Rombor - 
łożyska kulkowe,dwurzędowe,mikrołożyska,łożyska kulkowe jednorzędowe,łożyska walcowe,łożyska wahliwe,łożyska igiełkowe,łożyska kulkowe skośne,łożyska do klimatyzacji,łożyska specjalne,łożyska samochodowe,łożyska standardowe,łożyska toczne,łożyska przemysłowe

Kocot Bike Autoryzowany Dealer Rowerów Giant,Częstochowa

Growbox led oswietlenie do hodowli roslin

Growbox led oswietlenie do hodowli roslin Growboxled zaprasza na strone z oswietleniem led do hodowli roslin.Jest to nowa generacja oswietlenia stworzona dla nowoczesnych hodowcow zostawjająca w tyle HPS-y. Eksperymentowana przez NASA i uznana jako najlepsze sztuczne zrodóo swiatła do rozwoju i kwitnienia roslin .

Szczegóły strony growboxled.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę growboxled.pl:

Growbox led oswietlenie do hodowli roslin

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yandex 10 Odwiedziny yahoo 9 Odwiedziny wp 1 Odwiedziny netsprint 8 Odwiedziny msnbot 19 Odwiedziny googlebot 770 Odwiedziny alexa 1

Najnowsze wiadomości:

 • Czy powstanie województwo środkowopomorskie?

  Ten temat wraca przy każdych wyborach. Jestem przeciw Środkowopomorskiemu - stanowczo stwierdza Grzegorz Furgo, pomorski poseł Nowoczesnej. Stanisław Gawłowski, parlamentarzysta PO z Koszalina również jest nastawiony negatywnie do zmian na mapie Polski. - Zawsze byliśmy zwolennikami mniejszej niż większej liczby województw. Donald Tusk mówił kiedyś w Koszalinie, że 16 to już za dużo - podkreśla Gawłowski.

  Czytaj więcej »
 • Ekran telefonu, którego nie trzeba dotykać

  Zacznijmy od oczywistości: smartfony sterujemy przy pomocy dotykowych ekranów. Zgadza się? Tak. Na dotykanym przez nas ekranie zostają odciski naszych palców, przez co od czasu do czasu, trzeba sięgnąć po szmatkę i się ich pozbyć. Prawda? Tak. A co gdyby... nie trzeba było dotykać ekranu?

  Czytaj więcej »
 • Prezydent wręczył Ordery Orła Białego. Wyróżnieni m.in. Kleiber, Szewińska, Lorenc

  Warszawa. Irena Kirszenstein-Szewińska, prof. Michał Kleiber, Michał Lorenc, Wanda Półtawska, Zofia Romaszewska oraz Bronisław Wildstein zostali odznaczeni przez prezydenta Andrzeja Dudę Orderem Orła Białego. Najwyższe i najstarsze polskie odznaczenie zostały przyznane przy okazji obchodów 225 rocznicy ustanowienia Konstytucji 3 Maja.

  Czytaj więcej »
 • W Łazienkach Królewskich wystawiono wierną kopię Konstytucji 3 Maja

  Warszawa. W Łazienkach Królewskich można zobaczyć kopię Konstytucji 3 Maja z 1791 roku. Została ona spisana ręcznie, ze wszystkimi błędami, plamami, które są również na oryginalnym dokumencie. Stworzenie wiernej kopii trwało kilka miesięcy.

  Czytaj więcej »
 • Maleńczuk o Kaczyńskim: "Przypomina Plastusia. Na jego twarzy maluje się rodzaj pogardy"

  Maciej Maleńczuk promuje aktualnie swoją książkę pod wiele mówiącym tytułem "Chamstwo w państwie". Muzyk nie oszczędza w niej polityków, zwłaszcza Jarosława Kaczyńskiego, którego określa mianem "plastusia".

  Czytaj więcej »
 • Józefowicz o córce: "Genów się nie oszuka, mamy tutaj artystkę!"

  Choć Natasza Urbańska wielokrotnie zapewniała, że jej apodyktyczny mąż nie zdominował jej życia, nie da się ukryć, że kariera Nataszy to w dużej mierze "zasługa" Józefowicza. Niestety, najwyraźniej Janusz nie jest alfą i omegą świata sztuki, ponieważ od czasu pamiętnego "Rolowania" o Nataszy prawie w ogóle się nie mówi. Porażką był też dla niej fakt, że rolę Poli Negri w serialu "Bodo" dostała Edyta Herbuś pomimo, iż Urbańska od kilku lat wciela się w gwiazdę niemego kina w spektaklu swojego męża. Wygląda na to, że Janusz postanowił przekierować swoją uwagę na córkę pary. Twierdzi, że Kalina ma "artystyczne geny". Gdy podczas wywiadu dla "Dzień Dobry TVN" Janusz zaczął snuć zawodowe plany wobec kilkulatki, Natasza pouczyła go, że "są ważniejsze rzeczy" dla ich córki.

  Czytaj więcej »
 • Ekspert do spraw terroryzmu: "Polska jest potencjalnym celem. Jesteśmy społeczeństwem ignorantów"

  Wkrótce w Polsce odbędą się dwa ważne wydarzenia, których ranga budzi niepokój wśród osób śledzących poczynania terrorystów z ISIS. Mówi się, że Światowe Dni Młodzieży i Szczyt NATO to "doskonałe" dla terrorystów powody, by zaatakować. W studiu "Dzień Dobry TVN" eksperci przyznali, że nie są prawdą zapewnienia ze strony rządu, jakoby Polska miała być "zieloną wyspą", bezpieczną od zagrożenia terrorystycznego.

  Czytaj więcej »
 • Niezwykłe odkrycie w konstelacji Wodnika

  Odkrycie trzech planet, które krążą wokół małej, ultra-chłodnej gwiazdy w konstelacji Wodnika, może nadać tempo poszukiwaniom życia poza Ziemią. Taką opinię wygłosili właśnie astronomowie na łamach magazynu "Nature". Obiekty wielkości naszego globu są oddalone od nas o około 40 lat świetlnych, co jak na warunki kosmiczne oznacza, że są dość blisko. Naukowcy podejrzewają, że jest na nich wystarczająco ciepło, by na powierzchni była woda w stanie ciekłym, a co za tym idzie - życie. Odkrycia dokonano za pomocą teleskopu TRAPPIST w Obserwatorium La Silla w Chile. Jest pierwszym tego rodzaju. Naukowcy zaznaczają jednak, że obiekt TRAPPIST-1 to tylko 8 procent wielkości Słońca i w porównaniu do gwiazdy w naszym układzie, świeci z mocą zaledwie pół procenta.

  Czytaj więcej »
Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki

Płatności w serwisie obsługiwane są przez DotPay