Dopler Częstochowa. Produkcja i montaż osłon zewnętrznych oraz bram segmentowych i rolowanych - garażowych i przemysłowych.

Rombor - 
łożyska kulkowe,dwurzędowe,mikrołożyska,łożyska kulkowe jednorzędowe,łożyska walcowe,łożyska wahliwe,łożyska igiełkowe,łożyska kulkowe skośne,łożyska do klimatyzacji,łożyska specjalne,łożyska samochodowe,łożyska standardowe,łożyska toczne,łożyska przemysłowe

Growbox led oswietlenie do hodowli roslin

Growbox led oswietlenie do hodowli roslin Growboxled zaprasza na strone z oswietleniem led do hodowli roslin.Jest to nowa generacja oswietlenia stworzona dla nowoczesnych hodowcow zostawjająca w tyle HPS-y. Eksperymentowana przez NASA i uznana jako najlepsze sztuczne zrodóo swiatła do rozwoju i kwitnienia roslin .

Szczegóły strony growboxled.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę growboxled.pl:

Growbox led oswietlenie do hodowli roslin

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yandex 10 Odwiedziny yahoo 3 Odwiedziny wp 1 Odwiedziny netsprint 8 Odwiedziny msnbot 19 Odwiedziny googlebot 722 Odwiedziny alexa 1

Najnowsze wiadomości:

 • Eryk Lubos o swojej pracy

  Eryk Lubos w wywiadzie dla Kino Polska opowiedział o swojej pracy. Początkowo zyskał "łatkę" twardziela, bandyty i mięśniaka. Później jednak reżyserzy zaczęli dostrzegać w nim potencjał.

  Czytaj więcej »
 • Projekt "Wzór na konkurencję". O co w nim chodzi?

  "Wzór na konkurencję" to nowy instrument dla mikro, małych i średnich firm z Polski Wschodniej, które chciałby wprowadzić u siebie innowacje oparte na wzornictwie. Działanie podzielone jest na dwie części.

  Czytaj więcej »
 • Wzornictwo przemysłowe to szansa na 100 tysięcy złotych

  Do 100 tys. zł mogą otrzymać mikro, małe i średnie firmy z Polski Wschodniej, które chcą mocniej postawić w swojej działalności na wzornictwo przemysłowe. Przedsiębiorcy, którzy chcą aplikować do działania ?wzór na konkurencję?, wcześniej muszą zrobić rozeznanie rynku i wybrać wykonawcę audytu wzorniczego.

  Czytaj więcej »
 • Firmy z sektora MŚP powinny się tym zainteresować

  Działanie "Badania na rynek" skierowane jest dla firm z sektora MŚP z całej Polski, które chcą wdrożyć wyniki prac badawczo-rozwojowych, które przeprowadziły samodzielnie albo które zostały przeprowadzone na ich zlecenie.

  Czytaj więcej »
 • Kiedy się rodzą ważą nawet 600 gramów. Jedyny taki oddział dla wcześniaków

  W Polsce co dziesiąte dziecko rodzi się jako wcześniak. Rodzice nie zawsze są emocjonalnie przygotowani do nowej sytuacji. Brakuje im nie tylko merytorycznej wiedzy na temat skutecznych metod terapii, ale także wsparcia. Dzięki postępom w medycynie lekarze ratują dzieci urodzone nawet w 24 tygodniu ciąży. Niektóre z nich ważą niespełna 600 gramów. Już dziś TVP2 wyemituje pierwszy odcinek serialu dokumentalnego ?Moje 600 gramów szczęścia?. Serial opowiada o losach wcześniaków oraz ich rodzin. Akcja programu toczy się w szpitalu neonatologii Szpitala Położniczo-Ginekologicznego Ujastek w Krakowie. Oddział Patologii Noworodka oraz Intensywnej Terapii Noworodka jest jednym z najnowocześniejszych oddziałów w Polsce. Zobaczymy historie rodziców od pierwszego spotkania z lekarzem-specjalistą, poprzez poród i pobyt na oddziale intensywnej terapii, aż do momentu wyjścia ze szpitala i pierwszych tygodni życia dziecka.

  Czytaj więcej »
 • Urodziła bliźniaczki w 33. tygodniu ciąży. Przeżyły dzięki tym lekarzom

  Angelika Urbaniak urodziła bliźniaczki w 33. tygodniu ciąży. W tygodniu dowiedziała się, że jej ciąża jest zagrożona i trafiła na oddział intensywnej terapii noworodków Szpitala Położniczo-Ginekologicznego Ujastek w Krakowie. Dzięki lekarzom dziewczynki nie tylko przeżyły, ale otrzymały jak najlepsza opiekę. Mają już dwa tygodnie i są zdrowe. "W dwudziestym dziewiątym tygodniu ciąży na wizycie dowiedziałam się, że w każdej chwili mogę urodzić. Było bardzo ciężko. - Zobaczyłem dziewczynki od razu po urodzeniu. Były takie maciupeńkie. Popłakałem się" - dodaje ojciec bliźniaczek. "Zobaczyłem dziewczynki od razu po urodzeniu. Były takie maciupeńkie. Popłakałem się" - dodaje ojciec bliźniaczek.

  Czytaj więcej »
 • "Transporter: Nowa moc": Kulisy scen walki

  Najlepszy kurier samochodowy świata powraca na twarzą Eda Skreina i zupełnie nowym stylem walki. Chińskie kung-fu z poprzednich części poszło w odstawkę. Dzisiejszy "Transporter' dewastuje przeciwników mieszanką krav magi, filipińskiego kali, angielskiego boksu i brutalnych technik walki bronią improwizowaną.

  Czytaj więcej »
 • #dziejesiewbiznesie: nasza droga szkoła

  Ceny w Polsce spadają od 13 miesięcy - tak informuje Główny Urząd Statystyczny. Można więc oczekiwać, że ceny artykułów szkolnych też będą niższe niż przed rokiem. Tymczasem Urząd Statystyczny w Warszawie informuje, jak zmieniły się ceny przykładowych produktów. Z tego ostatniego zestawienia wynika, że w tym roku rodzice muszę głębiej sięgnąć do portfela.

  Czytaj więcej »
Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki

Płatności w serwisie obsługiwane są przez DotPay