Rombor - 
łożyska kulkowe,dwurzędowe,mikrołożyska,łożyska kulkowe jednorzędowe,łożyska walcowe,łożyska wahliwe,łożyska igiełkowe,łożyska kulkowe skośne,łożyska do klimatyzacji,łożyska specjalne,łożyska samochodowe,łożyska standardowe,łożyska toczne,łożyska przemysłowe


Strony związane z hasłem 'zatrudnienie':

 • Praca Warszawa »

  Troskasz się przestojem na rynku pracy, gwarantujemy co dzień nowe oferty z twojego miasta. Wypatrujesz produkcji jak szwaczka w Warszawie oraz jej okolicach. Szukaj pracy w swojej okolicy, zapraszamy do odwiedzenia naszej strony. Jako osoba wykształcona masz gigantyczne szanse na znalezienie pracy która będzie Ci odpowiadać. Wstąp na portal oraz sprawdź dzisiejsze propozycje pracy z specjalności leczniczej. Warszawa należy do miast o najwyższym średnim wynagrodzeniu.

  Data dodania: 02 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Praca Kraków »

  Jeżeli jesteś osobą ambitną i śnisz o rozwoju znajdź idealne stanowisko w Krakowie. Jesteś studentem, czy może handlowcem? Dobra posada jest nie tylko źródłem satysfakcji, ale również pozwala na atrakcyjne zarobki i życie na wysokim poziomie. Internet jest bez wątpienia najlepszą bazą ogłoszeń, do których dostęp ma każdy na wyciągnięcie ręki. W Krakowie rynek pracy jest nader obszerny.

  Data dodania: 02 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Praca »

  Coraz większa ilość ludzi poszukując pracy rejestruje się na stronach internetowych. Dzięki przedstawianemu serwisowi spora liczba ludzi odnalazła zatrudnienie. Każdy z nas pragnąłby mieć stabilną, wysoko płatną i ciekawą posadę. System wyszukiwawczy umieszczony na portalu jest efektywny i posiada wiele wartych uwagi funkcji. Brak pracy, to w dzisiejszych czasach ogromny kłopot absolwentów uczelni wyższych. Wiele młodych, przebojowych i wykształconych osób poszukuje posady, zwykle latami.

  Data dodania: 03 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Warszawa »

  Nasze biuro rachunkowe dostarcza unikatowe systemy w zakresie księgowości. Funkcjonowanie stosowanych przez nas rozwiązań opiera się na złotym środku, czymś pośrednim między outsourcingiem a zatrudnieniem wewnętrznych kadr księgowych. Głównym pytaniem jest to, w jaki sposób można zlikwidować słabe punkty, jakie mają: zewnętrzne biuro: nieobecność w strukturach, wewnętrzny dział: nakłady oraz zaangażowanie w utworzenie i utrzymanie. Przy małych strukturach praca nie jest atrakcyjna dla wysokiej klasy specjalistów. Jako kierownicy szukaliśmy złotego środka podczas wcześniejszej pracy. Teraz wdrażamy dobre rozwiązania jako zewnętrzny dostawca oraz chętnie podzielimy się zodbytą wiedzą z naszymi klientami. Poza usługami księgowymi dostarczamy wzorce pism urzędowych, które można samodzielnie pobrać na naszym portalu w zakładce „zasoby”. Z raportów tych sami korzystamy w naszej codziennej pracy. Są one na bieżąco aktualizowane. W zakładce „linki” są najprzydatniejsze oraz najczęściej używanie przez księgowych, strony internetowe i portale biznesowe.

  Data dodania: 15 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Opieka Niemcy »

  Opiekunka osoby starszej do Niemiec pilnie poszukiwana! Legalna praca w opiece w Niemczech nad osobą starszą. Opieka Niemcy - gwarantowane wysokie zarobki i premie. Praca Niemcy - legalne zatrudnienie.

  Favoris to zespół osób z długoletnim doświadczeniem na rynku. Naszym celem jest budowanie trwałej relacji Pracodawca-Pracownik oraz profesjonalna pomoc w podjęciu pracy w Polsce i za granicą. Proponujemy współpracę wszystkim osobom zainteresowanym pracą jako Opiekunka Osób Starszych w Niemczech. Zapewniamy przy tym bezpłatną pomoc oraz pełne wsparcie doświadczonego Zespołu. Posiadamy najlepsze, sprawdzone oferty pracy i gwarantujemy legalność zatrudnienia, dlatego cieszymy się, uznaniem wśród naszych Pracowników.

  Favoris gwarantuje pełne ubezpieczenie, świetne zarobki, legalne zatrudnienie, wysokie premie, opiekę koordynatora, dokument A1 oraz Kartę EKUZ.

  „Do agencji pracy Favoris zgłosiłam się razem z koleżanką i już obie szybko dostałyśmy oferty. Jak dotąd wszystkie omawiane zapewnienia i warunki są spełnione co daje mi poczucie bezpieczeństwa i stabilności pracy. Bardzo polecam!” Dołącz do zadowolonej Alicji!

  Data dodania: 11 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Opieka Niemcy »

  Chcesz legalnie pracować jako Opiekunka osoby starszej w Niemczech? Praca Niemcy - oferujemy od zaraz dobrze płatną pracę w opiece na terenie Niemiec. Opieka Niemcy – dołącz do naszego zespołu.

  Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem na rynku, stawiającą na długotrwałą współpracę. Ogromną wagę stanowią dla nas pozytywne relacje oraz zadowolenie naszych współpracowników.

  Pracując z nami masz pewność, że nigdy nie jesteś sam – nasi koordynatorzy są dostępni dla naszych pracowników 24h/dobę.

  Podejmując współpracę z Helper 24 stajesz się częścią zgranego zespołu, który ukierunkowany jest na świadczenie usług na najwyższym poziomie!

  Za Helper 24 kryją się ludzie którzy swoją pracę wykonują z pasją i wielkim zaangażowaniem.

  Na stronie Helper24h.pl znajdziesz informacje dotyczące:

  - pracy jako Opiekun i Opiekunka osoby starszej w Niemczech,
  - pracy jako Opiekun i Opiekunka osoby starszej w Polsce,
  - pracy jako Pomoc domowa w Niemczech,
  - pracy jako Pomoc domowa w Polsce,
  - najlepszych ofert w opiece.

  Helper 24 oferuje:

  - Korzystną umowę,
  - Najlepsze oferty,
  - Świetne zarobki 800-1300€,
  - Wysokie premie,
  - Pełne ubezpieczenie,
  - Programy lojalnościowe,
  - Dokumenty A1 i kartę EKUZ,
  - Pomoc w formalnościach,
  - Legalne zatrudnienie,
  - Kursy językowe,
  - Opiekę koordynatora 24h,
  - Brak opłat.

  Data dodania: 11 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • LUCRUM TAX Biuro księgowe szczecin »

  Lucrum Tax Sp. z o.o. Sp.K. Biuro Księgowe gwarantuje najwyższej klasy usługi księgowe skierowane do wszystkich przedsiębiorców. Nadto naszym zamiarem jest ułatwienie naszym kontrahentom rozwoju własnej marki bądź działalności gospodarczej, dlatego także nadto usług rachunkowych proponujemy też zaawansowaną obsługę kadrowo-płacową, która z pewnością przyda się w momencie zaangażowania pracowników. Gwarantujemy, iż kooperując z nami w momencie, gdy angażujesz pracownika, to my zajmiemy się wszelkimi formalnościami powiązanymi z zatrudnieniem nowej osoby albo osób. Zapraszamy do zapoznania się z kompletną propozycją naszego biura na stronie WWW.

  Data dodania: 22 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Euro Punkt - zwrot zagranicznego podatku »

  Europejskie Centrum Podatkowe funkcjonuje, aby merytorycznie wspierać polskich pracowników w odzyskaniu zwrotu podatku z zagranicy. Za pracę za granicą zwykle odliczana jest zbyt wysoka zaliczka na podatek dochodowy, tę nadwyżkę można później odzyskać. Nieznajomość zagranicznego prawa podatkowego, niewystarczające umiejętności posługiwania się obcym językiem i ogólne poczucie zagubienia w zagranicznych urzędach powodują, że wielu Polaków rezygnuje z walki o należny im zwrot podatku. Europejskie Centrum Podatkowe pomaga przebrnąć przez wszelkie formalności i sprawia, że zdecydowana większość pracujących za granicą dostaje nadpłaconą kwotę. Wystarczy wysłać formularz znajdujący się na stronie euro-punkt.pl oraz postępować zgodnie ze wskazówkami konsultanta, który się z Państwem skontaktuje.


  Pomoc ze strony Europejskiego Centrum Podatkowego odbywa się na każdym etapie ubiegania się o zwrot podatku z Niemiec. Na podstawie informacji uzyskanych od klienta, ECP gromadzi odpowiednią dokumentację i pomaga w jej wypełnieniu. Następnie pośredniczy w kontakcie z zagranicznymi urzędami. Dodatkowo kancelaria współpracuje z zagranicznymi doradcami podatkowymi, którzy czuwają nad prawidłowym tokiem sprawy. Korzystanie z usług spółki jest bezpieczne - klient wnosi opłatę za usługę dopiero po otrzymaniu decyzji podatkowej, ponadto warto też powiedzieć, że ta ogólnopolska kancelaria podatkowa ma odpowiednio wysokie ubezpieczenie OC.


  Wsparcie w sprawach związanych ze zwrotem podatku z zagranicy nie jest wyłączną działalnością spółki. Za pośrednictwem kancelarii możesz także dowiedzieć się, jakie różne zasiłki i ulgi przysługują Ci, gdy podejmujesz legalne zatrudnienie w danym państwie.

  Data dodania: 05 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Praca Mikołów »

  Poniższy portal internetowy internetowy powinien się spotkać z zainteresowaniem każdego mieszkańca Mikołowa oraz okolic, który nosi się z zamiarem znalezienia sobie nowej pracy. Jeśli zaliczasz się do tego grona, bez jakiegokolwiek ale przejrzyj zamieszczone tutaj ogłoszenia. Odnajdziesz pośród nich wiele atrakcyjnych ofert pracy, które bez wątpienia wybitnie Cie zaciekawią. Przekonaj się o tym sam i już dziś wpadnij na domenę internetową i skorzystaj z udostępnionej tu funkcjonalnej wyszukiwarki. Z pewnością przy jej pomocy prędzej odszukasz to, na czym szczególnie Tobie zależy. Przejrzyj też opublikowane tu artykuły, albowiem odnaleźć w nich można dużo cennych wskazówek.

  Data dodania: 01 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo personalne »

  Work Express People to nowa linia doradztwa personalnego dla klientów biznesowych dzięki, której zatrudnienie odpowiednich pracowników stanie się dla Ciebie czymś oczywistym. Oferujemy profesjonalne usługi rekrutacji i selekcji pracowników świadczone w oparciu o innowacyjne narzędzia opracowane przez naszych najlepszych specjalistów z dziedziny HR. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie dbając o jakość świadczonych usług oraz jego wizerunek.

  Data dodania: 17 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Agencja pośrednictwa pracy EWL »

  Wszyscy, którzy chcą zatrudnić Ukraińców, mogą wejść na stronę internetową www.ewl.com.pl. To strona prowadzona przez agencję pośrednictwa pracy EWL. Na niej zamieszczane są porady dla pracodawców i potencjalnych pracowników różnych branż. Zamieszczono też zakładkę do rejestracji swojego CV oraz zakładkę z ofertami pracy. Chętni do współpracy pracodawcy znajdą na stronie warunki działalności oraz opis korzyści, jakie wynikają z powierzenia rekrutacji agencji EWL. Zapraszamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych.

  Data dodania: 10 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • Zachodniopomorskie praca »

  Praca w województwie zachodniopomorskiem. Rynek pracy w zachodniopomorskiem. Choszczno nie jest dużym miastem. Jednak nie wielkość administracyjna decyduje o życiu czy pracy w miejscu, z którym jest się związanym od urodzenia. Ze względu na to, że w Choszcznie nie ma żadnych większych zakładów pracy, które mogłyby zaoferować zatrudnienie mieszkańcom, to choszcznianie postanowili pomóc sobie na własną rękę. Agropotencjał Ponieważ bezrobocie w regionie jest bardzo duże i niekiedy ma już charakter strukturalny, a miejsc pracy nie przybywa, mieszkańcy tworzą je sobie sami. W regionie, gdzie walory naturalne przyrody okalają okolice swoim pięknem, tam zawsze znajdzie się turysta z dużego miasta, który chce odciąć się od pędu życia codziennego i poobcować z naturą. Skoro jest popyt, jest podaż. Mieszkańcy mający w posiadaniu duże domy rozpoczęli proces ich adaptacji pod gospodarstwa agroturystyczne.

  Data dodania: 08 06 2017 · szczegóły wpisu »
 • Wielkopolskie praca »

  Praca w województwie wielkopolskim. Rynek pracy w wielkopolskim. Ostrzeszów to niewielkie miasto położone w woj. wielkopolskim. Bezrobocie na poziomie 13% – dość wysokie jak na Wielkopolskę. Jednak to wcale nie oznacza, że mieszkańcom ciężko jest o dobrą pracę. Pomimo, że rynek pracy regionu nie jest naładowany dużymi firmami, w których można liczyć na zatrudnienie na stanowiskach takich jak: analityk finansowy, inżynier, programista, czy architekt, to jednak wiele osób wykonuje pracę w zawodzie innym niż pracownik sklepu, czy robotnik produkcyjny. Okazuje się bowiem, że spora część osób, pracuje zdalnie z Ostrzeszowa. Wiele jest przecież takich zawodów, które można wykonywać siedząc w domu. Jednym z takich zawodów jest z pewnością programista. Praca zdalna to ostatnio coraz częściej i coraz chętniej wybierana przez specjalistów IT forma współpracy. Co ciekawe, coraz więcej firm godzi się na taką formę współpracy. Przy dzisiejszych programach pozwalających na sprawną komunikację z każdego miejsca na świecie, takie rozwiązanie nie stanowi najmniejszego problemu dla wielu pracodawców

  Data dodania: 08 06 2017 · szczegóły wpisu »
 • Warmińsko-mazurskie praca »

  Praca w województwie warmińsko-mazurskiem. Rynek pracy w warmińsko-mazurskiem. Praca to w dzisiejszych czasach dość trudny temat. Pracownicy narzekają na konieczność pracy w szarej strefie lub też na opłaty, jakie muszą ponosić jako drobni przedsiębiorcy. Tak, czy inaczej sytuacja finansowa związana z zatrudnieniem nie jest ciekawa, bez względu na to jakie pracownik ma doświadczenie i wykształcenie. Lokalnie trudniej jest o pracę właśnie tym lepiej wykształconym, liczącym na pracę specjalisty, stanowisko kierownicze itp. Mała ilość funkcjonujących firm, a raczej dobrze prosperujących sprawia, że miejsc tak zwanej dobrej pracy jest jak na lekarstwo. O wiele więcej stanowisk dostępnych jest dla osób o niewielkich wymaganiach, kwalifikacjach.. niestety takie prace to zwykle bardzo niskie zarobki i znów niewielu jest chętnych i zdeterminowanych do tego typu zajęć. Położenie Mikołajek jest bardzo urocze. Krajobrazy i pejzaże przyciągają wielu turystów, co jest szansą dla regionu, bowiem przemysł i handel, jak i usługi poza wakacjami kuleją dość mocno. Sezon wakacyjny to raj dla pracowników sezonowych

  Data dodania: 08 06 2017 · szczegóły wpisu »
 • Małopolskie praca »

  Praca w województwie małopolskiem. Rynek pracy w małopolskiem. Czyli gdzie i jak szukać pracy. Niespełna 17-tysięczna metropolia, która za zgodą królowej Jadwigi uzyskała lokację miejską w 1385 roku. Rozpoczęła się wówczas budowa szlaków komunikacyjnych, które funkcjonują do czasów obecnych. Założycielem i pionierem browarnictwa w wieku XIX był Jan Ewangelista Goetz, który w roku 1845 przybył na te tereny i założył przedsiębiorstwo, które prężnie funkcjonuje do dzisiaj. Dzięki temu miasto dawało i nadal daje pracę. Zatrudnienie znajdują w nim nie tylko mieszkańcy miasta, ale także okolicy. Co robią poza warzeniem piwa? Browar jest owszem dużym biznesem. Jednak nie na tyle, by zapewnić miejsca pracy wszystkim, którzy chcą i mogą ją wykonywać. Oczywiście znaczna część ludności trudni się właśnie tym zajęciem. Pozostali świadczą różnego rodzaju usługi. Prowadzą także swoje własne firmy budowlane. Ci zaś, którzy kochają naturę, zajmują się rolnictwem, leśnictwem oraz łowiectwem.

  Data dodania: 17 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • Praca Opole »

  Praca w Opolu. Rynek pracy w Opolu. Czyli gdzie i jak szukać pracy.. Praca Najczęściej pracę podejmują osoby, które korzystają z niestacjonarnego trybu kształcenia. Około 60% studentów pracuje, z czego 40% podejmuje stałe zatrudnienie. Najwięcej z nich podejmuje się takiej pracy, która nie wymaga specjalistycznej wiedzy i kwalifikacji. Gdzie Ponad połowa opolskich żaków podejmuje pracę w gastronomii, hotelarstwie czy przedsiębiorstwach handlowych. Jednak jest to grupa, która zwraca uwagę jedynie na sferę zarobkową. Nieistotne jest tu zdobywanie doświadczenia, bo często nie ma ono nic wspólnego z kierunkiem studiów. Przyszłość Druga część studentów to ci, którzy zwracają uwagę na swoją przyszłość. Pracują zazwyczaj w branży IT, produkcji, administracji, czasami call center. Wynika z tego, że na kształt rynku pracy w Opolu ma przeogromny wpływ środowisko studenckie

  Data dodania: 29 12 2017 · szczegóły wpisu »
 • List motywacyjny »

  Kreator CV - Jakie znaczenie ma zdjęcie kandydata umieszczone w CV? Jak powinna wyglądać profesjonalna fotografia, którą umieszczamy w dokumentach aplikacyjnych? Czy zdjęcie jest wymaganym elementem w curriculum vitae? Życiorys zawodowy ma przekonać potencjalnego pracodawcę, że dany kandydat doskonale nadaje się na dane stanowisko. Nie powinno zatem ulegać wątpliwości, że nie wygląd, lecz doświadczenie zawodowe oraz kompetencje, mają największe znaczenie w przypadku ubiegania się o zatrudnienie. Zdjęcie nie jest obowiązkowym elementem CV, ale profesjonalnie wykonane, może przyczynić się do lepszego postrzegania kandydata przez rekrutera. Fotografia umieszczona w CV może ułatwić rekrutującemu, skojarzenie kandydata z jego kompetencjami zawodowymi, umiejętnościami oraz doświadczeniem. Są również stanowiska, takie jak: pracownik recepcji, specjalista ds. obsługi klienta, czy handlowiec, w przypadku których, pracownik staje się niejako wizytówką firmy. W tym wypadku profesjonalny wygląd i miła aparycja mogą zwiększyć szansę na zatrudnienie

  Data dodania: 29 01 2018 · szczegóły wpisu »
Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki

Płatności w serwisie obsługiwane są przez CTM Mobiltek