Podkategoria: Medycyna

« poprzednia strona · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · następna strona »
 • NYKA WALENTY lekarz neurolog gdańsk

  NYKA WALENTY lekarz neurolog gdańsk »

  Lekarz neurolog Walenty Nyka jest profesorem Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. W Gdańsku prowadzi prywatną poradnię zajmującą się diagnozowaniem oraz leczeniem przeróżnego rodzaju chorób neurologicznych. Neurologia jest gałęzią medycyny specjalizującą się w rozróżnianiu zaburzeń centralnego układu nerwowego oraz nerwów obwodowych. Specjalista neurolog zajmuje się konsultacjami w razie takich symptomów jak zaburzenia równowagi i widzenia, zawroty głowy bądź niedowłady kończyn. Leczy chorobę Parkinsona, stwardnienie rozsiane oraz rwę barkową. Przyjmuje osoby, jakie przeszły udar niedokrwienny. Aby dowiedzieć się więcej o gabinecie, spojrzyj na stronę internetową.

  Data dodania: 03 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Niechrap.pl - pozbądź się chrapania

  Niechrap.pl - pozbądź się chrapania »

  Na stronie szpitala Medicover można zapoznać się z szeregiem dolegliwości, które łączą się z chrapaniem, jak wieczne przemęczenie i senność, nerwowość, a nawet depresja, dolegliwości układu oddechowego oraz krwionośnego. Ponadto strona opisuje metody diagnostyki przyczyn chrapania, jak badanie polisomnograficzne oraz badanie ApneaGraph, jak również tomografia i ocena endoskopowa. Na stronie można też znaleźć metody leczenia chrapania, na przykład operacje migdałków czy przegrody nosowej oraz zmianę trybu życia na bardziej aktywny fizycznie.

  Data dodania: 03 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • HANNA OWCZARZ-KOŚMIDER neurolog

  HANNA OWCZARZ-KOŚMIDER neurolog »

  Lekarz medycyny Hanna Owczarz-Kośmider prowadzi gabinet neurologiczny w Płocku. Wykonuje profilaktyczne oraz diagnostyczne badania EEG u dzieci oraz dorosłych. Udziela konsultacji w obszarze oceny zaburzeń umysłowych, leczenia zaburzeń pamięci oraz zaburzeń polekowych. Zajmuje się stwardnieniem rozsianym, prewencją udaru mózgu i opieką po już przebytych udarach. Lekarz wykonuje badania elektroencefalograficzne po urazach czaszkowo-mózgowych, w przypadku zaburzeń funkcji poznawczych i kłopotów z pamięcią. Zajmuje się też badaniami sportowców oraz kierowców. Szczegółowy zakres wskazań do badania EEG jest dostępny na witrynie internetowej.

  Data dodania: 04 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • MED-EXPERT echo serca warszawa praga

  MED-EXPERT echo serca warszawa praga »

  Centrum Medyczne Med-Expert posiada swoją siedzibę w Warszawie na Pradze. Przyjmuje pacjentów od poniedziałku do piątku. W placówce w ramach umowy podpisanej z Narodowym Funduszem Zdrowia przyjmują lekarze specjaliści, w tym pediatra, lekarz medycyny pracy i lekarz rodzinny. Lecznica prowadzi także konsultacje lekarzy specjalistów w ramach płatnych przyjęć. Pracodawcy posiadają możliwość podpisania z Med-Expert umowy na objęcie pracowników opieką medyczną. Ściśle z odpowiednimi przepisami wydatki na opiekę medyczną mogą być wliczone przez pracodawcę w koszty osiągnięcia przychodu. Więcej informacji dotyczących centrum medycznego mieści się na stronie internetowej.

  Data dodania: 07 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • W. NIERODZIŃSKI neuromodulacja podlaskie

  W. NIERODZIŃSKI neuromodulacja podlaskie »

  Kuracja bólu w razie niedogodności bólowych kręgosłupa bądź bólu korzeniowego w formie rwy kończyn dolnych bądź górnych a także bólu głowy wspólnie z dokuczliwościami migrenowymi przynależą do specjalności gabinetu przewodzonego przez doktora anestezjologii i intensywnej terapii. Lekarz wybiera metody dopasowane do poszczególnego wypadku Pacjenta, poleca farmakoterapię bądź neuromodulację przezskórną czy też szereg inwazyjnych metod kurowania. Szczegółowe wiadomości dotyczące metod leczenia bólu, sugerowanych w gabinecie lekarza wyspecjalizowanego w anestezjologii i intensywnej terapii, osiągalne są na stronie internetowej.

  Data dodania: 07 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • CENRTUM ZDROWIA PSYCHICZNEGO GDYNIA

  CENRTUM ZDROWIA PSYCHICZNEGO GDYNIA »

  W ofercie Centrum Zdrowia Psychicznego odnajdą Państwo usługi z zakresu leczenia chorób psychicznych, nerwic, zaburzeń zachowania, ADHD, kryzysów rodzinnych i kryzysów dojrzewania. Nie leczymy uzależnień. Poradnia zdrowia psychicznego dla dorosłych współpracuje z Psychiatrycznym Oddziałem Dziennym dla dorosłych, jaki mieści się w strukturze Centrum Zdrowia Psychicznego. Pracujemy od poniedziałku do piątku. Na wizytę można zapisać się telefonicznie albo osobiście w naszym Centrum w Gdyni. Więcej informacji i pełna propozycja Centrum Zdrowia Psychicznego opublikowana jest na stronie internetowej.

  Data dodania: 08 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • ROMUALD OLSZAŃSKI usuwanie tłuszczu

  ROMUALD OLSZAŃSKI usuwanie tłuszczu »

  Głównym obszarem zainteresowania Gabinetu Dermatologiczno-Alergologicznego jest medycyna estetyczna, a dokładnie jej część poświęcona problemom skórnym, a zatem dermatologia estetyczna. W gabinecie Profesora wykonywane są badania dermatoskopowe, służące ocenie zakresu zmian skórnych oraz testy alergiczne. Wśród przeprowadzanych zabiegów znajdują się m.in. kuracje przeciwstarzeniowe, w tym niechirurgiczny lifting czy usuwanie przebarwień skórnych, leczenie trądziku oraz usuwanie blizn, terapia nadpotliwości i wiele innych. Szczegółową ofertę zabiegów i testów przeprowadzanych w Gabinecie Dermatologiczno-Alergologicznym znajdziesz na stronie www.

  Data dodania: 09 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • CARE MED PUCK

  CARE MED PUCK »

  Pacjentom wymagającym specjalistycznej opieki domowej oferowane są usługi pielęgniarskie przedsiębiorstwa Care-Med. Personel medyczny odwiedza pacjentów z Bolszewa, Wejherowa oraz okolic. W zakresie świadczonych usług znalazły się tj. leczenie odleżyn oraz ran terapią podciśnieniową, żywienie dojelitowe czy też opieka paliatywna. Częstotliwość wizyt personelu, jak również godziny przyjść ustalane są z pacjentami indywidualne. Oprócz płatnej opieki oferowana jest także refundowana przez NFZ. Ponadto personel zapewnia edukację w zakresie cukrzycy, a także w razie zaistnienia konieczności, trenuje z chorym pęcherz moczowy. Wszelkie wiadomości dotyczące sprawowania opieki, w tym rodzinnej oraz długoterminowej, zostały zamieszczone na stronie internetowej.

  Data dodania: 09 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • CARPE DIEM psychoterapeuta szczecin

  CARPE DIEM psychoterapeuta szczecin »

  Centrum Psychologiczno - Terapeutyczne Carpe Diem mieści się w Szczecinie. Przyjmujemy dorosłych, dzieci i młodzież od poniedziałku do soboty. Zapewniamy formy pomocy, takie jak konsultacja psychologiczna oraz psychoterapia indywidualna. Prowadzimy psychoterapię, w tym terapię małżeńską, rodzinną, terapię uzależnień. Przeprowadzamy terapię grupową również wyjazdową. Oprócz tego wykonujemy testy psychologiczne oraz ustalamy diagnozę. Korzystamy z mediacji przy rozwiązywaniu konfliktów szkolnych, rodzinnych lub sąsiedzkich. Organizujemy szkolenia oraz treningi dla kadry zarządzającej i pracowników firm. Więcej informacji podaliśmy na witrynie internetowej.

  Data dodania: 10 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • KALMEDICA leczenie zatok

  KALMEDICA leczenie zatok »

  Jedną z jednostek medycznych mających swą siedzibę w Kaliszu jest klinika Kalmedica. Zajmuje się świadczeniem podstawowej opieki zdrowotnej dla dzieci oraz dorosłych. Zatrudnieni zostali w niej lekarze specjaliści, tacy jak ortopeda, otolaryngolog, okulista dziecięcy oraz neurochirurg. Kalmedica posiada gabinet dentystyczny wykonujący zabiegi z zakresu leczenia próchnicy i schorzeń przyzębia, chirurgii szczękowej i protetyki. Zajmuje się także wszczepianiem implantów w razie braku pojedynczych zębów bądź by przymocować na nich protezę. mieszczące się placówce laboratorium analityczne pozwala na oznaczenie poziomu hormonów oraz markerów nowotworowych. Więcej na witrynie.

  Data dodania: 11 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • VITAL-MEDICA S.C. botox Stargard

  VITAL-MEDICA S.C. botox Stargard »

  Lekarz dermatolog Joanna Bajerowicz oraz lekarz alergolog Piotr Bajerowicz przyjmują w przychodni lekarskiej Vital Medica ze Starogardu Szczecińskiego. Nasza oferta obejmuje diagnostykę i leczenie różnego typu chorób dermatologicznych oraz alergologicznych. Przeprowadzamy szereg zabiegów z obszaru dermatochirurgii, w tym usuwanie brodawek, włókniaków, znamion barwnikowych, guzków skóry oraz innych zmian podejrzanych o tło nowotworowe. Oferujemy też usługi wkraczające na pole dermatologii estetycznej, w tym wypełnianie zmarszczek oraz bruzd oraz depilację laserową. Dokładne informacje o działalności naszej przychodzi znajdują się na stronie internetowej.

  Data dodania: 14 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • PIMIK szkolenia Wrocław

  PIMIK szkolenia Wrocław »

  Polski Instytut Kosmetologii i Medycyny Estetycznej z siedzibą we Wrocławiu jest znany z prowadzenia szkoleń dotyczących przygotowania lekarzy do przeprowadzania zabiegów estetycznych. Mają one ponadto intensyfikowanie ich wiedzy w tym obszarze. zapewnione kursy dotyczą m.in. rollerów medycznych, kwasów medycznych, osocza bogatopłytkowego, lipolizy iniekcyjnej, nici hialuronowych, botoxu, wypełniaczy, a także mezoterapii igłowej. W przypadku zainteresowania nimi, prosimy o zapisy za pośrednictwem strony internetowej, na jakiej odnajdą Państwo ponadto szczegółowe wiadomości dotyczące kursów.

  Data dodania: 14 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • POD DĘBAMI hotel seniora łódź

  POD DĘBAMI hotel seniora łódź »

  Dom Seniora Pod Dębami powstał z potrzeby świadczenia kompleksowej pomocy ludziom starszym, jacy potrzebują całodobowej opieki oraz stałej troski. Jesteśmy nastawieni przeważnie na osoby cierpiące na Alzheimera. Nasz ośrodek mieści się w Łodzi oraz warto podkreślić, iż jest to nowo powstały obiekt, piękny i estetyczny o najwyższym standardzie wykończenia. Nie posiada żadnych barier architektonicznych, a samo otoczenie ma kojący wpływ na przebywających u nas mieszkańców. Zapewniamy całodobową opiekę personelu, a co najważniejsze dbamy o poszanowanie godności i prywatności ludzi starszych. Zachęcamy do zapoznania się ze wszystkim informacjami zamieszczonymi na stronie internetowej.

  Data dodania: 15 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • OMNIMED lekarz diabetolog łódź

  OMNIMED lekarz diabetolog łódź »

  OmniMed to Centrum Medyczne z Łodzi. Placówka podpisała umowę z NFZ. prowadzi telefoniczną rejestrację oraz zapisy na wizyty lekarskie. Oddziały OmniMed tworzą: Podstawowa Opieka Zdrowotna, Poradnia Neurologiczna, Poradnia Dietetyczna oraz Pracownia USG i Poradnia Diabetologiczna w Instytucie Centrum Zdrowia Matki Polki. W placówce wykonujemy okresowe przeglądy zdrowia, w ramach których przeprowadzamy badania ogólnolekarskie, pomiary wzrostu i wagi, oznaczenie wskaźnika BMI. Oprócz tego prowadzimy pomiary poziomu cukru i krwi. Wykonujemy badania laboratoryjne również morfologię, OB. i ogólne badanie moczu, poziomu cholesterolu. Dane o OmniMed przekazano na stronie.

  Data dodania: 16 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • THE McKENZIE bóle kręgosłupa

  THE McKENZIE bóle kręgosłupa »

  Instytut McKenziego posiada swoje kliniki w przeróżnych krajach. W Polsce jego certyfikowana placówka mieści się w Poznaniu. Zajmuje się schorzeniami kręgosłupa takimi jak rwa kulszowa, dyskopatia albo zwyrodnienie, które dotyczą coraz szerszej części społeczeństwa w naszym kraju. W klinice działają dyplomowani terapeuci, którzy diagnozują pacjentów z bólem kręgosłupa. Badania polegają na poznaniu źródła przypadłości oraz zwalczaniu jej przyczyn, a nie tylko objawów. Terapia polega na wdrożeniu specjalnie dopasowanego do danego pacjenta ćwiczenia, jakie spowoduje błyskawiczne zredukowanie lub zupełną likwidację bólu. Więcej o metodzie McKenziego dowiesz się na stronie.

  Data dodania: 16 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • A. POPKO mosty stomatologiczne Białystok

  A. POPKO mosty stomatologiczne Białystok »

  Wybielanie zębów oraz konsultacje wraz z zabiegami stomatologicznymi wykonuje gabinet z Białegostoku. Prowadzony jest przez Adama Popko, stomatologa jaki uczestniczy w szkoleniach, kursach także konferencjach. Gabinet prowadzi rejestrację telefoniczną pacjentów na leczenie dentystyczne oraz konsultacje. Wykonujemy usługi protetyczne, w tym naprawy protez. Ponadto tworzymy protezy osiadające i szyny. Wykonujemy też protezy szkieletowe oraz wkłady koronowo - korzeniowe. Mamy protezy szkieletowe oraz mosty licowane porcelaną także pełnoceramiczne. Korzystamy z uzupełnień protetycznych ACTAL PRESSING DENTAL. Więcej informacji zamieszczono na stronie.

  Data dodania: 17 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Górecki Marek Urolog prywatnie Wrocław

  Górecki Marek Urolog prywatnie Wrocław »

  W Gabinetach Urologicznych Marka Góreckiego z siedzibą we Wrocławiu od 1984 r. przyjmowani są Pacjenci z chorobami układu moczowo-płciowego. Wykonywane są w nim zarówno badania, jak i zabiegi z zakresu chirurgii urologicznej tzw. chirurgii jednego dnia, a pośród nich m.in. operacja stulejki oraz korekcja wędzidełka. Oferowana jest diagnostyka i leczenie schorzeń prostaty, kamicy dróg moczowych, chorób nerek oraz pęcherza, zaburzeń erekcji, nowotworów stercza i in. Gabinety są zaopatrzone w specjalistyczny sprzęt. Szczegółowe informacje na ten temat, jak również związane ze świadczonymi w nich usługami znajdą Państwo na stronie internetowej.

  Data dodania: 18 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • NZOZ CENTRUM MEDYCYNY PRACY

  NZOZ CENTRUM MEDYCYNY PRACY »

  Bielsko-Biała to siedziba naszego Centrum Medycyny Pracy. Zajmujemy się wykonywaniem usług związanych z badaniami profilaktycznymi dla przedstawicieli wszelkich zawodów. przeprowadzamy obligatoryjne badania pracowników w terminach wcześniej ustalonych z klientem i zgodnie z przepisami prawa. Badamy uczniów, a dodatkowo studentów oraz wydajemy im zaświadczenia, jakie są honorowane przez wszystkie uczelnie i szkoły. W zależności od konkretnego zawodu nadzór lekarza medycyny może polegać na przeprowadzaniu wywiadu chorobowego oraz specjalistycznej diagnostyce dla tych, którzy narażeni są na działanie czynników szkodliwych. Dokładne wiadomości na stronie internetowej.

  Data dodania: 18 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • ULTRAMEDIC badania psychotechniczne

  ULTRAMEDIC badania psychotechniczne »

  Szukasz przychodni w Bielsku - Białej, gdzie wykonasz EKG? A być może potrzebujesz wykonać badania wstępne do pracy? Centrum Medyczne Ultramedic posiada: pracownię do badań psychotechnicznych, salę do przeprowadzania testów, gabinet stomatologii zachowawczej z radiografią cyfrową, aparaturę do badań okulistycznych, aparaty do badania echa serca, aparaty USG z Power Doppler, EKG wysiłkowe z bieżnią.. Przeprowadzamy badania wstępne, kontrolne i okresowe pracowników oraz kierowców. W celu zapisania się na wizytę prosimy o kontakt telefoniczny. Więcej informacji i listę specjalistów zawiera strona internetowa.

  Data dodania: 18 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • PRYWATNY GABINET LEKARSKI Augustów

  PRYWATNY GABINET LEKARSKI Augustów »

  W Augustowie od 1992 roku funkcjonuje Prywatny gabinet lekarski Krystyny Waszczuk, którego główną specjalnością jest medycyna pracy. Przeprowadzane są w tym miejscu kompleksowe badania kandydatów do przeróżnego typu szkół, wstępne, okresowe oraz kontrolne badania kierowców, operatorów maszyn i innych specjalistów, a także dla osób chcących posługiwać się oraz posiadać broń. W ofercie gabinetu odnajdą Państwo takie badania jak EKG, internistyczne, spirometryczne, audiomtryczne badania narządu słuch, komputerowe analizy moczu oraz badania poziomu glukozy. Można w tym miejscu uzyskać również pomoc w zdiagnozowaniu i leczeniu chorób zawodowych. Dokładana propozycja zaprezentowana na stronie internetowej.

  Data dodania: 21 07 2014 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · następna strona »

Medycyna - nowa strona:

Adres:
Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki