Rombor - 
łożyska kulkowe,dwurzędowe,mikrołożyska,łożyska kulkowe jednorzędowe,łożyska walcowe,łożyska wahliwe,łożyska igiełkowe,łożyska kulkowe skośne,łożyska do klimatyzacji,łożyska specjalne,łożyska samochodowe,łożyska standardowe,łożyska toczne,łożyska przemysłowe

Apteka internetowa - www.doz.pl

Apteka internetowa - www.doz.pl Portal Dbam o Zdrowie to nie tylko apteka internetowa oraz encyklopedia leków, w której można sprawdzić zastosowanie, dawkowanie i ceny lekarstw i preparatów. W serwisie znajduje się także encyklopedia chorób, a w niej objawy, leczenie oraz leki, które powinny zostać zastosowane przy danym schorzeniu. Pod adresem www.doz.pl znajdziemy też szereg artykułów i porad dotyczących profilaktyki zdrowotnej oraz zagadnień medycznych. Znajduje się tam również wyszukiwarka aptek pozwalająca na zlokalizowanie placówek w dowolnej części Polski. Portal Dbam o Zdrowie - Twój sposób na tańsze leki.

Szczegóły strony www.doz.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę www.doz.pl:

Apteka internetowa - www.doz.pl

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yandex 34 Odwiedziny yahoo 40 Odwiedziny wp 11 Odwiedziny onet 9 Odwiedziny netsprint 5 Odwiedziny msnbot 10 Odwiedziny googlebot 2047 Odwiedziny baidu 6 Odwiedziny alexa 45

Najnowsze wiadomości:

 • Parki rozrywki biją rekordy popularności


  W Polsce jest już 108 parków rozrywki i aquaparków. Popyt
  jest ogromny i buduje się ich coraz więcej. 15 sierpnia 2017 był rekordowy w
  historii wielu z nich. Dobra pogoda przyciągnęła w długi weekend ogromne tłumy.

  Czytaj więcej »
 • Andrzej Bargiel zjedzie na nartach z Everestu? "Koszty są bardzo duże" [3/3] [Sektor Gości]

  Jakie były wrażenia Andrzeja Bargiela z pierwszych wypraw w Himalaje - na Manaslu i Lhotse w 2012 roku? Dlaczego kierownik programu PHZ Artur Hazjer zachęcał go do odstawienia nart i uczestnictwa w wyprawach zimowych? Dlaczego Andrzej Bargiel uważa, że himalaizm w Polsce jest "sztucznie męczeński" i jakie są różnice między tradycyjnymi wyprawami a jego własnym stylem zdobywania gór? Jak Andrzej Bargiel ocenia swoje zjazdy na nartach ze szczytów ośmiotysięczników - Sziszapangmy, Manaslu i Broad Peak? Jaki wymiar mają dla niego czasowe rekordy, których dokonał podczas tych wypraw? Czy podejmując się wyczynów narciarskich w Himalajach nie obawia się poważnych wypadków? Jak wyglądają jego dalsze plany dotyczące zjazdu ze szczytu Mount Everest? Zapraszamy do obejrzenia trzeciej części 71. odcinka programu "Sektor Gości". Z Andrzejem Bargielem rozmawia Michał Bugno.

  Czytaj więcej »
 • Gorzkie słowa Andrzeja Bargiela. "Ci ludzie nie zachowują się jak ludzie gór" [2/3] [Sektor Gości]

  Jak wyglądało dzieciństwo polskiego skialpinisty Andrzeja Bargiela? Czy to, że pochodził z wielodzietnej rodziny i ma dziesięcioro rodzeństwa w dużym stopniu ukształtowało jego charakter? Co sprawiło, że zaczął na poważnie trenować skialpinizm? W którym momencie uznał, że może to być dla niego sposobem na życie? Jakim cudem zdołał poprawić rekord najszybszego himalaisty świata Denisa Urubko w górskim biegu Elbrus Race aż o 32 minuty? Czy rewelacyjny wynik był dla niego zaskoczeniem? Jaki wymiar dla Andrzeja Bargiela ma ratownictwo górskie i przynależność do TOPR? Jak Bargiel wspomina sytuację sprzed dwóch lat, kiedy polski skialpinista Olek Ostrowski zaginął podczas wyprawy na ośmiotysięczniku Gaszerbrum II? Dlaczego nikomu nie udało się tam zorganizować skutecznej akcji ratunkowej i czemu Bargiel krytycznie ocenia działania ludzi w tej sytuacji? Zapraszamy do obejrzenia drugiej części 71. odcinka programu "Sektor Gości". Z Andrzejem Bargielem rozmawia Michał Bugno.

  Czytaj więcej »
 • Andrzej Bargiel chce wrócić z nartami na K2. Stawia jeden ważny warunek [1/3] [Sektor Gości]

  Dlaczego polski skialpinista Andrzej Bargiel zdecydował się przerwać ostatnią wyprawę K2 Ski Challenge, podczas której planował dokonać pierwszego w historii zjazdu na nartach z ośmiotysięcznika? Czy wysokie temperatury i opady deszczu po legendarnym ośmiotysięcznikiem K2 były dla niego dużym zaskoczeniem? Jak wygląda zjeżdżanie na nartach po stromych zboczach tak trudnej góry? Jak przebiega optymalna linia zjazdu, którą wybrał Andrzej Bargiel? Czy w niedalekiej przyszłości planuje wrócić na K2 i po raz drugi spróbować zjechać z jej szczytu na nartach? Zapraszamy do obejrzenia pierwszej części 71. odcinka programu "Sektor Gości". Z Andrzejem Bargielem rozmawia Michał Bugno.

  Czytaj więcej »
 • Zwierzęcy mocz, sinice i glony. Zobacz, czym grozi kąpiel „dla ochłody”


  Gdy temperatura
  przekracza 30 stopni Celsjusza często zapominamy, że spontaniczne
  schłodzenie się w lokalnym kąpielisku może mieć przykre konsekwencje. W upalne dni chłodzimy się nie tylko w lokalnych zbiornikach wodnych, a nawet w fontannach. Może mieć to bardzo przykre konsekwencje, nie tylko finansowe. 

  Czytaj więcej »
 • Krychowiak nie dostanie powołania do kadry?

  Grzegorz Krychowiak pierwszy raz od 4 lat może nie otrzymać powołania na najbliższe mecze reprezentacji Polski - nieoficjalnie dowiedział się "Przegląd Sportowy". Selekcjoner Adam Nawałka miał uznać, że pomocnik najpierw powinien wyjaśnić swoją sytuację w Paris Saint Germain, gdzie nie dostaje szansy na regularną grę.

  Czytaj więcej »
 • Kolejna kobieta oskarża Polańskiego

  Pojawiły się nowe oskarżenia pod adresem Romana Polańskiego. W Los Angeles odnalazła się trzecia kobieta, która twierdzi, że reżyser w latach 60. wykorzystał ją seksualnie. Rzekoma poszkodowana miała wówczas 16 lat. Artysta nie komentuje sprawy.

  Czytaj więcej »
 • Uwaga na podrabiane monety euro

  Włoska policja ostrzega przed nowym sposobem fałszerstwa pieniędzy. Przestępcy w tym kraju wprowadzają do obiegu podrobione monety o nominale 2 euro. Służby podsuwają prosty sposób, by uchronić się przed oszustwem - nosić ze sobą niewielki magnes. Tylko oryginalna moneta zostanie przez niego przyciągnięta.

  Czytaj więcej »
Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki

Płatności w serwisie obsługiwane są przez DotPay