Rombor - 
łożyska kulkowe,dwurzędowe,mikrołożyska,łożyska kulkowe jednorzędowe,łożyska walcowe,łożyska wahliwe,łożyska igiełkowe,łożyska kulkowe skośne,łożyska do klimatyzacji,łożyska specjalne,łożyska samochodowe,łożyska standardowe,łożyska toczne,łożyska przemysłowe

Wydawnictwa turystyczne Podkategoria: Wydawnictwa turystyczne

 • Serwis escapador.pl

  Serwis escapador.pl »

  Serwis escapador.pl został wykonany z zamysłem uproszczenia odbiorcom organizacji eventów oraz społecznościowej wymianie informacji w niszy aktywnego spędzania czasu. Przekonaj się sam: tu!

  Klient ma możliwość wybierać spośród różnorodnej oferty wypraw, rozpoczynając od marzycielskich wyjazdów we dwoje, przez wyjazdy familijne, a na ekstremalnych wyprawach kończąc.

  Escapador jako jedyny daje możliwość poznania użytkowników, z jakimi możemy się wybrać na aktywny wypoczynek.

  Każdy może bezpłatnie zakładać osobisty profil, umieszczać zdjęcia i relacje z podróży, dzielić się ocenami w temacie odwiedzonych miejscówek.

  Escapador.pl to okazja spędzenia czasu ze wspaniałymi ludźmi dzieląc te same zamiłowania. Czym jest turystyka aktywna? Wydaje się, iż te słowa wykluczają się niezaprzeczalnie jednak w rzeczywistości jest w każdym calu na odwrót.


  Aktywny wypoczynek, jak odkryli amerykańscy naukowcy, jest najlepszą formą spędzania wolnego czasu. Największym kłopotem współczesnego człowieka jest niedostatek czasu, a co za tym idzie brak siły i pomysłów na zaplanowanie urlopu, czy innych momentów w życiu przeznaczonych na odpoczynek.

  Data dodania: 18 10 2012 · szczegóły wpisu »

Wydawnictwa turystyczne - nowa strona:

Adres:
Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki

Płatności w serwisie obsługiwane są przez CTM Mobiltek