Strony związane z hasłem 'zakłady pogrzebowe':

 • PUK Kremacja kraków »

  Dla Państwa komfortu wysoko wyspecjalizowane Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych w Krakowa działa całodobowo natomiast na całkowitym obszarze kraju zapewnia wszechstronne poparcie w ciągu organizowania ceremonii pogrzebowej wraz z dopełnianiem wymaganych formalności. Firmę współtworzy krąg fachowców, cechujących się wysoką kulturą osobistą, cierpliwością i zrozumieniem w tym wyjątkowo trudnym momencie pożegnania z Bliskim, starając się w jak najwyższym stopniu Państwa odciążyć. W ofercie znajdują się auta przewożące Ciało czy prochy, chłodnia, asortyment trumien bądź urn a także eleganckie kwiaty. Szczegóły znajdą Państwo na stronie internetowej.

  Data dodania: 26 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • BABICE zakłady pogrzebowe warszawa »

  Nieprzerwanie od 1987 roku zajmujemy się wykonywaniem usług pogrzebowych. Zakład pogrzebowy Babice jest otwarty całodobowo oraz służy fachową pomocą. Zajmujemy się kompleksową organizacją pogrzebów, a także transportem i kremacją zwłok oraz sprzedażą dodatków funeralnych. Mamy bardzo okazały asortyment trumien, urn, klepsydr, kwiatów, wieńców oraz innych dodatków. Dysponujemy własną chłodnią i nowoczesnymi samochodami do transportu osób zmarłych. Nasza firma pogrzebowa gwarantuje dyskrecję i pełny profesjonalizm. Gwarantujemy wsparcie i pomoc w załatwieniu formalności urzędowych. Zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszej witryny www.

  Data dodania: 08 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • EXITUS Usługi pogrzebowe warszawa »

  W Warszawie oraz okolicznych miejscowościach znajdują się placówki domu pogrzebowego Exitus. Od początku naszej działalności staramy się indywidualnie podchodzić do każdego klienta oraz świadczyć profesjonalne usługi pogrzebowe. Zapewniamy poszanowanie dla wszelkiej z osób zmarłych oraz godny pogrzeb. Jesteśmy do dyspozycji klientów przez całą dobę oraz zajmujemy się przewozem zwłok z wszelkiego wskazanego przez Państwa miejsca. Dysponujemy pracownią kwiatową, jaka gwarantuje kompozycje i wieńce układane z najpiękniejszych żywych kwiatów zakupionych tego samego dnia o świcie. Przyjmujemy również zlecenia na kremacje. Szczegółowe wiadomości znajdują się na stronie.

  Data dodania: 09 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Zakład Pogrzebowy Łakomski Częstochowa »

  Firma nasza istnieje od prawie trzydziestu lat. Przez cały czas działalności, dzięki zaangażowaniu i okazanej pomocy wypracowaliśmy opinie uczciwej i solidnej firmy. Do każdej świadczonej przez naszą firmę usługi podchodzimy w sposób indywidualny. Rozumiejąc ciężką sytuacje jaką jest odejście bliskiej osoby oferujemy swoja pomoc tak by odciążyć rodzinę przy załatwianiu formalności związanych z pochówkiem.

  - CAŁODOBOWE ODBIORY ZWŁOK Z MIEJSCA ZGONU
  - KOMPLEKSOWA OBSŁUGA POGRZEBU W KAŻDYM OBRZĄDKU
  - KRAJOWE I MIĘDZYNARODOWE PRZEOWY ZWŁOK
  - KREMACJE
  - EKSHUMACJE
  - KOSMETYKA POŚMIERTNA
  - BALSAMACJA
  - TANATOPRAKSJA
  - FLORYSTYKA POGRZEBOWA
  - OBSŁUGA MUZYCZNA CERMONII
  - CAŁOROCZNA OPIEKA NAD GROBAMI
  - WYNAJEM AUTOKARÓW
  - SALE EKSPORTACYJNE
  - WYSTRÓJ DOMÓW, CHŁODNIA DOMOWA
  - BEZGOTÓWKOWE ROZLICZENIA Z ZUS
  - POMOC PRZY ZAŁATWIANIU WSZELKICH FORMALNOŚI ZWIĄZANYCH Z POGRZEBEM

  Zakład Pogrzebowy Łakomski Częstochowa
  ul. Wolności 54/60
  42-200 Częstochowa
  tel. /fax: 34 324 12 12

  Data dodania: 25 04 2022 · szczegóły wpisu »
Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki