrowych i ładnych zębów. Zapewniamy najnowszej generacji sprzęt diagnostyczny, za pośrednictwem którego jest realne zaplanowanie perfekcyjnego zarysu leczenia. W naszej pracowni rentgenowskiej znajduje się aparat czołowej w branży firmy Gendex. W rozmiar usług naszego Centrum Stomatologicznego prócz stomatologii zachowawczej, proponujemy każde zabiegi z dziedziny chirurgii stomatologicznej, periodontologii, endodoncji oraz pedodoncji. Specjalizujemy się w stomatologii dziecięcej. Dodatkowo pomagamy naszym pacjentom cieszyć się ładnym oraz białym uśmiechem przy użyciu pomocy lekarzy ortodontów, protetyków plus wszelkim zabiegom związanym ze stomatologią estetyczną.

  Data dodania: 20 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Klinika Unident Dentysta Radom

  Klinika Unident Dentysta Radom »

  Przedsięwzięcie Gabinetu Stomatologii i Medycyny Estetycznej Unident w Radomiu to wyjątkowe miejsce, gdzie zespół ekspertów całościowo rozwiąże każde tematy połączone z brakami urody. Świadczymy pełen pakiet usług stomatologicznych zacząwszy od stomatologii zachowawczej poprzez implanty a na stomatologii estetycznej skończywszy. Naszą dziedziną jest również szeroko pojęta medycyna estetyczna. Należy zaakcentować, iż zabiegi, w których się specjalizujemy to botox, powiększanie ust i wiele innych zabiegów. Na dodatek dbamy o przyjacielską atmosferę, by wszyscy pacjenci czuli się u nas pewnie i komfortowo. Lekarze, jacy z nami pracują posiadają rozległą wiedzę i ogromne doświadczenie poparte wieloma sukcesami.

  Data dodania: 03 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • POLMEDICO bezbolesny dentysta bielsko

  POLMEDICO bezbolesny dentysta bielsko »

  Stomatologia Polmedico Bielsko Biała to kompetentnalecznica, która prowadzi aktywność od przeszło 15 lat. Posiadamy szerokiedoświadczenie w obrębie leczenia wszystkich schorzeń jamy ustnej. Zatrudniamy wysokiejklasy dentystów, którzy w Bielsku cieszą się potężnym zaufaniem pacjentów.Bez ustanku partycypujemy w rozlicznego rodzaju szkoleniach oraz zjazdach podnosząc swoje kwalifikacje. Obok stomatologii zachowawczej, której istotny cel to zapobieganie próchnicy wykonujemy co więcej implanty, które przywracają piękny uśmiech. Każdy dentysta pracujący w Polmedico Bielsko dba o komfort i bezpieczeństwo każdego pacjenta ustalając indywidualny plan leczenia.

  Data dodania: 23 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Wybielanie zębów Wrocław

  Wybielanie zębów Wrocław »

  Wszelkich troskających się o jakość swojego uzębienia zapraszamy do naszego gabinetu stomatologicznego Maliccy Stomatologia mieszczącego się we Wrocławiu przy ul. Gorlickiej 64/1. Jeżeli boisz się odwiedzin u stomatologa, to ciepło zapraszamy do naszego gabinetu, oferujemy usługi bezbolesne. Oprócz standardowych usług stomatologicznych oferujemy chirurgię zębów, protetykę, czy też implanty. Oferujemy również w całości fachowe wybielanie zębów, w którym się specjalizujemy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie internetowej.

  Data dodania: 05 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Supradent - gabinet dentystyczny

  Supradent - gabinet dentystyczny »

  Fachowy stomatolog to zazwyczaj osoba, która jest w stanie wysłuchać pacjenta i pomóc mu tak, by sprostać jego wymaganiom oraz sprawić, iż opuści klinikę zadowolony. Z tego typu lekarzy składa się zespół Supradent.pl – gabinetu stomatologicznego, który para się różnorakimi branżami dentystyki i stara się naprawić każdy problem uzębienia. Nowoczesny sprzęt i znakomicie wykwalifikowani dentyści to najistotniejszy mocny punkt kliniki.Supradent zajmuje się m.in. dziedziną dentystyki nazywaną endodoncją, co oznacza kanałowe leczenie uzębienia. Modernistyczny sprzęt znajdujący się w klinice pozwala na szczegółowe wyleczenie uzębienia tą metodą przy użyciu specjalistycznego mikroskopu. Leczenie to nie kojarzy się już z bólem. Znieczulenie miejscowe sprawia, iż pacjent nic nie czuje.Przez wzgląd na fakt, że ostatnimi czasy dość popularne stały się implanty zębów, Supradent zapewnia nam też tę opcję rekonstrukcji utraconego uzębienia. Dzięki nim, uśmiech zyskuje na atrakcyjności, klient nie musi się również martwić o funkcjonalną stronę swojego uzębienia. Implanty nie odmieniają fizjonomii twarzy, są trwałe i pozwalają na wygodne jedzenie wszystkich rodzajów pokarmów. Nie trzeba ich też szlifować.Kolejną dziedziną stomatologii, w której przoduje www.supradent.pl jest protetyka, tzn. odbudowa ubytków w uzębieniu jamy ustnej za pomocą właściwych koronek czy też protez. Protetyka dotyka nie tylko urody naszego uzębienia, lecz i praktyczności, polegającej na efektywnym przegryzaniu posiłków. Warto zatem zainwestować w profesjonalną pomoc, rozważając tę możliwość.Lekarze www.supradent.pl są fenomenalnie wykwalifikowanymi fachowcami w przeróżnych dziedzinach dentystyki. Różnymi problemami jamy ustnej zajmują się zatem odpowiedni lekarze.

  Data dodania: 10 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • ES DENTICA

  ES DENTICA »

  Stomatologia zachowawcza, estetyczna, dziecięca, profilaktyka, a dodatkowo chirurgia oraz protetyka (korony, mosty, implanty) - to główny zakres usług świadczonych w gabinecie stomatologicznym ES DENTICA z siedzibą w Tychach. W ich skład wchodzi m.in. leczenie kanałowe, szynowanie ruchomych zębów, rekonstrukcje złamanych, a również wybielanie martwych po leczeniu kanałowym. Ponadto w ofercie: leczenie zębów mlecznych i profilaktyka próchnicy, scaling, piaskowanie i lakierowanie zębów i fluoryzacja nakładkowa. zapytania związane z ofertą można kierować do przedstawicieli placówki telefonicznie albo za pośrednictwem formularza kontaktowego. Szczegółowe wiadomości na witrynie internetowej gabinetu.

  Data dodania: 14 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • DR N. MED. ALEKSANDRA HERCKA-MULAS

  DR N. MED. ALEKSANDRA HERCKA-MULAS »

  Oferta Kliniki Implantologii i Stomatologii Estetycznej Hercka Dent z Gliwic obejmuje pomoc z zakresu stomatologii zachowawczej i estetycznej, a także chirurgii stomatologicznej oraz implantologii. Naszym pacjentom oferujemy wszczepianie implantów z zastosowaniem specjalistycznego sprzętu stomatologicznego: Surgic XT oraz Hilotherm. Przeprowadzamy także inne zabiegi chirurgiczne - od usuwania zębów po chirurgiczne sprowadzanie do łuku zębów zatrzymanych. Oferujemy również szeroki pakiet zabiegów mających na celu poprawienie estetyki zębów, w tym ich wybielanie. Pełną ofertę kliniki i dane kontaktowe do nas znajdziecie Państwo na stronie internetowej.

  Data dodania: 15 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • DUO-MED

  DUO-MED »

  Duo-Med to gabinet dentystyczny znajdujący się we Wrocławiu. Pracujący w nim lekarze stomatolodzy zajmują się leczeniem zachowawczym zębów, protetyką oraz implantologią. Nasi ortodonci diagnozują i leczą zaburzenia w obszarze narządu żucia u dorosłych i dzieci. Wykorzystują najnowsze metody, jakie pozwalają na leczenie skomplikowanych przypadków. W razie braku niektórych zębów w łuku integrują leczenie ortodontyczne z implantologicznym. Nasz gabinet opiera się na założeniu, że najlepszą protezą jest własny ząb pacjenta, dlatego dbamy o należyte leczenie nawet bardzo zniszczonych zębów albo samych ich korzeni. Dowiedz się więcej na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 22 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Www.zadbajousmiech.org

  Www.zadbajousmiech.org »

  Dental4You to krakowski gabinet stomatologiczny zapewnia Państwu profesjonalną obsługę – zapraszamy do nas dorosłych oraz dzieci! Mamy wieloletnie doświadczenie, nasz gabinet jest w pełni wyposażony w nowoczesny sprzęt (znieczulenie The Wand, aparaty RTG, do wybielania zębów i inne), stosujemy tylko sprawdzone materiały, ponieważ ważne jest dla nas zadowolenie pacjentów. Nasza oferta obejmuje leczenie standardowe, w tym także endodontyczne, zajmujemy się protetyką – wykonujemy korony, protezy, mostki. Naszą specjalnością jest także implantologia i ortodoncja. Kładziemy też nacisk na efektowny wygląd zębów – świadczymy usługi higienizacji, wybielamy zęby, poprawiamy ich kształt, stosujemy biżuterię nazębną. Zapraszamy na naszą stronę po więcej informacji!

  Data dodania: 23 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • AS DENT stomatolog Sopot

  AS DENT stomatolog Sopot »

  Gabinet stomatologiczny As Dent ma swą siedzibę w Sopocie. Zajmujemy się stomatologią dorosłych i dzieci. prowadzimy badania kontrolne uzębienia najmłodszych kilka razy w roku, co pozwala znaleźć nawet niewielkie zmiany próchnicowe bądź inne problemy. Stosujemy zabiegi profilaktyczne - lakier fluorowy i uszczelnianie bruzd, aby zapobiegać ubytkom próchniczym. Nasi lekarze dentyści usuwają kamień oraz inne osady z powierzchni zębów, wygładzają je, a także wykonują fluoryzację. W przypadku braku niektórych zębów w szczęce, dopasowujemy odpowiednie uzupełnienia protetyczne, takie jak protezy częściowe czy ceramiczne korony oraz mosty. Więcej na stronie www.

  Data dodania: 03 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • CODZIENNA STOMATOLOGIA MYSŁOWICE

  CODZIENNA STOMATOLOGIA MYSŁOWICE »

  W Mysłowicach i Dąbrowie Górniczej mieści się gabinet stomatologiczny, który zajmuje się leczeniem i profilaktyką zębów. Oferujemy diagnostykę stomatologiczną, pozwalającą na rozpoznanie problemu próchnicy lub chorób dziąseł. Zajmujemy się także chirurgią stomatologiczną i protetyką. Możemy również wstawić implanty zębów. Lakujemy i fluoryzujemy zęby stałe i mleczne, a także, w razie potrzeby, leczymy je i wypełniamy odpowiednimi materiałami. Zakładamy licówki i wybielamy zęby przebarwione od kawy, herbaty i papierosów. Kładziemy szczególny nacisk na sterylizację narzędzi, a niektórych używamy jednorazowo. Pełna oferta naszych usług zaprezentowana jest na stronie internetowej.

  Data dodania: 04 06 2014 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 2 · 3 · 4 · 5 · następna strona »

Stomatologia - nowa strona:

Adres:
Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki