27-letnia Olga Buława skończyła Uniwersytet SWPS z tytułem magistra prawa. Mieszka w Warszawie, ale w wyborach Miss Polski reprezentowała województwo zachodniopomorskie – pochodzi ze Świnoujścia. Od 5 lat pracuje w PLL LOT jako stewardessa. Kiedyś bardzo bała się latać.

usłyszeć dźwięk

wiatru. Badacze zwiększyli wysokość

dźwięku o dwie oktawy, dzięki

czemu jest słyszalny dla człowieka.

W niedzielne popołudnie emocji nie zabrakło w Moguncji. Już w 12. minucie ekipa Hannoveru 96 objęła prowadzenie po trafieniu Hendrika Weydandta. 1.FSV Mainz długo walczyło o to, by doprowadzić do wyrównania i gospodarzom udało się to dopiero w 89. minucie, gdy Daniel Brosinski zamienił rzut karny na gola.

Mariusz Stępiński strzelił gola w meczu Chievo Werona z Parma Calcio 1913. Polak jest najlepszym snajperem najgorszego klubu Serie A. Trafienie Polaka dało zespołowi z Werony remis i jeden niezwykle cenny punkt.

ACF Fiorentina nie wygrała w lidze od 30 września, a na wyjeździe od 6 maja. W niedzielę drużyna Stefano Pioliego zremisowała 3:3 z US Sassuolo, zapewniając sobie jeden punkt dzięki bramce zdobytej dopiero w 98. minucie.

że firma rodzinna nie jest prostym i łatwym sposobem prowadzenia biznesu.

• Cheerleaderka: "Wyuzdane stroje są niesmaczne"

Magdalena Jaroszewicz ma 29 lat. Od 17 jest cheerleaderką. W rozmowie z Pawłem Jaśkowskim opowiada o tym, jak postrzega ją otoczenie oraz z jakimi komentarzami spotyka się w czasie meczów.

• "Piłka z góry". Mucha o transferach Legii: "Nie wierzę, że to się może udać"

Zbigniew Mucha, dziennikarz tygodnika "Piłka Nożna", w programie "Piłka z góry" opowiedział o swoim podejściu do ruchów transferowych Legii Warszawa, które stołeczny klub planuje przeprowadzić zimą. Materiał dzięki uprzejmości Canal+ Sport.