Strony związane z hasłem 'Wrocław.':

« poprzednia strona · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · następna strona »
 • KRZYSZTOF LURKA Toczenie Wrocław »

  Eliminowanie usterek elektromechanicznych we wszelkich markach pojazdów samochodowych, wulkanizacja i lakiernictwo proszkowe to podstawowe elementy działań realizowanych przez kompetentny warsztat samochodowy AUTO KLINIKA z Wrocławia. Specjalistom można powierzyć diagnostykę samochodu a potem naprawę rozruszników czy alternatora, wyeliminowanie delikatnych usterek elektrycznych względnie serwis klimatyzacji samochodowej lub wymianę czynnika chłodniczego a co więcej nawet uskutecznienie testu szczelności elektronicznym detektorem wychwytującym wycieki. Z całkowitą ofertą warsztatu AUTO KLINIKA można zaznajomić się przez stronę WWW.

  Data dodania: 30 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • CENTROWENT S.C. WROCŁAW »

  Centrowent dostarcza na rynek najnowocześniejsze rozwiązania w zakresie wentylacji i klimatyzacji. Siedziba firmy mieści się we Wrocławiu. W asortymencie obecne są, takie urządzenia wentylacyjne jak wentylatory, centrale wentylacyjne, klimatyzatory oraz kurtyny powietrzne. Firma oferuje także pełną gamę klimatyzatorów, w tym proste urządzenia kompaktowe (przenośne oraz okienne), urządzenia rodzaju split ścienny pojedynczy oraz wielokrotny, a także klimatyzatory przypodłogowo-podstropowe, kasetonowe i kanałowe. Oferta kierowana jest głównie do przedsiębiorstw instalacyjnych, generalnych wykonawców oraz inwestorów. Więcej wiadomości na stronie internetowej.

  Data dodania: 30 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • ABC ZABEZPIECZEŃ otwieranie mieszkań »

  Pogotowie zamkowe we Wrocławiu prowadzone jest przez przedsiębiorstwo ABC Zabezpieczeń. Zapewniamy awaryjne otwieranie zamków w samochodach i w drzwiach mieszkań. Korzystamy z bardzo skutecznych metod oraz nowoczesnych narzędzi. Dzięki temu jesteśmy w stanie poradzić sobie z wszelkim typem zamku występującym na polskim rynku. Gwarantujemy całodobowy serwis, dzięki jakiemu o wszelkiej porze dnia i nocy możemy pomóc naszym klientom. Nasi kompetentnie przeszkoleni pracownicy wykonają błyskawiczną wymianę uszkodzonego zamka i solidny montaż nowego. Dzięki temu znów będziesz się czuć bezpiecznie w swoim domu. Dokładne informacje dostępne na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 01 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • GLORIA transport zmarłych wrocław »

  Nasza firma, zachowując uniwersalnie obowiązujące zasady oraz szanując zmarłych oraz ich rodziny, zajmuje się wszechstronną organizacją pogrzebów oraz świadczeniem profesjonalnych usług pogrzebowych. Zakład pogrzebowy Gloria z Wrocławia posiada bardzo dobre zaplecze techniczne. Dysponujemy największą w mieście liczbą karawanów do transportu osób zmarłych. Zatrudniamy osoby z bogatym doświadczeniem, którzy poradzą sobie z wykonaniem każdego zlecenia. Oferujemy przewóz zwłok, ich kremację, a dodatkowo szeroki wybór akcesoriów funeralnych. Cieszymy się niesłabnącym zaufaniem klientów oraz ugruntowaną pozycją na rynku. Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej.

  Data dodania: 02 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • KANCELARIA NOTARIALNA ŁUKASZ SZCZĘSNY »

  W Kancelarii Notarialnej Łukasz Szczęsny z lokalizacją w ścisłym centrum Wrocławia świadczone są usługi m.in. z obszaru przygotowywania aktów notarialnych obejmujących czynności prawne, weksli, czeków, magazynowania dokumentów, papierów wartościowych dodatkowo pieniędzy, czy też doręczania poświadczeń. Wszystkie z nich są realizowane zgodnie z bieżącym w Rzeczpospolitej Polskiej prawem oraz z zachowaniem całkowitej tajności oraz całkowitej neutralności w prowadzonych sprawach. Z usług notariuszy mogą korzystać zarówno klienci indywidualni, jak również firmy. Dokładne dane dotyczące aktywności kancelarii przystępne są na internetowej.

  Data dodania: 02 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • STOMATOLOGIA NA BISKUPINIE Dentysta »

  Pacjenci z Wrocławia, jacy chcą skorzystać z usług dentystycznych, mogą zapisać się na wizytę w gabinetach stomatologicznych Stomatologia na Biskupinie. Prosperują one od wielu lat. Tamtejsi specjaliści przeprowadzają w nich zabiegi połączone ze stomatologią zachowawczą, a także estetyczną i z endodoncją mikroskopową. Oprócz tego prowadzone są zapisy na usługi dotyczące protetyki, ortodoncji, periodontologii, a oprócz tego, chirurgii stomatologicznej. Zapisy na wizyty są rejestrowane telefonicznie, a gabinety otwarte są codziennie w godz. 8.00-19.30. Dokładne informacje związane z ofertą gabinetów, dostępne są na witrynie internetowej.

  Data dodania: 03 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • GASTAL WROCŁAW »

  Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu firmę Gastral z siedzibą we Wrocławiu. Proponujemy montaż ogrzewania niezależnego i klimatyzacji samochodowej. Swoje usługi prowadzimy od 1995 roku. Od tego czasu zaufało nam już wielu klientów. Na stałe współpracujemy z licznymi serwisami na Dolnym Śląsku. Angażujemy jedynie wykwalifikowanych i odpowiedzialnych pracowników, a nasz zakład wyposażony jest w nowoczesny sprzęt, zatem jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom każdego zleceniodawcy. Zapraszamy Państwa na naszą stronę internetową, na której opublikowaliśmy więcej wiadomości i pełną propozycję.

  Data dodania: 03 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • DANUTA FESZ GRUBIAK NOTARIUSZ WROCŁAW »

  Notariusz Danuta Fesz-Grubiak prowadzi kancelarię notarialną we Wrocławiu. W ramach czynności notarialnych, udziela szczegółowych oraz bezpłatnych wiadomości dotyczących prowadzonej przez nią działalności. W ofercie kancelarii mieści się m.in. sporządzanie wpisów, odpisów i innych dokumentów, projekty aktów, przechowywanie dokumentów, papierów wartościowych oraz pieniędzy, sporządzanie poświadczeń, spisywanie protokołów, a także przygotowywanie aktów notarialnych, aktów poświadczenia dziedziczenia, czy też poświadczeń. Szczegółowe informacje dotyczące działalności kancelarii, są osiągalne na jej witrynie internetowej.

  Data dodania: 03 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • IDEAL automatyka do bram wrocław »

  Firma Ideal posiada swoją siedzibę we Wrocławiu. Kooperujemy z wieloma lubianymi producentami automatyki do bram, napędów do rolet zewnętrznych oraz profili do rolet. Proponujemy najwyższej jakości rolety antywłamaniowe, żaluzje okienne, bramy garażowe oraz układy ogrodzeń panelowych albo kutych. Zajmujemy się nie tylko ich produkcją oraz sprzedażą, ale także fachowym montażem. Nasi pracownicy profesjonalnie doradzą wszelkiemu z klientów wybór artykułów w największym stopniu dopasowanych do jego oczekiwań. Zapewniamy krótkie terminy realizowania zleceń i konkurencyjne ceny. Zachęcamy do popatrzenia na witrynę internetową, by dowiedzieć się więcej.

  Data dodania: 03 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • TARKOWSKI & TARKOWSKI notariusze »

  Kancelaria Notarialna Tarkowski & Tarkowski Notariusze posiada siedzibę we Wrocławiu. Swoje usługi świadczy oraz przyjmuje klientów przez cały czas od 1993 roku. Notariusze działają zgodnie z regulacją Prawo o notariacie. Ich usługi obejmują przygotowywanie przeróżnego typu aktów notarialnych, aktów poświadczenia dziedziczenia i innych poświadczeń. Większość czynności spełniana jest w siedzibie kancelarii. Jednak jeżeli wymagają tego specyficzne okoliczności, mogą się również odbywać poza siedzibą kancelarii, to znaczy w domu klienta albo jego przedsiębiorstwie. Notariusz w ramach swoich uprawnień to osoba zaufania publicznego. Dokładne informacje są dostępne na stronie internetowej.

  Data dodania: 03 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • TURBO części do turbosprężarek oleśnica »

  Przy udziale Przedsiębiorstwa Produkcyjno-Handlowo-Usługowego TURBO otrzymują Państwo sposobność wykonania skutecznej regeneracji turbosprężarki czy też jej wymiany, a także kupna zupełnie nowej. Doskonale doświadczeni, profesjonalni specjaliści w błyskawicznym czasie dopełniają serwisu oprzyrządowania, a później dokładnie przeprowadzają wszelakie wskazane działania. Na turbinach i turbosprężarkach znamy się wzorowo, natomiast wieloletnie doświadczenie w branży umożliwia nam nieustanne poszerzanie obrębu usług. Dla Państwa wygody zapewniamy także wysyłkową sprzedaż urządzeń. Na stronie internetowej firmy TURNO opublikowano wszelakie informacje kontaktowe i pełen zakres usług.

  Data dodania: 04 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • OBIADYBIUROWE PL »

  Zachęcamy Państwa do skorzystania z oferty usług cateringowych firmy Obiadybiurowe.pl. Jesteśmy doświadczonym przedsiębiorstwem, które zasięgiem aktywności obejmuje cały Wrocław. Od wielu lat trudnimy się dostarczaniem jedzenia do biur na terenie miasta. Śniadania i obiady na zamówienie cieszą się coraz większą popularnością, stąd stale udoskonalana oferta naszej firmy. Proponujemy Państwu każdego dnia inne menu. Kupią u nas Państwo wszelkiego typu kanapki oraz wyśmienite dania kuchni polskiej i europejskiej. Wszystkie produkty są zawsze świeże i przyrządzone ze zdrowych składników. Polecamy Państwu nasze usługi. Dokładna oferta na jest na stronie.

  Data dodania: 04 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • SPIGIEL »

  Zakład Stolarski Bogumiła Spigiel z siedzibą Długołęce, to firma z wieloletnią tradycją. Nasi pracownicy, to osoby z ogromnym doświadczeniem w zakresie wykonawstwa podłóg dębowych i brykietu z trocin. Dbamy o stały rozwój naszego przedsiębiorstwa oraz zagwarantowanie usług na najwyższym poziomie. Zapewniamy indywidualne podejście, rzetelne doradztwo oraz bogaty wybór wyrobów. Bez ustanku modernizujemy park maszynowy, a ponadto unowocześniamy go. To sprawia, że przyspieszamy produkcję, zachowując najwyższą jakość produktów. Pozostajemy do Państwa dyspozycji. Czekamy na składanie zamówień oraz na kontakt! Szczegółowe informacje zamieściliśmy na witrynie internetowej.

  Data dodania: 08 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • CZYNIEWSKA, CZYNIEWSKI usługi notarialne »

  Posiadająca swoją siedzibę we Wrocławiu Kancelaria Notarialna Adamiła Czyniewska, Wojciech Czyniewski zaprasza do zapoznania się z ofertą. Zakres czynności notarialnych reguluje art. 79 ustawy z 14 lutego 1991 roku prawo o notariacie. Kancelaria: sporządza akty notarialne, sporządza akty poświadczenia dziedziczenia, sporządza poświadczenia, doręcza oświadczenia, spisuje protokoły, sporządza protesty weksli i czeków, przyjmuje na przechowanie dokumenty, pieniądze oraz papiery wartościowe, sporządza wpisy, odpisy i wyciągi dokumentów i wykonuje inne czynności prawne, wynikające z odrębnych przepisów. Więcej na stronie internetowej.

  Data dodania: 08 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • EWA ROMANOW-GŁOWACKA architektura wnetrz »

  Jeśli jesteś pasjonatem architektury wnętrz czy też pracujesz w branży wnętrzarskiej, nieruchomości, bądź hotelowej oraz chcesz podnieść swoje kwalifikacje, wówczas powinieneś wziąć udział w szkoleniach prowadzonych przez Ewę Romanow-Głowacją w Akademii wnętrz. Od dawna jest ona cenionym na rynku projektantem architektury wnętrz prywatnych oraz użyteczności publicznej. Słynie z precyzji, wyjątkowej estetyki oraz dbałości o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Każde wnętrze urządzone według jej projektu ma swój niepowtarzalny charakter dostosowany do preferencji klienta. Więcej informacji odkryjesz na stronie internetowej.

  Data dodania: 08 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • ManiQ manicure Wrocław »

  Maniq to gabinety kosmetyczne z Wrocławia, w których pracują specjaliści z zakresu kosmetyki skóry i paznokci u dłoni oraz stóp. Specjalizujemy się w usługach kosmetycznych rodzaju manicure i pedicure - zarówno klasycznym jak i japońskim. Używamy najskuteczniejszych i najbezpieczniejszymi urządzeń, dobieramy metody pielęgnacji, upiększania do indywidualnych potrzeb Klientów. W gabinecie kosmetycznym Maniq wykonywane są również innowacyjne zabiegi korygowania wrastających paznokci stóp bezkrwawą metodą VHO-Osthold Perfect. Zabieg ten jest w pełni bezpieczny. Po więcej elementów zapraszamy na stronę internetową naszego gabinetu.Maniq to salon kosmetyczny, jaki poleca swoim Klientom ciąg profesjonalnych usług kosmetycznych z zakresu pielęgnacji dłoni oraz stóp. Specjalizujemy się w usługach typu manicure, pedicure, ale uzyskujemy również innowacyjne zabiegi korygowania wrastających paznokci stóp bezkrwawą metodą VHO-Osthold Perfect. Mamy wieloletnie doświadczenie i zapewniamy zminimalizowanie dyskomfortu odczuwanego podczas zabiegów kosmetycznych. Wszystkie usługi wykonywane są przez doświadczony personel przy wykorzystaniu zaawansowanego sprawdzonego oraz bezpiecznego sprzętu kosmetycznego. Więcej wiadomości na stronie WWW.

  Data dodania: 09 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • AQUA COMFORT drzwi szklane Wrocław »

  Zapraszamy Państwa do zapoznania się z propozycją, którą przygotowało przedsiębiorstwo Aqua Comfort Sp. z o.o. Nasza propozycja to usługi z zakresu systemów okuć do szkła oraz akcesoriów montażowych i usługi obróbki metali. W naszej propozycji okuć znajdują się wyłącznie produkty własne. Nasza oferta to także kooperacja produkcyjna w zakresie wykonywania obróbki skrawaniem, przygotowania powierzchni pod obróbkę galwaniczną. Naszymi walorami jest solidna jakość usług, sprawne realizowanie zamówień, okazyjne ceny, wykwalifikowana kadra oraz doradztwo wyśmienitych fachowców. Więcej szczegółów odnajdą Państwo na naszej stronie.

  Data dodania: 09 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • PIZZA LOVE PANE pizzeria Wrocław centrum »

  Poznaj wyjątkowy lokal gastronomiczny mieszczący się we Wrocławiu. To Pizza love Pane, jaka serwuje dania kuchni włoskiej utworzone wedle oryginalnych receptur. Traktujemy naszą działalność nie tylko jako pracę, lecz jest to dla nas przede wszystkim pasja. Zatem wszelkiemu z klientów staramy się zagwarantować świeżo przygotowane oraz smaczne potrawy. Wiemy, że decydująca rolę odgrywa zastosowanie najwyższej jakości składników, z tej przyczyny kooperujemy z szanowanymi dostawcami, którzy zaopatrują nas w potrzebne artykuły. U nas odnajdziesz nie jedynie autentyczną włoską pizzę z rozmaitymi dodatkami, lecz także różnorodny wybór ciast, deserów oraz innych słodyczy. Więcej szczegółów na witrynie.

  Data dodania: 09 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • OKNA MKS bramy garażowe wrocław »

  Wysokiej jakości okna drewniane i aluminiowe, a także drzwi zewnętrzne z zabezpieczeniami antywłamaniowymi odnajdziesz w ofercie przedsiębiorstwa MKS. Nasz salon sprzedaży, w którym zdołasz obejrzeć cały asortyment, znajduje się we Wrocławiu. Współpracujemy z wieloma cenionymi producentami stolarki otworowej, dzięki czemu jesteśmy w stanie sprzedawać obszerny wybór artykułów w przystępnych cenach. Znajdziesz u nas automatyczne nawiewniki powietrza, które zapewniają prawidłową wentylację pomieszczeń. Rozporządzamy również moskitierami, jakie bardzo dobrze chronią przed wtargnięciem komarów czy much. Zachęcamy do wejścia na naszą witrynę internetową, by dowiedzieć się więcej.

  Data dodania: 10 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • BOŻENA WITWICKA pogrzeby organizacja »

  Kompleksowa organizacja ceremonii pogrzebowych, wyrób trumien, wielki wybór urn, a także usługi grabarskie - to tylko nieliczne elementy oferty Usług Pogrzebowych Witwicka. Jako grupa profesjonalistów zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań, aby wesprzeć Państwa w tych trudnych chwilach oraz zapewnić organizację pogrzebu na najwyższym poziomie. Na życzenie jesteśmy w stanie zająć się załatwianiem wszelkich formalności za Państwa. Zapewniamy przewóz zwłok, a także ich przechowywanie w chłodni, kremację i godne przygotowanie do pogrzebu. Dostarczamy wieńce, wiązanki, a także zamawiamy nekrologi. Więcej informacji na stronie internetowej.

  Data dodania: 10 07 2014 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · następna strona »
Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki