Podkategoria: Medycyna

« poprzednia strona · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · następna strona »
 • LEK. WET. JAROSŁAW MATUSZEWSKI PIŁA

  LEK. WET. JAROSŁAW MATUSZEWSKI PIŁA »

  Jeśli szukają Państwo dobrego, kompetentnego i dbającego o zwierzęta gabinetu weterynaryjnego, zachęcamy do podjęcia kooperacji właśnie z nami. Zajmujemy się prowadzeniem całodobowego pogotowia weterynaryjnego dla zwierząt pokojowych. Posiadamy dwie placówki: w Pile i Jastrowie. Angażujemy specjalistów weterynarzy, którzy znakomicie znają się na chorobach zakaźnych zwierząt, ich zdrowiu, żywieniu, a dodatkowo pielęgnacji. Zachęcamy także do prowadzonego przez nas salonu kosmetycznego dla piesków oraz kotów. Zapewniamy miłą oraz fachową obsługę, a także należytą opiekę weterynaryjną. Dokładamy starań, aby podołać oczekiwaniom. Więcej na stronie.

  Data dodania: 20 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • DUO-MED

  DUO-MED »

  Duo-Med to gabinet dentystyczny znajdujący się we Wrocławiu. Pracujący w nim lekarze stomatolodzy zajmują się leczeniem zachowawczym zębów, protetyką oraz implantologią. Nasi ortodonci diagnozują i leczą zaburzenia w obszarze narządu żucia u dorosłych i dzieci. Wykorzystują najnowsze metody, jakie pozwalają na leczenie skomplikowanych przypadków. W razie braku niektórych zębów w łuku integrują leczenie ortodontyczne z implantologicznym. Nasz gabinet opiera się na założeniu, że najlepszą protezą jest własny ząb pacjenta, dlatego dbamy o należyte leczenie nawet bardzo zniszczonych zębów albo samych ich korzeni. Dowiedz się więcej na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 22 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • DR N. MED. ANNA BARBARA KLUZ-KOWAL

  DR N. MED. ANNA BARBARA KLUZ-KOWAL »

  Gabinet ginekologiczny w Białymstoku prowadzi Anna Kluz-Kowal. Lekarz Anna Kluz-Kowal jest pracownikiem Kliniki Ginekologii i Onkologii Ginekologicznej Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego oraz Uniwersyteckiego Dziecięcego Szpitala Klinicznego. Przyjmuje pacjentów w poniedziałki, środy, czwartki także soboty w godzinach od 15:30 do 17:30. Przeprowadza badania ginekologiczne, takie jak USG piersi, cytologia, mammografia, badania profilaktyczne i położnicze. Poza tym prowadzi leczenie chorób wirusowych także bakteryjnych i robi zabiegi chirurgiczne. Zajmuje się prowadzeniem ciąży. Informacje o gabinecie ginekologicznym przekazuje na stronie internetowej.

  Data dodania: 22 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • AGRO WET GABINET WETERYNARYJNY

  AGRO WET GABINET WETERYNARYJNY »

  Dbanie o zdrowie zwierząt to nasza specjalność! jeżeli więc Twojemu pupilowi potrzebna jest pomoc weterynarza lub chcesz po prostu zasięgnąć porad związanych z jego prawidłową pielęgnacją, w takim przypadku zapraszamy Cię do naszego Gabinetu weterynaryjnego Agro Wet w Suwałkach. Od lat z sukcesami pomagamy zwierzakom dojść do zdrowia, zapewniamy szczepienia ochronne, sprzedajemy wartościową paszę, a także podpowiadamy jak o się o nie troszczyć, by przez długie lata cieszyły się dobrym zdrowiem. oferujemy zabiegi chirurgiczne, profilaktykę i leczenie małych zwierząt, wydawanie paszportów, czipowanie oraz wiele innych. Szczegółowe informacje opublikowaliśmy na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 23 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • DAMIAN ZIAJA zamykanie naczynek Katowice

  DAMIAN ZIAJA zamykanie naczynek Katowice »

  Dr hab. n. med. Damian Ziaja Indywidualna Praktyka Lekarska to oferta z branży chirurgii naczyniowej. Swoim przyszłym pacjentom lekarz wykonuje szczegółowe konsultacje, jakie zezwalają między innymi na wykrycie zmian w układzie naczyniowym. Wtenczas można dopasować oraz rozpocząć najbardziej optymalne leczenie. Rejestracja odbywa się na drodze telefonicznej. Do poszczególnych pacjentów podchodzi w sposób indywidualny, a wszystko po to, by spełnić oczekiwania nawet tych najbardziej wymagających. Wykonujemy między innymi: usuwanie pajączków, znamion, blizn, pieprzyków oraz brodawek. Więcej informacji na ten temat można znaleźć bezpośrednio na stronie internetowej gabinetu.

  Data dodania: 26 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • JARDENT gabinet stomatologiczny Ostróda

  JARDENT gabinet stomatologiczny Ostróda »

  Stomatologia estetyczna, zachowawcza, protetyka oraz implantologia to zakres usług wykonywanych przez gabinety dentystyczne Jardent, które mieszczą się w Ostródzie oraz Iławie. Stomatolodzy przyjmują pacjentów na regularne wizyty kontrolne. Zajmują się profilaktyką obejmującą oczyszczanie zębów z kamienia, piaskowanie, fluoryzację i lakierowanie. To wszystko dopomaga przeciwdziałać próchnicy oraz chorobom przyzębia. W razie głębokich ubytków czy urazu mechanicznego przeprowadzają leczenie endodontyczne. Polega ono na usunięciu zakażonej bakteriami miazgi zęba i szczelnym jej wypełnieniu odpowiednimi materiałami. Więcej danych znajduje się na stronie internetowej.

  Data dodania: 30 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • GABINET PRYWATNY PIOTR KOWALSKI

  GABINET PRYWATNY PIOTR KOWALSKI »

  Urolog Piotr Kowalski zajmuje się leczeniem różnego typu chorób urologicznych. W gabinetach w Łodzi, Łowiczu, Skierniewicach, Piotrkowie Trybunalskim oraz Radomsku kieruje leczenie schorzeń układu płciowego oraz moczowego. Diagnozuje i leczy raka pęcherza, raka prostaty, andropauzę oraz stulejkę. Do punktów lekarskich mogą zgłaszać się pacjenci, chcący skorzystać z konsultacji urologicznych, zawierających m.in. leczenie niepłodności męskiej, zakłócenia wzwodu czy też zaburzenia połączone z przedwczesnym wytryskiem. W gabinecie wykonywane są badania diagnostyczne i wykonywane jest leczenie laserowe. Więcej na stronie internetowej.

  Data dodania: 30 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • KAWIORSKI WOJCIECH proktolog kraków

  KAWIORSKI WOJCIECH proktolog kraków »

  Krakowski gabinet chirurgiczny, na którego czele stoi specjalista chirurg oraz gastrolog podkreśla że w profilaktyce zdrowotnej (z uwzględnieniem profilaktyki nowotworowej czy leczenia) niezwykle istotne jest badanie oraz diagnozowanie zaburzeń motorycznych górnych ewentualnie dolnych odcinków układu pokarmowego, a także innych dolegliwości - zgagi i refluksu, hemoroidów, zwężenia przełyku lub jego uchyłków, a także schorzeń odbytu oraz odbytnicy. Funkcjonująca w Krakowie placówka przygotowana jest do przeprowadzania badań i rozróżniania schorzeń i ich leczenia. Z całkowitą propozycją gabinetu chirurgii ogólnej oraz nowotworowej można zapoznać się przez stronę WWW.

  Data dodania: 01 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Pan Hilary soczewki do komputera łódź

  Pan Hilary soczewki do komputera łódź »

  W Łodzi oraz Pabianicach funkcjonują salony optyczne PAN HILARY. Na polskim rynku firma istnieje już od ponad 40. lat, to znaczy od 1972 roku. Nasz wyspecjalizowany zespół stanowią m.in. lekarze okuliści przeprowadzający bezpłatne badanie wzroku oraz diagnostykę prawdopodobnych schorzeń oczu. Pracują z nami także optometryści, jacy po zrobieniu testów parametrów układu wzrokowego pomagają naszym Pacjentom dopasować słuszne w ich indywidualnym przypadku oprawki okularowe czy też soczewki kontaktowe. Cały obszar usług realizowanych za pośrednictwem Salonów Optycznych PAN HILARY zamieszczono na stronie www firmy.

  Data dodania: 01 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • VITA MED laryngolog białystok

  VITA MED laryngolog białystok »

  VitaMed to nowoczesne i w pełni urządzone centrum medyczne, zlokalizowane w Białymstoku. Na rynku usług medycznych non stop funkcjonujemy od 1995 roku, gwarantując podstawową i specjalistyczną opiekę medyczną pacjentom w każdym wieku. VitaMed zatrudnia lekarzy z powołania, którzy mają duże doświadczenie oraz rozległą wiedzę. Obecnie nasza działalność obejmuje usługi w zakresie: stomatologii, neurologii, kardiologii, ortopedii, laryngologii, rehabilitacji i wielu innych. Wysoka jakość świadczonych usług, w połączeniu z ich przystępnością jest gwarancją zadowolenia pacjentów. Proponujemy Państwu tylko nowoczesne rozwiązania. Szczegóły na stronie.

  Data dodania: 01 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • CHOROSZUCHA wszczepienie esperalu

  CHOROSZUCHA wszczepienie esperalu »

  Centrum Psychiatryczne Choroszucha to jeden z najstarszych prywatnych gabinetów psychiatrycznych w Białymstoku. Na rynku medycznym jesteśmy obecni od przeszło 20 lat. Usługi medyczne wykonujemy dla mieszkańców również z pobliskich miejscowości. Podstawowym aspektem działalności placówki jest leczenie uzależnień wszelkiego rodzaju. Leczymy uzależnienia od alkoholizmu, hazardu, nikotyny oraz wiele innych. Koncentrujemy się na pomocy osobom z zaburzeniami nerwowymi, psychicznymi oraz seksualnymi, a także leczeniem chorób wieku podeszłego. Nasz zespół to znani i dyplomowani lekarze specjaliści. Szczegółowe informacje na temat usług są dostępne na stronie www.

  Data dodania: 01 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • NZOZ J. BOCHIŃSKA STOMATOLOGIA SZCZECIN

  NZOZ J. BOCHIŃSKA STOMATOLOGIA SZCZECIN »

  Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej - NZOZ J. Bochińska Stomatologia funkcjonuje w specjalizacji dentystycznej od 1992 roku, dzięki czemu pracownicy zakładu posiadają wieloletnią praktykę z obszaru stomatologicznego i ortodontycznego leczenia ubytków zębów. Dentyści zatrudnieni w gabinecie J. Bochińska to fachowcy, jacy poza pracą w gabinecie uczestniczą w krajowych oraz zagranicznych konferencjach oraz kursach poświęconych stomatologii. Imponujące osiągnięcia kliniczne i naukowe wskazują na duże zaangażowanie w pracę i wiedzę na rzecz aktualnych chorób zębów i dziąseł oraz nowoczesnych metod leczenia. Więcej wiadomości na stronie WWW. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej - NZOZ J. Bochińska Stomatologia to gabinet, jaki świadczy wszechstronny zakres usług dentystycznych wykonywanych wedle obecnych standardów medycyny. Sukcesywnie zbierane doświadczenie lekarzy pracujących w gabinecie stomatologicznym J. Bochińska przekłada się na umiejętności stomatologiczne, które pozwalają na rozpoznanie oraz leczenie niemal każdego ubytku zębowego. W gabinecie wykorzystywane są rozwiązania wypróbowane oraz odpowiadające powszechnym standardom leczenia dentystycznego, dzięki czemu pacjenci gabinetu mogą być spokojni o stan swojego uzębienia. Szerzej na temat gabinetu pod adresem internetowym.Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej - NZOZ J. Bochińska Stomatologia funkcjonuje na Szczecińskim rynku od 1992 roku i przez przeszło 20 lat zdobył zaufanie pacjentów, jako bezpieczny i solidny zakład opieki dentystycznej. Lekarze stomatolodzy pracujący w gabinecie J. Bochińska to osoby z wieloletnią praktyką, jakie posiadają wiedzę na temat leczenia chorób dziąseł oraz zębów.

  Data dodania: 01 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • APC ANALIZY MEDYCZNE ŁÓDŹ

  APC ANALIZY MEDYCZNE ŁÓDŹ »

  Laboratorium APC - Analizy Medyczne od 2002 roku działa w Łodzi. Przyjmujemy osoby dorosłe i dzieci. Proponujemy: autoprzeciwciała, analizę składu limfocytów krwi obwodowej, testy czynnościowe, odpowiedź humoralną, odporność naturalną, ocenę czynnościową, układ dopełniacza, ocenę ryzyka chorób zakrzepowych, badania genetyczne metodą Real Time PCR. Laboratorium jest czynne w poniedziałek i środę od 8:30 do 20:00 oraz wtorek, czwartek i piątek od 11:30 do 20:00. W celu zapisania się na badanie prosimy o kontakt telefoniczny lub osobisty. Pełna oferta opublikowana jest na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 02 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • FERREUS opieka stomatologiczna warszawa

  FERREUS opieka stomatologiczna warszawa »

  Centrum Stomatologii Rodzinnej Ferreus znajduje się w Warszawie. Zajmuje się zarówno stomatologią dziecięcą, jak i zabiegami u osób dorosłych. W przychodni stomatologicznej można wykonać przegląd zębów razem z ich oczyszczaniem, wybielaniem oraz fluoryzacją. Stomatolodzy zajmują się prewencją oraz leczeniem twardych oraz miękkich tkanek jamy ustnej. Przeprowadzają kompletną diagnostykę wraz z obrazem radiologicznym oraz leczą zęby zaatakowane przez próchnicę bądź inne choroby. W przypadku braku niektórych zębów w łuku dostępne jest leczenie implantologiczne, dzięki któremu odtworzyć można utraconą część korzeniową zęba. Dokładne informacje dotyczące wykonywanych zabiegów znajdują się na stronie internetowej.

  Data dodania: 02 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • PROMED Salon optyczny Częstochowa

  PROMED Salon optyczny Częstochowa »

  Okularowe oprawy korekcyjne i słoneczne polskich oraz światowych producentów osiągalne są w Częstochowie za pośrednictwem Salonu Optycznego PROMED. Kolportujemy marki reprezentujące rozmaite style, m.in. Ray-Ban i Tom ford oraz Prada, VOGUE albo Christian Dior. W naszej ofercie znajdą Państwo też zestaw opraw okularowych robionych przez producentów opraw dla dzieci. W naszym gabinecie okulistycznym realizowane są z kolei komputerowe badania wzroku, na podstawie których wykonuje się m.in. dobór soczewek okularowych do dali i bliży. Lekarz okulista realizuje też diagnostykę chorób oczu. Dokładne informacje znajdują się na stronie www.

  Data dodania: 03 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • CHĘCIŃSKI J. chirurg plastyk warszawa

  CHĘCIŃSKI J. chirurg plastyk warszawa »

  Działalność naszej placówki skupia się na prowadzeniu centrum odmładzania skóry i wykonywaniu zabiegów z zakresu rekonstrukcji i plastyki ciała, a także medycyny estetycznej. Dysponujemy nowoczesnym zapleczem technicznym, zatrudniamy doświadczonych chirurgów plastyków, a pacjenci mogą korzystać z wszechstronnych konsultacji, zarówno przed zabiegiem, jak i po nim. W gabinecie medycyny estetycznej wykonujemy m.in.: powiększanie i pomniejszanie piersi, odsysanie tłuszczu, korekcję uszu i nosa, a także zabiegi odmładzające. Wszystko opierane jest na przetestowanych, nowoczesnych rozwiązaniach. Szczegółowe informacje są dostępne na stronie internetowej.

  Data dodania: 03 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • STOMATOLOGIA NA BISKUPINIE Dentysta

  STOMATOLOGIA NA BISKUPINIE Dentysta »

  Pacjenci z Wrocławia, jacy chcą skorzystać z usług dentystycznych, mogą zapisać się na wizytę w gabinetach stomatologicznych Stomatologia na Biskupinie. Prosperują one od wielu lat. Tamtejsi specjaliści przeprowadzają w nich zabiegi połączone ze stomatologią zachowawczą, a także estetyczną i z endodoncją mikroskopową. Oprócz tego prowadzone są zapisy na usługi dotyczące protetyki, ortodoncji, periodontologii, a oprócz tego, chirurgii stomatologicznej. Zapisy na wizyty są rejestrowane telefonicznie, a gabinety otwarte są codziennie w godz. 8.00-19.30. Dokładne informacje związane z ofertą gabinetów, dostępne są na witrynie internetowej.

  Data dodania: 03 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • GEMINI Usg ginekologiczne kraków

  GEMINI Usg ginekologiczne kraków »

  W Krakowie posiada swą siedzibę Zakład Opieki Zdrowotnej Gemini. Zajmujemy się realizowaniem badań ginekologicznych oraz położniczych, a dodatkowo badaniem stawów biodrowych u niemowląt. Wykorzystujemy przy tym z rozmaitego typu ultrasonografów cyfrowych. Przeprowadzamy również badania przy wykorzystaniu elastografu cyfrowego. W przychodni pracują lekarze specjaliści endokrynolodzy, ginekolodzy i ortopedzi. Rozporządzamy gabinetem medycyny estetycznej, w którym dostępne są zabiegi z obszaru kosmetologii oraz bezpieczne materiały medyczne dla poprawy urody twarzy i wyglądu całego ciała. Szczegółowe informacje na temat przychodni Gemini są dostępne na witrynie internetowej.

  Data dodania: 03 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • OPTYCORP badanie dna oka

  OPTYCORP badanie dna oka »

  Soczewki kontaktowe, soczewki okularowe i oprawy znajdą Państwo w Zakładach Optycznych OPTYCORP, jake mieszczą się w Warszawie. Klientom zapewniana jest obsługa w zakresie doboru odpowiednich okularów, a dodatkowo ich wyrób na miejscu. Optyk ma albowiem własną szlifiernię oraz magazyn soczewek. Oprócz tego wykonywane są w nim naprawy oraz lutowanie. Przyjmowane są również zapisy na badania: komputerowe, dna oka, ciśnienie gałki ocznej czy też dobór szkieł próbnych. Rejestracja odbywa się drogą elektroniczną lub telefonicznie. Chcąc uzyskać szczegółowe wiadomości związane z prosperowaniem zakładu można odwiedzić witrynę internetową.

  Data dodania: 03 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Okulistyki

  Centrum Okulistyki »

  W Centrum Okulistycznym dr Marcinkowskiego w Bydgoszczy diagnozowani i leczeni są pacjenci cierpiący na jaskrę, zaćmę i schorzenia siatkówki, a w szczególności AMD. Placówka skupia w sobie zarówno poradnię okulistyczną, jak i szpital chirurgii jednego dnia. Wyposażona jest w specjalistyczny sprzęt, który umożliwia zarówno diagnostykę ambulatoryjną, jak również wykonywanie zabiegów oraz różnego rodzaju operacji. Oprócz tego, pacjenci mogą kupić w niej zarówno okulary, jak i soczewki kontaktowe. Szczegółowe informacje na ten temat świadczonych w centrum usług, są opublikowane na jego witrynie internetowej.

  Data dodania: 03 07 2014 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · następna strona »

Medycyna - nowa strona:

Adres:
Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki