Rombor - 
łożyska kulkowe,dwurzędowe,mikrołożyska,łożyska kulkowe jednorzędowe,łożyska walcowe,łożyska wahliwe,łożyska igiełkowe,łożyska kulkowe skośne,łożyska do klimatyzacji,łożyska specjalne,łożyska samochodowe,łożyska standardowe,łożyska toczne,łożyska przemysłowe

Ebeta.com.pl

Ebeta.com.pl Jeśli szukają Państwo profesjonalnej firmy zajmującej się sprzedażą specjalistycznych narzędzi, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z propozycją NURT Jerzy Puchała Spółka Jawna z Wrocławia. Naszym Klientom oferujemy szeroki wybór akcesoriów pochodzących od cenionych producentów. Posiadamy między innymi narzędzia motoryzacyjne, pomiarowe, hydrauliczne, skrawające i nieiskrzące a także młotki, klucze, ściągacze, nasadki czy też wiele innych. Dysponujemy dużym wyborem towaru w korzystnych cenach i zapewniamy fachową obsługę. Na stronie internetowej znajdą Państwo więcej informacji.

Szczegóły strony ebeta.com.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę ebeta.com.pl:

Ebeta.com.pl

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yandex 1 Odwiedziny yahoo 13 Odwiedziny googlebot 4 Odwiedziny baidu 7

Najnowsze wiadomości:

 • Polska Czarnym Koniem Mundialu 2018? - Nauka. To lubię

  Jaka jest szansa na zajęcie wysokiej pozycji Mistrzostwach Świata w Moskwie? Kilka modeli matematycznych daje nam wyjście z grupy, a są i takie, które prognozują dla nas 1/4 finału. Matematyka i odpowiednie modele to jednak nie wszystko. Bo w sporcie liczy się jeszcze szczęście.

  Czytaj więcej »
 • Ekspert: przymusowe przewalutowanie kredytów we frankach jest możliwe

  - Musi być również coś w tym dla banku. Na pewno mogą politycy tutaj dużo pomóc. To, czy jesteśmy już po jakichś rozmowach, to ile już kredytu spłaciliśmy ma znaczenie. Ma znaczenie jak miałoby wyglądać takie rozwiązanie odgórne. Czy byłby to kurs średni NBP z dnia wejścia ustawy, czy kurs pomniejszony o jakieś dyskonto, Byłby to ukłon w stronę kredytobiorców, a jednocześnie byłby to kurs wyższy od tego z daty wypłacenia kredytu, więc banki nie byłyby stratne i musiałyby do tego kredytu dopłacać - mówił w programie "Money. To się liczy" adwokat Jakub Bartosiak.

  Czytaj więcej »
 • Szef związku firm leasingowych o planach Ministerstwa Finansów: Sprzeczne przepisy

  - To wpłynie na cały rynek, nie tylko leasingowy. Chcielibyśmy oczywiście, żeby ten limit zastąpił dotychczasowy limit. Wydaje się, że to by było najbardziej racjonalne ze względu na rosnące ceny samochodów. Kwestie pozostałych regulacji wydaja się bardzo sprzeczne z samą ideą podwyższenia tego limitu - mówił w programie "Money. To się liczy"  Andrzej Sugajski, dyrektor generalny Związku Polskiego Leasingu.

  Czytaj więcej »
 • Zmiany w wynajemie długoterminowym. "Organizacje zrzeszające przedsiębiorców się niepokoją""

  - W wynajmie długoterminowym dochodzi do spłaty części kapitału, wynikającego ze zużycia auta (...). MF w doniesieniach medialnych zapowiada również ograniczenia możliwości zaliczania do kosztów uzyskania przychodu kosztów eksploatacji - mówił w programie "Money. To się liczy" Andrzej Sugajski, dyrektor generalny Związku Polskiego Leasingu.

  Czytaj więcej »
 • Kredyty we frankach. Z bankiem można się dogadać. Wystarczy przestać spłacać raty

  - Od procesu do ewentualnej eksmisji to jest przynajmnoioej kilka lat i to jest czas, kiedy można się z bankiem dogadać. Korzyść jest taka, że to na banku wówczas spoczywa obowiązek udowodnienia wysokości naszego roszczenia, ile jesteśmy bankowi winni. I bardzo wiele banków już na tym etapie polega. Nie jest bank w stanie na podstawie umowy, która podpisaliśmy, ewentualnych regulaminów, aneksów, wykazać ile dokładnie powinniśmy zwrócić. Możemy korzystać dokładnie z tych samych argumentów, wskazując na niedozwolone klauzule, a jednocześnie to nie my musimy płacić za przygotowanie tego niezwykle obszernego, często kilkudziesięciostronicowego pozwu, lecz musi to zrobić bank - mówił w programie "Money. To się liczy" adwokat Jakub Bartosiak.

  Czytaj więcej »
 • Mundial 2018. Polscy kibice już w Moskwie. Będzie wielka zbiórka przed meczem z Senegalem

  O godzinie 12:00 na Placu Czerwonym w Moskwie dojdzie do spotkania polskich kibiców, którzy razem udadzą się na spotkanie z Senegalem. - Na meczu ma być podobno 20 tysięcy kibiców z Polski - przyznał jeden z kibiców w rozmowie z dziennikarzem WP SportoweFakty, Mateuszem Skwierawskim. Zobacz materiał z Moskwy.

  Czytaj więcej »
 • Nowa szansa dla kredytobiorców frankowych. "Sądy zaczynają bardzo przychylnie patrzeć na sprawy"

  - Nowa szansa polega na tym, że sądy zaczynają bardzo przychylnie patrzeć na sprawy frankowe. Rzeczywiście, jeżeli nie dochodzi nawet do unieważnienia całej umowy kredytowej, to sądy stwierdzają, że klauzule indeksacyjne, które pozwalały na przeliczenie kwoty kredytu z franka na złotówki są nieskuteczne wobec konsumentów - mówił w programie "Money. To się liczy" adwokat Jakub Bartosiak.

  Czytaj więcej »
 • Limity odpisów amortyzacyjnych zostaną zmienione. Ulegną znacznej podwyżce

  - Pojawiła się informacja o tym, że zostanie podwyższony limit możliwych odpisów amortyzacyjnych z 20 tys. euro do 150 tys. zł. Jest to dosyć znaczna podwyżka. Jest związana z tym, że samochody są coraz droższe. Jest coraz więcej zabezpieczeń dotyczących bezpieczeństwa, czy też ochrony środowiska - mówił w programie "Money. To się liczy" Andrzej Sugajski, dyrektor generalny Związku Polskiego Leasingu.

  Czytaj więcej »
Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki

Płatności w serwisie obsługiwane są przez DotPay