Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki

Podkategoria: Medycyna

« poprzednia strona · 7 · 8 · 9 · następna strona »
 • 4bella Internetowy sklep z kosmetykami

  4bella Internetowy sklep z kosmetykami »

  4bella. pl to kosmetyczny Sklep Internetowy online, w którym kupisz znakomite produkty z dostawą wysyłkową prosto do Ciebie. Wysyłka odbywa się poprzez sieć paczkomatów, a także kurierem. W naszym asortymencie znajdują się znane marki produktów dla każdego i na każdą kieszeń. Posiadamy bardzo bogatą ofertę, a w niej m. in. najlepsze kosmetyki, świece, pełna gama zapachów, akcesoria kosmetyczne, produkty chemiczne dla domu i ciekawą galanterię, zestawy prezentowe. Posiadamy produkty wielu marek tych bardzo znanych i mniej. Nieustannie pracujemy nad rozszerzeniem bazy towarowej. Informacje na temat nowości, aktualnych promocji i aktywnych kodów rabatowych znajdziesz na naszej stronie, na Facebooku i Instagramie.


  Data dodania: 14 04 2022 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie bólu Poznań

  Leczenie bólu Poznań »

  Jeśli poszukujesz sprawdzonego i doświadczonego neurologa czy neurochirurga w okolicach Poznania, serdecznie zapraszamy do naszego centrum neurologii i Neurochirurgii, gdzie zespół doświadczonych specjalistów wyleczy Państwa bóle i choroby kręgosłupa, bóle centralnego i obwodowego układu nerwowego oraz udzieli niezbędnych porad. http://eneuro.pl/leczeniebolupoznan/ Zapraszamy na nasza stronę. http://eneuro.pl/leczeniebolupoznan/

  Data dodania: 19 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Forum schizofrenia i psychiatria

  Forum schizofrenia i psychiatria »

  Forum dyskusyjne schizofrenia i psychiatria to miejsce spotkań i dyskusji osób z zaburzeniem psychicznym schizofrenii oraz zainteresowanych tematem.
  Osoby z tym zaburzeniem mogą słyszeć głosy, których inni ludzie nie słyszą. Mogą oni wierzyć, że inni ludzie czytają im w umyśle, kontrolują ich myśli lub spiskują, aby ich skrzywdzić. Może to przerażać ludzi z chorobą i powodować ich wycofanie lub skrajne poruszenie.
  Osoba, która zachorowała na schizofrenię najczęściej czuje się zdrowa, uważa że to otoczenie się zmieniło, zwykle nie widzi potrzeby leczenia, unika wizyty u lekarza.
  Schizofrenia jest chorobą, która u poszczególnych osób może przebiegać w zupełnie innej formie - występuje w niej olbrzymia różnorodność objawów. Dlatego trudno jest ją opisać w sposób uniwersalny. W przebiegu schizofrenii zazwyczaj obserwujemy tzw. objawy pozytywne i negatywne.
  Objawy pozytywne schizofrenii - są zwykle szybko zauważane przez rodzinę i otoczenie chorego, dzięki czemu wcześnie trafia on do specjalisty. Objawy pozytywne dobrze poddają się leczeniu. Do objawów pozytywnych zaliczamy:
  urojenia - czyli nieprawdziwe przekonania, w które pacjent wierzy i nie można go w żaden sposób nakłonić do zmiany zdania.
  omamy - polegają one na tym, że chory słyszy rzeczy, których inni nie słyszą (np. głos prześladowcy zza okna). Czasami pacjent widzi postacie, zjawiska, których nie widzi jego otoczenie, rodzina. Wszystko to utwierdza chorego w jego urojeniach, ("jak to nikt mnie nie śledzi, przecież słyszałem!"), prowadzi do licznych nieporozumień z najbliższymi, w miejscu pracy lub szkole osoba chora na schizofrenię zaczyna być traktowana jako dziwak.
  Objawy negatywne - są trudniejsze do zauważenia przez otoczenie, gorzej poddają się leczeniu. Do objawów negatywnych zaliczamy:
  autyzm, zmiany w sferze emocji i relacji społecznych.

  Data dodania: 09 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie zaćmy w Centrum Medycznym

  Leczenie zaćmy w Centrum Medycznym »

  Jesteśmy kliniką wykonującą zabiegi z zakresu chirurgii jednego dnia. Nasz szpital założyliśmy w 2008 roku. Posiadamy bardzo dobrze urządzony blok operacyjny składający się z dwóch sal ze sprzętem spełniającym drastyczne wymogi unijne. Przeprowadzamy zabiegi chirurgii ogólnej, ginekologiczne, ortopedyczne, z odcinka chirurgii onkologicznej. Jedną ze specjalności naszej kliniki są operacje usuwania zaćmy. Zabieg poprzedzamy drobiazgowymi badaniami diagnostycznymi. Operację realizujemy za pomocą nowoczesnego fakoemulsyfikatora marki ALCON, pacjentom wszczepiamy soczewki tej samej marki. Efektem zabiegu jest znaczna poprawa pola widzenia.

  Data dodania: 25 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Ginekolog Kraków

  Ginekolog Kraków »

  Konsultacyjne Centrum Medyczne Ludwin Ludwin zajmuje się opieką ginekologiczną kobiet z wykorzystaniem najnowszych technologii medycznych oraz najnowszej wiedzy opartej na sprawdzonych danych naukowych. Zajmujemy się między innymi diagnostyką oraz leczeniem niepłodności. Zapraszamy do kontaktu i umawiania wizyt.

  Data dodania: 03 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • NEMEZIS bezpłatne badanie wzroku Gliwice

  NEMEZIS bezpłatne badanie wzroku Gliwice »

  Zasobna oferta usług i produktów specjalistycznego salonu optycznego NEMEZIS zaspokoi oczekiwania nawet najbardziej wymagającego pacjenta. Wyspecjalizowani lekarzy okuliści, a także profesjonalni asystenci doskonale znający najnowsze trendy z zakresu okulistyki od wielu lat z wielkim zaangażowaniem pomagają klientom w trosce o zdrowie ich oczu. Salon zapewnia najwyższą obsługę, począwszy od możliwości wykonania pełnego, kompleksowego badania wzroku, na doborze opraw i montażu soczewek kończąc. Bardzo dobrze wyposażony gabinet okulistyczny, a także pracownia optyczna zapewniają komfort pacjentom, oraz dają możliwość wykonania kompleksowych badan wzroku. Dodatkowym atutem Salony są konkurencyjne ceny oraz promocje i zniżki przewidziane dla stałych pacjentów. Więcej informacji na stronie.

  Data dodania: 02 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • SIEJKA Okulary przeciwsłoneczne Opole

  SIEJKA Okulary przeciwsłoneczne Opole »

  Nasz zakład optyczny to druga co do wielkości placówka w Polsce, która cieszy się ogromnym zaufaniem naszych klientów. Siedziba nasza znajduje się w Opolu. Otrzymaliśmy też mnóstwo wyróżnień oraz nagród branżowych. Wszelkie modele okularów w oprawach najbardziej znanych projektantów! Prada, Armani, Ray-Ban czy Dolce&Gabbana - w atrakcyjnych cenach. Więcej informacji oraz pełna propozycja i dane kontaktowe do naszego zakładu odnajdziecie Państwo na stronie internetowej, na jaką serdecznie Państwa zapraszamy!

  Data dodania: 02 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • TERESA STELMASIAK testy z krwi Lublin

  TERESA STELMASIAK testy z krwi Lublin »

  Witam, nazywam się Teresa Stelmasiak, jestem doktorem nauk medycznych i prowadzę w Lublinie Specjalistyczny Gabinet Alergologiczny. Oferuję swoją pomoc przy leczeniu rożnych rodzajów alergii: astmy oskrzelowej, obturacyjnego zapalenia oskrzeli, sezonowego i całorocznego nieżytu nosa, zapalenia spojówek, pyłkowicy i innych chorób mających podłoże alergiczne ( np. atopowego oraz kontaktowego zapalenia skóry). Przeprowadzam odczulanie oraz inhalacje lecznicze. Wykonuję również potrzebne badania diagnostyczne: spirometrię, próby rozkurczowe, testy skórne i testy z krwi. Więcej informacji zawiera strona internetowa.

  Data dodania: 03 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Halo Doktorze

  Halo Doktorze »

  Głównym założeniem serwisu jest skrócenie dystansu między pacjentem i lekarzem. Pod tym sloganem kryje się jednak nic innego jak umożliwienie pacjentom umówienie się na wizytę do lekarzy specjalistów, prowadzących prywatne praktyki. Docelowo, Halodoktorze. pl ma mieć zasięg ogólnokrajowy. Twórcy platformy przyznają także, że serwis mógłby dopełnić albo wręcz pomóc informatyzacji polskiej służby zdrowia. Wśród odległych, ale pożądanych efektów aktywności serwisu na polskim rynku jest likwidacja kolejek do lekarzy.

  Data dodania: 18 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Tabletki z witaminą d

  Tabletki z witaminą d »

  Zaglądając pod adres vigantoletten.pl/ uzyskamy najważniejsze informacje na temat tabletek, które zawierają dwadzieścia pięć mikrogramów cholekalcyferolu, jednego ze związków chemicznych zaliczanych do grupy witamin d, lub mniejszych, zawierających dwanaście i pół mikrograma wspomnianego związku. Dzięki wspomnianej witrynie możemy również znaleźć dane producenta, przeciwwskazania stosowania leku a także wyjaśnienie, w jaki sposób witamina d wywiera wpływ na funkcjonowanie naszego organizmu.

  Data dodania: 13 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • OPTOMETRIA CIBOREK badanie wzroku józefów

  OPTOMETRIA CIBOREK badanie wzroku józefów »

  Optometria Ciborek proponuje doradztwo przy wyborze okularów, soczewek kontaktowych, realizuje recepty, a przede wszystkim prowadzi badania profilaktyczne wad wzroku. W zakladzie nasi optycy realizują recepty oraz dobierają szkła korekcyjne, w tym również twarde i miękkie soczewki kontaktowe. W ofercie salonu Mamy soczewki kontaktowe i okularowe oraz oprawki w różnych typach i modelach. Istnieje możliwość nabycia okularów przeciwsłonecznych, sportowych oraz polaryzacyjnych, lup i innych pomocy optycznych, a także środków do pielęgnacji. Udzielamy odpowiedzi na wszelkie pytania oraz porad także drogą telefoniczną. Więcej wiadomości o propozycji zamieszczono na stronie internetowej.

  Data dodania: 15 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Aparaty EKG

  Aparaty EKG »

  Nasza oferta to sprzęt najwyższej jakości: aparaty EKG ASCARD, holtery ciśnienia, holter EKG, zestawy do prób wysiłkowych, zestawy do rehabilitacji kardiologicznej ASTER, spirometry, defibrylatory i respiratory, lampy medyczne i wagi medyczne. Sklep Medyczny KREDOS jest liderem w zaopatrzeniu szpitali, klinik, przychodni i NZOZ w specjalistyczne urządzenia medyczne. Zajmujemy się w handlem sprzętem medycznym wykorzystywanym głównie w profilaktyce kardiologicznej, w szczególności urządzenia do diagnostyki kardiologicznej. Urządzenia medyczne którymi handlujemy jest wykorzystywany w wielu placówkach służby zdrowia w całej Polsce. Specjalizujemy się w urządzeniach medycznych do diagnostyki kardiologicznej. Naszym sztandarowym produktem są Aparaty EKG. Dostępne w naszym sklepie w najlepszej cenie: http://kredos.pl/aparaty-ekg Najlepszym aparatem EKG w naszej ofercie jest aparat EKG AsCARD GREY7. Sprawdź już teraz. Posiadamy w ofercie kable EKG i papiery EKG do aparatów EKG Firmy ASPEL. SKLEP MEDYCZNY KREDOS to największy dystrybutor producenta sprzętu medycznego ASPEL. Naszym głównym zadaniem jest zaopatrywanie szpitali, klinik, przychodni, nzoz i gabinetów lekarskich w najwyższej jakości urządzenia medyczne. Prowadzimy aktywną sprzedaż urządzeń ratujących ludzkie życie, w tym: defibrylatory i respiratory. Dostarczamy najlepsze urządzenia do wykonywania prób wysiłkowych. Posiadamy w ofercie najlepsze zestawy do wykonywania rehabilitacji kardiologicznej. Szkolimy personel medyczny z użytkowania urządzeń medycznych sprzedawanych w naszym sklepie medycznym. Szkolimy lekarzy w dziedzinie badań holterowskich oraz prób wysiłkowych. Szkolimy pielęgniarki z zakresu wykonywania prawidłowej defibrylacji. Zrealizowaliśmy w Polsce najwięcej montaży urządzeń medycznych w branży kardiologicznej. Zapraszamy zainteresowanych do naszego sklepu internetowego i składania zamówień. Odwiedź naszą stronę internetowa http://kredos.pl/ Zadzwoń: Tel. 89 679 02 42

  Data dodania: 27 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Rodzinazdrowia.pl

  Rodzinazdrowia.pl »

  Kiedy chorują nasi najbliżsi, często poszukujemy dla nich ratunku na wszelkie możliwe sposoby. Ważne, aby dobrze zapoznać się z chorobą i wiedzieć, co ją powoduje oraz jak można ją wyleczyć. Wiele ciekawych informacji na ten temat znajduje się na stronie internetowej rodzinazdrowia.pl. Warto zasięgnąć tam opinii ekspertów, którzy doradzają online. Można w ten sposób szybko uspokoić swoje nerwy i pomóc bliskiej nam osobie.

  Data dodania: 04 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Urolog Warszawa dr Dzigowski

  Urolog Warszawa dr Dzigowski »

  Urolog Warszawa dr Piotr Dzigowski - zapraszamy na konsultacje urologiczne w Warszawie na Bemowie do doktora Piotra Dzigowskiego, który posiada specjalizację urologa FEBU, specjalizację androloga oraz dodatkowo certyfikację PTU na wykonywanie badań ultrasonograficznych z zakresu urologii.
  Wieloletnie doświadczenie jako urologa pozwala na skuteczne leczenie całego spektrum chorób urologicznych. Zapraszamy na konsultacje pacjentów z dzielnic Warszawa Bemowo, Warszawa Bielany, Warszawa Żoliborz oraz całej Warszawy.

  Data dodania: 07 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Kardiolog w Katowicach

  Kardiolog w Katowicach »

  Strona internetowa doktora nauk medycznych, który ukończył Śląską Akademię Medyczną w Katowicach. Mariusz Łebek jest specjalistą kardiologiem z długim doświadczeniem w w kardiologii. Prowadzi własną poradnię specjalistyczną w Mysłowicach. Zajmuje się przede wszystkim z problemami układu sercowo-naczyniowego. Kardiolog specjalizuje się w kompleksowym leczeniu ostrych zespołów wieńcowych, zaburzeń rytmu serca czy też nadciśnienia tętniczego. W serwisie znaleźć można również galerię dyplomów i dane kontaktowe.

  Data dodania: 29 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Urolog Warszawa

  Urolog Warszawa »

  Zapraszamy do gabinetu urologicznego w Warszawie na Bemowie. Oferujemy szeroki zakres leczenia schorzeń urologicznych. Stosujemy mikrochirurgię w urologii. Podczas wizyty lekarz dysponuje wysokiej klasy aparatem USG Doppler co pozwala mu osobiście w 100% zdiagnozować pacjenta. Cena wizyty obejmuje wszelkie badania urologiczne począwszy od USG układu moczowego, poprzez USG prostaty przez powłoki jamy brzusznej, skończywszy na USG jąder (moszny) z oceną przepływu w obrazie Dopplerowskim. Zapraszamy.

  Data dodania: 06 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • DENTICAL stomatologia estetyczna kalisz

  DENTICAL stomatologia estetyczna kalisz »

  W Kaliszu mieści się NZOZ Denital Centrum Stomatologii i Medycyny Estetycznej. W naszej placówce proponujemy Państwu kompleksowe leczenie stomatologiczne, kanałowe, wybielanie zębów, mocowanie koron i licówek, a także wszczepianie implantów. Zatrudniamy wykwalifikowanych lekarzy, specjalistów w swojej dziedzinie, którzy pełnią dla Państwa usługi na najwyższym poziomie. Prócz tego wykonujemy zabiegi z użyciem kwasu hialuronowego i botoksu, które wypełniają zmarszczki plus usuwają oznaki starzenia się skóry. Rezerwacji terminu wizyty mogą Państwo dokonać na naszej stronie internetowej bądź telefonicznie. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 22 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • Oscillococcinum - lek na przeziębienie

  Oscillococcinum - lek na przeziębienie »

  Oscillococcinum to lek homeopatyczny, który wspomaga organizm w walce z wirusami. Dostępny jest w postaci granulek, które rozpuszczają się pod językiem. W celu podania leku dzieciom poniżej 5. roku życia, granulki można rozpuścić w niewielkiej ilości wody i podawać łyżeczką. Dzięki swojej postaci oraz słodkiemu smakowi lek jest łatwy do przyjmowania. Oscillococcinum leczy główne objawy przeziębienia, grypy oraz infekcji grypopodobnych, warto również stosować go profilaktycznie, gdyż stanowi naturalny sposób na walkę z przeziębieniem i grypą.

  Data dodania: 25 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • Nadpotliwośc leczenie

  Nadpotliwośc leczenie »

  Gabinet Body Move specjalizuje się w leczeniu nadpotliwości. Wszyscy Klienci zdołają liczyć na usługi kompetentnego i rzetelnego personelu. Gabinet proponuje leczenie nadpotliwości stóp, dłoni oraz pach. Gdy nadmierna potliwość zaczyna przeszkadzać w życiu usługi oferowane w tym miejscu z pewnością rozwiążą ten kłopot. Proponowane zabiegi są w pełni bezpieczne i bezbolesne. Stopy bądź dłonie wkłada się do specjalnego urządzenia wypełnionego wodą. Leczenie nadmiernej potliwości w tym gabinecie zapewnia rezultaty już po 14 sesjach. Nadpotliwośc leczenie jest możliwe. W tym miejscu zapomnisz o tym kłopocie.

  Data dodania: 29 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • Ortopeda sportowy Warszawa

  Ortopeda sportowy Warszawa »

  Jeżeli borykasz się z kontuzją, urazem, bólem mięśni z całą pewnością adekwatną pomoc przyniesie Ci ortopeda Warszawa. Stanisław Machowski to ortopeda sportowy, który cieszy się ogromnym doświadczeniem i wyborną wiedzą w tej kategorii. Indywidualnie przystępuje do każdego własnego pacjenta, wystawia kompetentną ocenę i podejmuje skuteczne terapię. Jeżeli korzystasz z jego usług możesz być pewien, że to dobry ortopeda, który przyniesie Ci pomoc w każdej sytuacji, nawet tej bardzo trudnej. Jeżeli pragniesz uzyskać fachową i profesjonalną pomoc w zakresie ortopedii powinieneś skorzystać właśnie z tych usług.

  Data dodania: 29 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • USG-Warszawa.pl

  USG-Warszawa.pl »

  Wykonujemy badania USG Warszawa z zachowaniem najwyższej jakości i standardów lecznictwa. Wszystkie badania realizuje ortopeda dr Marek Smarzyk, który jest doskonale znany z pracy w Centralnym Ośrodku Medycyny Sportowej. Jest to lekarz z dużym doświadczeniem i tysiącem prawidłowo zdiagnozowanych pacjentów.
  Badanie ultrasonograficzne w naszej firmie USG przeprowadzane jest za pomocą sprzętu diagnostycznego najwyższej klasy. Dzięki takiemu rozwiązaniu pacjent w ciągu zaledwie kilku chwil otrzymuje informację o ewentualnych zmianach w obrębie stawów, mięśni czy też ścięgien. USG Warszawa prywatnie w naszej placówce to dobra inwestycja w swoje zdrowie.

  Data dodania: 03 10 2016 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 7 · 8 · 9 · następna strona »

Medycyna - nowa strona:

Adres: