Serwis escapador.pl

Serwis escapador.pl Serwis escapador.pl został wykonany z zamysłem uproszczenia odbiorcom organizacji eventów oraz społecznościowej wymianie informacji w niszy aktywnego spędzania czasu. Przekonaj się sam: tu!

Klient ma możliwość wybierać spośród różnorodnej oferty wypraw, rozpoczynając od marzycielskich wyjazdów we dwoje, przez wyjazdy familijne, a na ekstremalnych wyprawach kończąc.

Escapador jako jedyny daje możliwość poznania użytkowników, z jakimi możemy się wybrać na aktywny wypoczynek.

Każdy może bezpłatnie zakładać osobisty profil, umieszczać zdjęcia i relacje z podróży, dzielić się ocenami w temacie odwiedzonych miejscówek.

Escapador.pl to okazja spędzenia czasu ze wspaniałymi ludźmi dzieląc te same zamiłowania. Czym jest turystyka aktywna? Wydaje się, iż te słowa wykluczają się niezaprzeczalnie jednak w rzeczywistości jest w każdym calu na odwrót.


Aktywny wypoczynek, jak odkryli amerykańscy naukowcy, jest najlepszą formą spędzania wolnego czasu. Największym kłopotem współczesnego człowieka jest niedostatek czasu, a co za tym idzie brak siły i pomysłów na zaplanowanie urlopu, czy innych momentów w życiu przeznaczonych na odpoczynek.

Szczegóły strony escapador.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę escapador.pl:

Serwis escapador.pl

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yandex 27 Odwiedziny yahoo 17 Odwiedziny googlebot 37 Odwiedziny baidu 3
Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki