Rombor - 
łożyska kulkowe,dwurzędowe,mikrołożyska,łożyska kulkowe jednorzędowe,łożyska walcowe,łożyska wahliwe,łożyska igiełkowe,łożyska kulkowe skośne,łożyska do klimatyzacji,łożyska specjalne,łożyska samochodowe,łożyska standardowe,łożyska toczne,łożyska przemysłowe

Strony związane z hasłem 'wyposażenie gastronomii':

 • Roma - hurtownia gastronomiczna »

  Roma - hurtownia gastronomiczna poleca całościowe kompleksowe wyposażenie gastronomii w piece do pizzy, meble ze stali nierdzewnej, zmywarki gastronomiczne, wysokiej jakości piece konwekcyjno-parowe, okapy ze stali nierdzewnej, obieraczki do ziemniaków, profesjonalne zmywarki gastronomiczne, miksery spiralne, mieszalniki do ciast, obieraczki do warzyw oraz stoły chłodnicze sałatkowe i do pizzy. Hurtownia gastronomiczna zaprasza po kompleksowe wyposażenie gastronomii.

  Data dodania: 20 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wybierz nas »

  Firma Romagastro - serdecznie zapraszamy dalej. Profesjonalne wyposażenie gastronomii, wyposażenie restauracji. Profesjonalne urządzenia gastronomiczne i sprzęt gastronomiczny oferuje hurtownia. Oferta na zaopatrzenie gastronomii w sprzęt gastronomiczny i urządzenia. Wyposażenie restauracji, wyposażenie gastronomii, pizzerii, dyskotek, hoteli, stołówek i barów. Kliknij i czytaj więcej - sprawdź co polecamy i zobacz jak bardzo korzystne ceny mamy, wybierz nas teraz.

  Data dodania: 19 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • PE-PE urządzenia gastronomiczne Katowice »

  Siedziba przedsiębiorstwa Pe-Pe znajduje się w Bielsku-Białej. Nasz sklep specjalizuje się w sprzedaży wyposażenia gastronomii najwyższej jakości. Proponujemy takie urządzenia jak zmywarki, ekspresy do kawy i meble cateringowe. U nas odnajdziesz zastawę stołową i ceramikę krajowych wytwórców, wyposażenie barowe, a dodatkowo wyposażenie piekarni i cukierni. Dzięki wieloletniej aktywności na rynku rozpoczęliśmy kooperację z renomowanymi producentami. Bezustannie rozszerzamy propozycję naszych wyrobów i przekształcamy ją, żeby przystosować się nawet do najbardziej wymagających odbiorców. O ile chcesz poznać naszą szczegółową propozycję, zajrzyj na witrynę internetową sklepu Pe-Pe.

  Data dodania: 10 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • RAPTOR artykuły do kawiarni »

  Polecamy Państwu sklep internetowy Raptor, zarządzany przez naszą firmę z Olsztyna. Klientom oferujemy zakup online całościowego wyposażenia do lokali gastronomicznych. Zamawiający z całej Polski mogą u nas kupić profesjonalny sprzęt gastronomiczny. Asortyment obejmuje wszystko to, co jest potrzebne do zawodowego prowadzenia chociażby restauracji. Sklep Raptor ma na uwadze zadowolenie kontrahentów, dlatego proponuje komfortowe zakupy sprzętu jedynie najlepszych producentów. Oferujemy umeblowanie, urządzenia chłodnicze, sprzęt do obróbki mechanicznej oraz termicznej, a także zmywarki i wiele innych produktów. Szczegóły na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 21 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Wyposażenie hoteli »

  Zapewniamy produkty Erwin Müller, która jest cenionym dystrybutorem dla gastronomii, specjalizującym się w sprzęcie dla Hotelarstwa i Gastronomii. Korporacja od dawna podwyższa jakość w biznesie. Jakość i uczciwość to cechy nadrzędne, jakie zapewniamy też w naszej firmie.Wobec tego firmowe oferty są sprawdzonej jakości, oddane do sprzedaży tylko po stosownym ocenieniu ich użyteczności. Chcemy asortymentów, jakie przydadzą się w usprawnieniu lokali gastronomicznych naszych klientów. Chcemy sprzedawać wyposażenie realizujące oczekiwania, natomiast standardami nawiązujące do popularnych wzorców designu. Na stronie zobaczysz asortyment dla hoteli i gastronomii. Zarówno krzesła czy sprzęt kuchenny, ale też akcesoria do wyposażenia hotelu. Stosujemy rozwiązania poprawiające proces sprzedaży by trwały jak najmniej czasu. Nowoczesny proces ma zapewniać łatwe ale również przyjemne zakupy. Powinniśmy zaznaczyć, że istotne jest również odpowiedni rygor zaufania. Dotyczy on o sposobie wykonania zakupu jak i wysyłania zakupionych asortymentów.

  Data dodania: 11 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Sprawdź nas »

  Zapraszamy po mobilny wózek do hot-dogów, ice cream bike i hot dog cart od firmy JG Gastro. Zapraszamy wszystkich chętnych po pełne wyposażenie gastronomii w mobilne wózki gastronomiczne (przyczepy gastronomiczne oraz kontenery gastronomiczne Kraków). Stylowe wózki do kawy, wózki do hot-dogów (hot-dog bike, wyposażenie food trucka. Serdecznie zapraszamy po rower gastronomiczny, mobilny kiosk i wózek gastronomiczny, coffee bike. Skorzystaj z oferty - mobilna kuchnia Kraków.

  Data dodania: 11 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Więcej informacji na stronie »

  Firma JGGastro proponuje szerokie spektrum usług związanych z dostarczaniem produktów typu urządzenia gastronomiczne, a także projekty technologiczne czy też projekty gastronomiczne. Decydując się na współpracę z JGGastro można uzyskać także pełny i profesjonalne serwis urządzeń gastronomicznych. Zatem jeżeli wyposażenie gastronomii, jeżeli wyposażenie baru czy też wyposażenie restauracji to tylko z nimi

  Data dodania: 28 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Sklep internetowy 4chef | Wyposażenie restauracji »

  Wyposażenie restauracji w wysokiej klasy sprzęt gastronomiczny pozwala na oferowanie produktów najwyższej jakości swoim klientom. Jeżeli chcemy ściągnąć do naszego lokalu klientów, musimy zadbać o jego wnętrze w formie np. porcelany gastronomicznej czy eleganckiej zastawy, ale również o wyposażenie kuchni. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4chef.

  Data dodania: 12 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • TEWA zmywarki przemysłowe »

  Hurtownia internetowa Tewa z Warszawy oferuje najwyższej jakości wyposażenie gastronomii. Od 1992 roku jako specjalista na rynku zaopatruje sklepy i obiekty gastronomiczne. Sprzedaje akcesoria kuchenne jak np.: kostkarki do lodu, garnki nierdzewne, młynki na odpady i wyciskarki do soków. Ponadto w swojej ofercie posiada lady i szafy chłodnicze, piece, kuchnie, grille i baterie gastronomiczne. Dodatkowo firma oferuje profesjonalny montaż i serwis urządzeń u Klienta. Skontaktuj się z pracownikiem i dopytaj o szczegóły oferty. Więcej wiadomości znajdą Państwo na stronie internetowej hurtowni.

  Data dodania: 04 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Sprzęt dla gastronomii - 123gastro.pl »

  Nasza firma oferuje wyposażenie dla innych, którzy oferują usługi gastronomiczne w swoich lokalach. Sklep gastronomiczny ma szeroki asortyment. Na przykład dla restauracji, kawiarni, piekarni, cukierni, baru, cateringu, wielu innych. Znajdziesz sprzęt potrzebny do prowadzenia usług. Zmywarki, chłodziarki, lodówki, meble, krzesła. Jak również fartuchy, czapki, bluzy i artykuły potrzebne do utrzymania lokalu w czystości. Bogata oferta i atrakcyjne ceny zachęcają do zrobienia większych zakupów, których potrzebujesz dla siebie i swojej działalności. 

  Data dodania: 14 05 2018 · szczegóły wpisu »
Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki

Płatności w serwisie obsługiwane są przez CTM Mobiltek