Strony związane z hasłem 'wniosek':

 • Zasiedzenie »

  Zasiedzenie to jeden z wariantów nabycia prawa własności. Co warto wiedzieć spośród tematyki zdobycia prawa własności tą metodą? Przede wszystkim to, że zasiedzenie może dać efekt w postaci zdobycia prawa własności rzeczy ruchomych a dodatkowo gruntów.Co musi zdarzyć się żeby było prawdopodobne nabycie prawa własności przez zasiedzenie? O tym decydują przesłanki urzeczywistnienia się prawa zasiedzenia. Należą do nich: posiadanie samoistne, upływ okresu zasiedzenia, przy czym dla rzeczy ruchomych także dobrej wiary posiadacza. Jak rozumieć nadmienione przed chwilą warunki urzeczywistnienia się prawa zasiedzenia piszę na moim blogu prawniczym.Na mym blogu o prawie zasiedzenia wyjaśniam dodatkowo o tym jakie rzeczy mogą być przedmiotem zasiedzenia. W przypadku rzeczy ruchomych sprawa jest dużo mniej skomplikowana. Zasadniczo zasiedziane mogą stać się wszystkie ruchomości, chyba że nie jest dopuszczalny obrót prawny tego rodzaju rzeczami. Co do nieruchomości sprawa jest dużo mniej jednoznaczna. Jasnym jest dopuszczalność zasiedzenia prawa własności nieruchomości. Warto zdawać sobie sprawę, że zasiedzenie użytkowania wieczystego nie jest dopuszczalne w każdym przypadku. Piszę o tym zagadnieniu obszerniej na moim blogu prawniczym.

  Data dodania: 05 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Dr Krzysztof Tomaszewski - radca prawny »

  Kancelaria zapewnia doradztwo prawne w zakresie kompleksowej obsługi prawnej podmiotów prowadzących działalność gospodarczą oraz w zakresie obsługi prawnej klientów indywidualnych. Kancelaria zapewnia:- bieżące udzielanie porad prawnych z zakresu obowiązującego prawa,- tworzenie i opiniowanie umów handlowych związanych z prowadzoną przez Klienta działalnością gospodarczą,- przygotowywanie pism procesowych i reprezentację swoich Klientów w postępowaniach sądowych przed sądami powszechnymi, organami administracji rządowej i samorządowej, organami administracji podatkowej, Sądem Najwyższym, Wojewódzkimi Sądami Administracyjnymi oraz Naczelnym Sądem Administracyjnym,- reprezentację Klientów w pozasądowych postępowaniach, których celem jest rozwiązanie sporu z kontrahentem oraz w negocjacjach z kontrahentami,- obsługę prawną realizowanych przez Klienta przedsięwzięć gospodarczych.

  Data dodania: 03 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • CENTRUM OBSŁUGI BIZNESU usługi księgowe »

  B&D Centrum Obsługi Biznesu świadczy rzetelne i kompleksowe usługi z dziedziny doradztwa biznesowego dostosowane do wymagań małego i średniego biznesu. W obszernej ofercie firmy odnajdą Państwo usługi z zakresu podatkowego, księgowego oraz kadrowo-płacowego, w szczególności: udzielanie opinii i porad, a także wyjaśnień zagadnień z polskiego prawa podatkowego, dotyczących podatku dochodowego od osób fizycznych i prawnych, podatku od czynności cywilnoprawnych, od towarów i usług VAT. Ponadto zapewnia sporządzanie odwołań i skarg od decyzji podatkowych, a także działanie w zakresie pozyskiwania opinii Urzędu Skarbowego. Więcej szczegółów na stronie.

  Data dodania: 03 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • MARIAN PIASECKI wniosek egzekucyjny »

  W Tarnowie znajduje się Kancelaria Komornicza Mariana Piaseckiego, który wykonuje funkcję Komornika Sądowego przy Sądzie Rejonowym w Tarnowie. Komornik prowadzi postepowania egzekucyjne na obszarze całego kraju, ale głównie jego obszar działania obejmuje Gminy: Tarnów Miasto i Tranów gminę wiejską i cały Powiat tarnowski. Komornik zajmuje się egzekwowaniem należności pieniężnych albo niepieniężnych od dłużników, prowadzi licytacje zabudowanych i niezabudowanych nieruchomości, domów, własnościowego prawa do lokali spółdzielczych oraz ruchomości na zasadach wskazanych przez wierzyciela. Kancelaria jest otwarta od poniedziałku do piątku, a przyjęcia interesantów odbywają się we wtorki oraz czwartki. Więcej informacji wraz z spisem obecnych licytacji oraz wzorami wniosków umieszczono na stronie.

  Data dodania: 10 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • KIK ECO LAB inwentaryzacja dendrologiczna kielce »

  Przedstawiamy Państwu firmę KIK ECO LAB Przemysław Kruk z siedzibą w Kielcach oraz Krakowie. Na rynku funkcjonujemy od 2011 roku. Zajmujemy się wydawaniem decyzji środowiskowych dla inwestycji. Wydajemy także: raport oddziaływania na środowisko, raport o oddziaływaniu przedsięwzięcia na obszar Natura 2000, kartę informacyjną przedsięwzięcia, prognozy hałasu przemysłowego i inwentaryzację dendrologiczną. Zapewniamy profesjonalne doradztwo oraz fachowe porady naszych specjalistów. Na naszej stronie internetowej znajduje się więcej wiadomości i pełna propozycja.

  Data dodania: 14 04 2016 · szczegóły wpisu »
Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki