Strony związane z hasłem 'zyczenia':

 • Życzenia urodzinowe »

  Znakomite cytaty i życzenia urodzinowe w witrynie www.zyczenia-urodzinowe.com, które rozweselą każdego komu je złożysz. Serwis publikuje setki życzeń urodzinowych pogrupowanych w kategorie dla męża, dla żony, dla chłopaka, dla dziewczyny, na 18-nastkę, dla dzieci i wiele innych. Odwiedzający mogą polubić zamieszczone życzenia oraz przyznać im plusa. W witrynie znajdują się także zabawne wierszyki urodzinowe i aforyzmy.

  Data dodania: 25 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Życzenia świąteczne »

  Serwis zajmuje się tematyką życzeń na święta. W serwisie znajdują się starannie wyselekcjonowane najlepsze życzenia świąteczne podzielone na kategorie według obchodzonych świąt, wesołe życzenia Bożonarodzeniowe, rewelacyjne życzenia noworoczne i zabawne życzenia wielkanocne. Nasz serwis www.zyczenia-swiateczne.com skierowany jest dla osób poszukujących interesujących i radosnych życzeń na wszystkie najważniejsze święta roku.

  Data dodania: 04 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Życzenia z okazji urodzin »

  Nasz serwis z życzeniami adresowany jest do wszystkich, którzy poszukują gotowych życzeń na różnego rodzaju okoliczności, typu: urodziny, imieniny, osiemnastkę, czy pięćdziesiątkę. Na stronie serwisu znajdują się kategorie tematyczne: życzenia imieninowe, życzenia urodzinowe itp. Wystarczy wybrać odpowiednią kategorię, a następnie znaleźć śliczne życzenia dla solenizantki lub solenizanta. Zaskocz swoich najbliższych, zaskocz osoby bliskie twojemu sercu i wyślij do niż życzenia w dniu tak wyjątkowym, jakim jest dzień urodzin lub imienin.

  Data dodania: 16 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Życzenia świąteczne »

  Tylko, gdy włożymy nasz własny, szczególny charakter w pisane właśnie życzenia świąteczne, to będziemy mogli uczynić je tak wartościowymi, jak byśmy chcieli. Tylko, gdy przestaniemy myśleć o nich przez pryzmat schematów, którymi obrósł rytuał ich składania, to będziemy mogli stworzyć coś naprawdę wartego wysłuchania. Wyjątkowe życzenia bożonarodzeniowe to takie, które nie są sterylną uprzejmością, lecz tchną autentyczną, szczerą dobrą wolą. Nie zapominajmy o tym, że najważniejsza jest w nich zawsze uczciwość i autentyczność.

  Data dodania: 17 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Życzenia na Boże Narodzenie »

  Niektórzy zapominają, że tym, co czyni życzenia świąteczne naprawdę wartościowymi, jest szczerość naszych intencji, które towarzyszą nam przy ich wypowiadaniu. Jeśli życzenia świąteczne mają być takimi, które dotrą do serc i dusz osób, do których je adresujemy, to musimy zastąpić suchą, plastikową uprzejmość dobra energią płynącą z nas. Niektórym otwieranie się i przelewanie myśli na papier przychodzi łatwiej, innym zaś trudniej, dlatego życzenia bożonarodzeniowe w ukończonej formie odnaleźć można na poniższej witrynie.

  Data dodania: 17 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Życzenia urodzinowe »

  Witamy na stronach serwisu internetowego, w którym znajdują się życzenia na każdą okazję. Życzenia urodzinowe, życzenia imieninowe, życzenia na świeta– to wszystko znajdziesz u nas. Serwis podzielony został na odpowiednie działy tematyczne, żeby ułatwić użytkownikom wyszukiwanie odpowiednich życzeń czy wierszyków. Wyszukiwanie jest bardzo proste. Każdy użytkownik z pewnością znajdzie takie, które mu się spodobają, które będzie chciał wykorzystać i wysłać do osoby bliskiej sercu, która ma jubileusz.

  Data dodania: 17 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Życzenia urodzinowe »

  Dzień urodzin to dzień naprawdę ważny w życiu każdego z nas. Jest to nasze święto, które obchodzimy w sposób szczególny. Najczęściej organizujemy przyjęcie urodzinowe i zapraszamy gości. Goście przybywają z kwiatami i z podarunkami i składają nam życzenia urodzinowe. Jeżeli zostałeś zaproszony na urodziny do przyjaciółki i nie wiesz jakie podarować jej życzenia, zajrzyj na strony naszego serwisu, który umożliwi ci wybór wesołych, pogodnych, ciepłych życzeń. Życzenia na urodziny są nieodłącznym elementem towarzyszącym podczas odwiedzin solenizanta.

  Data dodania: 17 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Życzenia i wierszyki urodzinowe »

  Zajrzyj na naszą stronę w Internecie. Prowadzimy serwis z życzeniami. Na stronach naszego serwisu znaleźć można życzenia na urodziny, życzenia imieninowe i wiele innych życzeń. Życzenia towarzyszyły nam od wieków. Składamy życzenia i ten zwyczaj nadal będzie funkcjonował w obecnym świecie. Niestety, nie zawsze wiemy jakie życzenia możemy wysłać za pomocą maila. Warto wtedy zajrzeć do serwisu i wybrać życzenia. Przepisujemy je do wiadomości, którą wysyłamy do solenizanta i w ten sposób składamy życzenia drogą elektroniczną.

  Data dodania: 22 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Życzeniomania - Życzenia Świąteczne »

  Bez względu na to, jak podchodzisz do składania życzeń, my ułatwimy Ci sprawę. W naszej ofercie znajdziesz setki wierszy i sentencji, które pomogą Tobie wyrazić to, co czujesz. Od dziś składanie życzeń będzie intuicyjne, wystarczy tylko, że wejdziesz i wybierzesz klasę, która Cię zajmuję. Fantastyczne życzenia dostępne są od ręki, zupełnie za darmo.

  Data dodania: 12 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Życzenia na imieniny »

  Dla wszystkich poszukujących cytatów imieninowych stworzona została doskonała witryna, w której przeczytasz wiele znakomitych wierszy imieninowych. Stronka pozwala odwiedzającym dodać ocenę na najbardziej uznane życzenia imieninowe.

  Data dodania: 03 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Życzenia na święta »

  Na stronie przeczytacie wyjątkowe życzenia na święta przesłane przez czytelników witryny. Życzenia na święta zostały podzielone na życzenia na Boże narodzenie, życzenia na Wielkanoc oraz na Nowy Rok. Użytkownicy mają również udostępnioną możliwość dodania punktacji w skali między jeden a pięć najładniejszym wpisom.

  Data dodania: 09 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kawały, myśli, demotywatory, życzenia »

  E-PICFUN.PL - kawały, cytaty, powiedzenia, demotywatory, myśli, życzenia, to wszystko sprawia ze strona jest centrum rozrywki. Przeglądając stronę trudno się nie uśmiechnąć, i wyjść bez lepszego humoru. Dlatego zaglądnij i dobrze się baw bo zabawa to podstawa :) Strona nie idzie na kompromisy, uśmiech to podstawa. kawałycytaty

  Data dodania: 08 04 2016 · szczegóły wpisu »
Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki