Rombor - 
łożyska kulkowe,dwurzędowe,mikrołożyska,łożyska kulkowe jednorzędowe,łożyska walcowe,łożyska wahliwe,łożyska igiełkowe,łożyska kulkowe skośne,łożyska do klimatyzacji,łożyska specjalne,łożyska samochodowe,łożyska standardowe,łożyska toczne,łożyska przemysłowe


Podkategoria: Medycyna

« poprzednia strona · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · następna strona »
 • Luxdent - fluoryzacja

  Luxdent - fluoryzacja »

  Gabinet Luxdent oferuje Państwu wszechstronne usługi stomatologiczne, które na długo pozwolą zachować Wasze zęby w jak najlepszym stanie. Wiemy bowiem jak dużo można osiągnąć dzięki ślicznemu uśmiechowi, który okazuje się jednak połowicznym, jeśli nie możemy się pochwalić zdrowymi, białymi zębami. Nasza oferta jest skierowana także do osób, które chcą wrócić do uśmiechu, jakim zachwycały przed laty. Specjalizujemy się m. in. w wybielaniu zębów, w tym zębów martwych za pomocą lampy Beyond, a także wybielaniem nakładkowym. Zajmujemy się zarówno profilaktyką, jak i leczeniem. Zapraszamy dorosłych oraz dzieci. Przegląd stomatologiczny i wizyta adaptacyjna dziecka są bezpłatne. W zakresie profilaktyki proponujemy także usuwanie kamienia, piaskowanie oraz fluoryzację. Jeśli masz dość patrzenia w lustro i oglądania zębów, które wymagają błyskawicznej pomocy, zapraszamy do naszego salonu i odwiedzenia strony:

  Data dodania: 17 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Eskulap - implantologia

  Eskulap - implantologia »

  Pragniesz się cieszyć zdrowym i ładnym uśmiechem? Zapraszamy do odwiedzenia Niepublicznego Zakładu Opieki Stomatologicznej Centrum Stomatologii ESKULAP w Szczecinie. Prowadzimy naszą działalność od 1999 roku i uzyskaliśmy zaufanie wielu pacjentów, jacy niezwykle cenią sobie najlepszą jakość przeprowadzanych usług oraz miłą atmosferę jaka panuje w naszych gabinetach. Nasi lekarze to fachowcy wszystkich dziedzin stomatologii, oferujemy pomoc w zakresie chirurgii, endodoncji, ortodoncji, implantologii, pedodoncji, protetyki, czy stomatologii estetycznej. W Centrum Eskulap znajduje się pogotowie stomatologiczne, czynne podobnie w niedziele oraz święta. Zapraszamy na stronę internetową:

  Data dodania: 19 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • JOANNA CHOJECKA-ZYCH badania usg

  JOANNA CHOJECKA-ZYCH badania usg »

  W Warszawie znajduje się Prywatna Przychodnia Lekarska, która istnieje od 1990 roku. Naszą specjalizacją jest przeprowadzanie badań USG z opisem i konsultacją medyczną dorosłych i dzieci. Badania wykonywane są na aparacie LOGIQ P-6. Konsultacji udzielają: kardiolog, urolog, neurolog, endokrynolog, gastrolog, chirurg naczyniowy, dermatolog. W związku ze zmianami w systemie fundowania, od 1 stycznia 2012 roku nie przeprowadzamy już badań Doppler Duplex w ramach bezpośredniej umowy z NFZ, tylko w ramach umów z przychodniami. Współpracujemy z przychodnią zajmującą się rehabilitacją Fizjo-Med Poland. Przychodnia dostosowana jest dla potrzeb osób niepełnosprawnych (droga dojazdowa dla niepełnosprawnych). Zarejestrować się Państwo mogą osobiście czy też telefonicznie. Więcej wiadomości znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 25 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • DENTESTIKA Ortodonta Wrocław

  DENTESTIKA Ortodonta Wrocław »

  Prezentujemy Państwu gabinet dentystyczny Dentestika. Gabinet znajduje się we Wrocławiu. Oferujemy Państwu kompleksową opiekę stomatologiczną, szczególną uwagę przykładając na potrzeby ortodontyczne. Oferujemy: stomatologię zachowawczą, dziecięcą, ortodoncję, chirurgię, protetykę, leczenie kanałowe pod mikroskopem, implantoprotetykę, diagnostykę rentgenowską. Konsultacje u ortodontów wykonujemy za darmo. Obsługujemy osoby dorosłe oraz dzieci. Duży nacisk kładziemy na sterylizację narzędzi, a niektórych wykorzystujemy tylko jednorazowo. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego czy osobistego. Więcej na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 02 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • MEDIS Laryngolog katowice

  MEDIS Laryngolog katowice »

  MEDIS Prywatny Ośrodek Leczniczy, to ośrodek zdrowia rodzinnego położony pod ręką ulicy Szeptyckiego 1 w Katowicach. Ośrodek MEDIS powstał w 1993 roku i do tego czasu podejmuje pacjentów na badania do różnych ekspertów lekarskich. Posiadamy wiele różnorodnych możliwości badań refundowanych oraz prywatnych, jakie prawdopodobne są do osiągnięcia przez naszych pacjentów. Na terenie naszego ośrodka realizujemy całkowity zakres badań laboratoryjnych, badania USG, spirometrię, audiometrię, EKG, badanie pola widzenia. Naszych pacjentów podejmujemy od poniedziałku do piątku w godzinach pracy Ośrodka MEDIS. Precyzyjne informacje opisaliśmy na stronie WWW.

  Data dodania: 27 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Legionowo, Psycholog Warszawa

  Psycholog Legionowo, Psycholog Warszawa »

  Poradnia Zdrowia Psychicznego EDUCATIO, oferujemy konsultacje psychologiczne w Legionowie i w Warszawie.Co to jest?Jednorazowe lub kilkukrotne spotkanie z psychologiem mające na celu wstępne określenie charakteru problemów, a także znalezienie i zaplanowanie odpowiednich metod pracy nad ich rozwiązaniem. Konsultacje mogą również zapewnić doraźną pomoc psychologiczną osobom potrzebującym lepszego zrozumienia trudnej sytuacji życiowej, w której się znajdują.Sam wywiad ma charakter terapeutyczny i często pozwala osobie zgłaszającej się dostrzec pewne prawidłowości w jej funkcjonowaniu, zauważyć powtarzalność nieadaptacyjnych zachowań, czasami także odkryć ich źródło. Uporządkowanie przez terapeutę wnoszonych przez klienta treści pozwala wspólnie ustalić jaka forma pomocy będzie najlepsza w danym przypadku.Dla kogo?Dla wszystkich zgłaszających się po pomoc psychologiczną, niezależnie od tego czy zastanawiają się nad psychoterapią indywidualną, psychoterapią par, rodzin, dzieci i młodzieży, udziałem w grupie terapeutycznej, grupie wsparcia bądź grupie interpersonalnej. Szczególnie polecana osobom, które nie miały dotychczas żadnego doświadczenia z psychoterapią i pragną znaleźć dla siebie jak najlepsze rozwiązanie swoich problemów.Co dalej?Poprawa w funkcjonowaniu w dużym stopniu zależy od adekwatnie dobranej formy pomocy. Po zapoznaniu się z problemami osoby zgłaszającej się, psychoterapeuta może zaproponować min.: psychoterapię indywidualną krótkoterminową, długoterminową, udział w grupie psychoterapeutycznej, udział w grupie wsparcia terapię dla rodzin, par, dzieci oraz inne formy pomocy –np. konsultacje psychiatryczne czy spotkanie z doradcą zawodowym.Zapraszamy

  Data dodania: 31 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • OKU-LAR Laryngolog Kraków

  OKU-LAR Laryngolog Kraków »

  Centrum Medyczne Larmed jest dzisiejszym centrum opieki laryngologicznej i okulistycznej, który mieści się w Krakowie obok ulicy Lwowskiej 17/1. Zaświadczamy usługi związane z poradnią laryngologiczną i okulistyczną, a dodatkowo zabiegi w zakresie podniebienia miękkiego, zabiegi mikrochirurgiczne na strunach głosowych, operacje przetok i torbieli szyjnych, obszerne zabiegi onkologiczne w zakresie gardła, krtani i szyi. Przyjmujemy pacjentów wyłącznie w poniedziałki i piątki w godzinach od 14 do 17. Rekomendujemy zapisy do ekspertów pracujących w Centrum Medycznym Larmed telefonicznie. Nasi konsultanci są do dyspozycji codziennie od 10 do 18. Więcej na WWW.

  Data dodania: 22 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • KAROLINA OLEK-HRAB dermatolodzy poznań

  KAROLINA OLEK-HRAB dermatolodzy poznań »

  W Specjalistycznym gabinecie dermatologicznym dr nauk med. Karoliny Olek-Hrab w Poznaniu każdy pacjent może liczyć na nasze zaangażowanie i indywidualne podejście. Działalność gabinetu obejmuje dermatologię i wenerologię, ale przeprowadzamy także zabiegi medycyny estetycznej. Ponieważ jesteśmy profesjonalistami, bez ustanku pracujemy nad zgłębianiem wiedzy z zakresu naszej działalności i poszerzamy ofertę. Bez względu na to, z jakim problemem pacjenci do nas przychodzą, spotykają się z życzliwością oraz zrozumieniem. Stosujemy nowoczesne metody leczenia i wykorzystujemy najlepszą aparaturę. Nasza strona internetowa dostarczy wszystkich koniecznych szczegółów:

  Data dodania: 30 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • SPECJALISTYCZNA PRAKTYKA LEKARSKA PŁOŃSK

  SPECJALISTYCZNA PRAKTYKA LEKARSKA PŁOŃSK »

  Funkcjonujący od wielu lat gabinet okulistyczny w miejscowości Płońsk zajmuje się kompleksową diagnostyką okulistyczną a także leczeniem chorób oczu osób dorosłych i dzieci. Ten nowocześnie i funkcjonalnie wyposażony gabinet okulistyczny prowadzony jest przez specjalistę - lekarza medycyny okulistę Agnieszkę Koziak. Trudnimy się diagnostyką oraz leczeniem chorób narządu wzroku, gwarantując najnowsze i wyłącznie sprawdzone metody leczenia. Nasi pacjenci traktowani są w sposób komfortowy i fachowy. Prowadzimy również profilaktyczne badania pracownicze i dla kierowców, na jakie serdecznie zapraszamy, zaś więcej na temat naszej aktywności możecie Państwo przeczytać na naszej stronie internetowej:

  Data dodania: 10 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapeuta Nowy Sącz

  Psychoterapeuta Nowy Sącz »

  Oferuję Państwu profesjonalną pomoc psychologiczną. Jestem wieloletnim praktykiem w dziedzinie psychoterapii, specjalizuję się w prowadzeniu psychoterapii osób dorosłych. Prowadzę psychoterapię indywidualną dla osób doświadczających trudności w codziennym życiu, mających problemy w kontaktach społecznych, relacjach rodzinnych, cierpiących z powodu lęku, smutku, depresji, znajdujących się w sytuacji kryzysu. Pracuję również z osobami z rodzin dysfunkcjonalnych, których urazy psychiczne z dzieciństwa mogą być źródłem różnorodnych trudności i cierpień w życiu dorosłym.

  Data dodania: 09 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Klinika kobiet Medifem

  Klinika kobiet Medifem »

  Kosmetoginekologa to najszybciej rozwijający się obszar ginekologii i chirurgii estetycznej, dzięki której pacjentki mają możliwość poprawy funkcjonalności i estetyki narządów płciowych. Efekty licznych porodów oraz wrodzone deformacje anatomiczne mogą zostać chirurgicznie skorygowane poprzez doświadczenie lekarzy pracujących w klinice Medifem. Wśród nich jest światowej sławy specjalista dr Andrzej Barwijuk, który w dziedzinie kosmetoginekologii jest prawdziwym autorytetem wśród innych lekarzy.

  Data dodania: 21 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • E-leki.info - o lekach

  E-leki.info - o lekach »

  Strona www.e-leki.info powstała specjalnie po to, aby w jak największym stopniu ułatwiać swoim użytkownikom zarządzanie najróżniejszymi lekami. Pozwala ona na stworzenie swojego własnego kalendarza leków, za pomocą którego można naprawdę dokładnie kontrolować dawki określonych produktów tego typu, jakie musimy przyjmować. Jest to ponadto ogromna skarbnica informacji na temat wszystkich takich rzeczy.

  Data dodania: 24 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Implanty piersi wymiana

  Implanty piersi wymiana »

  Współczesne kliniki zajmujące się chirurgią plastyczną posiadają zaawansowane technologicznie aparaty medyczne, warunki pobytu są komfortowe, a kadra wysoko wykwalifikowana. We Wrocławiu, przy ul. Przedmiejskiej 6-10, znajduje się siedziba ponadprzeciętnej lecznicy Clinic For You, która oprócz specjalistycznej aparatury, wybitnych specjalistów oraz konkurencyjnych cen, odróżnia się także sposobem traktowania pacjenta i niezwykłą troską o jego komfort psychiczny.


  Przy wsparciu ze strony kliniki mają Państwo sposobność zarezerwować tanie bilety samolotowe i zamówić apartament z 5% zniżką. Nasz asystent zatroszczy się o to, by cali i zdrowi dotarli Państwo z lotniska do wskazanego hotelu.


  Cena usługi obejmuje wszelkie potrzebne czynności, badania krwi i leki, w Clinic For You zawsze wiadomo, za co się płaci, a na stronie http://www.clinicforyou.pl możecie Państwo przejrzeć rozbudowany cennik zabiegów. Oprócz aktualnego cennika oferujemy duże rabaty na niektóre zabiegi.


  Nasz zespół medyczny to wybitny zespół chirurgów, stomatologów, dermatologów, anestezjologów i pielęgniarek, którzy posiadają nie tylko odpowiednie wykształcenie, lecz także bez ustanku pogłębianą wiedzę oraz doświadczenie praktyczne. To, co odróżnia naszych lekarzy w odniesieniu do innych przychodni mających w ofercie usługi z obszaru operacji plastycznych, to odrębne podejście do konkretnego pacjenta. U nas nie będą Państwo traktowani standardowo, a każdy – nawet kosmetyczny zabieg – jest szczegółowo konsultowany ze specjalistą oraz poprzedzony obszernym wywiadem lekarskim.


  Zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej nie są wyłącznym obszarem naszej działalności, Clinic For You świadczy także usługi z zakresu dentystyki i okulistyki.

  Data dodania: 05 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • GESTALT terapeuci

  GESTALT terapeuci »

  Warszawska Pracownia Terapii Gestalt oferuje kompleksową pomoc klientom zmagającym się przeróżnego rodzaju problemami natury emocjonalnej. Pracują w niej psychoterapeuci oraz psycholodzy, którzy korzystają głównie z metod terapii Gestalt. Pomagają przezwyciężać przeróżnego rodzaju lęki, zmagać się z sytuacjami stresowymi, związanymi zarówno z pracą, utratą bliskiej osoby, czy poczuciem niskiej wartości. Pomagają klientom w pokonaniu depresji i nastrojów depresyjnych czy chorób psychosomatycznych. Gwarantujemy dyskrecję, kameralne warunki i miłą atmosferę. Pozostajemy do Państwa dyspozycji w kontakcie telefonicznym oraz osobistym. Jeżeli chcą Państwo zasięgnąć szczegółowych informacji, wówczas zapraszamy na naszą stronę internetową.

  Data dodania: 02 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Tummy liposuction - ClinicForYou

  Tummy liposuction - ClinicForYou »

  Liposukcja jest zabiegiem redukującym tkankę tłuszczową, który znacznie poprawia figurę oraz proporcje ciała. Do najbardziej popularnych należy liposukcja brzucha i talii, szczególnie w przypadkach kiedy organizm nie działa pozytywnie na dietę oraz ćwiczenia. Aby spełnić wymogi kwalifikujące do zabiegu liposukcji należy być powyżej 18 roku życia, mieć elastyczną skórę i dobre napięcie mięśniowe.

  Data dodania: 05 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Mikrodermabrazja Warszawa

  Mikrodermabrazja Warszawa »

  Mikrodermabrazja okazuje się łagodnym zabiegiem kosmetycznym, który zyskuje sobie coraz szerszą ilość zwolenników, którzy z chęcią poddają się właśnie temu zabiegowi. Jest to proces polegający na ścieraniu uszkodzonych warstw naskórka poprzez precyzyjnie sprawdzany strumień mikrokryształków. Brzmi dosyć dziwnie, mimo tego ta nowatorska metoda znajduje wielu fanatyków, a przeważnie fanek, które poddają się temu zabiegowi systematycznie. Do zabiegu mikrodermabrazji potrzeba niestety rzeczywistych specjalistów, czyli osób, które znają się na wykonywanych przez siebie usługach a także są prawdziwymi profesjonalistami. Tylko w takim przypadku zabieg taki jest przeprowadzany prawidłowo i może przynieść oczekiwane efekty. Nasza firma zajmuje się właśnie wykonywaniem zabiegów mikrodermabrazji. Mamy zespół świetnie wyszkolonych i dyplomowanych kosmetologów, którzy sprawią, iż cały proces od początku do końca będzie wykonany dobrze. Naszą pracę wykonujemy głównie na terenie miasta Warszawa. Jest to bardzo potrzebny proces na przykład w przypadku utrzymywania się krost. Zachęcamy: mikrodermabrazja warszawa.

  Data dodania: 13 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Uzdrawianie energią

  Uzdrawianie energią »

  Lubisz tematykę jasnowidztwa? Jeżeli tak to mamy dla Ciebie wspaniałą propozycję strony internetowej na której odnajdziesz sporo interesujących informacji na temat tej sfery życia. www.ezoteryczneporady.pl to właśnie adres tej strony na której dowiesz się wiele m.in. o uzdrawianiu, leczeniu energią, interpretacji snów i tym podobnych tematach.

  Data dodania: 14 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • ES DENTICA

  ES DENTICA »

  Stomatologia zachowawcza, estetyczna, dziecięca, profilaktyka, a dodatkowo chirurgia oraz protetyka (korony, mosty, implanty) - to główny zakres usług świadczonych w gabinecie stomatologicznym ES DENTICA z siedzibą w Tychach. W ich skład wchodzi m.in. leczenie kanałowe, szynowanie ruchomych zębów, rekonstrukcje złamanych, a również wybielanie martwych po leczeniu kanałowym. Ponadto w ofercie: leczenie zębów mlecznych i profilaktyka próchnicy, scaling, piaskowanie i lakierowanie zębów i fluoryzacja nakładkowa. zapytania związane z ofertą można kierować do przedstawicieli placówki telefonicznie albo za pośrednictwem formularza kontaktowego. Szczegółowe wiadomości na witrynie internetowej gabinetu.

  Data dodania: 14 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • DR N. MED. ALEKSANDRA HERCKA-MULAS

  DR N. MED. ALEKSANDRA HERCKA-MULAS »

  Oferta Kliniki Implantologii i Stomatologii Estetycznej Hercka Dent z Gliwic obejmuje pomoc z zakresu stomatologii zachowawczej i estetycznej, a także chirurgii stomatologicznej oraz implantologii. Naszym pacjentom oferujemy wszczepianie implantów z zastosowaniem specjalistycznego sprzętu stomatologicznego: Surgic XT oraz Hilotherm. Przeprowadzamy także inne zabiegi chirurgiczne - od usuwania zębów po chirurgiczne sprowadzanie do łuku zębów zatrzymanych. Oferujemy również szeroki pakiet zabiegów mających na celu poprawienie estetyki zębów, w tym ich wybielanie. Pełną ofertę kliniki i dane kontaktowe do nas znajdziecie Państwo na stronie internetowej.

  Data dodania: 15 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • SOFIMED KRAKÓW

  SOFIMED KRAKÓW »

  Każdego dnia naszej pracy dokładamy wszystkich starań, aby proponowane przez nas usługi medyczne stały na najwyższym poziomie. Sofimed to prężnie rozwijająca się prywatna placówka medyczna. Zatrudniamy bardzo doświadczonych lekarzy fachowców: onkologów, a również specjalistów ginekologów-położników. Dysponujemy sprzętem pozwalającym na przeprowadzanie wszystkich niezbędnych badań i stawianie diagnozy. Zapewniamy osobiste traktowanie oraz wszechstronną pomoc. Sofimed to miejsce dla pacjentów, którzy poszukują rzetelnej pomocy medycznej. Cennik usług, dane kontaktowe, a również pełna oferta są zamieszczone na witrynie internetowej placówki.

  Data dodania: 19 05 2014 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · następna strona »

Medycyna - nowa strona:

Adres:
Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki