Podkategoria: Medycyna

« poprzednia strona · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · następna strona »
 • Centrum Stomatologii B-dental

  Centrum Stomatologii B-dental »

  Centrum Stomatologii B-dental to nowoczesny ośrodek kierowany przez prof. dr hab. n.med. Stefana Barona - uznanego wykładowcę z zakresu implantologii, leczenia bólu głowy oraz dysfunkcji narządu żucia. Od wielu lat z powodzeniem stosujemy implantologię jako metodę uzupełniania braków w uzębieniu. W B-dental używamy do wszczepów implantów tylko najwyższej światowej jakości. Nowatorskie rozwiązania zastosowane w tych implantach zapewniają znakomitą integrację wszczepów z tkanką kostną. W oparciu o wieloletnie doświadczenie oraz wiedzę wybraliśmy dla naszych pacjentów najlepsze możliwe rozwiązania. Nasza oferta: implanty, stomatologia estetyczna, wybielanie zębów, periodontologia, nowoczesna protetyka, ortodoncja, endodoncja mikroskopowa, rentgenodiagnostyka, leczenie bruksizmu, leczenie bólu głowy, chirurgia stomatologiczna. Aby przywrócić każdemu piękny uśmiech i zdrowie, nasi lekarze wykorzystują najnowocześniejszą wiedzę, umiejętności i technologie.

  Data dodania: 15 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przychodnia medycyny pracy

  Przychodnia medycyny pracy »

  Przychodnia medycyny pracy Gadmed - gorąco polecamy! Placówka zatrudnia tylko wybitnych specjalistów, gwarantuje przyjazną obsługę oraz możliwość szybkiego załatwienia spraw. Przeprowadza różne badania: profilaktyczne, wstępne, okresowe oraz kontrolne w oparciu o Kodeks Pracy i Ustawę o służbie medycyny pracy. Zapewnia dostęp do lekarzy specjalistów niezbędnych dla przeprowadzenia potrzebnych badań, czyli okulisty, neurologa i laryngologa. Pracujący w specyficznych zawodach mogą wykonać również inne, dodatkowe badania.

  Data dodania: 19 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog online

  Psycholog online »

  Gabinet psychologiczny online specjalizuje się w psychoterapii młodzieży i dorosłych, psychoterapii małżeństw i par oraz w poradnictwie psychologicznym. Psychoterapia Lublin może pomóc Państwu aby lepiej wykorzystywać swój potencjał, poczuć spokój i pogodę ducha. Tematy podejmowane w czasie procesu, jakim jest terapia, dotyczą przestrzeni fizycznej, psychicznej i interpersonalnej. Powstałe spostrzeżenia pomogą dowiedzieć się, co może stać za przyczyną trudności oraz co należy wykonać, aby je przezwyciężyć. Psychoterapeuta pomaga stworzyć zarys dalszego działania, aby psychoterapia dostosowana była do wnoszonych problemów, Państwa silnych stron, wyzwań oraz oczekiwań i potrzeb. Ludzie szukają pomocy takiej jak terapia Lublin z różnych powodów, takich jak zaburzenia obsesyjno-kompulsywne, lęk, depresja, niepokój, zaburzenia psycho-seksualne, zaburzenia emocjonalne czy w relacjach międzyludzkich.

  Data dodania: 09 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ginekolog - Łódź

  Ginekolog - Łódź »

  Specjalista ginekolog-położnik, Łódź. Prowadzenie ciąży fizjologicznej i powikłanej. Przygotowanie do porodu. OMEGA Piotrkowska 17
  Ofertę usług medycznych łatwo można zweryfikować czytając opinie o lekarzu w internecie. Chyba najbardziej znanym serwisem jest "znanylekaz.pl"

  Data dodania: 06 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Opaski magnetyczne

  Opaski magnetyczne »

  Wydaje się, iż warto wziąć sobie do serca fakt, iż nasz sen może być zdrowszy dzięki poduszkom ortopedycznym, nie tylko eliminując dręczący nas ból szyi, ale sprawiając także, iż będziemy bardziej wypoczęci i nabierzemy chęci do życia. Okazuje się, iż sama wymiana poduszki może nam bardzo pomóc. Tradycyjne modele poduszek nie są najlepszym rozwiązaniem. Znacznie lepszym wyborem będą poduszki ortopedyczne.

  Data dodania: 28 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Skuteczna metoda odchudzania

  Skuteczna metoda odchudzania »

  Nowoczesna metoda odchudzania przy pomocy balonu żołądkowego typu B.I.B., spatz czy orbera wprowadzanego do żołądka metodą endoskopową. Wprowadzony balon zmniejsza apetyt i zwiększa uczucie sytości. Metoda bardzo skuteczna dla pacjentów już z BMI>30. Gastroenterologia i endoskopia przewodu pokarmowego - całkowicie bezinwazyjne badanie przewodu pokarmowego.

  Data dodania: 10 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przychodnia ortopedyczna

  Przychodnia ortopedyczna »

  Ambulatorium Spondylus to największa a także w największym stopniu szanowana w Szczecinie przychodnia ortopedyczna, jaka pomogła już tysiącom mieszkańców Szczecina oraz ich dzieci. Gdy masz kłopoty z wadami postawy, kręgosłupem, płaskostopiem u swego dziecka lub jakimikolwiek innymi niedoskonałościami powinieneś odwiedzić lecznicę Spondylus w Szczecinie. Dopasujemy do Twoich potrzeb sprzęt rehabilitacyjny i przeprowadzimy wszystkie potrzebne badania.

  Data dodania: 22 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Integracja sensoryczna

  Integracja sensoryczna »

  Trening słuchowy Tomatisa - po teście słuchowym opracowuje się indywidualny program, a potem następują kolejne fazy treningu (w określonym czasie słuchamy przez słuchawki specjalnie przetworzoną muzykę).
  Centrum Treningów Słuchowych i Integracji Sensorycznej Impuls
  1-szy w województwie lubuskim i pomorskim konsultantsposobnością Alfreda Tomatisa, certyfikowany przez TOMATIS DEVELOPPEMENT S.A. w Luksemburgu.

  Data dodania: 06 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Fale radiowe

  Fale radiowe »

  Centrum Odnowy Biologicznej Alice to miejsce, w którym można skorzystać z takich zabiegów jak depilacja laserowa, mezoterapia, makijaż permanentny lub fale radiowe. Salon mieści się w Szczecinie i prowadzi go Alicja Litwiniak. Gabinet kosmetyczny Alice to miejsce w którym możesz się na chwilę zapomnieć i zadbać o piękno swojego ciała. Z naszego salonu wyjdziesz piękniejsza i z lepszym samopoczuciem. Wszystkie wykonywane usługi są najwyżej jakości i są całkowicie bezpieczne dla twojego zdrowia.

  Data dodania: 09 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Gastroenterolog w Krakowie

  Gastroenterolog w Krakowie »

  Porady z dziedziny gastroenterologii i chorób wewnętrznych udziela się w gabinecie znajdującym się w Krakowie. Procedura gastroskopii czyli małoinwazyjna metoda badania górnego odcinka pokarmowego (przełyk, żołądek, dwunastnica) polegająca na wprowadzeniu światłowodu o niewielkim obwodzie przez jamę ustną. Pobieramy wycinki oraz znieczulamy miejscowo. Rektoskopia badanie endoskopowe końcowego odcinka pokarmowego. USG nieinwazyjna metoda obrazowania rzeczywistego organów wewnętrznych. Całkowicie bezpieczna dla pacjenta. Informacje o godzinach przyjęć podane są na stronie gabinetu.

  Data dodania: 18 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Monika Kożuszek - psychoterapia

  Monika Kożuszek - psychoterapia »

  Strona prywatnego gabinetu profesjonalnej pomocy psychologicznej i psychoterapii skierowanej do osób dorosłych.Pomoc w obszarach:- trudności w relacjach z najbliższymi- kryzysy życiowe - dolegliwości psychosomatyczne- cierpienie z powodu odczuwanego lęku, samotności, złości, smutku, stresu- ciężkie, traumatyczne doświadczenia- głębsze poznanie siebie, samorealizacja, rozwój. Zapraszam do kontaktu: 886135660, kozuszek.monika@gmail.com Gabinet usytuowany jest na ul. Al. Niepodległości 161 w Warszawie (przy stacji metra Pola Mokotowskie). Więcej informacji na stronie psychoterapiawarszawa.net

  Data dodania: 23 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dom seniora

  Dom seniora »

  Witamy ciebie ciepło w naszym nowoczesnym domu opieki, który wybudowany został w celu ulepszenia standardu życia starszych ludzi, które są na rencie. Nasz lokalny dom opieki jest nowym domem, zaprojektowanym takim sposobem, aby w perfekcyjny sposób zagwarantować splendor naszym pensjonariuszom.
  Dom seniora został postawiony w malowniczej oraz cichej okolicy niedaleko Lęborka, pomiędzy lasami trójmiejskiego parku krajobrazowego, w otoczeniu jezior oraz pól.
  Zademonstrowany z naszej rekomendacji dom seniora, jest przystanią, w której osoby będące na emeryturze i renciści, mogą mieszkać w luksusowych warunkach oraz cieszyć się pełną życia.
  Nasz dom opieki zapewnia swoim pensjonariuszom całodobową, doskonałą opiekę znacznie wykwalifikowanej kadry medycznej i opiekunek.
  W prezentowanej przez nas ofercie naszego domu seniora są bogato wyposażone pokoje dla rencistów, jedno lub trzy osobowe, w których znajdziecie Państwo sieć, telewizor, odbiornik radiowy, systemy przywoławcze, łazienkę oraz wiele usprawnień ułatwiających przemieszczanie się po domu opieki.

  Data dodania: 13 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Unodent

  Unodent »

  Unodent - profesjonalna przychodnia Stomatologiczna. Sprawdź co polecamy. Ortodoncja, protetyka i stomatologia w Gliwicach. Piaskowanie i wybielanie zębów, licówki, leczenie kanałowe, endodoncja, naprawa protez zębowych. Serdecznie zapraszamy dalej - kliknij w link i sprawdź nas teraz. Dentysta Gliwice - lekarz protetyk, ortodonta i stomatolog zaprasza Państwa. Pracownia protetyczna i gabinety stomatologiczne Śląsk - Lekarze stomatolodzy i lekarz ortodonta zapraszają. Zobacz więcej informacji na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 19 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przychodnia lekarska J.J.Capricorn

  Przychodnia lekarska J.J.Capricorn »

  Przychodnia lekarska J.J.Capricorn w Warszawie. Oferujemy szeroki wachlarz usług medycznych dla pacjentów indywidualnych:Lekarze specjaliści:[*]internista[*]kardiolog[*]psychologUsługi pielęgniarskie:[*]zastrzyki[*]szczepienia[*]pobranie krwi[*]opieka nad chorymiDiagnostyka:Lekarze specjaliści:[*]EKG[*]USG[*]obdukcje[*]badania krwi i moczyObsługujemy pacjentów w ramach NFZ na bezpłatne wizyty. Wykonujemy wizyty domowe.W ofercie dla firm świadczymy:[*]medycyna pracy (badania wstępne, badania kontrolne, badania okresowe)[*]medyczne zabezpieczenie imprezOferujemy również transport chorych.

  Data dodania: 22 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Klinika Borczyk Zatoki szczękowe

  Klinika Borczyk Zatoki szczękowe »

  Nasza klinika implantologii i stomatologii estetycznej borczyk.pl dostarcza możliwość odzyskania pięknego i zdrowego uśmiechu osobie w każdym wieku. nie istotne, czy borykają się Państwo z poważnymi chorobami uzębienia, czy jedynie pragną odświeżyć swój uśmiech - nasza klinika oferuje leczenie dostosowane specjalnie do potrzeb i możliwości pacjenta. Ponieważ dysponujemy bardzo nowoczesnymi systemami diagnostyki, a lekarze to doskonale wykwalifikowani specjaliści z długim stażem mogą Państwo być pewni bezpieczeństwa i sprawności wykonywanych zabiegów. Stając się stałym klientem naszej kliniki mogą państwo liczyć na specjalną ofertę. Jesteśmy także znakomicie przygotowani do leczenia dzieci - wykorzystujemy nowoczesne sposoby zapobiegania próchnicy, a stosowane przez nas sposoby są bezbolesne i nie wywołują stresu u dziecka. Serdecznie zapraszamy na naszą witrynę, gdzie mogą się Państwo wnikliwie zapoznać z każdym oferowanym w naszej klinice zabiegiem.

  Data dodania: 05 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • KLINIKA KRAKOWSKA Pediatra kraków

  KLINIKA KRAKOWSKA Pediatra kraków »

  Zapraszamy do skorzystania z szerokiej oferty świadczeń medycznych podstawowych jak i specjalistycznych jakie zapewnia mająca swoje oddziały przy ul. Mehoffera i Zachodniej Klinika Krakowska. Warto nadmienić, iż mamy podpisaną umowę z NFZ na realizowanie usług. Dodatkowo zajmujemy się wykonywaniem wszechstronnych badań z zakresu medycyny pracy, badania sanitarno-epidemiologiczne dla osób które podejmują stanowiska pracy gdzie istnieje ryzyko przeniesienia zakażenia na inne osoby. Dodatkowo świadczymy usługi z dziedziny szeroko pojętej medycyny sportowej zawierające badania sportowe, czy leczenie kontuzji spowodowanych uprawianiem sportu. Prowadzimy także poradnię rehabilitacyjną oferującą konsultacje lekarza ortopedy, pełen zakres badań i zabiegów. Zapraszamy na naszą stronę internetową.

  Data dodania: 18 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • EURO-KLINIKA Szczelina odbytu

  EURO-KLINIKA Szczelina odbytu »

  Euro-Klinika zajmuje się leczeniem urologicznym oraz z obszaru niepłodności małżeńskiej, ponadto prowadzi usługi z obrębu proktologii, dermatologii estetycznej, chirurgii estetycznej, chirurgii, endokrynologii, kardiologii, leczenia zmian skóry laserem CO2, onkologii oraz kolonoskopii. Najważniejsze dla Euro- Kliniki jest zdrowie każdego pacjenta, w takim razie tak istotne jest zapewnienie należytych warunków, aby pacjenci mogli czuć się swobodnie i ostatecznie skoncentrować na powrocie do zdrowia. Euro-Klinika stosuje nowoczesne metody diagnostyki i leczenia różnorodnych chorób. Działa od wielu lat, w związku z czym może się pochwalić ogromnym doświadczeniem i wybitnymi profesjonalistami. Więcej informacji na stronie:

  Data dodania: 11 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Viscardi - ortodoncja

  Viscardi - ortodoncja »

  Jeśli szukają Państwo profesjonalnego i kompleksowego gabinetu stomatologicznego, warto zwrócić uwagę na NZOZ Praktyka Stomatologiczna Viscardi. Usługi w zakresie wszystkich nowoczesnych dziedzin stomatologii takich jak: leczenie zachowawcze, stomatologia dziecięca, leczenie periodontologiczne, chirurgiczne, protetyczne, ortodoncja, implantologia oraz endodoncja wykonywane są za pomocą najnowocześniejszych narzędzi w sterylnie czystych i doskonale wyposażonych gabinetach. Materiały stosowane w praktyce odznaczają się najwyższą jakością. Stomatolodzy tworzący Viscardi posiadają ogromne doświadczenie oraz stale podnoszą swoje kwalifikacje na kursach i sympozjach naukowych w kraju i za granicą. Dodatkowe zalety gabinetu to atrakcyjne ceny. Więcej szczegółów na stronie: http://www.viscardi.com.pl

  Data dodania: 29 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Dermatolog Poznań

  Dermatolog Poznań »

  Przychodnia APIMED prezentuje swoją ofertę usług medycznych na swojej stronie. Umów się na darmową wizytę u ginekologa, reumatologa czy ginekologa. Apimed to nowoczesna placówka, która świadczy usługi medyczne na najwyższym poziomie.

  Data dodania: 29 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • ESTETICMED Usuwanie tatuaży

  ESTETICMED Usuwanie tatuaży »

  Kliniki Esteticmed zapewniają wszechstronną opiekę medyczną z zakresu medycyny estetycznej, laseroterapii i dermatochirurgii. Świadczymy najwyższy poziom usług stosując najnowsze technologie w leczeniu i naszej codziennej działalności. Posiadamy doskonale wyszkoloną kadrę lekarzy, która stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w sympozjach, kongresach, czy workshopach dotyczących wszelkich kwestii połączonych z medycyną estetyczną, chirurgią plastyczną i laseroterapią. Istniejemy na rynku 10 lat i przez ten czas zyskaliśmy bogate doświadczenie i zaufanie wielu zadowolonych pacjentów. W tym miejscu chcemy się pochwalić, że z usług Esteticmed korzystają takie gwiazdy jak Anja Rubik. Poleca nas Uroda i InStyle. Posiadamy siedziby w Częstochowie i Bydgoszczy. Zapraszamy na konsultacje. Więcej o nas na stronie internetowej.

  Data dodania: 11 04 2013 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · następna strona »

Medycyna - nowa strona:

Adres:
Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki