Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki

Podkategoria: Fotografia

 • Alixnet Damian Nosiadek

  Alixnet Damian Nosiadek »

  Jesteśmy firmą zajmującą się drukiem artystycznym obrazów na płótnach malarskich. Nasza oferta jest kierowana głównie do firm, instytucji oraz osób prywatnych. Zapewniamy doradztwo w wyborze mediów pod druk, technologii druku oraz ekspozycji wydruku.Sprzęt i materiałyDrukujemy na maszynach HP (Hewlett-Packard) stosując wyłącznie materiały renomowanych firm gwarantujące wysoką jakoś naszych produktów końcowych. Druk wykonujemy tuszami wodnymi nie zaś szkodliwym solventem przeznaczonym do druku banerów zewnętrznych.WsparcieNasi klienci mogą liczyć na bezpłatną konsultację przed wydrukiem. Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania, zaproponujemy właściwy rozmiar, ocenimy jakość pliku źródłowego oraz pomożemy dobrać odpowiedni materiał do druku.Drukuj WŁASNE obrazy z NAMI. Zapraszamy GaleriaDruku.com.pl

  Data dodania: 23 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Fotoobrazy na płótnie

  Fotoobrazy na płótnie »

  Z przeciętnych zdjęć w małym rozmiarze można utworzyć dzieło sztuki kolosalnego formatu. Fotobig zajmuje się produkcją fotoobrazów również zdjęć na płótnie. Drukowane fotoobrazy zyskują raz za razem większe zainteresowanie nabywców, zarówno w kraju jak i za granicą. Nasza firma specjalizuje się w takiej wytwórczości, wykorzystuje tylko wysokiej jakości płótno malarskie 100 % bawełniane oraz bezpieczne dla zdrowia atramenty pigmentowe HDR. Za pomocą innowacyjnych technologicznie maszyn o największym zakresie kolorystycznym, generowane są prawdziwe kolory, intensywne czernie i unikatowa wyrazistość nawet niewidocznych na standardowym zdjęciu szczegółów, a to wszystko przy użyciu wysokiej rozdzielczości 2880dpi. Pomysłowe foto obrazy tego typu cechują się odpornością na kurz i nie płowieją do czasu 190 lat. Są także odporne na wilgotność i nie niszczeją poddane ekspozycji na zewnątrz, co jest możliwe dzięki używaniu werniksu odpornego na szkodliwe promieniowanie UV. W przypadku fotoobrazów dobrana technika wydruku gwarantuje trwałość utrwalonego w ten sposób obrazu. Obrazy na ścianę, a także fotografie realizowane na płótnie, to pełna gama możliwości również pod względem obróbki i udoskonalenia obrazu, jaki zachwyci w ostatecznym rozrachunku.

  Data dodania: 28 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Fotokorba - Zdjęcia dowodowe Lublin

  Fotokorba - Zdjęcia dowodowe Lublin »

  Laboratorium Fotografii Cyfrowej otwarte codziennie, dogodna lokalizacja w Centrum Handlowym zaprasza do wykonania zdjęć do dokumentów. Profesjonalne z lekkim retuszem i szybkie zdjęcia do dowodu, paszportu, legitymacji lub dyplomu. Ponad to wywołujemy odbitki cyfrowe z dowolnego nośnika, nawet z telefonu. Czas oczekiwania waha się od 15 minut do godziny. Retuszujemy stare fotografie, wykonujemy kolaże, powiększenia, nadruki na kubkach i koszulkach. W ciągłej sprzedaży posiadamy szeroką gamę albumów i ramek. Potrzebujesz prezentu zapraszamy.

  Data dodania: 15 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Fotoalbumy - najlepszefoto.pl

  Fotoalbumy - najlepszefoto.pl »

  Fotoalbumy są eleganckimi i praktycznymi produktami, które można wykorzystywać jako prezenty dla znajomych bądź ukochanej rodziny. Fotoalbum świetnie sprawdzi się jako nowoczesna wersja tradycyjnego albumu fotograficznego, jest również bardziej elegancki od fotoksiążki. Zaufaj doświadczeniu najlepszefoto.pl i zaopatrz się w nasz fotoalbum.

  Data dodania: 13 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Stwórz własną fotoksiążkę już za 39 zł.

  Stwórz własną fotoksiążkę już za 39 zł. »

  Utrwal swoje najważniejsze wspomnienia w ekskluzywnej fotoksiążce z Nakolorowo.pl. To najmodniejszy sposób na zaprezentowanie swoich zdjęć oraz oryginalny pomysł na prezent. Fotoksiążka z Nakolorowo.pl charakteryzuje się najwyższą jakością wydruku oraz wyjątkowo ekskluzywną oprawą. Wierne odwzorowanie kolorów widoczne jest nawet w najdrobniejszych detalach, a precyzyjne i solidne wykonanie zapewni jej trwałość na długie lata. Intuicyjny program do projektowania oraz duży wybór gotowych szablonów pozwoli w sposób szybki i łatwy stworzyć atrakcyjny album z własnymi zdjęciami wzbogacony twoimi opisami. Oczaruj rodzinę kolorowym albumem z rodzinnymi fotografiami.

  Data dodania: 04 05 2015 · szczegóły wpisu »

Fotografia - nowa strona:

Adres: