Rombor - 
łożyska kulkowe,dwurzędowe,mikrołożyska,łożyska kulkowe jednorzędowe,łożyska walcowe,łożyska wahliwe,łożyska igiełkowe,łożyska kulkowe skośne,łożyska do klimatyzacji,łożyska specjalne,łożyska samochodowe,łożyska standardowe,łożyska toczne,łożyska przemysłowe


Strony związane z hasłem 'wyburzenia':

 • JM Trans Transport ponadgabarytowy »

  Przedstawiamy Państwu przedsiębiorstwo JMR Trans. Oferujemy Państwu: przewóz urządzeń oraz maszyn, kompleksowe wykonanie robót wyburzeniowych, przygotowywanie terenów pod inwestycje, budowy dróg, całościowe wykonanie robót ziemnych, fabrykację kruszywa drogowego. Nasza firma w swoim parku maszynowym dysponuje czterema kruszarkami. Każda maszyna zaopatrzona jest w GPS. Zatrudniamy jedynie solidnych fachowców, dlatego z każdym rokiem działalności zyskujemy zaufanie wielu setek usatysfakcjonowanych klientów. Zapewniamy konkurencyjne ceny. Zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego. Więcej informacji odnajdą Państwo na stronie internetowej.

  Data dodania: 16 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • KRAZ Ziemia ogrodowa gdańsk »

  Firma prywatna KRAZ transport wykopy Tomasz Styn, to zawodowcy, którzy świadczą zaawansowane usługi mierzone do nabywców w branży budowlanej. mamy nowoczesny i zaawansowany rynsztunek ciężki, który gwarantuje nam pracę w realnie wszelkich warunkach. Prowadzimy najem ciężkich maszyn budowlanych takich jak koparki, spycharki, wywrotki oraz ciężarówki i wozy transportowe. Nasz park maszyn jest nowoczesny i stale modernizowany, ażeby zapewnić naszym odbiorcom pojazdy nowoczesne i wydajne technicznie. Wprawnie podchodzimy do naszej pracy, wskutek dlaczego mamy zadowolonych klientów. Zupełna propozycja usług dostępna pod adresem WWW.

  Data dodania: 22 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Stępol usługi asenizacyjne szczecin »

  Potrzebujecie Państwo specjalistycznej firmy, trudniącej się robotami ziemnymi, zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą firmy STĘPOL z siedzibą w Policach, niedaleko Szczecina. Firma ta jest aktywna od 25 lat, jej doświadczenie w połączeniu z nowoczesnym sprzętem i wykwalifikowanymi pracownikami zapewnia solidne i kompleksowe usługi związane z pracami ziemnymi. W jej zakresie działalności odnajdą Państwo wykopy szerokoprzestrzenne, skarpowanie, wykopy pod fundamenty, prace związane z niwelacją terenu oraz wiele innych prac. Firma ta proponuje również usługi kanalizacyjne w postaci wykopów pod rury, przyłącza oraz szamba. Koniecznie poznajcie szczegóły oferty tej firmy, jaką znajdziecie na stronie:

  Data dodania: 10 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • KORAB DOROTA SKAŁKOWSKA »

  Przedsiębiorstwo techniczno-usługowe Korab specjalizuje się w wyburzeniach oraz rozbiórkach budynków. Nasza siedziba znajduje się w Sopocie, ale zapraszamy do korzystania z usług klientów z całego kraju. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu możemy kompetentnie oraz z zachowaniem bezpieczeństwa wyburzać obiekty budowlane, demontować konstrukcje stalowe i utylizować pokrycia dachowe i inne elementy zawierające azbest. Dysponujemy specjalistycznym ciężkim sprzętem, który ułatwia skuteczne oraz szybkie wykonanie każdego zlecenia. Oferujemy także przerabianie gruzu i cięcie oraz wiercenie go techniką diamentową. Szczegółowe informacje o naszej ofercie znajdują się na stronie internetowej.

  Data dodania: 16 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • PRACE ZIEMNE EL-KOP. SEBASTIAN FREIBERG »

  Rekomendujemy Państwu usługi przedsiębiorstwa EL-KOP z siedzibą w Chwaszczynie! Klienci doceniają nas za wysoką jakość usług idącą w parze z konkurencyjnymi cenami. W ofercie m.in. prace ziemne, rozbiórki, wyburzenia, a także sprzedaż kruszyw oraz usługi elektro-energetyczne. Nigdy nie odmawiamy wykonywania zamówień, nawet tych najbardziej trudnych. Z sukcesami spełniamy oczekiwania najbardziej wymagających zleceniodawców, którzy bez ustanku polecają nas znajomym. Mamy nadzieję, iż Państwo także dołączą do tego grona. Zachęcamy do nawiązania z nami kooperacyj! Zapraszamy na naszą witrynę internetową, która zawiera szczegółowe informacje dotyczące działalności przedsiębiorstwa.

  Data dodania: 14 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • RADOSŁAW KAMECKI niwelacje terenu elbląg »

  Przedstawiamy Państwu firmę Kamecki Radosław z siedzibą w Elblągu. Nasze przedsiębiorstwo zaistniało w 1997 roku. Nasza specjalizacja to prace ziemne, melioracyjne, wyburzenia, transport ciężarowy, usługi sprzętem budowlanym i sprzedaż kruszywa. Zakupią u nas Państwo: piasek, żwir, kruszywa, czarnoziem. Towary sypkie przez nas oferowane są wysokogatunkowe. Staramy się sprostać każdemu, także najbardziej nietypowemu zleceniu. Wykwalifikowana kadra pracownicza pracująca w naszym zakładzie to zabezpieczenie wysokiej jakości i kompetentnej obsługi zleceń. Gwarantujemy niskie ceny na nasze usługi. Po więcej elementów zapraszamy na stronę internetową naszego przedsiębiorstwa.

  Data dodania: 15 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • BACŁAWSKA AGNIESZKA niwelacja terenu »

  Jesteśmy firmą, która w Ostrołęce również okolicy świadczy kompleksowe czynności budowlane również czynności transportowe. Mamy znaczne doświadczenie w zawodowej obsłudze zleceń od klientów indywidualnych, instytucji i przedsiębiorstw także firm. Świadczymy czynności transportowe, takie jak przewóz piasku, kruszywa łamanego, czarnoziemu i pospółki drogowej. Przeprowadzamy rozbiórki i wyburzenia także wykopy pod fundamenty. Budujemy drogi z kruszywa, przeprowadzamy załadunki oraz rozładunki materiałów sypkich. W naszej propozycji znajduje się podobnie transport drewna oraz innych materiałów opałowych. Gwarantujemy najwyższą jakość wszelkich proponowanych usług. Więcej na naszej stronie.

  Data dodania: 18 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Cięcie w betonie - JW Alfa »

  Nasze przedsiębiorstwo budowlane specjalizuje się w pracach wykorzystujących technikę diamentową. Oferujemy cięcie betonu w celu uzyskania otworów drzwiowych i okiennych, szybów windowych, itp. Wykonujemy również odwierty w betonie o szerokim zakresie średnic wiercenia; wklejamy kotwy i pręty zbrojeniowe; dokonujemy modernizacji, wyburzeń i rozbiórek budynków. Działamy na terenie całej Unii Europejskiej. Po więcej informacji zapraszamy na witrynę JW Alfa.

  Data dodania: 03 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Www.rozbiorki-techniczne.pl »

  Specjalizujemy się od wielu lat w realizowaniu wysokiej jakości usług budowlanych. Wykonujemy między innymi wiercenia oraz cięcia w betonie techniką diamentowa a także usługi rozbiórek technicznych przy użyciu radiowo sterowanego robota wyburzeniowego. Wykonujemy również rozbiórki mechaniczne za pomocą zdalnie sterowanych robotów wyburzeniowych. Jesteśmy w stanie wykonać między innymi rozbiórki takich elementów, jak stropy, schody, fundamenty, szyby windowe, kominy, wszelkie elementy konstrukcyjne. Wykonujemy rozbiórki elementów wykonanych z betonu i żelbetu, cegły, kamienia, wszelkich innych materiałów stosowanych w budownictwie. Gwarantujemy bezpieczne, wysokiej jakości usługi. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty naszej firmy oraz do współpracy!

  Data dodania: 29 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Wykończenia wnętrz pod klucz »

  MMG Usługi Remontowo Budowlane - remonty trójmiasto. Specjalizacja to wyburzenia, kompleksowe wykończenia wnętrz pod klucz i remonty mieszkań Gdańsk, Gdynia, Sopot. Szpachlowanie, malowanie, wykończenia i inne usługi. Zapraszamy - remonty Gdańsk, Gdynia, trójmiasto.

  Data dodania: 03 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Ew-trans S.C. Rozbiórki i wyburzenia budynków. »

  Przedstawiamy firmę Ew-trans S.C. będącą specjalistą w realizacji usług koparkami i innym ciężkim sprzętem budowlanym na terenie Warszawy i okolic. Firma oferuje wykonawstwo rozbiórek i wyburzeń budynków, realizację robót ziemnych w Warszawie i okolicach, wynajem koparek i cięzarówek. W zakresie swojej oferty Ew-trans S.C. posiada sprzedaż i transport kruszywa, piasku i żwiru.

  Data dodania: 05 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • Usługi koparkami, rozbiórki budynków Warszawa »

  Bal-kop S.C. realizuje kompleksowo rozbiórki budynków oraz wyburzenia innych obiektów budowlanych. Oferuje usługi z pełnego zakresu mechanicznych robót ziemnych, wykopy, usługi drogowe oraz wszelkiego typu usługi koparkami i koparko ładowarkami na terenie Warszawy i okolic . Prowadzi handel oraz transport materiałów sypkich. Oferuje transport niskopodwoziowy maszyn budowlanych.

  Data dodania: 05 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • BACŁAWSKA AGNIESZKA przepusty budowa ostrołęka »

  Gorąco zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą firmy Agnieszki Bacławskiej z Ostrołęki. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w kompleksowych pracach ziemnych koparko-ładowarką. Wśród wykonywanych przez nie usług mieści się między innymi wykonawstwo wykopów pod fundamenty bądź media, budowa przepustów pod drogami, wyburzenia i rozbiórki, załadunek i rozładunek materiałów czy też wiele innych prac. Ponadto, przedsiębiorstwo świadczy usługi transportu ciężarowego. Oferuje również możliwość wynajęcia sprzętu budowlanego wraz z operatorem. Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej przedsiębiorstwa, na której odnajdą Państwo szczegóły oferty.

  Data dodania: 26 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • HDS Warszawa - Avio Star »

  Avio-Star zajmuje się świadczeniem usług transportowych. Firma oferuje m.in. transport  budowlany Warszawa, a także wywóz śmieci i odpadów gabarytowych, wyburzenia oraz odśnieżanie. Przedsiębiorstwo dysponuje urządzeniami niezbędnymi do przeprowadzenia wielu różnych prac, w tym koparkami, dźwigami, podnośnikami koszowymi, wywrotkami, kontenerami i sprzętem umożliwiającym transport hds. Avio-Star podejmuje się zleceń od klientów indywidualnych i przedsiębiorstw, w tym również wykonuje różne prace nietypowe.

  Data dodania: 02 02 2018 · szczegóły wpisu »
Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki

Płatności w serwisie obsługiwane są przez CTM Mobiltek