Strony związane z hasłem 'wywoz gruzu':

 • Wywóz gruzu pomorskie »

  Autokary - firma przewozowa Hastur świadczy usługi przewozowe i usługi transportowe. Są to: przewozy autokarowe, wynajem autokarów i autobusów, licencjonowane przewozy krajowe, regionalne i zagraniczne. Działamy praktycznie w całej Polsce, tanio, bezpiecznie oraz wygodnie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na wywóz nieczystości stałych, wielkogabarywowych, wywóz gruzu, odpadów budowlanych i innych odpadów komunalnych Puck, Wejherowo, Władysławowo, Jastrzębia Góra, woj. pomorskie, Trójmiasto. Firma działa od początku lat dziewięćdziesiątych.

  Data dodania: 10 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wywóz odpadów Wrocław »

  Przedsiębiorstwo od samego początku działalności jest czołowym reprezentantem firm specjalizujących się transportem odpadów na terenie Wrocławia oraz okolic.

  Oferuje głównie podstawienie kontenerów na śmieci i gruz oraz utylizację. Do wynajęcia są dostępne dwa typy rodzaje kontenerów na gruz i inne odpady po remontach

  Wszystkie produkty wracają następnie w formie kruszywa przydatnego podczas każdej kolejnej budowy. Jest to niezwykle istotny proces w trosce o równowagę w przyrodzie aby pozwolić na nowe użycie wszelkim materiałom.

  Data dodania: 07 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • FHU CLEAN WORLD wywóz nieczystości »

  Opisujemy klientom Clean World. Przedsiębiorstwo działa w branży od 1991 roku. Dużą uwagę przywiązuje do kompleksowej również profesjonalnej realizacji prac. W ramach pełnej oferty polecamy fachowe roboty koparką i ładowarką. Przyjmujemy zamówienia na kompleksowe prace transportowe. Wykonujemy wywóz nieczystości stałych również płynnych. Poza tym wykonujemy sortowanie odpadów również skupujemy surowce wtórne. Clean World pielęgnuje i oczyszcza tereny zieleni. Nasi klienci to sądy, szpitale wojskowe, cmentarze plus szpitale, parki, firmy remontowo-budowlane. Pracujemy dla klientów indywidualnych oraz instytucji. Zapraszamy serdecznie odwiedzin strony internetowej.

  Data dodania: 22 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Redskip.pl »

  Redskip jako jedyna firma oferuje wywóz gruzu i śmieci w kilku miastach Polski pod jednym numerem telefonu, co znacznie ułatwia zamówienie kontenera na śmieci.

  Wywóz gruzu i śmieci oferujemy w Warszawie, Gdańsku, Gdyni, Sopocie, Pruszczu Gdańskim, Łodzi, Krakowie oraz w okolicznych miejscowościach tych miast.
  Oferujemy wywóz gruzu, śmieci, odpadów i nieczystości. Wywozimy odpady po remoncie, śmieci z budowy, odpady zielone, stare meble jak również oferujemy wywóz papy.

  Oferujemy wywóz gruzu Warszawa, Trójmieście, Krakowie i Łodzi. Posiadamy różne rozmiary kontenerów, które sprawdzą się zarówno przy mniejszych jak i większych pracach.

  Data dodania: 04 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kontenery wrocław »

  Borykasz się z problemem usunięcia odpadów lub śmieci z budowy lub twojego mieszkania po sprzątaniu. Zastanawiasz sie w jaki sposób najłatwiej usunąć gruz pobudowlany z rozbiórki czy remontu? Polecamy usługę wynajmu kontenera wraz z wywozem i zagospodarowaniem śmieci. Jest to bardzo wygodny sposób gdyż kontener jest podstawiany w sposób łatwy do załadunku i dogodny do Klienta.
  Wrocławskie Przedsiębiorstwo usługowe ecoSkipTrans z siedziba we Wrocławiu oferuje szereg usług dostępnych dla wszystkich podmiotów gospodarczych wśród nich kontenery na gruz Wrocław oraz sprzedaż kruszywa Wrocław.
  Proponujemy najkorzystniejsze ceny i warunki na dolnym Śląsku nie tylko jeśli chodzi o odbiór odpadów ale również w usługach transportowych. Pojazdy które używamy posiadają niska emisje spalin i niezbędne przeglądy wyposażenia i stanu technicznego zezwalającego na bezpieczna działalność.

  Data dodania: 03 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • JUMAR wywóz szamba szczecin »

  Jumar to firma świadcząca usługi z zakresu gospodarowania odpadami. Siedziba naszej firmy mieści się w Mierzynie na terenie województwa zachodniopomorskiego. Zajmujemy się wszechstronnym wywozem odpadów komunalnych, budowlanych, wywozem ścieków oraz opróżnianiem szamb. Usługi te świadczymy dla Klientów indywidualnych, biur, wspólnot mieszkaniowych oraz budynków administracyjnych. Oprócz tego prowadzimy sprzedaż kruszyw (piasek zasypowy, żwir, gruz kruszony), a w okresie zimowym zajmujemy się odśnieżaniem ulic i wywozem śniegu. Wszystkie szczegółowe informacje znajdą Państwo na naszej stronie internetowej, na jaką serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 12 09 2016 · szczegóły wpisu »
Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki